Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

7 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.09.21 visur

 1. 5 taškai(-ų)
  --- Nick'as žaidime: Goldapp Giriamo administratorio nick'as žaidime: @Inferno456 ir @spoyled Už ką giriate šį administratorių?: Moderatoriai puikiai išmanantys savo darbą... Noriu juos labai pagirti kad žaidėjo nepalieka bedoje,aukos savo brangų laika del kažkokio vpš nežinomo žmogaus :D, puikiai gębantis bendrauti su serverio publika,nesimazina,neišsikalinėja ir t.t,šie du moderatoriai būtent labiausiai krito man į aki grįžus iš po leav'o,sekmes jums bx,suvesim galus manau dar ne viena syki,sekmes! Įrodymai (nėra privalomi):
 2. 4 taškai(-ų)
 3. 4 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime:ajk Giriamo administratorio nick'as žaidime:ciga Už ką giriate šį administratorių?:Nesveikas poxujistas ir del ta nes as jo fans. Įrodymai (nėra privalomi):
 4. 4 taškai(-ų)
  palieku jūsų teismui, /res tp 1vs1
 5. 4 taškai(-ų)
  Slapyvardis žaidime: ciga Jūsų res'as: /res tp medisblet Jūsų kontaktai: Turi Jei nesunku, apibūdinkite savo medį, kas įkvėpė bei iš ko sėmėtės šios fantazijos (nėra privaloma): Medis mano pats graziausias ir auksciausias, man patinka dideli medziai, nes pats gyvenu parke, kur daug medziu (baobabu), nuo vaikystes man jie patinka, nes as pats kaip medis, 198cm (ne penio ) "medzio virvem" galima uzkilti iki 256 aukscio (gali buti, kad meluoju, bet kazkur tiek yra) ir apzvelgti visa McSlime kubeliu pasauli Nuotrauka (nėra privaloma): Ne, tai ne Pildau tik, del euru, nesitikiu laimet Pirmos vietos, galeciau ir pirma paimt, bet kai tyngi, tai tyngi
 6. 3 taškai(-ų)
  Slapyvardis žaidime:vitalka Jūsų res'as: Ne res'e o /plot h vitalka Jūsų kontaktai:live:0lmmbedo Jei nesunku, apibūdinkite savo medį, kas įkvėpė bei iš ko sėmėtės šios fantazijos (nėra privaloma):Fantazija aš pats sugalvojau ir vso. Nuotrauka (nėra privaloma): Jai ir užimčiau kažkelintą vietą prizo man nereikia tik dėl smagumo čia dalyvauju.
 7. 2 taškai(-ų)
  Jau drocinsi..
 8. 2 taškai(-ų)
  saziningiausias manau butu, lapu event, isjungiant visas tp komandas, fly ir kita bruda.
 9. 2 taškai(-ų)
  sekmes pirkt unban, nes nuo manes tikrai jo nebus, tema rakinu, nes irodymus pats pateikiai, as isizeidziau, kita karta rink zodzius jaunuoli.
 10. 2 taškai(-ų)
 11. 1 taškas
  Sveikas, bet prisistatymas be nuotraukos yra 0, bet linkiu sėkmės
 12. 1 taškas
  Tarp mūsų niekas nepereis.
 13. 1 taškas
  @ciga, šaunuolis
 14. 1 taškas
  dar 1 mauglis pafilmuot atėjo
 15. 1 taškas
  o kur kontaktai? Nereikia? Kaip nori.. buciau paemes siandien, 1litra
 16. 1 taškas
  Nusiskundimas atmestas. @Calijero, kitą kartą žiūrėk kokį nick rašai. Tema rakinama.
 17. 1 taškas
  visu trecia nepisk man proto :DD oi pamatysiu atsiusiu pasalini tu beto nepasalinis as jei ka ir as cia dėtas
 18. 1 taškas
  Užbanintas. Tema rakinama.
 19. 1 taškas
  Užbaninti. Tema rakinama.
 20. 1 taškas
  Žaidėjai sėkmingai nubausti, Temą rakinu.
 21. 1 taškas
  Užbanintas. Tema rakinama.
 22. 1 taškas
  Kopijavau tekstą iš temos „Ar norėtumėt, kad vietoj to, kad set'ai nukristų ant žemės, būtų perkelti tiesiai į nužudžiusio žaidėjo inventorių?“ Todėl taip ir gavos. Nepastebėjau, pakeičiau db.x)
 23. 1 taškas
  Gal ir visai neblogai, būtų tarkim tiems kuriems nepatinka "MASS PVP" ir dažnai gaunasi, kad verkia "vergauja šitas", tai manau iš dalies vien žaidėjams būtų geriau ! DIDELIS UŽ.
 24. 1 taškas
  Slapyvardis žaidime: Bajoras. Jūsų res'as: Stačiau plote, kadangi resų kiekis vieno žaidėjo paskyroje yra limituotas. /plot h Bajoras Jūsų kontaktai: Discord ; bajoras#8537 Jei nesunku, apibūdinkite savo medį, kas įkvėpė bei iš ko sėmėtės šios fantazijos (nėra privaloma): Nuotrauka (nėra privaloma):
 25. 1 taškas
  FREE BAN NIEKS NEDEDA SU TOKIAIS REASON REISKIA REKLAMA ARBA LABAI SUDA MALEI pizdabolas
×