✯Konkretus✯

Narys
 • Pranešimai

  128
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  12

✯Konkretus✯ last won the day on Birželis 18

✯Konkretus✯ had the most liked content!

REPUTACIJA

62 Mėgstamas

Apie ✯Konkretus✯

 • Rankas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 2000.07.13

Informacija

 • Vardas žaidime
  Konkretus/Skechas
 • Paslauga
  Legend
 • Skype
  justskech

Paskutiniai profilio lankytojai

1.174 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymų anketa 1. Jūsų vardas žaidime: Konkretus 2. Kam skirtas šis pasiūlymas(serveriui/forumui)?: Serveriui 3. Aprašykite savo pasiūlymą: +r3p sistema žaidime. 4. Pavyzdys(nebūtina):
 2. Koki vaikai... Užaugai biški jau nežinai kas darosi
 3. Nekompleksuok. Kaip noriu taip darau.
 4. Na po truputuką tobulybės link Video pilnai sukūriau gal per 15 todėl kokybė gan prasta. Kitą video stengsiuosi padaryt gražesni! Ačiū dar kartą už pastabas. Kam tie FreePostai jeigu tau nuo to geriau nebus? Visada prašom!
 5. Kažko nemoki? Rašyk #com ir lauk video! [redstone pamokos ir visa kita!] Na +r3p nemaldausiu, bet už pastangas galėtum ir paspaust ;)
 6. Pagaliau bent vienas, kuris nori to paties ko ir aš. Nereikia nei mėnesio kad turėtum belenkokia ferma, money ir t.t Automatiškai kaip viską jau turi yra nebeįdomu žaist. Visokie atsiprašant vaikai nori to kas yra dabar EzEko. Taigi aš irgi labai norėčiau sunkios ekonomikos. Dėl hopper kainos, jaigu keis Eko tai nereikia keist kainos, nes pagalvok. Dėl 10hopper reiktu knistis pora dienu. Čia jau irgi nenormalu. Visapusiškas UŽ!!
 7. Sveikutis
 8. Vo šitas gerulis buvo. Branginam hopperius!!! Modestai pabandyk vieną WIPE sunkia EKONOMIKA padaryt ;) Pukuti dėjau -r3p, nes nepatinka kaip taip prašo ;)
 9. Manau daugumai žaidėju patinka mažos kainos, ta prasme normali ekonomika o ne pas puse žaidėju milijonai, smagu prisiminti senus laikus kaip 200k jai būdavo OP. Prieš.
 10. Sveiki, Kadangi forume nėra ką veikti, dominuoja pasiūlymų ir išsidirbinėjimų temos, nusprendžiau sukurti/atkurti tokią seną, bet manau ne vienam žmogui patikusią temą. Viskas manau aišku iš pavadinimo, komentuoji tiesiog nuomonę apie žmogų, parašiusį virš tavęs ir viskas Keletas taisyklių:✤Negalima įžeidinėti. Daugelis turbūt turit blogos nuomonės apie daugelį, bet arba labai gražiai parašot, kad nepatinka žmogaus kažkurios savybės, arba paieškokit gerų savybių ✤Nerašyti dviejų ar daugiau pranešimų iš eilės ✤Nefreepostinti ✤Nerašyti po vieną žodį ✤Nerašyti tiesiog "nepažįstu tavęs", neturit ką apie žmogų parašyt-nerašykit. ✤Nerašyti nuomonės apie tą patį žmogų antrą kartą
 11. Ačiū už pastabą. Kitame video pasistengsiu kažką gero suvelt ;)
 12. Atnaujintos nuotraukos.