Jump to content

Atnaujinimas

2018-03-22 dieną mūsų serveris buvo atnaujintas! Pridėjome daugybę naujų galimybių jums, jog būtų linksmiau žaisti. Daugiau informacijos apie didįjį atnaujinimą rasite temoje.
Eiti į temą
Informacija
 • Serverio ip: mc.mcslime.lt
 • Serverio būsena: ...
 • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).

Lyderių siena


Populiarus turinys

Showing most liked content since 2018.04.23 visur

 1. 5 taškai(-ų)
  Aš svajoju apie seksa ir mergas, aš svajoju kaip greičiau išdulkint jas, aš svajoju ir man stojasi bibys, aš galvoju kad kas nors jį nulaižys,- mano genuose audra, noriu aš išpist Tave, nes prisimenu laikus, kai tau kandžiojau papus, bet krutinė ne tikra, silikonų prikimšta, aš išpesiu šiandien ją,- tralialia, Man nereikia šitų, papų pripustų, užsidėk liemenėlė ir von man iš akių 2x. Mano lovoj guli vėl nauja merga, prisiuostes iš stoties parvilkau ją, pagalvojau kad kandonų neturiu, bet man poxui, ja nudėsiu ir be jų, visą naktį ją variau, triperi pasigavau, kai stotį vėl sutikau, aš jei snukį išdaužiau, į tualetą nuvilkau, replėm pyzda išdraskiau rūron vamzdį sukišau,- giliaaau. Man nereikia,- tokių kekšių paslaugų, prisigaudau ligų, o paskui sergu, man nereikia tokių kekšių paslaugų, prisigaudau ligų o paskui serguuuuuuuu..
 2. 3 taškai(-ų)
  Viso gero Yuzi, lauksime Tavęs kituose rinkimuose.
 3. 3 taškai(-ų)
  Sveiki, šioje temoje parodysiu kaip visada įrašinėti su Open Broadcast Software - OBS tik reikiama momenta, kad nereikėtu filmuoti 20minučių ir vėliau peržiūrinėti medžiagos. Pirmiausia jums reikės parsisiųsti ir įsirašyti OBS: https://obsproject.com/ Win 7/8/8.1/10 https://github.com/obsproject/obs-studio/releases/download/21.1.0/OBS-Studio-21.1-Full-Installer.exe Mac 10.11+ https://github.com/obsproject/obs-studio/releases/download/21.1.1/obs-mac-21.1.1-installer.pkg Linux https://github.com/obsproject/obs-studio/wiki/Install-Instructions#linux Pasijungę OBS turėtumėte matyti tokį vaizdą(Scene aš jau susikūręs, tai jų pas jus nebus). Pirmas dalykas ką reikia padaryti, tai susikurti scenes. Paspaudžiate + ir įvedate pavadinimą. Pavadinimas nėra svarbus. Tada spaudžiate sources langelyje + ir pasirenkate Game capture Parašot pavadinimą ir spaudžiate OK. Toliau jums reikės pasirinkti "Capture specific window" ir window laukelyje susirasti minecraft client. Susiradę spaudžiate OK. Sekantis dalykas kurį norite padaryti, tai pritaikyti Minecraft vaizdą prie filmuojamo lango. O tai priklauso ar jūs žaidžiate su F11, windowed, ar minimized režime. Kiekvienas turite pasižiūrėti sau, nes kiekvienam skirtingai. Jei žaidžiate F11 Galite išeitu su Alt + Tab. Kad galėtumėte filmuoti būtiniausią vietą reikia nueiti į Settings>Output pažymėti Enable Replay Buffer ir apačioje nustatyti laiką sekundėmis. Aš nusistatęs 180sec-3min. Tačiau čyteriams gaudyti užtektu ir 1min. Patarčiau išsaugoti mp4 formatu, nes avi formato kaikūrios programos nepriima. Replay Buffer įrašinės vaizdą, kuris vyko prieš tiek laiko, kiek nustatėte ir naudos jūsų kompiuterio atmintį. O paspaudę tam tikrą migtuką, failas bus išsaugotas nustatytoje vietoje. Tarkime jus apgavo ir jūs galite įrašyti 3minutes (mano atvėju) kas vyko prieš apgaunant mane, arba nuo to momento, kai paspaudžiau nustatytą hotkey . Nustatyti hotkey eikite į Hotkey skyrių. Išjunkite settingus ir pagrindiniame lange paspauskite Start replay buffer. Štai ir viskas, dabar nereikės įrašinėti ilgų klipų, o galėsite irašyti tik tai kas reikalinga. P.S. Rašykite pastebėjimus ir klausimus po komentarais, mielai padėsiu.
 4. 2 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Justux250 Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Dzyga Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nes dalino didelius pinigus mcslime serveryje. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): Cia kur jis klausia kam 500k? https://imgur.com/a/rm3tcTn Ir cia kur MecHuck juos gavo nuo Dzygos: https://imgur.com/a/KrCJzwy ir dar visokiu kitu fotkiu va:https://imgur.com/a/eJ3w5x2 *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 5. 2 taškai(-ų)
  Spexeris kaip visadą buvo toks įkyrus vaikas,toks ir liko,man atrodo spexeri tu nesuaugsi.:)
 6. 2 taškai(-ų)
  Pagrindinės serverio taisyklės: 1. Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar projektus (Nick + IPBan)2. Draudžiama kurti duobes ar junginėti pvp rese (7 dienų banas + (IPBan))3. Draudžiama prašinėti daiktų ar pnš. iš administratorių. (Mute 1h)4. Draudžiama apstatinėti/apkasti ar kitaip sugadinti kitų pastatus pastatus (7 dienų banas)5. Draudžiama su "Factions" claiminti kitų /res ar kitaip kenkti kitiems (Faction sunaikinimas ir 7 dienų banas)6. Draudžiama nusižengti "/skelbimas" taisyklėms (Skelbimo atėmimas + Mute)7. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus (Mute 1-6h)8. Draudžiama įžeidinėti administratorius (Nuo 7 dienų banas)9. Draudžiama buginti ar glichinti daiktus ar pinigus (Nick + IPBan)10. Draudžiama apgaudinėti žaidėjus (Nick + IPBan)11. Draudžiama vogti ir pardavinėti vartotojus, pinigus, itemus (Nick + IPBan + atimtas turtas)12. Draudžiama trukdyti event ar konkurso metu (7 dienų banas)13. Draudžiama rengti DROPUS (7 dienų banas)14. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas(cheat) (7 ar daugiau dienų banas)15. Draudžiama vienoje vietoje ar viename "res" statyti daugiau nei 192 (3stack) spawerių (Spawnerių atėmimas)
 7. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: hmm Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: mrice Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: apgavo su padirbtais gold raktais. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://www.part.lt/perziura/76ea93946ba20791bc3998e4a48a2d67453.png ir https://www.part.lt/perziura/23c1dc396248737a3903efb5781887f8988.png *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 8. 1 taškas
  Trūksta įrodymų. Atmesta.
 9. 1 taškas
  Pinigai grąžinti. Tema rakinama.
 10. 1 taškas
  Žaidėjas užblokuotas Įrodymai tinkami. @tiger
 11. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: furiiK Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Re_Doz0 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Žaidėjas naudojas Killaura, video įrašė aiškiai matos. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://youtu.be/qHbpdn2K5lo *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 12. 1 taškas
  Pinigai grazinti. Problema ispresta
 13. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: furiiK Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Romain74100 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Žaidėjas grasina man, o aš labai bijau dėl savo gyvenimo, kad net apsaugininkus išnuomojau. Floodina dar, reikalauja pinigų. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://prnt.sc/jhu1d7 https://prnt.sc/jhu1no *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 14. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: Butter_314 Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: djvilius Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Neturi kazino leidimo, ir turejau laimet 7x o nedave prizo, nes pinigu tiek neturi. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 15. 1 taškas
  Priimta. Įrodymai tinka. Žaidėjas užblokuotas. @tiger
 16. 1 taškas
  Kurmi tu kurmi....
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
  Rep arba Reputacija mc.mcslime.lt serveryja yra kaip karma. Jei žmogus tau padarė ką nors gero gali parasyti tokią komandą /rep + (nick) ,o jei blogo rep - (nick). Jeigu bijote kad jus apscammins ar padarys ka nors blogo jūs galite pažiurėti žmogaus reputaciją su komanda rep ? (nick). Tikiuosi ši tema jums padėjo suprasti kas yra "rep".
 19. 1 taškas
  Atskiros, manau, kad patiks.
 20. 1 taškas
  Priimta ! Zaidejas uzblokuotas!
 21. 1 taškas
  Kitą kartą parodyk jam, kaip reik užpildyti anketą Tema rakinama. Anketos forma: Jūsų slapyvardis žaidime: Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 22. 1 taškas
 23. 1 taškas
  Kadangi pats prisijungei, tai tavo paskyros niekas nepavoge ir daiktu nepasieme. Jokio kito paaiskinimo nebutu, apart, kad tu jokiu daiktu si wipe neturi. P.S. Juokinga, kad tu virtualu nama is kubeliu vadini nekilnojamu turtu, just saying.
 24. 1 taškas
  ChatModas buvo truputį užmigęs, netyčia tas 12h parėjo + įspėjimas nebuvo duotas.Šį kartą įsisuks jis , nes naujokas. Visi naujokai daro klaidas. Užmutintas iki 15min. Tema rakinama.
 25. 1 taškas
  Sveikas, pirmiausia pradesiu nuo to, jog reiketu pildyt pagal anketa, o jei neina prisijungti kreipkis skype : mcslime.lt
 26. 1 taškas
  Pats kaltas esi , jeigu nematai ką spaudai. Kitą kartą nebus grąžinti pinigai.
 27. 1 taškas
  zdz nenusisnekek as ntz paspaudziau desini peles kalvisa tai galvoji as kaltas? kai pabusi tokioje situacijoje galesi neverkt nes asmeniskai man 465k yra nemazai
 28. 1 taškas
  Blaivi logika? tu reikalauji gražinti pinigus, nors pats prekę pirkaisi ir visiškai nesvarbu kokia ta prekė, galėjai bulvę nusipirkti už pusė milo, vis tiek tai nebūtų scam, nes tu pats esi atsakingus už savo pirkimus, o ne pardavėjas
 29. 1 taškas
  Gali baigt nesamones rasyt?
 30. 1 taškas
  Sveikas, žinoma kad gali pasirinkti variantą 11, nors vyru ir netapsi tačiau bent jau žinosi kad paspaudiai
 31. 1 taškas
  Paklausykit šitos va čia tai kablys totalus
 32. 1 taškas
  ar cia tik man visos tos rusiskos jau atsibodusios?
 33. 1 taškas
  Va čia tai rimtas 567
 34. 1 taškas
 35. 0 taškai(-ų)
  Jūsų slaptažodis: YouAreStupidAF12 Norint gauti tikrą slaptažodį, kreipiesi į serverio skype: mcslime.lt ir pateiki tam tikrus įrodymus, daugiau tau niekas jo neduos.
 36. 0 taškai(-ų)
  Trūksta įrodymų . Bandyk dar kažką surast. Pildyk iki 18h ( rytojaus )
 37. -1 taškai(-ų)
  Viskas gerai čia brolis prikolą norėjo padaryt . Tai unbana nupirko vsio.
×