Visas aktyvumas

This stream auto-updates   

 1. Vakar
 2. Dėkoju! Malonu buvo, net skaityt!
 3. Susisiek ne čia, o rašyk į skype:mcslime.lt
 4. Žaidėjai užblokuoti, dėkoju, kad pranešei! Tema rakinama.
 5. Atsiblokavimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime: Triperis1 2. Jus užblokavusio administratoriaus vardas: Tiger. 3. Už ką buvote užblokuotas?: '' Cytas irodymai forume '' tik grįžau po bano į serverį vėl banas ir rašo įrodymai forume, o kad jų net nėra tai hz... Kažką sumaišė, nes man šiandien tik banas pasibaigė ir tik prisijungiau vėl piso baną.. Normaliai. Pasižiūrėkit ką norit, šiandien su triperio acc prisijungiau šiuo laiku, o filmavo hz kada nes jau 6 dienas nelošiau su šituo acc dėl bano tik šiandien prisėdau... Laukiu unban. 4. Įrodymai(būtina):http://www.part.lt/img/78583a8dbe6036c0e9cf3915e4349641982.png
 6. 1. Jūsų vardas žaidime:Lenco08 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:djdovidux John_Hks no_one_one EdvaN 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:cheat 4. Įrodymai(būtina):
 7. :DD Nice UŽBANINTI VISI Tema rakinama .
 8. 1. Jūsų vardas žaidime: rpgamer 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: dirpt ekarD alabama12 ussaa D3ad_c0w 1921mantas1921 Puk1sz DeadfYou Herojus123 NaIvo suffa skuciuscz EdvinasS djdovidux McDovis no_one_one Deivis549 Luc05 Kaseliokas Login2 ShadowMC egis55 islamas99 kyle505 mineboy73 lootje_ Trenktaslife TheAugustinas FlavoredRay exfear Triperis1 Edvin45 _iKAL_ DevilP20MiC NojuxsLTU Steam4 djdofka TNBOT Sunrel Spragsis Pauliux AzyStrike Lenco08 Klaudis_HD Egis_22 PandazHD byFabsi Jaket717 kerimgk shero05 splash_ lauzikioks pikachuHD Nazda Karolis420 Augiszz7 omar2506 Colonel dance vilme xz89 xaxa tisbutme zirka3 mokinuospvp Kodunas AlfaPatele69 Rycka Danciukassex Nulgath TryPaloski the_max svakas lion v2c bliudzius KillForFun braggis kaneka ella151 svatas euro dumelis quest benbanzai pandorukas nike0 kiesas jeff Žinau kad užsipisit juos baninant, bet verta bus iš viso 88... vardan tvarkos. 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: hacks + D3ad_c0w EdvinasS FlavoredRay JakeT717 /pvp neleidžiamose vietose. ekarD Dropas. 4. Įrodymai(būtina):
 9. Žaidėjas užblokuotas, dėkoju, kad pranešei! Tema rakinama.
 10. Žaidėjas užblokuotas, dėkoju, kad pranešei! Tema rakinama.
 11. Žaidėjas užblokuotas, dėkoju, kad pranešei! Tema rakinama.
 12. Nusiskundimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime:keksas 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Svatas 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Aura. 4. Įrodymai(būtina):
 13. Nusiskundimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime:keksas 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Kozeriuks 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Aura 4. Įrodymai(būtina):
 14. Nu jo geras pelytes kraipimas
 15. Nusiskundimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime:keksas 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Jeff 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Aura. 4. Įrodymai(būtina):
 16. ModeLt galima padeti man paslaugas neina usisakyti siunti zinute ir raso negalima isiusti zinutes
 17. Pinigai atimti . Žaidėjas užbanintas . Tema rakinama .
 18. Ačiukas
 19. 1. Jūsų vardas žaidime: Teemo 2. Administratoriaus, kurį giriate vardas: Tiger ir Flavij 3. Kodėl jūs giriate šį administratorių?: Šitie 2 yra manau serveryje išskirtiniai, abudu aktyvus, maloniai bendrauja [ Bent bendrauja nekaip kiti ] , mokantys paprikolint, na su Tiger dar nebandžiau bet su Flavij jau išbandėm bendravime daug ką, bet dar ne viską manau:D, Flavij tikrai yra maloni, bendraujanti, nepasikėlus pagalbininkė, visuomet sulauksi pagalbos kai jos reiks, prižiūrės tvarką, na leidžia kartais papjaut gryba, na o kas jo nepjauna? Žodžiu šaunuolė taip ir toliau. Na o Tigeris manau irgi gan neblogas pagalbininkas, kai reikia padeda, nuolat jį matau discorde, na jeigu nėra jo žaidime, sulauksi pagalbos discorde, na Tigeri pamėginsim dar pabendraut, pamatyt ko dar nematėm:D, malačius, taip ir toliau ;) sėkmės. Na Bitter irgi nėra blogas pagalbininkas, kai reikia aišku padeda, bet mažai bendrauja, neprikolina [kd wtf?] , ir biški ištikro pjauna perdaug su tais "įstatymais serve" , būk bišk paprastesnis, na kaip pagalbininkas jis tikrai geras kadangi pagalbos tikrai sulauksi, bet kaip šiaip žaidėjas kad bendrautų ar kažką nelabai, bendravau šiek tiek bet man to nepakanka:D, dar kart sakau, būk biški paprastesnis:D. Šiuos pagyrimus nerašau iš neturėjimo ką veikti, tačiau rimtai šitie 2 legendiniai pagalbininkai, va už tuos 2 eisiu visur , nenuleiskit rankų ir dirbkit toliau, daugiau tokių kaip jūs. Sėkmės jums, malačiai. 4. Įrodymai(būtina): nėra.
 20. 1. Jusu vardas žaidime:Euro 2. Žaidejo kuri skundžiate dan005 3. Kodel skundžiate ši žaideja?: Dan005 apgavio dingo ir nebe ateina daviu 12k kad pakeistu mob spawnerius 4. Irodymai(butina):
 21. Užbanintas. Tema rakinama .
 22. Užbanintas . P.S wolfas_123 irgi užbanintas . Tema rakinama .
 23. Užbanintas. Tema rakinama .
 24. Nusiskundimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime:keksas 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Nike00 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Aura. 4. Įrodymai(būtina):
 25. Nusiskundimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime:keksas 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Urtee 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Aura. 4. Įrodymai(būtina):
 1. Load more activity