Teemukas

Narys
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  3

Teemukas last won the day on Rugsėjis 3

Teemukas had the most liked content!

REPUTACIJA

14 Neutralus

Apie Teemukas

 • Rankas
  Narys
 1. Atsiblokavimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime: Teemo 2. Jus užblokavusio administratoriaus vardas: Doggy Ciga 3. Už ką buvote užblokuotas?: FreeBan. 4. Įrodymai(būtina):
 2. Atsiblokavimo anketa 1. Jūsų vardas žaidime: Teemo 2. Jus užblokavusio administratoriaus vardas: Collide o vėliau doggy Ciga praiilgino. 3. Už ką buvote užblokuotas?: FreeBan. 4. Įrodymai(būtina):
 3. Esu gavęs ir 50 kelias K..
 4. 1. Jūsų vardas žaidime: Teemo 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: Naglis9 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: Todėl jog šitas kaušpetris apgavo. Tiesiog paprašiau jog pakeistų 4 spawner, daviau pinigus 1 pakeitė ir sako pakeičiau visus tau must nerodo, nu tai persijungiu žiūriu jau jo nebėra ir išovęs /ignore . Nu galvoju lopas einu pasiskūsiu krč. 4. Įrodymai(būtina): Dar 4 fotkėje aiškiai matosi jog tie spawneriai yra nepakeisti.
 5. Jeigu šito neatbaninsit kas iš manęs daugiau setus pirks? Atbaninat.
 6. 1. Jūsų vardas žaidime: Teemo 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: Caca 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: Todėl kad jis rašė jog padaryčiau jam skelbima /eme /res tp bananu yra neužresintas namas, na o aš jog patikrinčiau ar neapgaulė nuejau ten ir jis mane nužudė. [Turėjau Triuškinimas 5, nesulaužomas 3, ugnies išraiška 2, nubloškimas 2 sworda][Ef 5, sėkmė 3, unbreaking 3 pickaxe][Mob spawnerį, galite matyt nuotraukoje jog prieš išsitelindamas išsikasiau spider spawner] [Hero kirvi] ir šiupeliuka. Ir dar dmd setas visas nuo ugnies 4 ir 3. 4. Įrodymai(būtina):