Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
axion01
2
h3rox
3
nerukantis
4
masiokelisz
5
pamparam
6
kehhh
7
meinis
8
mcgameris
9
99s
10
pofkeeexd
11
knuff_
12
m0dii
13
toxy
14
barzdyla
15
itsvilius_yt
16
sidasvandenidas
17
shadowhanzo
18
nighteagle
19
ratuotas
20
silentv16
21
rok2_
22
skeleta1
23
binas323
24
binas
25
fokusmarokus
26
mamukas
27
dumas
28
botas69
29
black
30
blogutisafk
31
kynosaur
32
robizz123
33
dolche
34
bruhgold
35
7ok
36
noonecankillme
37
shaltiena
38
coseen
39
igoris
40
josh
41
tavodievas
42
rokaz

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

42 iš 159 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 104

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.07.16 visur

 1. 17 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi. Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Rugpjūčio 11 dienos! Visiems sėkmės !!!
 2. 13 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Algutis Jūsų skype: Algis.ner.. (su taškais) Kiek jums metų?: 2001 - 06 - 05 ( 17 metų) Trumpai apie save: Esu Algis, esu iš labai gražaus miesto pavadinimu Ukmergė, esu linksmas, draugiškas, drąsus, niekados nepasiduodantis žmogus kuris viska daro iki galo. Nežaisdamas "minecraft'o" būnų su draugais, gerai praleidžiame laiką kas yra vienas nuostabiausių dalykų. Sportuoju užsiimu muay thai. Turiu ir neigiamų savybių, kad kartais per daug pasikarščiuoju, bandau išprovokuoti žmogų kuris man labai nepatinka, dažnai būna, kad iš menkniekio padarau labai daug. Esu tikrai ryžtingas žmogus. Jei pradedu savo darbus visados juos baigiu iki galo, kad ir kokie jie bebūtų. Esu dėkingas žmogus visados jei žmogus padaro man gero aš atsilyginu tuo pačiu, kartais esu šioks toks pagyrūnas, esu gailestingas žmogus niekados nelinkiu žmogui blogai. Kaip elgėsi su manimi taip elgiuosi ir su kitais. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas tikrai žinau daug. Chat moderatorius prižiūri chat'ą nuo kenkėjų arba pyktų žmonių kurie teršia serverio chat'ą rašydami bereikšmius skelbimus, /eme, reklamuodami savo serverius.. Chat moderatorius palaiko serveryje chat'o tvarką, kad kiti žaidėjai laikytųsi sukurtų taisyklių kurių reikia laikytis, nes taisykles tam ir buvo sukurtos. Nereikia teršti chat'o dėl smulkmenų. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu ir gan gerai suprantu chat moderatoriaus darbą. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Laiko tikslaus negaliu pasakyti, bet tikrai praleidžiu serveryje pakankamai laiko ir galiu prižiūrėti serverio chat'ą. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Todėl, nes suprantu kas yra chat moderatoriaus pareigos ir nesavivaliauju savo pareigomis. Niekados žmogui iškarto nieko blogo nedarau suteikiu šansą pasitaisyti, esu tikrai aktyvus tiek serveryje tiek forume. Dabar toks laikas kaip reikia tinkamo chat moderatoriaus kuris suprastu savo pareigas, o aš toks esu. Dabar yra tik vienas chat moderatorius kuris visko vienas negali suspėti. Žinoma dauguma žaidėjų dabar galvos esi nevertas chat moderatoriaus, bet jus klystate tiesiog visados yra šansas pasitaisyti. Jau esu buvęs šiuose pareigose su žaidėjais sutariau tikrai gan neblogai, bet buvo problemų su kolektyvo nariais, bet dabar jokios įtakos jie man nedarytų, nes tiesiog nekreipčiau dėmesio į juos, Mano manymu geresni kandidato, nei aš tikrai nerasite,nes šiuose pareigose neturi daryti įtakos ar tai priešas ar tai draugas, šeimos narys į visus turime žiūrėti iš chat moderatoriaus pusės ir turime bausti visus vienodai.
 3. 8 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: Ziypy Jūsų skype: iziyfy@gmail.com Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Aš esu vardu Simonas esu iš Kretingos Klaipėdos raj. Esu draugiškas žmogelis toks šioks toks, mėgstu labai žaisti futbolą ir nepatinka labai skupį žmonės bet labai patinka prikolint ypač discord programoje, bei esu labai genonoriškos širdies esu labai padedantis nebent nėra laiko daug kadangi mėgstu statyti fermas ir šeip kokius statynius Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Aš žinau kad ChatMod turi prižiūrėti serverio chat'a ir saugoti nuo blogų žmonių kurie labai mėgsta savivaliauti skelbimais ir panašiais dalykais Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu buvęs kituose serveriuose ChatMod ir Pagalba tai turėčiau turėti Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Aš per dieną prabūnu gan ilgokai serveryje be jokių afk ar panašiai taip nuo 3-7h per dieną Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Gal todėl kad esu pasitikintis savimi ir nepasiduodantis kad ir kas bebūtų ir šeip turiu patirties ChatMod'e žinau kaip reikia elgtis ir panašiai mutint ir visą kitą ir šeip labai draugiška ir iškalbi asmenybė esu Tiger kada skola?
 4. 7 taškai(-ų)
  Pastarosiomis dienomis matėme tiek serveryje tiek forume, kad spėliojate kada įvyks wipe. Vieni spėliojote gan tikslingai, o kiti šaudėte į lankas. Tačiau atėjo visų ilgai lauktas momentas - wipe ir jo atnaujinimai: 1.Naujas, unikalus serverio žemėlapis. 2.Įdiegtas auto-restartas(beta versija, galimi bugai), kuris perkraus serverį nustatytu laiku, kiekvieną dieną. 3.Uždraustas fermų statymas viena šalia kitos. Minimalus atstumas tarp fermų 100blokų. Taisyklės nesilaikymas gręsia spawnerių atėmimu. Spawner limitas išlieka:192 - 3stack'ai. 4.Atnaujinti kit'ai. 5.Padaryta nauja serverio ekonomika. 6.Pašalinti ilgą laiką buvę neaktyvūs vartotojai. 7.Restartuota vote sistema. 8.Visiškai naujutėlis forumo dizainas. 9.Įgalintas donorų ieškojimas. Už tai ban'o negausite. Tačiau apgavystės atvėju administracija NEPADĖS. Serverio paslaugos išlieka nuo 2018.07.19 iki dabar. Seniau pirkę paslaugas žaidėjai neatgauna. Serverio wipe pradžia: 2018.08.01. Pabaiga: 2018.08.02. Laiką dar tikslinsim.
 5. 6 taškai(-ų)
  Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " panos 2018/08/01
 6. 6 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:ItsMikis Jūsų skype:mikeroni.its Kiek jums metų?:17 Trumpai apie save:Mano vardas Mantas, draugai vadina (Mančiu). Man yra 17 metų, gyvenu panevežyje (Raguva), mokausi Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje, esu būsimas dvyliktokas, lankau sporto salę, žaidžiu futbolą, taip pat didžiają laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio. Apie save tai turiu daug ką pasakyti, esu elegantiškas, drausmingas, pareigingas, užsibrėžiantis savo tikslų, kultūringas, turintis savo nuomonę žmogelis. Galėčiau pasakoti ir pasakoti, bet kadangi čia trumpai apie save tai nematau tikslo daugiau išsiplėsti. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Jeigu realiai žinau didžiąją dalį kaip reikia ką daryti, o daugiau viskas su laiku išmokstama, svarbiausia tai turėti savo nuomonę. Ar turite patirties ties šia sritim?: Turėti, tai gal kažkada ir turėjau labai senai kada žaidžiau šį žaidimą administracijos rolėje. Šiaip pagrinde būnu tas neutralusis kuris tiesiog bando domėtis ekonomika. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Visad išbūnu skirtingai, dažniausiai 4-5h. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Čia jau renkatės jūs ar mane pasirinkti, o jeigu manęs jau klausiate tai tiesiog esu žmogus žinantis savo tikslus, ir kuriuo visad galima pasitikėti, niekada nenuviliu nebent per istorija, bet čia jau tarp mūsų
 7. 5 taškai(-ų)
  Taigi pradėjau photoshop'inti, tad sukūriau keletą avatarų kurios įkelsiu čia, kad jūs įvertintumete, kritikuokite kas juose blogai, ką keisti. 1. 2. 3. 4. 5. Taipat priimu užsakymus galiu padaryti pagal jūsų pageidavimus, tik rašykit į PM, ir jai patiko nepagailėkite - paspausti patinką mygtuko.
 8. 5 taškai(-ų)
  Aš nežinau kaip adminai pasakys ar reik įrodymų ar ne, bet už ką ban'ą gavai - pats ką tik parašei. Nekalbant ir apie kick'ą, kurio metu įspėjau jog už nepagarbų bendravimą ar įžeidinėjimus galima gauti ban'ą. + nusiskundime taip pat yra rastas įžeidimas.
 9. 5 taškai(-ų)
  turbut tikrai nesitikejai, kad gausi pagyrima
 10. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: veron704 Jūsų skype: nojukas50 Kiek jums metų?: 15. Žinau , kad tai yra mažas skaičius , bet noriu pabandyti patekti į tokias pareigas kaip chatmod ir išbandyti save tokiuose pareigose. Žinau , kad gal dėl metų skaičiaus arba neturėjimo patirties šioje srityje galiu nepatekti , vistiek noriu pabandyti laimę ir patekti į tokias pareigas. Trumpai apie save: Taigi aš esu Nojus , man yra 15 metų. Gyvenu netoli Šiaulių. Laisvalaikiu žaidžiu prie kompiuterio , ainu į lauką būnu su draugais , žaidžiu futbola ar krepšinį. Bandau siektu savo tikslų , svajonių gyvenime , bandau kažką įrodyti kitiem žmonėm ką aš galiu , ką moku. Esu labai aktyvūs žmogus , esu draugiškas žmogus , mylintis sportą. Užsiminėju karate jau 9metus. Dėkui , kad skaitėte! Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Šitose pareiguose tu privalai : prižiūrėti serverio chatą nuo žmonių kurie įžeidinėja viens kitą arba kitus žmones , prižiūrėti chatą nuo flodinimo , visokių reklamų ir nesamonių rašynėjima per /eme arba ! Ar turite patirties ties šia sritim?: Ne , bet norėčiau save išbandyti tokiuose pareiguose! Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Žiūrint ar yra ką veikti serveryje , bet dažniausiai 4-6h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Net nežinau kodėl jūs tūrėtumete pasirinkti mane ties tokiomos pareigomis , bet būtu noras ir ryžtas patekti į tokias pareigas
 11. 4 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: Algutis Giriamo administratorio nick'as žaidime: Anbasom Už ką giriate šį administratorių?: Geras tarpininkas, bei sąžiningas žmogus. Įrodymai (nėra privalomi): -
 12. 4 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: HacksIsLegit Giriamo administratorio nick'as žaidime: Bananiukas Už ką giriate šį administratorių?: Jis dirba savo darba. Buna jog padeda su serverio komandom. Be perstojo mutina nusižengusius per skelbima žmones ar /eme ir pnš Tikrai +rep sitam Pagalbai.Jis gerai dirba bei supranta savo Darba! Įrodymai (nėra privalomi):
 13. 4 taškai(-ų)
  Savininkas: @modelt [Nerenka įsp.] Pagrindiniai administratoriai: @Pix [Nerenka įsp.] @tiger [Nerenka įsp.] Forumo administratorius: @TheoneLT83 [Nerenka įsp.] @LeveL [Nerenka įsp] Administratoriai: @Kentukas [MINECRAFTX12345] - 0/3 Pagalba: @Lafa [LafaMarino] - 0/3 @bananiukas -0/3 @ERVIN666 - 0/3 @DeadFYou - 0/3 @M0dii - 0/3 @AYCM- 0/3 @Edv1szz - 1/3 @vitalka - 1/3 Chat moderatoriai: @ciga [Pgr. ChatMod] [Nerenka įsp.] @beta321 - 0/3 @Arminas - 0/3 @Calijero - 0/3 @Froster - 0/3
 14. 3 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime:Yakuza Jūsų skype:giedrius8558 Kiek jums metų?:17. 2001-07-29 Trumpai apie save:Taigi sveiki visi esu Giedrius man 17 metų. Esu moksleivis, mokysiuos 11 klasėje. Gyvenu Panevėžio rajone, pačio rajono nemanau jog būtina sakyti. xD Esu gan draugiškas. Nesu pasikėlęs tačiau ir nesu visiškas (mėmė). Nežinau ką daugiau pasakyti apie save manau reikia daugiau susipažinti patiems ir visiems pažinti vieni kitus artimiau. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ką žinau amm galimą sakyti jog žinau beveik visas Chat Moderatorio pareigas. Jie turi prižiūrėti serverio chatą, padėti žaidėjams, mutinti tuos pažeidėjus kurie nesilaiko /skelbimas taisyklių. Ar turite patirties ties šia sritim?: Patirties turiu pakankamai, bet ir ne per daugiausiai. Kaip sakoma visko išmokti galimą ko nemoki. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Šiaip nelabai atkreipiau dėmesio bet sakykim apytiksliai apie kokias 4-5 valandas. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Šito klausymo neatsakysiu, nes jis beprasmis bent jau pagal mane.
 15. 3 taškai(-ų)
  --- Nick'as žaidime:H3rox Giriamo administratorio nick'as žaidime:Na turbut anbasomas nepriskiriamas prie administracijos bet nezinau kur galeciau ji pagirt tad nepykit administracija Už ką giriate šį administratorių?:Aktyvus, labai saziningas tarpininkas bei pagalbininkas Įrodymai (nėra privalomi): ---
 16. 3 taškai(-ų)
  Dauguma tokių yra, kiekvieno nesužiūrėsi. Tai buvo po 0000 Esi supistas ožys vertas kuolo į pakaušį 2 žodžiai (ar tu supistas retardas?)
 17. 3 taškai(-ų)
  Kažkaip čia per griežtai, koks skirtumas ką kas per /msg rašo.. Dar pradėkit skype/fb/discord tikrint, ar taves neižeidinėja..
 18. 3 taškai(-ų)
  Skelbimo taisykliu nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia. Kita karta kelk nuotrauka be cheat'u, kvaily.
 19. 3 taškai(-ų)
  Šaunuolis, tikrai vertas admin !
 20. 3 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: _Jumps_ Giriamo administratorio nick'as žaidime: AYCM Už ką giriate šį administratorių?: Giriu už tai , kad labai draugiškas žmogus , padeda kuom tik gali ,mldc žmogus! @AYCM Įrodymai (nėra privalomi): Galima matyti serveryję !
 21. 3 taškai(-ų)
  Ohh Džiugu , kad ne papeikimas parašytas Šaunuolis!
 22. 3 taškai(-ų)
  tai kodel spamini kausmedi
 23. 3 taškai(-ų)
  Nemanau, kad turi teise varyti Administracija is res’o.
 24. 3 taškai(-ų)
  @modelt šiaip 24h turiu laiko atsakyt, o praėjo tik 21h. Pasiskaityk taisyklių 3 puslapį, kad už nuotraukų viešinima, yra dedamas tiek nick, tiek IP banas kadangi banip tiesiog nėra, teko dėt ebanip ir niekas čia neaxujielina teks perbanint vėl
 25. 3 taškai(-ų)
  Unbano nebus. Aiškiai matosi , kad naudoji neleistiną programą ss: http://prntscr.com/k8j03o video : https://streamable.com/r3anr Labai gerai yra , kai sulėtintas video iš karto lengviau darosi. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
×