TheoneLT83

Savininkas
 • Pranešimai

  194
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  18

TheoneLT83 last won the day on Lapkritis 17

TheoneLT83 had the most liked content!

REPUTACIJA

96 Mėgstamas

Apie TheoneLT83

 • Rankas
  Savininkas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Druskininkai

Žaidėjo informacija

 • Žaidėjo nick(Žaidime)
  TheoneLT83

Paskutiniai profilio lankytojai

1.338 profilio peržiūros
 1. GFX SHOP

  Patvirtinta
 2. matux1

  http://prntscr.com/h7t4og
 3. už : pisk nx duxas by : VooDoo

  Tema neatitinka taisyklių. Temos pavadinimas privalo būti jūsų slapyvardis. Be to reklama. goodluck
 4. Atsiblokavimo anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: Už ką buvote užblokuotas: Įrodymai(Privaloma): Taisyklės: !Temos pavadinimas privalo būti jūsų slapyvardis žaidime. Nekurti atsiblokavimo jei esate kaltas - Ban forume. Draudžiama kurti kelias atsibaninimo temas.
 5. Anketos forma: Jūsų slapyvardis žaidime: Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą: Taisyklės: Draudžiama padirbinėti įrodymus. Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą ar skundą parašę - Pridedu: ir taip kiekvieną kart, kai turite prie tos temos pasakyti kažką naujo. Jei žaidėjas turi forumo vartotoją, prašome į pažymėti su simboliu @ (pvž @TheoneLT83). Draudžiama komentuoti pašaliniams. Jei skundžiamas žaidėjas gali atsakyti į skundą per 24h. Už kiekvieną sėkmingai parašytą skundą ir jei žaidėjas bus nubaustas, jums bus nuimamas forumo įspėjimas, tačiau jei nesilaikysite taisyklių - gausite forumo įspėjimą papildomai. Jei norite, jog būtų nuimtas forumo įspėjimas, prie temos turite parašyti - "nuimk įspėjimą".
 6. Prisistatau! - Skechas.

  Sveikutis
 7. Prisistatau TheoneLT83 /ATNAUJINTA/

  žmogau, kas tau negerai? Rodai savo vaikiškumą, dėl paprasto bano. žaidime pradėjai floodint ir pnš. Be to nesu pasikėlęs ir esu labai paprastas
 8. Prisistato modelt !

  sveikutė.
 9. Prisistatau TheoneLT83 /ATNAUJINTA/

  Ačiū tau tarkim ačiū Labas, man taip pat. Ir taip turiu
 10. Padejusiam atsilyginsiu

  mano taktika: Susirandi patinkantį champą, ir su juo žaidi dažnai, vsio. Žiūri video kaip su tuo cham lošti ir kokie buildai.