Jump to content

Atnaujinimas

2018-03-22 dieną mūsų serveris buvo atnaujintas! Pridėjome daugybę naujų galimybių jums, jog būtų linksmiau žaisti. Daugiau informacijos apie didįjį atnaujinimą rasite temoje.
Eiti į temą
Informacija
 • Serverio ip: mc.mcslime.lt
 • Serverio būsena: ...
 • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Sveikas, gal tuo metų buvo serveris užlagines? Arba perenstaliok minecrafta. P.S man šianden panašu buvo padejau vandeni o jis kitoj vietoj atsirado.
 3. Today
 4. + aš jo net nežudžiau jis /res tp dedeblogis padare automatiškai mirė; D už zonos resas, aš jo net neskelbiau net į msg nerašiau niekam o užsiresinau nes kai wipe buvo prisijungiau lb toli esu ir galiu paaeit ir AHJN SPOTAS YRA tai move f pamiršęs buvau( nežinojau kad kiti gali mirti nes esu hero, pats nemiriau :D) Vajėzau atsiprašau įsijaučiau turėjau redeguot xdd pripratęs prie kito forumo
 5. tai va o pixx pagalvojo kad atsiuntė tau ir manę užbanino :DD
 6. Aš tai nieko negavau iš jo , iš kur jis ištraukia , kad nusiuntė man
 7. Jūsų slapyvardis žaidime: Extreme459 Kokios pagalbos jums reikia ? : Kaip kertu medį su ranka aš galiu ta medį nukirsti bet kaip pradedu kirsti su kirviu man jis nenusikerta kirtau su geležiniu su auksiniu, deimantiniu ir su mediniu visus kirvius iš bandžiau bet taip ir nenusikirto pagalbos prašau čia visu kurie skaitys šia temą.
 8. Atsiblokavimo anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: DedeBlogis Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: PiX Už ką buvote užblokuotas: Už Apgaudinėjimas / PVP Beto piX neleido pasiteisinti, ir ten nebuvo įrodymu gal gali @tiger Numesti įrodymus ač :)(atrakinkite temą noriu paasiaiškinti ) Įrodymai(Privaloma):
 9. Galejai ir ispeti, bet is zaidejo puses gaunasi, kaip ir reikalama. Si karta atbaninam, bet kita jau tikrai ne.
 10. Kalba eina apie lietuviškus serverius Asmeniškai MAN visada buvo ir bus mc.mcslime.lt geriausias lietuviškas serveris.
 11. Na asmeniškai man atrodo, jog čia buvo reklama. http://prntscr.com/iv2w1e Jeigu suklydau tada atsiprašau tikrai.. (Kartais gal gali ir pagalbos,administratoriai ar net chat.moderatoriai padaryti klaidų.)
 12. Vakar
 13. Žaidėjas užbanintas.
 14. Jūsų slapyvardis žaidime: dainotukas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: DedeBlogis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nuejau /Res tp DedeBlogis Ir Mane Nuzude Irodymai SS Atsiusiu I skype tiger
 15. Rašyk į skype mcslime.lt Tema rakinama.
 16. Tema rakinama.
 17. Supratau rakinkite tema
 18. Adminai negrazina daiktu, jeigu zaidejai per savo klaida juos prarado. Grazina tik tada, kai praranda per serverio bugus.
 19. 10 stacku spawneriu neturejai ?
 20. Sveika serverio tauta, na sugalvojau kaip laisvo oro direktorius sukurti šią temą. Metam rimtas dainas čia, taip pat pasidalinsiu ir keliom savo dainom.
 21. Pagalbos prašymo anketa Jūsų slapyvardis žaidime: Kokios pagalbos jums reikia ? : Pildyk pagal anketą.
 22. Asmeniškai aš tavės nesupratau.
 23. buvo 1000 block nuo spawno ir buvo + zenklas koordinaciu ir berzo biomas gal adminai is gm galetu man pagrindinius daigtus atiduoti? buvau puse chest prisikases packed ice ir ir keli max pickai eff 4 unb 3 o jei negalit grazint tai nieko tokio
 24. Išties gerai padirbėta, kažkaip žymiai viskas geriau su tamsesne tema. +REP
 25. Jei koordinačių neatsimeni, pagalbos suteikimas - beprasmiškas. Niekuom negaliu tau padėti. Reikia būti atidžiam ir nežioplinėti WIPE prasidėjus.
 26. Pagalbos prašymo anketa Jūsų slapyvardis žaidime: BlackWidow Kokios pagalbos jums reikia ? :buvo taip buvau susikures resa kaktussai ir ten buvo mano chestai po to persikeliau ta resa i kita vieta istryniau ta resa kaktussai ir nepagalvojau kad ten mano chestai buvo ir dabar nebezinau kur mano chestai bera nes kadangi persikeliau kaktussai resa i kita vieta o chestai pasiliko ten kur preita karta buvo jie ir dabar nebezinau ka daryti neberandu chestu plz help
 27. gal kas zino kaip resetint galima jei galima?
 1. Load more activity
×