Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
pilietis
3
efka2
4
honda206
5
progamer1233
6
golib
7
realhazze
8
pamparam
9
belekas
10
ajk
11
mcgameris
12
wolftrox
13
99s
14
froster
15
minecraftmelih
16
barzdyla
17
itsvilius_yt
18
modestuxgame
19
gangas
20
fokusmarokus
21
cloudsuck
22
kajuzz
23
kaimieetiss
24
zajucik_
25
dievas
26
dragon
27
carolinereaper69
28
beastmodestuxas
29
huchch
30
kibitaro
31
kirkinsas
32
childish
33
dog420
34
dogi
35
justaso
36
afkbotassss
37
nezinau_kas
38
seaborgium
39
fokusmarokus2
40
rokas_dark
41
uroditas
42
augustas502
43
naparukom
44
swat
45
squeakins
46
zefyriuks
47
ponisltu
48
kiler123
49
tokyo_ghoul2
50
justsmok0
51
mrsheep
52
binary_life
53
monvardsmaryte
54
effecter

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

54 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 58

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.08.24 visur

 1. 12 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!!! Pamačiau, kad dauguma žaidėjų nežino ką duoda prefix „Tarpininkas“. Tai pagalvojau aprašymą jo padaryti. Dabar paaiškinsiu jums, ką jis gali daryti, o ko ne: Padeda žaidėjams apsikeisti resais. Padeda pirkti/parduodi daiktus. Pinigai arba daiktai yra duodami tarpininkui, o sandorių gale jeigu abi puses sutinka ir nepersigalvoja – tarpininkas apkeičia. Gali prižiūrėti žaidėjus , jeigu jie perka paslaugą už serverio valiutą. T.y itemai/pinigai. Tarpininkai negali tarpininkauti kitiems banko pavedimų. Negali cheatinti, įžeidinėti. Ką jie turi: Taga ./god komanda ( kurį padeda tarpininkauti saugiai ) Kaip tapti tarpininkų ? Norint gauti tarpininka privalote būti aktyvus, sąžiningas, bendraujantis, padedantis žaidėjams, turėti teigiamą reputaciją serveryje. O kas svarbiausiai, tai nebūti pasikėlusiam!
 2. 10 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: spoyled Jūsų skype: spoyled Kiek jums metų?: 16 metukų Trumpai apie save: Taigi, į minecraft pasaulį atvykau būdamas 9 metų, žaidžiau gal apie 3 metus iki pertraukos ir grįžau 2017 metais. O šiaip tai mėgstu ne vien tik minecrafta, kartais prisėdu ir prie fortnito kartais ir prie cs:go. Šiuo metu einu į antrą gimnazinę klasę, laisvalaikiu sportuoju, bet kaip ir minėjau žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Labiausiai gyvenime domina programavimas, kartais užsiemu serverių kūrimais ir t.t.. Trumpai apie dabartinė administracija: Labiausiai man patinka dviejų žmogiukų darbas, tai @modelt ir @tiger , o daugiau kiti administratoriai, tai prisijungia, kokį nors čiūvą užbaniną ir off eina daugiau. Bet šiaip manau administratoriams reiktų rimčiau žiūrėti į čyterius, nes jų pilna čia, bet aišku, jeigu visus išbaninsit tai ir serveryje nieko neliks, nu nežinau, čia jūsų valia rinktis. Bet apibendrinimas toks, kad pagrindiniai administratoriai tikrai matau, kad jie daro progresą ties atnaujinimais, vis kažką tobulina, tai linksiu vis su tuo ir eiti! Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriaus pagrindinės pareigos yra prižiūrėti serveryje chat'ą, įskaitant ir /skelbimas /eme. Chat moderatorius turi atsižvelgti į padarytą nusižengimą ir dėti žaidėjui /mute . Bet aišku ir chat moderatorius gali nebūtinai ir chat'ą prižiūrėti, kad ir kokį nors cheaterį pagauti gali, bet už betkokius nusižengimus, chat moderatorius turi tūrėti įrodymus rodančius nusižengimą. Ar turite patirties ties šia sritim?: Kaip chat moderatorius aš neturiu patirties nei šiame serveryje nei kituose, bet aš turiu patirties tik serverių kurimuose, žinoma kažkadaise ir savo turėjau ir tie visokie modai buvo ir t.t. Tad tikrai nusimanau ką ir kada jiems reikia daryti, tikrai nebūsiu naujas ant šito. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar kaip ir prasidėjo mokslo metai, negaliu išbūti tiek ilgai kaip per vasarą, nes visgi ir egzaminai.. Bet į dieną visvien skiriui serveriu šiek tiek laiko, tai bent kokias 2-3 valandas per dieną, bet kai ateina savaitgalis, galiu būti kiek tik noriu, žinoma priklauso ir nuo aplinkybių. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Tai, nes aš žinau į kokias pareigas aš pildau, kokius sunkumus tūrėsiu ir aš žinosiu kaip juos reikės man įveikti. Bet šiaip tai esu komunikabilus, nebijantis darbo krūvio, žinoma ir padedantis bei tikrais esu tas žmogus kurio galima pasitikėti, bei kaip ir minėjau anksčiau, turiu parties šiame dalyke.
 3. 9 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi. Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 3 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Trumpai apie dabartinė administracija: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Rugsėjo 16 dienos! Visiems sėkmės !!!
 4. 8 taškai(-ų)
  nojus555 live:nojus.smitas 14 megstu žaisti žaidimus jie mldc suteikia pagalba nelabai reikia priziureti chata ir padeti kitiems su tarpininkais negalima dalinti daiktu dažniasai 2h-4h nes buciau aktivus ir laikiciausi savo pareigu
 5. 7 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:Axion01 Jūsų skype:Axion01 Kiek jums metų?:16 Trumpai apie save: Sveiki, esu Markas. Neseniai įstojau į viena iš geriausių Anglijos koledžų. Laisvalaikiu užsiemu CrossFit ,Futbolu ir skaitau knygas. Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartinė administracija nelabai aktyvi, CM trūksta. Norėčiau pagirti @M0dii @vitalka ir @Calijero, nes jei puikiai atlieka savo darba ir neveltui @calijero gavo "Pagalva". @Tiger labai aktyvus, puikiai priziūri foruma. Apie kitus negaliu nieko pasakyt, nes kai jie būna on, manęs nebūna. Dar norečiau paminėt @modelt. Jis visada padeda per Skype ir duoda patarimus. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Chat Mod, turi prižiūrėti chata nuo spam'o, mutinti tuos kurie pažeidžia /skelbimas ir /eme taisykliu. Gali tarpininkaut, taisyt įrankius ir setus, rašyt skelbimus. Ar turite patirties ties šia sritim?:Taip esu buvęs Helperiu pas daugelius draugus. žinau ,kad Helper ne CM ,bet vistiek turėjau susidoroti su tais, kurie pažeidinėjo chato taisykles. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nuo 2 iki 3 valand. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes esu Tarpininkas serveryje, visiem visada padedu. Esu draugiškas, manimi galima pasitikėti ir projekte jau 5 metus,
 6. 7 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Dievas Jūsų skype: Dievas Kiek jums metų?: 13 Trumpai apie save: ciuvakas gameris Trumpai apie dabartinė administracija: Ciuvai mldc on visa diena ir taip padeda mldc!!! Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: biški žinau Ar turite patirties ties šia sritim?: truputi gal ir turiu Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: kai dabar mokykla tai po 5 h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: nzn atsibodo zaisti noriu padet. 
 7. 7 taškai(-ų)
  Tema rakinama. Dar karta pamatau, kad kuri temas apie tarpininku trukuma ir cm. Patenksi mano juodaji sarasa, kuriam niekada negalesi patekti i komanda. Pasakysiu trumpai: NUSTOK NARDYT!!!!!!
 8. 5 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Calijero Kokios jums pagalbos reikia: Šita trumpa pamokėlė padės visiems, kurie nori pradėti žaisti be cheat. Šiame video rodau kaip įsirašyti optifine, forge ir daug naudingų modų, kurie padės, net ir pvp metu. Pamokoje nieko sudėtingo nėra, kiekvienas sugebėsit.
 9. 5 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:tup_crazy Jūsų skype:kai reikes paklauskit Kiek jums metų?:14 Trumpai apie save: Aš esu toks žmogus kuris gali darba baigt iki galo, na kartais užsispyręs. Galiu pajuokaut, galiu but griežtas bet patikimas Trumpai apie dabartinė administracija: šiaip labai geri administratoriai, yra aktyvūs Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: tai reikia ne tik skelbimų chat'a žiūrėt bet ir paprastus chatus Ar turite patirties ties šia sritim?: taip kokį mėnesį dirbau Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:dabar jau mokslai tai 2-3h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu patikimas ir atsakingai žiūrėčiau i chat
 10. 5 taškai(-ų)
  Nedaris, nes tai bus tik nauda cheateriams.. Necheateriams bus visiska zopa su pvp
 11. 5 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime:Pofkeeexd Giriamo administratorio nick'as žaidime:M0dii Už ką giriate šį administratorių?: Aktyvus, draugiškas, visada padedantis administratorius. Tikrai vertas pagyrimo Įrodymai (nėra privalomi):
 12. 4 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: iTzoiD Jūsų skype: avataras91 Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Paulius Iš Plungės. Gan senas slim'o žaidėjas. Manau dauguma jau mane žino. Trumpai apie dabartinė administracija: Turėjome pokalbį discordo grupėje su dauguma administratorių, turiu susidaręs visai gerą nomuonę. Neblogai sutariame. Būtent jie pastūmėjo bandyti patekti į chatmoderatorius. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Atlikti savo pareigas,prižiurėti chatą nuo kenkėjų,spammerių, bei reklamerių. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Darbo dienomis 1-4h Savaitgaliais 2-6h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu susipažįnęs su chatmodo pareigomis. Buvęs McSlime komandos narys, norisi sugrįžti. Manau per laiką tikrai pasikeičiau, tai pastebėjo daugelis. Galėsiu tvarkingai atlikti savo pareigas serveryje.
 13. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Death Jūsų skype: reiks pasakysiu Kiek jums metų?: 16 Trumpai apie save: Aš esu Šarūnas, gyvenu Kėdainiuose. Mokausi 10 klasėje, lankau krepšinio treniruotes. Esu prikolnas, draugiškas, padedantis, bendraujantis žmogus. Trumpai apie dabartinė administracija: Kažinau, kai kurie neverti būti pagalba pvz: SuperGold - neaktyvus nelabai padeda nu vitalka db yra kažkur dingęs nu bet apie jį nieko blogo nesakau, o toliau nežinau tiesiog padeda kai ištinka bėda. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: šita pareiga yra viena iš svarbiausių, nes reikia prižiūrėti chat'ą, kad niekas nesikeiktų, nemandravotų. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kaip kada kartais tik 1val, kartais tik 10min, o jei pasitaiko būnu apie 5-6val. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: kažinau, ne man spręst ką pasirinksit.
 14. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:Lopeta420 Jūsų skype:edandrulis Kiek jums metų?:14 Trumpai apie save:Aš esu Edvinas iš Šiaulių .Man patinka fudbolas.Dažniausiai žaidžiu mcslime praleidžiu.Žinau apie CM pareigas.Esu draugiškas su žaidėjais kartais pasiunčiu ant 3 raidžių pripažystu.Bei kuriu youtube video apie mcslime. Trumpai apie dabartinė administracija: Labai gera kompanija, visada padeda.Labai džiaugiuosi serverio administracija. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Turi būti aktyvus serveryje ir forume.Reikia prižiūreti chata kaip /eme ir /skelbimas.Kiek gali turi padėti žmonėms. Ar turite patirties ties šia sritim?:Nesu buvęs CM, bet manau būtu gerai pažiūrėti ką sugebu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Serveryje praleidžiu 4-5h.Nebent turiu reikalų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes esu draugiškas labai atsakingas žaidėjas.Moku bendrauti su žmonėms.Todėl ir turėtumete pasirinkti mane .
 15. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Funky96 Jūsų skype: viktorija.urb Kiek jums metų?: 22 metai. Trumpai apie save: Viktorija, iš Klaipėdos, Draugiška, komunikabili, atsakinga, turinti humoro jausma, konkreti. Laisvalaikiu game'inu, sportuoju. Trumpai apie dabartinė administracija: Atrodo atsakingi, padeda žaidėjams dėl iškilusių klausimų, prižiūri tvarka. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Chat moderatoriaus pareigos yra prižiūrėti tvarka serverio chat skiltyje, /skelbimas / eme. Pastebėjus nusižengimą žaidėjui dėti / mute, atsižvelgiant į nusižengimo didumą. Chat moderatorius turėtų būti aktyvus ir forume, taipogi pagelbėti žmonėms dėl iškilusių klausimų, pranešti apie chetus naudojančius žaidėjus. Ar turite patirties ties šia sritim?: Nėra tekia eiti chat moderatoriaus pareigų, bet manau, jog susidoročiau su šiomis pareigomis. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje išbūnu aktyvi po 4-5 h. per dieną, priklausomai nuo dienos užimtumo. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu patikima, atsakinga bei greitai prisitaikanti ir besimokanti. Esu susipažinusi su serverio taisyklėmis, atsakomybėmis bei šios padėties pareigomis. Greitai komunikuoju, esu aktyvi.
 16. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: RangerBow Jūsų skype: Pijus,Andriuskevius Kiek jums metų?: 16 Trumpai apie save: Esu Pijus man 16, metu esu draugiskas, sportuoju dažnai mėgstu su draugais vakare prasukti taikos pykpe, esu labai mandagus kaip noriu esu gan subrendęs. Mėgstu ginti silnesnius ir pjautis su vyresniais. Trumpai apie dabartinė administracija: Dabartine administracija yra keistoka gan Edvis buvo mane apscamines tad dabar praradau pasitikejima administracija Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat modernatoriu dirbau kituose projektuose daug kas praso, kad ten grysciau, bet serveriai tenais mire, zinau kad chat mod turi priziureti chat ar niekas nesiskeike ar neizeidineja kitu, bet toliau gali patarpininkauti kaip reikia, bei padeti buityje pvz naujokui uzresinti resa ir perduoti jam na zodziu manau mano minti supratote Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: dabar 7 valandas savaitgaliais nuo ryto iki nakties. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nezinau, nes esu keisto pabudzio manau pasirinktute mane noriu irodyti kitiems zaidejas, kad esu vis del kazko vertas taigi labai prasau prijimkite mane.
 17. 4 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:xBatmoNx Jūsų skype:nerijus.nerijus17 Kiek jums metų?:18 Trumpai apie save:Esu Nerijus iš Marijampolės dar kolkas studijuoju, bet jau liko paskutiniai metai. Laisvalaikiu važinėju su dviračiais arba mašina einu y kiema pamalt poko, esu sukalbamas bendraujantis žmogus su kuriuo lengva bendraut visada atsakau ir niekada neignoruoju esu šmaikštu mėgstantis juoda humora ir stengiuosi su nieko nesipykti. Trumpai apie dabartinė administracija: administracija gana gera bet man tai relei perdauk tu taisykliu bent pvz 1 kad negali padėt žaidėjams ten sunaikinti spawnery ar ką nu suprantu kodėl,bet vistiek galėtu ji labiau padėt o ne tik klausimais.Ir taip pastebėjau kad pagrinde prisijungia tarpininkai ir ten keli pagalbinikai chat moderatoriu matau dažniausei tik kokius 2 prisijungusius kalba aina ne iš visu pagalbininkų ar chat moderatoriu bet kiek y diena prisijungia tai galėtu bišky pagerint savo aktyvuma. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Žinau tą kad tai pareigos kurios prižiūri žaidėjų tvarka pvz... kas blogai skelbe per ! arba per /me kurie keikesi bei nesilaiko /skelbimo taisyklių ir prižiūri chate tvarkinguma kad nespawnintų ,nereklamuotų ar dar kitaip kenktų serverių arba jo žaidėjams ir šitos pareigos yra labai atsakingos Ar turite patirties ties šia sritim?:nu nelabai tiesa sakant Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:nu nesu skaičiaves bet pagrindi aš atsisėdu gryžes iš paskaitų ir poto išeinu y lauką ir poto vakare nakty iki 2h 3h prasėdžiu Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:čia aišku ne nuo manes priklauso bet tiesiog jai aš rinkčiau tai atsižvelgčiau y charaktery aktyvuma ir bendravima beto serveryja jau nuo 2k15 buvau čyteriu gaudytojas kokius2menesius . Net neišsaivaizduoju kaip atsakyt y toky klausima nebent tu esi egoistas ir sakysi kad tu pats geriauses.
 18. 3 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:DAINUOKE Jūsų skype:turiu tik discorda TGaming#5822 Kiek jums metų?:13 Trumpai apie save:man 13 Trumpai apie dabartinė administracija: gera yra administracija Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:kad jis tvarko chiata Ar turite patirties ties šia sritim?:taip Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:5h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:nes nolifinu mc
 19. 3 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: HuLiGaNaS Jūsų skype: deimisgt2004@gmail.com Kiek jums metų?: 14 Trumpai apie save: Esu Deimantas, esu draugiskas turiu daug draugu bei moku bendrauti moku ir pykti bet aisku labiau patinka buti draugiskam, ir sportuoju STREET WORKOUT 1 metus dbr einu y 8klase bus egzai taii reikia mokytis bet aisku didzeja dali praleidziu prie pc. Mcslime kaip ir sakau moku bendraut. draugiskas ir sjp esu normalus zmogutis kaip ir visi. Trumpai apie dabartinė administracija: Naa Administracija yra gera bendraujanti linksma :DD galima su jais paprikuolyti pajuokauti pasipykti pabendrauti kaip ir visi normalus zmones. O sjp tai labai gerai su kaikurias sutariu. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: CM Yra kaip ir PAGALBA tik cm yra skirtas priziureti Chat'a aisku ir pagalba priziuri bet cm taii yra paskirta priziureti chat'o tvarka ir padeti zmonems ka gali padeti. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu. gana normalei zinau visas taisykles. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nezinau nelabai skaiciuoju gal koki 300-350min. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na nesakau jog butinai mane bet gal todel jog suprantu serverio tvarka zinau kaip ir kiek deti mute. Ir aisku moku rasyti normalei greitai atsakau y klausimus zaideju. ir zaidziu serveryje no pat atidarymo tik nick'ai pasikeite tai dbr nusipirkau legalu tai daugiau jie nebesikeis Isliks vienas HuLiGaNaS:) ir noreciau prisideti prie administracijos.
 20. 3 taškai(-ų)
  Tu mažiau čia nosį kišk. Jeigu neturi ką pasakyti , apeik TEMA. Ačiū tau.
 21. 3 taškai(-ų)
  Apie kokį tu čia serveri kalbi ? Kalbą eina apie foruma "freepostinima" visą laiką tu savo ta nosį kiši ne į savo papeikimus. Dabar jo, kam šitas papeikimas ? 5 postai , kurie net neturėjo būti: Šita esi matęs?"Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams. "
 22. 3 taškai(-ų)
  Gimpai visi matom, kad tu realiai bandai nardyt, prisiknisineji del anketu, kad dar serve butum labai jau aktyvus suprasciau, bet pastaroju metu tu uzeini 5min. Be to tu kuonpuikiausiai zinai, kad tigeriui nieko nebus.. Ir prie ko cia tos anketos? Ir beje taves antra kart irgi neprijame.
 23. 3 taškai(-ų)
  Idėja įgyvendina !! Ačiū piXx už darbą !!
 24. 3 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: gabrielbme Giriamo administratorio nick'as žaidime: Vitalka Už ką giriate šį administratorių?: Kaip tikras zaidejas turintis Prefix'a "pagalba" Jis vygdo kas jam reikalinga. Jis man padejo statyt ferma. Pagyrimo neprase bet manau jis vertas to. Kodel? Nes niekas is "Pagalbu" nedaro tokiu dalyku nors man reikejo pagalbos as kreipiausi i ji ir man jis suteikia pagalba:) Įrodymai (nėra privalomi):
 25. 3 taškai(-ų)
×