Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
antibrokas
2
sokan
3
c5a
4
heii
5
danielius208
6
deadmau5
7
mojito
8
pikachuhd
9
konto
10
guminukaslt
11
liutkiz
12
ninjalt
13
xxthenojusxx
14
xnojausvergasx
15
pasakunesek
16
xnojausvergasx2
17
junaras
18
afk195
19
pringles
20
lukenzozy
21
zveris
22
dali
23
dariuspro
24
forever_rain_
25
labasate
26
jorislt
27
lietuva12345
28
ninja23
29
lush0n3
30
jezuskristus
31
easydie
32
kontoalt
33
lexa1515
34
justas123
35
pifuelis

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

35 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 56

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/27/2020 in all areas

 1. 9 points
  [ChatMod] @Keinwein komandą paliko savo noru.
 2. 3 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: mKajus Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui Kuo šį idėja bus naudinga: Bus smagau per kotha ir gal daugiau žmonių pradęs ten eiti, nes apmažes žaidėju su palengvinančiomis programomis (Cheats). Detalus pasiūlymo aprašymas: Sutvarkyti dabartini anti-cheat, arba pakeisti jį nauju, nes dabar kaip visi žinot, kai einat pvp tau buginasi knockback ir neina normaliai judėti, nes tave teleportuoja. Keičiant anti-cheat galėtumėt padaryti, kad už tokius dalykus kaip killaura, bhop, speed gautu žmones kick iš serverio ir jiem būtų sunkiau naudoti palengvinančias programas. Ir šita anti-cheat pajungti visada per Koth. Kas svarbiausia sutvarkyt knockback nesamones ir sutvarkyti, kad op apple normaliai susivalgytu.
 3. 2 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: xzthebeastzx Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui Kuo šį idėja bus naudinga: ai hjzn to be honest Detalus pasiūlymo aprašymas: neleisti koth metu/koth vietoje naudoti fly , nes yra tokių pridurkų , kurie su savo fly stebi o po to ateina ir "aš kietas - aš čia irgi esu" ir tada pabėga, atgal į orą pakyla ir vėl nieko nedaro. tipo stovi prie grobimo , lieka mažai laiko , parskrenda ir išmuša , pabėga , vėl pakyla ir tapatį daro. fly žmonėm 0 counterplay.
 4. 2 points
  Kai kurie negali to tiesiog daryti, nes kompiuteriai ar telefonai yra tiesiog per silpni.
 5. 2 points
  Negali tiesiog filmuoti ir jeigu apgaus įkelti į nusiskundimų skilty? Ar dabar reikia papildomai vargti dėl kažkokios nesąmonės?
 6. 1 point
 7. 1 point
  Gi yra naujoku kurie nemoka,nesupranti tokio parasto dalyko nesupranti?
 8. 1 point
  Tikrai pritariu, manau, jog jei aktyvius `Tarpininkus` išrinksite tikrai pasiteisins.
 9. 1 point
  tiesiog normalų anticheatea penktadieniais nuo 19:00 iki 21:00 ir viskas . nieko daugiau nereik
 10. 1 point
 11. 1 point
  Nu vienu žodžiu jei taip ir buvo tai atsiprašau visu kuriems užkliuvau ir daugiau taip nedarysiu!:) Rakinu tema ir laukiam admin sprendimo.
 12. 1 point
 13. 1 point
  [ChatMod] @ItsNoaher komandą paliko savo noru.
 14. 1 point
  Mes pagal nuotrauka - matom. Kad tu pirmas įžeidei ji, kad jis "storas" 1:1. Pakalbėsiu su juo. Papeikimas atmestas ❌ Tema rakinama.
 15. 1 point
  Sutinku, peržengiau ribą, bet manę tie tavo žodžiai labai stipriai paveikė. Ir dabar nežinau, ėjau išgerti vaistų nuo nerimo, nes aš ir tai daug patyčių sulaukiu mokykloj dėl antsvorio... Už tokios žodžius būtų tikrai molonu, jog adminai atsižvelgtų į šitą post.
 16. 1 point
  Mažai įrodymų. T.y neparodei ss, kad būtent tavo res'as buvo. Su Biordu kalbės 666. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 17. 1 point
  Nepatinka nežaiskit, prieš tokiai nesamonei, sakai leavina nes gauną ban'ą? O kiti leavina nes serveryje pilna čyteriu taip, kad prasičiuhink su savo tokiais pasiulymais.
 18. 1 point
  Paverk mamai į šlapią pažastį smurgliau.
 19. 1 point
  Anastasijana, gauna ban'ą už tai, kad sukūrę kazino + bandė pakišti žmogų. @Flonder13, gauna žodinį įspėjimą. Papeikimas priimtas✅.
 20. 1 point
  Nematau izeidinejimu. Free mute. Papeikimas priimtas!
 21. 1 point
  Buvai gaves banip uz tai, kad apipisai ciuva, apsimetes mergaite, pripisai prota zaidejui, kad butumet pora, jis vargselis patikejas pridejo prie reso, o tu viska pavogei, kai tik jis atsijunge, negrazu poelgi vykdei su ViktorijaBarz, kuri galiausiai bandei issiregistruoti Tas nepadejo tau uzsislapstyt. Kadangi is zaidejo pizdinai item, tavuosius item, as panaikinau, kad kai unban pasiimsi, galesi pajaust ta pati jausma kuri zaideja/zaidejusius apipisai. Tema prirakinu
 22. 1 point
  Labai free banai, taip. Tuo metu ruošiaus pakeist ban laiką iki 14h, kad bent dienos metu galėtum prisijungt, ir, kas svarbiausia, banas buvo tik ant vieno acc, bet per savo durną galvą praradai tą galimybę.:) +, galėjai rašyt atsiblokavimo anketą, paaiškindamas savo situaciją, galbūt būčiau pakeitęs savo sprendimą.:) Kitą kartą pamąstysi, ką rašai.
 23. 0 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: Pomidoras Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui Kuo šį idėja bus naudinga: Žaidėjams bus geriau pasikeisti viską Detalus pasiūlymo aprašymas: Tai norėjau pasakyti,kad galėtu idėti Naują administracija 'Tarpinin'kus Jis padės žmonėms be scam ir pnš Patarpinti prireiktus pvz:Parduoda daigtus,Sufixina ir pnš smulkias detales Tai manau apsvarstykit mano idėja Pomidoras
 24. 0 points
  Bet reiktu kitiems jaigu reiktu pagalbos su ferma padėti bet jokiu fermu nestato
 25. 0 points
  Nemanau, jog jų labai reikėtų serveriui, ypač juos išskirti.
×