Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
eisvinasgt
3
realhazze
4
lentraz
5
freshas
6
sveikas
7
triperisbmw
8
mataszz
9
karolys420
10
jibq
11
draxkajus
12
yesterday
13
gamerblack_
14
nezinau_kas
15
dead_gamer
16
ernestas1121
17
dontcheat
18
elijusgaming
19
moliugelis
20
hotl14s
21
zvyras
22
fronteris
23
dragon4s
24
juju_for
25
vampiras
26
ryanliew49
27
laumiukas
28
megazoom_
29
renatas
30
akasho
31
goomine444
32
afk
33
capitan140cz
34
yuzi
35
gg_vp
36
123kp
37
v4dlyt
38
mataszz2
39
pulse_pvp
40
sosad
41
djgaming
42
pegasklamper
43
alienrobotcraft
44
tautvydas_lt
45
dog
46
just
47
lukial
48
titas_15
49
sigis321
50
karmq_
51
giganteanao
52
gvidas123
53
kynosaur
54
imperatorius
55
titas_15afk
56
buda10
57
sion
58
yomayo
59
omars2506
60
soucepean
61
kentportugal
62
pvpgamerltu
63
vismis_
64
nothingjustpvp
65
taizor
66
dmm00
67
dovys72
68
femomadness
69
narasheiy
70
taromatas
71
panduteltu
72
kiausis
73
grandeimaltu
74
veonv4
75
nicewow
76
djdrags
77
stalker
78
alkash
79
aivaras1
80
wertdfg
81
kryp
82
pisamojisliuha
83
blackview
84
assoultrifle
85
dogukanas
86
student
87
unnamed1459
88
vrotkompott
89
eva
90
sraigius
91
kingosseon
92
germilis
93
kidalinis
94
brazda
95
666
96
irmantasjr
97
atcok
98
zaqx
99
gregdarkknight
100
lukaska
101
asasilas
102
jzgamer
103
justosseonbankas
104
skygod
105
mightybeast_lt
106
roman

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

106 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 107

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.11.11 visur

 1. 8 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: LeeAiris Jūsų tikras vardas: Airidas Jūsų amžius: 16metų Jūsų skype (privaloma): kaktusas.kaktusienas Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Lygtais aš atsimenu, nuo tų laikų kai dar žaide eimis123(cm) ir gnomas dabartinis(pixx) Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Aš esu Airidas, gyvenu Šiauliuose, didžiąja laiko dalį praleidžiu mieste su draugais. Mane domina labai daug veiklų pvz: kaip tinklinis, futbolas. Šiais metais nusprendžiau domėtis motociklais. Esu energingas, drąsus, pozityvus. Po didelės laiko pertraukos prisėdau prie kompiuterio, kad vėl galėčiau išbandyti savo jėgas. Daug apie save neturiu ką pasakoti daug kas mane žinote ir čia spresti jums mane pajimti į administraciją ar ne. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Tam, kad prižiurėčiau žaidimo chatą. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Mute 24h ir nusiunčiu įrodymus adminams, kad jį užblokuotu ip banu. b) flooderį: Įspėčiau, jei nesiliauja 15min mute. c) nelegalią veiklą: Nufilmuočiau, bei nusiūsčiau administratoriams. d) skundą forume: AIŠKIAU PARAŠYKIT KAS TAS JŪSŲ SKUNDAS e) /skelbimas nesilaikymą: Įspėju, jei neklauso užmutinu. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Tikriausiai, kad turiu projekte Mcslime.lt Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Trūkta pozityvumo. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Manau, kad tai yra blogai.Tiems kurie filmuoja čheaterius duoti prizus. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Duoti įspėjimą, jei neklauso mutinu. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju, keliu į forumą. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padaryčiau įrodymus, įspėčiau, kad tiaip daryti negalima, bei nusiūsčiau įrodymus administracijai.
 2. 7 taškai(-ų)
  Sveiki. Pastaruoju metu dėl neaktyvumo buvo pašalinta nemažai komandos narių, todėl ieškome 1-2 chat moderatorių, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje! Atranka greita, todėl truks vėliausiai iki antradienio (11-13). Pagrindiniai reikalavimai: Pageidaujamas amžius - bent 15 metų. Noras dirbti bei užimamų pareigų vertinimas. Gerbti serverio žaidėjus, nebūti prisidirbusiam. Patirties turėjimas administravime būtų privalumas. Aktyvumas serveryje. Rašymas su lietuviškais rašmenimis. Pildant anketą, atsakymus paryškinti/nuspalvinti VIENA spalva. UŽ ANKETOS KOPIJAVIMĄ NIEKADA NEBETURĖSITE GALIMYBĖS TAPTI ADMINISTRACIJOS NARIU!!! DRAUDŽIAMA REDAGUOTI ANKETĄ!!! SĖKMĖS Jūsų vardas žaidime: Jūsų tikras vardas: Jūsų amžius: Jūsų skype (privaloma): Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: b) flooderį: c) nelegalią veiklą: d) skundą forume: e) /skelbimas nesilaikymą: Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:
 3. 7 taškai(-ų)
  Dėkoju pildžiusiems. Kadangi anketų užpildyta nemažai, buvo ganėtinai sunku išsirinkti. Mūsų nuomone, šie žmonės labiausiai atitinka keliamus kriterijus: @Gangas @hardas @Akashas - (neskubėk džiaugtis, surizikavau tavim, nors ir kėlei sąmyšį forume, tačiau anketą užpildei puikiai. Tavęs laukia pokalbis, todėl tikimybė patekti 50/50 ) @Arnux - (taipogi laukia pokalbis, todėl tikimybė patekti 50/50). Kuo skubiau susisiekit su manim skype: frozas8 Nepatekę nenusiminkit, bus dar tų atrankų Gražaus vakaro.
 4. 6 taškai(-ų)
  Sveiki, taigi, grįžau po pencijos ir sugalvojau įsijungti photoshop'ą ir gimė šitai mažas darbelis. Prie šito "šedevro" daug nedirbau, matosi iš technikų ir padarytų efektų, tad vertinkite; )
 5. 5 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: hardas Jūsų tikras vardas: Rokas Jūsų amžius: 17 Jūsų skype (privaloma): rokas dumbliauskas Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šiame serveryje žaidžiu apie mėnesį. Apskritai minecraft žaidžiu 4 metus. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Minėjau, kad mano vardas Rokas. Domiuosi įvairiais mokslais(filosofija, chemija) ir ekonomika.Užsiimu kultūrizmu. Laisvalaikiu (3-4h) žaidžiu minecraft'ą. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat moderatoriumi noriu tapti, kad galėčiau palaikyti tvarką chat'e, kad nuraminčiau kenkėjiškus žaidėjus, kuriems neigiamos emocijos "liejasi" per kraštus, kitus žaidėjus, pažeidžiančius taisykles ir, kad padėčiau išlaikyti teigiamą ir tvarkingą šio serverio žaidėjų bendruomėnę. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Priklausomai nuo reklamos, jei reklamuoja tai, kas pakenktų serverio kokybei,nuscreenshot'inčiau, išvalyčiau chat'ą, įkelčiau į forumą ir užmutinčiau reklamerį 12h. , bet kokiu atvėju reklameris gauna mute. b) flooderį: Pažeidėjui įspėjimas, jei nesiliauja mute 15min. c) nelegalią veiklą: veiklą nuscreenshot'inu arba nufilmuoju ir įkeliu į forumą. d) skundą forume: Patikrinčiau, ar skundas neklaidingas ir ar verta apie jį pranešti adminams. Jeigu skunda tinkamas, pranešu apie jį adminams/pagalbai. e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15-30min. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, turiu patirties administravime. Buvau moderatoriumi ltcraft serveryje, bei per savo žaidimo istorija esu padėjęs išspręsti administratioriams ne vieną problemą. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiam serveriui trūksta elementarios tvarkos(chat'o nuolatinės priežiūros, anticheat ir t.t). Su administracija taip pat buvo iškrypimų kaip vienas iš administratorių piktnaudžiavo savo spec. privilegijomis. Apie tai buvo pranešta ir greitai sutvarkyta, džiugu. Trūksta administracijoje atsakingesnių žmonių. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Cheat naudojimo problema serveryje yra taip išplitus, kad ji panašu visai nėra kontroliuojama! Pvz.: X-ray naudojimas visiškai sugadino serverio ekonomika,kill-aura pvp kovas padarė neįmanomas paprastiems "švariems" žaidėjams. Nors cheat'ai atneša ir nemažai pelno(Unban), bet mažina serverio kokybę. Manau reikia serveryje padaryti anti-cheat. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot ir dedu mute nuo 15 iki 30 min. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Viską nufilmuoju ir įkeliu į serverio forumą. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot, mute 30min ir įkelčiau į serverio forumą.
 6. 5 taškai(-ų)
 7. 4 taškai(-ų)
 8. 4 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: Gangas Jūsų tikras vardas: Julius Jūsų amžius: 17 Jūsų skype (privaloma): traning1193 Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Žaisdavau prieš kokius 2-3 metus ištisas dienas, buvo truputi atsibodęs Mc, bet dabar vėl grižau. Tai bendrai būtų apie 2 metus. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu vardu Julius, esu 11-tokas, gyvenu Telšiuose. Esu draugiškas, aktyvus, komunikabilus ir kaip daugelis mane pažįstančių pasakytų - "Ramiausias žmogus, kurį pažįstu". Ateityje ketinu studijuoti kažką su IT. Laisvalaikiu mėgstu pasėdėt prie PC (kartai gal net per ilgai), bet dažniausiai sėdžiu prie MC ir LoL'o. Žaisdamas mėgstu klausytis muzikos (rap'o), neįsivaizduoju kaip ištverčiau be jos, nebent su kuo nors kalbu per Discord arba Skype. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Žaisdamas pastebėjau, kad yra tikrai daug žmonių, kurie pažeidinėja taisykles, ir manau, aš galėčiau šiuos žaidėjus sutramdyti, prižiūrėti serverį. Esu aktyvus, mėgstu turėti kokias pareigas, nes suprantu kaip su jomis elgtis. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Visų pirma, padaryčiau SS, tada išvalyčiau chat, ir duočiau reklameriui mute. Įrodymus nusiųsčiau serverio Administracijai. (už kitų serverių reklama IP ban) b) flooderį: Uždėčiau mute. c) nelegalią veiklą: Padaryčiau SS, uždėčiau pažeidėjui mute. Įrodymus nusiųsčiau serverio Administracijai (už nelegalią veiklą galimas 7d ban). d) skundą forume: Visų pirma, isitikinčiau ar tas skundas adresuotas man. Jeigu kažkas įkėlė skundą, kaip kažkas pažeidinėja serverio Caht taisykles, tuojau pat imčiaus veiksmų. e) /skelbimas nesilaikymą: Padaryčiau SS, uždėčiau mute. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Šiame serveryje dar neturiu, bet esu buvęs Administratoriumi kitame serveryje, taip pat prižiūrėtoju (ten buvo beveik tas pats, kaip čia Chat Moderatorius). Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Mano manymų trūksta administracijos, kuri prižūrėtų serverį nuo cheaterių, kurių yra gana daug. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Mano manymų reiktų daryti įtartinų asmenų patikrą, liepiant jiems nusiųsti įrodymus, kad necheatina. Tam galėtų būtu paskirti atitinkami asmenys, arba serverio Administracija. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau SS, nubaudžiu žaidėją (mute). Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju (padarau įrodymą, kad žaidėjas tikrai cheatina), nusiunčiu video medžiagą serverio Administracijai, arba keliu į forumą. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Jeigu tai ne Administratorius, tada padarau įrodymus, kad jis tikrai pažeidžia taisykles, apie tai pranešu Pagalbai arba serverio Administracijai, uždedu pažeidėjui mute, kad daugiau neberašytų apie dropą (už drop'us 7d. banas).
 9. 4 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime:Gerutiss. Jūsų tikras vardas:Mantas. Jūsų amžius:15. Jūsų skype (privaloma):modelt turi. Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:Žaidžiau apie 2metus, bet paskiau buvau išėjes į pertraukėle, o db ir vel gryžau. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Esu kiles iš miestelio pavadinimu: Lukšiai. Mėgstu laisvalaikiu pažaisti slime serveryje ir kartais padėti žmonėms, kai turiu laiko. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:Todėl, nes norėčiau prižiurėti chat'a ir padėti kitiems žaidėjams. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį:Mutinčiau 6-12h b) flooderį:Mutinčiau 1h c) nelegalią veiklą:Padaryčiau screenshota ir ikelčiau i forumą. d) skundą forume: Atkreipčiau dėmesį, kad nesikeiktų ir nevadintų ožiais, nes dauguma taip vadina žmones, kurie daro gera darbą. e) /skelbimas nesilaikymą:Iš pradžiu reik žiūrėti ar keikiasi ar nesamonęs rašo, bet vistiek nusiūščiau modei i skype screenshota. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:Neesu buves, bet kažkiek žinau. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:Aktyvumo,draugiškumo ir mandagumo. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Negerai, kad naudoja hackus, nes žmonėms neina pažaisti pavyždžiui be hack pvp, o kiti nuzudo su hackais. Tai norėčiau kad pagalbos stebėtų juos kad nehackintų. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:Uždėčiau /tempmute, ir padaryčiau screenshota Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:Nufilmuočiau ir idėčiau i foruma. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:Padaryčiau screenshotą, ir ikelčiau į forumą.
 10. 3 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: Limon4ikas_ Jūsų tikras vardas: Ernestas Jūsų amžius: 15 metų Jūsų skype (privaloma): ernest0187 Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Ilgai apie 5-6 metus. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Mano vardas Ernestas mokausi 10 klasėje gyvenu Šalčininkuose. Laisvalaikiu mėgstu pasėdėti prie PC arba su draugais lauke pabūti. Taip pat lankau sporto būrelius kaip rankini, o jeigu kalbant apie charakteri tai esu bendraujantis žmogus ir supratingas. O šiaip tai daug kas mane labai gerai pažįsta tai neturiu per daug ką pasakoti. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Noriu padaryti serveryje tvarką chate aišku vienas to nepadarysiu ,bet dar ateis labai daug motivotu žmonių į komandą su kuriais tikrai įvyktu padaryti tvarką chate. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Mute visam + įrodymus pasidarau ir šiunčiu administratoriams. b) flooderį: Mute + pasidarau įrodymus. c) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir siunčiu administracijai dėl tolesnio sprendimo. d) skundą forume: Žiūrint kokio tipo skundą jai nėra susijusi su manim tai savo nosies nekišu už tai atsakinga administracija, pagalba. Jai skundą susijusi su manim tai atsakau į skundą. e) /skelbimas nesilaikymą: Mute + pasidarau įrodymus. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip aišku buvės šitame serverije chatmoderatoriu. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Viskas tvarkoj su administracija tik manau reikėtų padidinti serveryje vietos, kad daugiau žaidėju galėtu prisijungti, nes visada verkia forume, kad negali prisijungti. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Išpresti išvis neįmanoma cheat naudojimą, nes tai visu serveriu problema. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau pasidaryčiau įrodymus. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmočiau ir įkelčiau į foruma kad užbanintu. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau + pasidarau įrodymus ir siunčiu administracijai ,kad užbanintu, nes to daryti negalima.
 11. 3 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: Yuzi Jūsų tikras vardas: Deividas Jūsų amžius: 18 metų. Jūsų skype (privaloma): entered147 Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2011-2012 metų. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu pozityvus, mandagus, bendraujantis, mėgstantis aktyvią veiklą, užsiiminėju kolkas dar mokslais, paskutinė klasė, dirbantis tuo pačiu, laisvalaikį praleidžiu būdamas lauke su draugais, artimais žmonėmis, laikausi ant mašinos teisės, bet važinėju be teisių, kol dar sausai galiu pavažinėt ankščiau laiko, ieškantis kompromisų, bendraminčių, mėgstantis spręsti pykčius ir panašius dalykus. Žaidžiu krepšinį, tinklinį, užsiiminėju mechanika, garažuose padėdu draugams su jų mašinomis, tvarkau, tobulinu savo mašiną, mėgstantis greitį, komandišką darbą, niekados neatsuku nugarus, visuomet ištiesiu pagalbos ranką, padėdu kiek galiu, neesu konfliktiškas, pyktibiškas. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat. moderatoriumi noriu tapti tik todėl, jog esu prisidirbęs, padaręs daug klaidų, kurias noriu ištaisyti, pataisyti savo reputaciją, ir įrodyti, jog žmonės keičiasi, taisosi iš klaidų ir mokosi iš savo klaidų. Ir aplamai, esu buvęs daugkartinis kito projekto prižiūrėtojas, chat. moderatorius, global. moderatorius, tačiau, to serverio padėtis nėra viena iš geriausių ir tiesiog nejaučiau malonumo ir komforto sedėti be reikalo toje komandoje. Būdamas chat. moderatoriumi ir pagalba šiame projekte, jaučiau didelį komfortą, kai sistemos, pats serveris yra tvarkingas, saugomas, ir suburtas geros komandos ir nekeičia komandos narių kas savaitę, nėra visokių išsišokinėjimų ir kitų nesąmonių, bei projektas geram stovyje. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Užtildyčiau maksimaliam laikotarpiui kiek įmanoma, vaizdinę medžiagą nusiųsčiau asmeniui, kuris gali blokuoti. b) flooderį: Geriausiu atvėju įspėčiau, o blogiausiu atvėju - užpildyčiau. c) nelegalią veiklą: Užtildyčiau, praneščiau aukštesniai administracijai. d) skundą forume: Pažiūrėčiau kokio tipo skundas, jeigu aš būčiau galėjęs padėti - padėčiau, o jeigu į tai gali atsakyti tik aukštesnioji administracija, tai aukštesniai administracijai numesčiau skundą. e) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu. Esu buvęs daugkartinis iš praeito projekto [pavadinimo nerašysiu, tik asmeniškai] kuriuo atėjau čia žaist, prižiūrėtojas, global moderatorius, chat. moderatorius. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui galbūt trūksta didesnio hostingo, nes daugelis žaidėjų prisijungti negali, o administracijai kaip ir netrūksta nieko, viskas tvarkoje. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Tai nėra išsprendžiama, jeigu įkėlus anti cheat sistemas, kuriuos blokuotų x-ray, kill aura, anti knockbackus ir kitas nesąmones, žaidėjų aktyvumas tiesiog pamažėtų ir jiems tiesiog nebūtų įdomu žaisti, nes šiuolaikiniai minecraft žaidėjai patį žaidimą žaidžia su čytais, nes jie be čytų negalėtų pažaist. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Įspėjimas, jeigu nesiklauso - užtildymas. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasidarau vaizdo įrašą ir pateikiu aukštesniai administracijai. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau žaidėją, pasidariau vaizdinę medžiagą, nusiųsčiau aukštesniai administracijai ir jį turėtų nubausti, nes pažeidžia serverio taisykles.
 12. 3 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime:LtuRespublik Jūsų tikras vardas:Laimis Jūsų amžius:15 Jūsų skype (privaloma):Ntr skype nes ne 2004m gyvenu Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?:2 menesius Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Zmogus kuris zaidzia mc nes neturi ka veikt, daugeu nieko ntr ka parasyt. Kodėl norite tapti chat moderatorium?:noriu tapt chat mod del to ka uzbanint kitus zmones kurie pazeidzia serverio taisykles Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį:jeigu yra dc linkas nueiciau ir pasakyciau kad jokiu giveway arba servo reklamavimu jeigu be dc linko tada mute 2h b) flooderį:duociau mute 30min c) nelegalią veiklą: ban 2 dienom d) skundą forume: issaiskinciau e) /skelbimas nesilaikymą:dar nezinau Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?:istikruju nelabai Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?:nieko netruksta viskas puikiai atrodo Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:mano manymu jeigu cia visi servo cheatai butu uzbaninti tai servas mirtu. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?:/msg zebras paklausciau ar negeriai po 6 jk tj duociau mute 10 min Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?:perspeciau arba jeigu nereguoja ban Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?:ban
 13. 3 taškai(-ų)
  Jeigu nori zinoti, turiu dar virs 30 video su cheatais,, taigi lauk. Tu ten irgi esi x)
 14. 3 taškai(-ų)
  Seni, nuokada serveryje mėgiami čyteriai?
 15. 3 taškai(-ų)
  Savininkas: @modelt Pagrindiniai administratoriai: @ƿɪ✘ @tiger - 0/3 Forumo administratorius: @LeveL Administratoriai: @Bitter @Kentukas [MINECRAFTX12345] @M0dii Pagalba: @Froster - 0/3 @bananiukas - 0/3 @ERVIN666 - 0/3 @Calijero - 0/3 @beta321 - 0/3 @Pofkeee - 2/3 Chat moderatoriai: @ciga [Pgr. ChatMod] [Nerenka įsp.] @spoyled - 0/3 @dariushkinas [ph0rkyz] - 0/3 @Axion01 - 0/3 @hardas - 0/3 @Gangas - 0/3 @Arnuxa - 0/3 @DeadFYou - 0/3 @ProGamer1233 - 0/3 *Administratoriai+ įspėjimų nerenka.
 16. 2 taškai(-ų)
 17. 2 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: p h 0 r k y z Giriamo administratorio nick'as žaidime: @modelt Už ką giriate šį administratorių?: Puikiai atlieką savo darbą! Įdieginėją visokiausias įvairoves į serverį, patį serverį laiko atnaujintą (fresh af), flash speed greičiu ištaiso kokias nors ęsančias serverio klaidas, amazing serverio sąvininkas(niurkt niurkt) ir šeip žmogus prie humoro
 18. 2 taškai(-ų)
  visiskai sutinku, lauk ta dariushkina
 19. 2 taškai(-ų)
  Mano Nick žaidime : Txgirls Giriu ProGamer1233 giriu nes puikiai atlieka savo darbą serveryje yra aktyvus šis žaidėjas nusipelnęs būti aukščiau nei chatmoderis.Ir dar atlieka papildomus darbus kuriuos nedaro kiti administratoriai pavyzdžiui : Padėti statyti kažką ar kažkas panašaus +rep ProGamer1233
 20. 2 taškai(-ų)
  Šaunu, kad nepamiršti senųjų pareigų
 21. 2 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Antanelis Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Akasho ar siakasho nesuprasi Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nu tai ka aš žinau, atėjau čia į serverį tą, nu ir nuėjau į jo resą /res tp pelnas, paklausiau kaip pasipelnyt, /ignore parašė ir viskas, tai kas čia per nesamonės vyksta, kaip čia naujokus priima? Įrodymai:
 22. 2 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: Arnuxa Jūsų tikras vardas: Arnas Jūsų amžius: 17 Jūsų skype (privaloma): Dažnai nesilankau, bet galiu pradėti. live:braskeltarnas Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Jau kokius dvejus metus, su pertrauką. Turėjau paskyrą su nelabai tinkačiu nicku, tai pasikeičiau. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu tas žmogus kuris, jei apsiema kažkuo tai padaro viską iki galo nors ir kaip sunku. Nemėgstu tuščiažodžiauti, visada noriu žinoti tiksliai kame problemą ir koks tikslas. Visada bandau padėti žmonėms kuriems tikrai to reikia arba parodyti kelią kurį geriau rinktis. O ant laisvosios pusės tai mėgstu kartingus ir programavimą. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Nes pastebėjau daug žmonių kurie pradeda sau leisti per daug, kai nebūna administracijos serveryje. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Mute max limitu ir išvalyčiau chatą. Nusiusčiau administracijai screenshotą. b) flooderį: Mute 15min. c) nelegalią veiklą: Filmuoti ir įkelti į forumą arba nusiusčiau administracijai. d) skundą forume: Pažiurėčiau ar verta mano demėsio, ar tiesiog beprasmis skundas. Jei vertas demėsio, bandyčiau padėti kuo galiu. e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15min Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, esu turėjas savo serverį ne kartą. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Chatmodų ! Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Manau ant kiek bus bandoma sulaikyti žmonės nuo naudojimo cheat programas, jie vis tiek ras apėjimo būdų. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Mute 15min ir parašyti zebras mute 15min /skelbimas nesilaiykmas Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Tapatį ką ir 8 c punkte. "Filmuoti ir įkelti į forumą arba nusiusčiau administracijai." Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai? Mute 30 min, perspėčiau, kad tai prieš taisyklės. Įkelčiau į forumą.
 23. 2 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: Zakliopke Jūsų tikras vardas: Titas Jūsų amžius: už 2mėn 18 Jūsų skype (privaloma): titas3331 Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Žaidžiau nuo pat pradžios apie 4 metus, buvau žinomas kaip AgluS; SepTriX; justwar12, šį wipe'ą grįžau vėl žaisti čia. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu Titas iš Plungės. Laisvalaikį mėgstu praleisti žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Aš šmaikštus, draugiškas, savikritiškas, padedantis, logiškai mąstantis žmogus. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Kaip ir minėjau esu labai aktyvus žaidėjas ir daugelį mano prabūto laiko čia - nėra prisijungusių administratorių / chat modų todėl aš kaip aktyvus žaidėjas matau visus skelbimus kurie neverti būti skelbimais (šlamštas) Todėl yra noras tuos nenaudėlius bausti. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: b) flooderį: c) nelegalią veiklą: d) skundą forume: e) /skelbimas nesilaikymą: Vadovaučiausi taisyklėmis kurios yra /mute ir chato valymas pagal atitinkamus reasonus. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Šiame serveryje ne Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Trūksta administracijai supratingumo, šalto proto, viskas kitkas zeba. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Nemanau, kad tai yra problema, nes dažnas banas yra parama serveriui, manau tik galėtų padaryti, kad spawneriai būtu rečiau sutinkami po žeme, nes nuo x-ray'erių kenčia serverio ekonomika. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Vadovaučiausi taisyklėmis, t.y. rodos /tempmute Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasakyčiau necheatint nes tuo metu tikriausiai nerecordinčiau, jei nenustotu nufilmuočiau ir įkelčiau į nusiskundimus. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Kadangi už dropų rengimą bausmė yra /tempban tai įkelčiau tai į nusiskundimus
 24. 2 taškai(-ų)
  Niurkt niurkt ir busiu pagalba xD. 'nejaugi musu serveryje megiami oziai? nx jus jam ta chatmod davet? gi tocnas ozys chebra kas turit irodymus apie ji pm man numetam ,sumokesiu , reik ozi nuozint' Man dave ChatMod'a uz puikiai atlikta darba kai buvau Tarpininku. dabar bandau prinardyt i Pagalba, tai prasyciau man nemaisyti xD.
 25. 2 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS FORUMO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius, temos turinį atitinkančius skyrius. 3. Temos pavadinimas turi būti susijęs su temos turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, bet kokiais būdais teršti forumą. 5. Draudžiama bet kokia reklama be savininko ar administratoriaus leidimo. 6. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių. 7. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 8. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar panašiai (išimtis taikoma logiškiems dalykams ''šiukšlinė'' skiltyje, kurie nepažeidžia šių taisyklių 9 punkto). 9. Neaktyvios temos yra rakinamos po 2 savaičių nuo paskutinio pranešimo, nebent atskiros forumo skilties taisyklės numato kitaip. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas.
×