Sign in to follow this  
Justeriuxas

Dabartinė minecraft cheatinimo situacija lietuviškuose serveriuose

Recommended Posts

Sveiki visi, pristatau jums video kuriame aptarinėju dabartinę minecraft cheatinimo situaciją lietuviškuose minecraft serveriuose įskaitant ir mc.mcslime.lt:

• Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

mhm.. Jei vertint video, tai per daug šneki kaip tave kažkas heitina arba atsisveikinėji... Nes realiai iš tų 14 min apie tai, koks video pavadinimas, buvo apie 5-7 min. Toliau apie pačią video idėją. Šiaip dėl ban laiko aš pakalbėsiu su mode, kad būtų tas laikotarpis nors 3-10d, atsižvelgiant į aplinkybes.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 10 valandos(-ų), Bitter said:

mhm.. Jei vertint video, tai per daug šneki kaip tave kažkas heitina arba atsisveikinėji... Nes realiai iš tų 14 min apie tai, koks video pavadinimas, buvo apie 5-7 min. Toliau apie pačią video idėją. Šiaip dėl ban laiko aš pakalbėsiu su mode, kad būtų tas laikotarpis nors 3-10d, atsižvelgiant į aplinkybes.

Džiugu girdėt :)

Dalintis šiuo pranešimu

Patarčiau tau nusiskusti ožio barzdele gal gražiau atrodysi, čia tik patarymas tau :)

• Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Taip yra todėl, nes serverį išlaiko cheateriai, o jei padarys tas sistemas ir pnš, dauguma žaidėjų pereis į kitą serverį kur yra geresnės sąlygos.

Dalintis šiuo pranešimu

Justeriuxas :DD Skundikas didziausias Krw Jis prikviecia zaideju i servery o tu skundineji daunas

Dalintis šiuo pranešimu

tiesiog padarykit HvH (Hacker vs Hacker) serverį  nes TIKRAI neišvalysit o pagal mane serveriu rūpi tik pinigai kuriuos gauna is unban pirkimu

Dalintis šiuo pranešimu