anubus26

Narys
 • Pranešimai

  72
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  6

anubus26 last won the day on Spalis 23 2016

anubus26 had the most liked content!

REPUTACIJA

9 Neutralus

Apie anubus26

 • Rankas
  Narys
 1. ha buvau adminas ir anksčiau buvo taip ir nebuvo jokių balaganų, kaip sakot įsivaizduok tą ir tą, nėra ko isivaizduot gi rašau savaime aišku yra ribos !!!! jūs neisiskaitot ką rašau, viskas proto ribose o tas ribas jau nustatytu patys adminai, chat mod, ar pagalba. o dabar nič nieko negali pasakyt tai jūs baikit juokus į ką pavirstam ? į ką paverčiam servery ? aš nesakau kad eisu teisus, tik sakau savo nuomone ir norėčiau sulaukt tikrai rimtų argumentų , o ne įsivaizduok tą ir tą. Jūs tamstos neperskaite įdėmiai ką aš parašiau jau atrašinėjat gi aš parašiau , kad būtų tam tikros ribos gi. kaip anksčiau viskas proto ribose. O ne tai kad sveiki ką jus ? gerensio ? ir kažkas atsako pist gauna mute ar skelbima nuima tai laba diena ???? ar tai normalu ? ar jums patiems idomu taip žaist ? Aš pasiakrtosiu , tik išsakau savo nuomone ir aš neneigiu kad aš blogai padariau . aš gi nesakiau kad aš nekaltas ar dar ką ? Tik sakau taisyklės koreguot reiktų. o mano pasipiktinimas buvo tik vienoi vietoi kur mano vieną parpastą sakiny( parašyta norint apginti kitą asmenį ) prilyginot kitiems kurie keikėsi ten kaip kaimo mužikai ...
 2. Nu čia nelabai skudnimo forma buvo o labiau pasiūlymo, ar pasipiktinimo. Ar aš sakiau kad tu kaltas ? nu gal ir galima taip srpęsti pagal pavadinimą temos, bet tikrai taip nemanau. tai ko aš siekiau šita tema, kad atsipalaiduotumėte nežnau kas čia sugalvojo šitą dalyka gal pats modestas , bet mano manymu tai nereikalinas dalykas viršui argumentavau kodėl.( taisyklės reikalingos, tvarka taip pat bet už kokį "juokeli" ar admino ieškojima" taip pat nereiktų bausti, o tu dar karta parodai savo neatidumą, nes aš kaip pavyzdį pasakiau dėl admino ieškojimo ir dar parašiau ta patį ka ir tu pakartojai kad gal jis užsiiemes ir panašiai, BET ESMĖ IŠLIEKA AR VERTA UŽ TAI BAUSTI >????? Neįsiskaitai iki galo ir darai skubotus sprendimus... tu matai ką tu rašai ? "Jei administratorius išsijungęs msg arba sėdi su vanish, reiškia nereikia lįst į akis, gi ne šiaip sau msg išsijungia. Už tokius klausinėjimus bus baudžiami visi be išimties." tai apie ką aš ir kalbėjau į ką pavirto serveris, jei per skelbimą ieškai admio gali netekti skeblimo nu čia apsurdas ar man vienam taip atrodo ? anksčiau kai pats buvau tavo vietoje, būdavo paprasčiau nebūdavo tokių nesamonių ir visi laimyngai gyvendavo, paprikolindavom tiek pats mode tiek kiti adminai ar žaidėjai per ta /skelbimas ,humoro forma. o čia jau negali net paklaust, ar apginti kito žaidėjo. TIkiuos supratot ką turiu omeny. p.s Tai ką ir klausiu ar mano žodus"ubagas " prilyginamas ten kitų žaiddėjų keiskmažodžiams ? net juokas ima. Jei baudi tai baust reik objektyviai. o ne visus vienodai, atmink kad yra ir nerašytu taisykliu, visada negyvensi pagal durnas taisykles. žodžiu sorry už sutrugdyta laiką, mano pareiga išsakyti nuomonę.
 3. 1. Jūsų vardas žaidime: Anubus26 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: Bitter ar tai mode čia pasidarbavo 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: Gavau mute 3h 2x karto, nu kaip cupratau už tai kad vienas per /skelbimas pradejo rašyt nesamones o aš meginau apginti tai tik pavartojau žodį /ubage. tai ar tai verta kad atimti skelbimą ? nu hebra tuomet jau jūs čia nesamones daryt pradėjot. visiškas p.s nežinau ir nenoriu žinot ten ar ne ten rašau jei jūs tokius šūdus darot tai nėra reikšmės kur tai parašysiu esmė , kad tai pasiektu jus. P>s. IR taip pat norėčiau pasiklasut mano "ubagas" prilyginamas bausmei "caake" ir "lempinisvps" žaidėjui kurie per !!! Keikiasi kaip mužikai ? 4. Įrodymai(būtina): įrodymai jog netekau skelbimo. įrodymai kaip kiti rašinėja per skelbimą ir aš( ir už ką aš gavau mute ir netekau !!! ) Dabar trumpai ir aiškiai išsakysiu savo nuomonę (tiesmukiškai),-Manau servas pats tikrai pagyvėjo ir maloniau žaist kaip yra daug naujų dalykų ekonomika tvarkinga, be nt iš primo žvilgsio taip atrodo, tai reiškia yra gerų sprendimų , kad žaidėju čia tikrai nemažėja. BET , tai nereiškia kad reik kaip prie ruso, laisvo žodžio reikšme atimti. Anksčiau pamenu tikrai smagiai per skelbimą, pabendraudavom (trumpai) pasijuogvadom , paprikolindavom. būdavo smagu, o dabar kas ? kaip armijoi nieko negali parašyt o adminai , ką adminai ? gavo per daug laisvės ir pasitikėjimo.(kablu bendrai apie visa administracija, IR tikrai ne apie kiekvieną kalba eina tik apie kelis , tik bendrai pavadinau) arba jau čia jūs prigalvojot tokias durnas skelbimo taisykles. Mano manymu keikūnus baus, šmeižikus irgi. ir viskas o jei parašai per skelbima "pvz" " bitter gali padėti ?" ( per skelbima ) o tau atrašo"./skelbimas". tai labadiena ? (ir tuo atveju bitter buvo vanish, tai aš suprantu , kad buvo užsiiemes arba nenuotaikoi kad padėti, bet tai nafik toki šuda rašyt ? o jei dark art paklausus kur bitter gaut mute ? nu tai labadiena ? P>S P.s istorija tikra ir labai daug tokiu pačiu kiekvieną dieną kiekvieną valandą gali pamatyt. Nežinau ar viską supratot ar išvis kas skaitys, bet privalau pasiūlyti keisti tvarka šiuo atveju, gi visiems smagiau kaip serve ir per skelbima vyksta veiksmas ? smagiau paskaityt kartais padalyvaut, ir tikrai niekam jis netrugdo tai tikrai, savaime aišku yra ribos bet ne tokios siauros kaip dabar.
 4. Tamsta kur pradinges esate jokio atsakymo nieko, ir serve nėra :D, neužmiršk kad man skoloi nebloga sumele sėdi
 5. Tamsta kažką maišote... Milwaukee Bucks 100 Toronto Raptors 106 Vakarykštis machas. p.s kur daugiau tašku ta komanda laimi.
 6. Jūsų slapyvardis serveryje?:anubus26Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote?: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks . Mano manymu laimės Raptors todėl statysiu už juos.Pasirinktas variantas:Toronto RaptorsKiek statote pinigų?: 500kPerskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais?: Taip Dėl pinigū parašykite i skype: kasparas3212 arba žaidime jaigu užgaudysite on. Betkokiu atveju tikiuosi betas bus užskaitytas JAIGU nebusiu spėjas pervesti jums pinigų.
 7. Deja, daugiau įrodymu neturiu, nespėjau padaryti. Atsiprašau, kad tik dabar parašiau, nelabai laiko turėjau. Nu ką nieko nepadarysi nepakanka tai nepakanka. kitakarta pasistengsiu greičiau maigyt knopkes nelabai suspėjau
 8. 1. Jūsų vardas žaidime:anubus26 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: Dainuoke 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: Norėjau prikti odos sakė turi labai daug " 146stack" nsutilinau kad nusipirkt odos ir praėjo žudyti visu laime spejau su valgyti op apple. ir jis atsitraukė. Bet esmė tame , kad megino apgauti tik nepavyko + su anti kb ir killaura buvo. Įrodymai bus , kad jis sakė tpa ir kad pardavinėjo oda, ss turiu daugiau jai truks įrodymu sakykite. papildysiu. 4. Įrodymai(būtina):
 9. 1. Jūsų vardas žaidime:anubus26 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas:PlayAndDie 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?:Paprašė pareklamuoti jo pot shopa, tai parašiau skelbima ir pasirodo ten buvo spąstai.(žudė visus, daužydamas per kojas) šis žaidėjas nusipelnė IP bano nes į šitą reikalą įtraukė ir mane paprašydamas pareklamuoti. IR paimkit iš jo chest item bent puse , nes labai daug žmonių prarado item. Tai bent , kad jam neliktų. p.s Jai imanoma norėčiau kad gryžtu tai ką praradau max set prot 4 unb 1 max įrankiai.( jai tik įmanoma jai ne tai ne , tik esme kad šis veikėjas nepasiliktų su "pavogtais" item. ) 4. Įrodymai(būtina):
 10. 1. Jūsų vardas žaidime:anubus26 2. Žaidėjo kurį skundžiate vardas: bestbas 3. Kodėl skundžiate šį žaidėją?: paklausus kur yra xp ferma , jis privačia žinute nurodė savo ress"/res tp bass1112" ir tik nusiteleportavus tenais užstringi blokelyje ir jis daužo tavo kojas.( praradau dmd seta prot2 ir karda astrumas2 padegėjas 1 ir beveik pilna inventorių paprastu dmd iraknių, Jai taisykles leidžia ir noro turit butu faina atgaut item, žinau kad už prarastus item neatsakot tai sakau jai yra noro galit gražint jai ne tai ne, tikrai nenumirsiu. 4. Įrodymai(būtina):
 11. Sveikas atvykes malonu kad prisijungiai prie musu projakto. p.s as tas su moliugu :DDDDD
 12. sveikas, sekmės žaidime.
 13. sveika.sekmes zaidime.
 14. sveikas, sekmes zaidime
 15. labas, malonu as kasparas .