Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Nuo žioplumo vaistų nėra. Buvo pranešta. Reikia skaityti įdėmiai ir sekti susirašinėjimą. Tema rakinama.
 3. pats kaltas kad nepastebejai
 4. Jūsų slapyvardis žaidime: Roland Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: SlogaL Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Aš nepastebėjau kad jis pasakė nebeves ir aš daviau 50k ir Sako KONFISKUOJAMA Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://prnt.sc/iiuhnl *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 5. Įrodymai yra., Unbano nebus. Tema rakinama.
 6. O anti knockbackas? Suleido tau 5hitus, o tu iš vietos nepajudėjai.
 7. Tu gal nematai, kad aš jam įtrenkiau vieną sykį, ir tai kai atsisukau į jį? Pasižiūrėk atidžiau šį video: įtrenkiau jam kai atsisukau į jį. Aš dar pats @Edv1szz pasikviečiau, kad prigaut tuos čytukus, manai ant tiek durnas, kad on būčiau pats? Jis gali patvirtint, kad taip buvo.
 8. Tu taip pat naudoji kill aurą, nes nusisukęs nuo jo jam damage darai.
 9. Jūsų slapyvardis žaidime: Roland Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: PvP_Dievas Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Res gadina su pistonais Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:52s
 10. Sicilianboy matosi kill aura, o aš ką?
 11. Įrodymai - https://streamable.com/e5na7
 12. done
 13. Žaidėjas nubaustas! Betkuriuo atveju tu taip pat gauni ban'ą už nelegalių programėlių naudojimą Tema rakinama.
 14. Žaidėjas nubaustas,resas panaikintas. Tema rakinama.
 15. Jūsų slapyvardis žaidime: Roland Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Jemew7 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Rašo ! all res tp pvpgo tik maxai renkasi ir aš be set nuėjau tenai ir nužudė Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą: 1Min1S
 16. Turi daugiau įrodymų? @Boom
 17. Matosi hackai Pandora B9 vanilla
 18. Prasirašiau.
 19. Hackus išjungti reikėjo 😄
 20. @Armani Per 24/7 turi jis atsakyti , kitaip unbanas bus suteiktas.
 21. Vakar
 22. Jūsų slapyvardis žaidime: Vasia Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Jemew7 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: skelbe skelbime resa nerase nei ten mass ar kaip ir nuejau i ta resa ir pradejo daužyti. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://www3.zippyshare.com/v/OEkLadhc/file.html *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 23. Jūsų slapyvardis žaidime: allies Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: @Armani Bratela Už ką buvote užblokuotas: cheat Įrodymai(Privaloma): http://prntscr.com/iii2b9 norėčiau gauti kažkokius įrodymus, nes visiškai random gavau ban, nors pvp ėjau prieš maždaug 20 minučių ir ėjau afk pabūt.
 24. Pasirašiau.
 25. Nesutvarkyta. Nusiskundimas atmestas. Tema rakinama.
 26. @tiger
 27. Nu va , štai ir atsakymas . Unmutes negausi. Tema rakinama.
 1. Load more activity