Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2017.09.18 visur

 1. 6 taškai(-ų)
  1. Jūsų tikras vardas: Modestas 2. Jūsų pravardė: Petrauskas 3. Amžius: 20 4. Miestas: Panevezio raj. 5. Jūsų zodiako ženklas: Mergele -.- 6. Ar turite brolių, seserų?: Turiu Sese (Broliu tikrai neturiu :D). 7. Kokia muzika jums patinka?: Bet kokia. Svarbu, kad grotu kazkas. 8. Kokie filmai jums patinka?: Fantastiniai/nuotykiai/veiksmo/siaubo t.. pagal nuotaika. 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Dauguma pagalvos, kad tik prie kompiuterio sedziu, bet tai netiesa!. Laisvalaiki turiu labai marga. Pradedant Turizmu/alpinizmu/kulturizmu - kacelke/orentacininku ir baigiant zygiuotoju. Turiu kalna apdovanojimu is sporto (13 tauriu ir virs 100 medaliu). 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Neturiu. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Dirbti ant saves, o ne samdoma darba. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 2. 5 taškai(-ų)
  Prisistatymo anketa 1. Jūsų tikras vardas: Nauris 2. Jūsų pravardė: Nauriukas 3. Amžius: 17 metu 4. Miestas: Alytus/Druskininkai 5. Jūsų zodiako ženklas: Jautis 6. Ar turite brolių, seserų?: Vienturtis 7. Kokia muzika jums patinka?: Įvariai, labiausiai trapas 8. Kokie filmai jums patinka?: Dramos, komedijos 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Būnu su draugais, prie kompiuterio. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Šunį, jorkšyrą, vardas Ronis. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Užaugti, sukurti nuostabia šeimą, sukurti laimingą gyvenimą. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): Aš ir mano mergina: Nauja nuotrauka: Ant kuolo šaunu
 3. 4 taškai(-ų)
  Prisistatymo anketa 1. Jūsų tikras vardas: Matas. 2. Jūsų pravardė: Matukas / Skechas 3. Amžius: 17 4. Miestas: LT - Kazlų Rūda / UK - Peterborough. 5. Jūsų zodiako ženklas: Vėžys. 6. Ar turite brolių, seserų?: Turiu. 7. Kokia muzika jums patinka?: Astrix, ir kitoki psytrance. @ 8. Kokie filmai jums patinka?: Siaubo, komedijos. 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Draugai, panos, baliai Namuose McSlime 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Papūgėlė. Spalvotas cepelinas su sparnais. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Manau kaip ir daugelio. Ilgas ir laimingas gyvenimas, šeima, vaikai ir t,t 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): Imkit ir skaitykit!
 4. 4 taškai(-ų)
  Prisistatymo anketa 1. Jūsų tikras vardas:Giedrius. 2. Jūsų pravardė:Marozas/Kunigas. 3. Amžius: 16 4. Miestas: Panevėžys. 5. Jūsų zodiako ženklas: Liūtas. 6. Ar turite brolių, seserų?: Taip turiu ir ta ir ta. 7. Kokia muzika jums patinka?: Amm kaip kada pagal nuotaiką. 8. Kokie filmai jums patinka?: Komedijos/Veiksmo. 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Su draugais arba prie kompo kmr. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Turiu šunį ir katiną. Šuo yra mažas ir rudo kailio vardu Spaikas ,o katinas baltai juodas vardu Pukis. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Gyventi ilgą ir gražų gyvenimą. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): http://prntscr.com/gwo6fd
 5. 3 taškai(-ų)
  Prisistatymo anketa 1. Jūsų tikras vardas: Jogailė 2. Jūsų pravardė: Joga? Nežinau 3. Amžius: 21 4. Miestas: Anglija: Kempston 5. Jūsų zodiako ženklas: Dvinys 6. Ar turite brolių, seserų?: Turiu turiu 7. Kokia muzika jums patinka?: Įvairi. Priklauso pagal nuotaiką. 8. Kokie filmai jums patinka?: Komedijos,Veiksmo,Drama,Romantiniai 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvalaikis mcslime.lt nu dar draugai ir panašiai. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): NE 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Esu nihilistiškas žmogus. (Netikiu, kad turiu kažkokį tikslą!) 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):Kadangi nuotrauka neprivaloma tai manau jos ir netalpinsiu.
 6. 3 taškai(-ų)
  Serverio spawn'e nuotykiu beieškant. Reikia ir pailsėti.
 7. 2 taškai(-ų)
  Tavo serverio paskyra buvo pavogta? Susisiek su mumis per skype: mcslime.lt ,o jeigu nori ,jog tai viska sutvarkytu greičiau kviesk į skype: frozas8 arba algis.ner..
 8. 1 taškas
 9. 1 taškas
  Kadangi praeitoj temoj daug kam patiko avatarai tai įmetu dar! Nepagailėkit +r3p ir bus dar! PS: Avatarai ne mano
 10. 1 taškas
  Ir tave su gimtadieniu! Ačiū ir tau ;)
 11. 1 taškas
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
  Idomu, kas siandien monsters skarbonke pastate ir po miesta paveziojo ? :DDD
 15. 1 taškas
 16. 1 taškas
  Labu Malonu susipažinti
 17. 1 taškas
  Sveika atvykus į mcslime serverį Flavij bei malonu susipažinti, jei reikės kokios pagalbos, kreipkis į Pm
 18. 1 taškas
  Sveikas Modestai! Smagu pažint geriau!
 19. 1 taškas
 20. 1 taškas
  Sveikas malonu susipažint savininke!!!!!
 21. 1 taškas
  1. Jūsų vardas žaidime:inferno456 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:FatRoleplayer,Alfa 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Čytas. 4. Įrodymai(būtina):
 22. 1 taškas
  1. Jūsų vardas žaidime:inferno456 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:FatRoleplayer 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Čytas 4. Įrodymai(būtina):
 23. 1 taškas
  Nieko nėra. Nusiskundimas atmestas. Tema rakinama.
 24. 1 taškas
  nėra tokio administratoriaus : NZN
 25. 1 taškas
  1. Jūsų vardas žaidime:inferno456 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:F0RT 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Čytinimas 4. Įrodymai(būtina):
 26. 1 taškas
  1. Jūsų vardas žaidime:Inferno456 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Geiloo_Time,RampaGe 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Čytinimas 4. Įrodymai(būtina):
 27. 1 taškas
  Nenaudėlis sėkmingai nubaustas!, Temą rakinu.
 28. 1 taškas
  Putyčiu ieškotojai :DD
 29. 1 taškas
  Skype:mcslime.lt
 30. 1 taškas
  Tavo serverio paskyra buvo pavogta? Susisiek su mumis per skype: mcslime.lt
 31. 1 taškas
  Koks tu pagiežingas, kaip kokia prasta mergiotė. Kai kurie hateriai bent kokį argumentą turi, tuo tarpu tu - visiškas nulis.
 32. 1 taškas
  Užbanintas teisingai. Unbano nebus. Tema rakinama.
 33. 1 taškas
  Kodėl neįvardinai, kokia ta žinutė?..
 34. 1 taškas
  Forumo acc : http://prntscr.com/gqsiej Servo acc : http://prntscr.com/gqsiq1 Tavo IP . Užbanintas teisingai. Unbano nebus. Tema rakinama.
 35. 1 taškas
  1. Jūsų vardas žaidime: SlogaL 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: jaijo 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: netinkmas /skelbimas naudjymas 4. Įrodymai(būtina): http://prntscr.com/go15um
 36. 1 taškas
  Virsuj kampe kairej huzuni/vanilla xddddd
 37. 0 taškai(-ų)
  Serveryje vyksta profilaktikos darbai. Kuo daugiau rašysit per visus galus, kada veiks servas, tuo ilgiau laukt reiks. Tema rakinama.
 38. 0 taškai(-ų)
  1. Jūsų vardas žaidime:inferno456 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:TheAsus 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Čytinimas 4. Įrodymai(būtina): 13
 39. 0 taškai(-ų)
  Turbūt kaip pradingo tai taip ir pradingo xd.
 40. -1 taškai(-ų)
  Dusk smaugly kurwa
 41. -1 taškai(-ų)
  Visi tokie reklameriai, taip nuo manęs iškeliauja
 42. -1 taškai(-ų)
  Tu toks šiukšlė kad graudu
 43. -1 taškai(-ų)
  1. Jūsų vardas žaidime: Toby2 _Twiple_ 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:Nežinau 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: Nieko neskundziu nes nezinau kas tai padare, su nicku Toby2 buvo cave ferma /res tp bubas buvo isgrifinta visa buvo apie 5stack spawneriu bet daugiau negu puse buvo ender cheste, buvo sudeti apie 2stack hooper ir buvo dar ender cheste taip pat pavoge max karda picka axe. su nicku _Twiple_ taip pat buvo pavogta is _Twiple_ apie 5mln. bandziau prisijungti raso kad neteisingas slaptazodis taip pad buvo isgrifinta hooper apie 40 /res tp ferms prasau grazinkit viska ka pavoge! 4. Įrodymai(būtina): Gali tik iroditi zaidejai SkanusMuilas, Flogger, jnsvd750
 44. -1 taškai(-ų)
  1. Jūsų vardas žaidime: streat 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: uraganas ir RampaGe 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: cytas 4. Įrodymai(būtina):
 45. -1 taškai(-ų)
  (Aš isiterpsiu) Į tavo kompiuterį gi nesilaušim . P.S Patarčiau redaguoti temą ir imesti nuotraukas į šiuos linkus: https://imgur.com/ Arba http://www.part.lt/
 46. -1 taškai(-ų)
  Sveiki gal žinote kada veiks serveris, nes dabar išjungtas
 47. -1 taškai(-ų)
 48. -1 taškai(-ų)
  Surenkam normaliai laiku ir dar dametu koki šimtuką
 49. -1 taškai(-ų)
  Labai pasikėlęs esi, bei subu auka. Grasinai dosais/jog interneto neturėsiu ir panašiai. - rep EDIT : dar rašo up lyg čia būtų facebook'as :DDDDDDD
 50. -2 taškai(-ų)
  Sveiki, gal atsirastu kurie norėtu kartu žaisti serveryje, kartu netoli gyvent, kalbėt per skype ir t.t. N-15, lauksiu ;) Skype: lukas.zte