Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2017.11.18 visur

 1. 2 taškai(-ų)
  Sveikučiai Įmėsiu biškiuką avataru, gif, viršėliuu, ir šiaip paprastu foto Viskas bus sutalpinta į imgur.com iš ten viską galėsitė parsisiusti saugėi! https://imgur.com/a/EpD1g
 2. 2 taškai(-ų)
  Opa , radau ką norėjau !!! Ačiū tau P.S visai neblogi kiti
 3. 2 taškai(-ų)
  1. Jūsų tikras vardas: Karolina. 2. Jūsų pravardė: Anksčiau buvau Kara, dabar prilipo ' Karolė '. 3. Amžius: 15 metų. 4. Miestas: Kitas klausimas! Hahaha. 5. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė. 6. Ar turite brolių, seserų?: Brolį 9erių metų. Nurautas kaip ir sesė. Nieko daugiau pasakyti ir neįmanoma. 7. Kokia muzika jums patinka?: Turbūt būsiu viena iš tų žmonių, kurie klauso vos ne viską. Nuo klasikos prie roko, nuo roko prie elektroninės. Bet kaip ir visi ( manau ) - pasirenku pagal nuotaiką. 8. Kokie filmai jums patinka?:Taipogi priklauso nuo nuotaikos ir nuo laiko. Kartais taip norisi pasinerti į tą magišką pasaulį, o kartais tiesiog atsigulus žiūrint kokį gilų, stiprų filmą paverkti į pagalvę. Kas be ko, komedijos irgi puikiai tinka ' lengviems' vakarams.:) 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Dažniausiai savo laisvalaikio laiką praleidžiu grojant ir dainuojat. Visiška pabėgimo bomba man čia. Mėgstu būti draugų, ar šiaip žmonių kompanijoje, todėl stengiuosi didžiąją laiko dalį praleisti jų būry. Ir kadangi esu žmogus prie kūrybos - rašau. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Maltos bišonas trumpaplaukis. LABAI sunkaus charakterio. Užsispyręs kaip tikra mergaičiukė. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Kad senatvėje žvelgiant į norų sąrašą nebūtų nei vieno dalyko nepažymėto ar neįvykdyto. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): ****
 4. 2 taškai(-ų)
  Sveikute, saulyte!
 5. 1 taškas
  Užtektų ir skelbimo, bereikalinga tema.
 6. 1 taškas
 7. 1 taškas
  Sveikas Malonu susipažinti
 8. 1 taškas
  Hey, smagu susipažinti!
 9. 1 taškas
 10. 1 taškas
 11. 1 taškas
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
 15. 1 taškas
  Įrodymai yra. P.S NeverDontGiveUp užbanintas už čytus naudojimus Tema rakinama.
 16. 1 taškas
 17. 1 taškas
  1. Jūsų tikras vardas: Gustas 2. Jūsų pravardė: Grinevicius 3. Amžius: 18 4. Miestas: Kaunas 5. Jūsų zodiako ženklas: Svarstykles 6. Ar turite brolių, seserų?: 2 seses 7. Kokia muzika jums patinka?: Ivairi 8. Kokie filmai jums patinka?: Veiksmo , komedija 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Dirbu , ziuriu anime 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Ne 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Gyventi toliau 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 18. 1 taškas
  Ir trečias dalykas, pildyk skiltyje ‘nusiskundimai’
 19. 1 taškas
  Viskas buvo taip kaip pasakė rajonas. P.s edvinasg buvo užbanintas nuo MINECRAFTX123456
 20. 1 taškas
  Žaidėjas užblokuotas, ačiū, kad pranešei! Tema rakinama. P.S. Kitą kartą žinok, kad intervalas - tai laiko tarpas, kuriame matosi cheat naudojimas, pvz.: (nuo 5 vaizdo įrašo sekundės iki galo ir pnš.).
 21. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: Domciute69 Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: bitter Už ką buvote užblokuotas: už paskalų skleidimą? Kur parašyta, kad negalima paklausti žaidėjų, kad gal žino už kiek bitter nusipirko adminą, nes pats man netsakė. Įrodymai(Privaloma): https://prnt.sc/hbu03x
 22. 1 taškas
 23. 1 taškas
  1. Jūsų tikras vardas: Rytis 2. Jūsų pravardė: Draugai mane visaip vadina.. Tos pastovios pravardės kaip ir neturiu,kitaip sakant klyčkos Pradedant nuo Ryčkos,kačioko ir baigiant stalčiumi (kadangi,kai išgeriu daug šneku). 3. Amžius: 17 Metų,tai visai nedaug! 4. Miestas: Lietuvos pajūris,tiksliau sakant Palanga <3 5. Jūsų zodiako ženklas: Svarstyklės. 6. Ar turite brolių, seserų?: Turiu labai įkyrią devynerių metų sesę.. 7. Kokia muzika jums patinka?: Muzika mano labai skiriasi,ją skirstau pagal nuotaiką.. kai grūzovos nuotaikos užeina,tai klausausi ramaus lietuviško,arba rusiško repo,pvz kaip (Myagyi,Endšpiel) iš lietuviškų(Lilo,THC,911 ir daug kitų...) O kai nuotaika gera,mano dainų grojaraštis labai skiriaisi.. pvz,kai penktadieniais grįžtu iš mokyklos,tuojau pat ant visos hatos max garsas pas mane visada! :) 8. Kokie filmai jums patinka?: Išties mane labai traukia veiksmo,bei labai motivuojantys filmai,pavyzdžiui tokie kaip: Paskutinis kirtis,Niekada nepasiduok ir panašiai.. Peržiūrėjau visą serialą Breaking Bad,nesenai pradėjau žiūrėti NARKUS 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvalaikį paprasčiausiai praleidžiu su draugais. Būname dažniausiai kurnors mieste,vaikščiojam ratais kvadratais ir ieškome nuotykių.. O savaitgaliais kita kalba.. Dažniausiai Šeštadieniais po pietų varome su draugais į salę. Tikrai nesu tas žmogus,kuris kiauras dienas sėdi namie ir nieko neveikia.. Mano laisvalaikis yra kitaip sakant aktyvus. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Neturiu ir nereikia.. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Na,gyvenimo tikslų yra labai daug.. vienas iš jų sulaukt pagaliau pilnametystės,o tada kiti reikalai.. Mašina,mokslai,darbas,merginos ir t.t. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): Šįkart nekelsiu,jai bus daug pageidaujančių įkelsiu Ačiū už dėmesį, Kentukas.
 24. 1 taškas
  1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius skyrius. 3. Temų pavadinimai turi būti susiję su temų turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, spaminti ir visaip kitaip teršti forumą. 5. Privalote rašyti lietuvių kalba. 6. Draudžiama reklama. 7. Draudžiami dideli parašai bei didelis jų kiekis. (leidžiama iki 3 nedidelių parašų) 8. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). 9. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 10. Draudžiama rašyti beprasmius pranešimus, kaip ''labas, bausti, ne, taip, malonu'' ar pan 11. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar pan. (išimtis taikoma logiškiems dalykams ir tiek ''šiukšlinė'' skiltyje) Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas, jūsų IP adresas gali būti užblokuotas. Baudžiami forumo įspėjimais būsite už šiuos dalykus: Beprasmiai pranešimai - 1 įspėjimas. Keiksmažodžiai/įžeidinėjimai (netinkama kalba) - 2 įspėjimai. Flood'inimas/spam'inimas - 1 įspėjimas. Beprasmių temų kūrimas - 1 įspėjimas. Kita priežastis - nuo 1 iki 10 įspėjimų. SURINKUS 10 FORUMO ĮSPĖJIMŲ, BŪSITE AUTOMATIŠKAI UŽBLOKUOJAMAS FORUME.
 25. 0 taškai(-ų)
  Nėr foto nėr prisistatymo, kitko neskaitysiu kol nebus foto.
 26. -1 taškai(-ų)
  Dėl itemų tai labai abejoju, kad daryta būtent prieš tada, kai tave apgavo, bet bandyk susisiekti su adminais. Žaidėjas taippat nėra užbanintas, nes tavo video nesimato jokios apgavystės. Jis net nepasakė, kad grąžins itemus. Temą rakinu, jei bus daugiau klausimų, susiekite asmenine žinute.
 27. -1 taškai(-ų)
  Man prašau pateik video kur matosi kad aš serve čytinu ŽMOGAU SU SAVO TOMIS EDIT PROGRAMOM VISUS JAU DAPISAI Ne vieta tau tarp mcSlime komandos.
 28. -1 taškai(-ų)
  Aij karoce lochas nuversiu
 29. -2 taškai(-ų)
  Anketos forma: Jūsų slapyvardis žaidime: NeverDontGiveUp Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: bakkarolina Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Free Mute Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/ZnQtTAn *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą: