Jump to content

Atnaujinimas

2018-03-22 dieną mūsų serveris buvo atnaujintas! Pridėjome daugybę naujų galimybių jums, jog būtų linksmiau žaisti. Daugiau informacijos apie didįjį atnaujinimą rasite temoje.
Eiti į temą
Informacija
 • Serverio ip: mc.mcslime.lt
 • Serverio būsena: ...
 • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).

Lyderių siena


Populiarus turinys

Showing most liked content since 2018.03.27 visur

 1. 3 taškai(-ų)
  Banina čia be priežasčių žaidėjus, kurie padeda serveriui. Nežinau kokią vaikystei traumą esi turėjęs, bet metas išmokt pažiūrėt į realybę šiek tiek kitokiu kampu. Nei padedi kitiems, nei atlieki savo pareigą, aktyvumo taip pat nesimato. Kam išvis vaizduoti kažkokį erelį minecrafte, kuris provokuoja žaidėjus, o galiausiai užbanina 7dienom už nieką ? Laukiam atsakymo ir priežasties, kodėl užbaninai Yozi. Peace!
 2. 3 taškai(-ų)
 3. 2 taškai(-ų)
  Spexeris kaip visadą buvo toks įkyrus vaikas,toks ir liko,man atrodo spexeri tu nesuaugsi.:)
 4. 2 taškai(-ų)
  Nors ir 50 kartų banintu už tą pati video, vistiek cheat'u netrinsi, cheatinai ir cheatinsi.. Nereikia čia Tiger'io šmeižt, vieną kartą žmogus tave užblokavo.. Free papeikimas - bausmės prailginimas 2x banai, viskas sąžininga. Tema rakinama.
 5. 2 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Yozis Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: Dzyga Už ką buvote užblokuotas: Nesuprantu tiesiog iš kur tokių adminų atsiranda serveriuose kaip jie išvis patenka..Gerai atrodo lyg ir normalus serveris. Bet reikia prie kažko prikibt, statai dirbi , statau, stengiuos ( kadangi pastačiau rūmus gražius, 3 paras stačiaus , taip pat Eventą velykini stačiau...Reikia prisikabint is išprovokuot, kad statau su kažkokia Schematic programa, kiek kiti adminai žino mano sugebėjimus gali teigti,kad statau kaip sakoma savo rankytem , kadangi spawnus ir t.t statau turiu patirties. Bet kažkuom šiam asmeniui nepatikau ir mano statiniai nepatiko. Išprovokavo mane chatuose adminas, paminėjau kad geriausia nusileisti durneliams, bet neįvardijau, kad būtent Administratorius durnas ar kitaip pnš. kenksminančiais žodžiais. Kur teisybė, statai serveriui, padedi, tai gaunasi, kad kai kurie administratoriai palieka tave autizmo lygyje ir prilygina tave su kažkokiais liurbiais kurie stato su programa "Schematic". Negalima buvo tiesiog užmutint 24h ar pnš. Instantly banned graudumėlis Įrodymai(Privaloma):
 6. 2 taškai(-ų)
  Juokingiausia, tai kad gali rašyti ir stumti ant kitų, nors esu isitikinęs, kad net bijotum susitikti su bet kuriuo čia esančių iš mūsų. Tu kaip antras Algutis, kuris šustra vaidina minecrafto serveryje, nors realybėje tikriausiai visiems daiktus kilnoji. Verkšleni ir vaidini kietą kada tik gali. ? - Slaptai klausydavau mūsų pokalbių, įrašynėdavai, filmuodavai įsijungęs vanisha ir sekdavai mūsų veiklą, kad tik galėtum Modestui dar labiau "Į Šikną įlisti". Pats laikas kiaušus užsiaugint, nes ką tu moki, tai tik šnekėti. Nebereikalo pusė serverio žaidėjų stumia ir rašo, kad tas Dzyga kažkoks kaušas, kuris šustrelina, o poto banina arba mutina. Va koks tu esi: 17kinis ačkarikas, kuris atrodo kaip 15metis. Pats laikas pradėti gyventi realu gyvenimą, o ne tik sekti kiekvieną mano žingsni man už nugaros.
 7. 2 taškai(-ų)
  Kaip vienas serverio žaidėjas pasakė: "Pas Dzyga nėra nei aktyvumo, nei smegenų". Dabar supratau ką jis turėjo omeny
 8. 2 taškai(-ų)
  na, Dzyga yra labai savotiskas zmogus, suprantu, kodel jo nemegsta daugkas. Pagalba keiktis net negali. Ir siaip, pritariu tau, jog as irgi nesuprantu, kokiu budu jis pateko i si projekta
 9. 2 taškai(-ų)
  Jau senai atsiklausytos visos..
 10. 1 taškas
  zdz nenusisnekek as ntz paspaudziau desini peles kalvisa tai galvoji as kaltas? kai pabusi tokioje situacijoje galesi neverkt nes asmeniskai man 465k yra nemazai
 11. 1 taškas
  Blaivi logika? tu reikalauji gražinti pinigus, nors pats prekę pirkaisi ir visiškai nesvarbu kokia ta prekė, galėjai bulvę nusipirkti už pusė milo, vis tiek tai nebūtų scam, nes tu pats esi atsakingus už savo pirkimus, o ne pardavėjas
 12. 1 taškas
  Sveika publika, šia apklausa norėčiau pasižiūrėti kokio amžiaus žaidėjai žaidžia šiame minecraft projekte, aisku jums gal tai neaktualu bet vistiek įdomumo dieliai sukūriau tokia apklausa, butu puiku kad jūsų pasirinktas variantas būtų atitikmuo jūsų amžiui
 13. 1 taškas
  Noriu įrodymų , kad tave baninau 2x Čia vėl toks "random" temų kūrimas yra ...
 14. 1 taškas
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Gerbiami MCSlime.LT serverio žaidėjai, kaip žinia, pasitinkame pavasarį su trenksmu, todėl atnešame originalius atnaujinimus JUMS! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Atnaujinimai/Pakeitimai: Nuo šiol, spawner'ius galėsite iškasti tik su silk_touch kirtikliu (Kasti spawner'ius galėsite, jei turėsite bent Bronze paslaugą)! Paprasto spawner'io iškasimo tikimybė - 50%! Antrą kartą nugriauto spawnerio tikimybė - 75%! Padėjus spawner'į ir paspaudę dešinį pelės mygtuką, atsidarys visi jo nustatymai, per kuriuos galėsite pakeisti, pagerinti norimą spawner'į! Nuo šiol, galėsite pagerinti pačio spawner'io lygį, t.y. kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau ir sugeneruos mob'ų. Aukščiausias lygmuo - 5. Norimus spawner'ius galėsite pagerinti pasirinktinai: serverio pinigais / turimais XP leveliais. Pridėta komanda ''/info'', kuri labiau supažindins žaidėjus su administracijos pagalbos suteikimo tvarka. Visą informaciją apie spawner'ius rasite komandoje ''/spawnerinfo''. Įdėtas naujas pluginas, kuris suteiks galimybę apsikeisti norimus daiktus be apgaudinėjimų. Komanda ''/trade''. Sutvarkyta streikuojanti ''/exit'' komanda. Atsižvelgėme į Jūsų siūlytą idėją ''sumažinti rank'ų kainas'', todėl ją ir įgyvendinome! Pilnai restartuota balsavimo sistema + bus uždėti laimėti prizai (paslaugos). Pašalinti mažiausiai dėmesio sulaukę darbai iš ''/jobs''. Pakeltas ''/jobs'' (darbų) atlyginimas. Pašalinti kai kurie IP adresai iš anti-reklamos, kurie blokuodavo žodžius bei tam tikrus žaidėjų nick'us! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WIPE pradžia 2018-03-21 (00:00 val.) WIPE startas 2018-03-22 (17:00 val.) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pagarbiai, Administracija
 15. 1 taškas
  Cia apie save tu?
 16. 1 taškas
  Nu va Kitas reikalas Užbanintas. Tema rakinama.
 17. 1 taškas
  https://youtu.be/Rg8M0_GVShY
 18. 1 taškas
  Tai vat mes su draugeliu MrKiviu ėjom pvp galvojom gal prasikalsim gal jūs pagalvojot kad aš negalėjau ytrenkt mrkiviui todėl nes mes esam sajungoi ir jis turi problemėle su čytais jam užcrašina mc kai tik pasijungia čytus aš DieFORLifeKAPPA sakau kad jis tikrai NEČYTINO Ir dar tam video nieko nesimato kad jis turėtū pasijungias kill aura ar panašiai tai LafaMarino jau nepirmas sykys kai free banus kerta Ai beto rašau su AskThePro nicku nes neatsimenu paswordo ant tikro mcslime forumo
 19. 1 taškas
  Pildyk pagal anketa : Tema rakinama. Atsiblokavimo anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: Už ką buvote užblokuotas: Įrodymai(Privaloma):
 20. 1 taškas
  Tai aš ryt spiceliai parsisiusiu hackus, ir kokiam serve pabandysiu tai padaryt, ikelsiu čia
 21. 1 taškas
  Tema rakinama.
 22. 1 taškas
  Unban suteiktas dėl to, kad žaidėjas padėjo statyti Velykų event, kai laikas spaudė ir trūko žmonių. Dzyga perspėtas dėl keiksmažodžių naudojimo. Atblokuotas vakar, tema rakinama.
 23. 1 taškas
  Tikras erelis visada savo veidą slepia Tai kokia žaidėjo "Yozis" bano priežastis?
 24. 1 taškas
  Privacy? Ka bijai, kad kažkas tavo nuotrauką išplatins? Taip ir sakyk, kad gėda save parodyt.
 25. 1 taškas
  Gal parodytum visiems savo nuotrauką? Ar gėda pasirodyti prieš visus?
 26. 1 taškas
  Priežastis yra parašyta, jei nemoki perskaityt pasikviesk kažką kitą, pasakys. Iškur man žinot padeda ar ne? Koks skirtumas ar padeda ar ne, taisyklės vienodos visiems. Man nesvarbu tau giliau įlindęs į šikną ar ne. Vaikystės traumą? Nejuokink, pats didesnę traumą esi patyręs, Verkšleni ir vaidini kietą kada tik gali. Jei aš nesiskelbiu, kad esu serveryje, tai nereiškia, kad aš neaktyvus. Kas parašo per /helpop tam padedu. /msg kad man rašytu yra kitam tikslui. Vaizduoju ereli? Tau realiai blogai su galva kažkas, jei kito žmogaus nuomonė kitokia nei tavo tai jau erelis Pasigydik, ir nesusireikšmink gerai Provokuoju žaidėja? Ar aš prašiau, kad man įrodytų, kad jis statė ar dar ką? netikiu tai mano nuomonė, nereikia man jokių įrodymų. Parašiau MHM Tai lai neberašo, nes mato, kad man neįdomu, bet jis toliau pats tęsia. Ne mano problemos, jei nevaldo emociju. Paskutinis dalykas, kam tu išvis kišies, kur nėra susije su tavim, būta aiškiai pasakyta, kad jei nesusije su tavim ir nerašai, o dabar freepostini. Grow up kiddo, 19metų, bet elgias kaip keturiolikos metų virchas Juokinga.
 27. 1 taškas
  Atsakysiu per 24 valandas
 28. 1 taškas
  Sveikas Drauge! Nu jo nesitikejau , kad tu sugebejai gauti bana uz toki menknieki.. juk tu visada labai ramus esi , be to labai graziai statai, kad net kartais tenka kaikurias detales nukopijuoti is taves nes jos labai tobulos.. Schematic? Graudu.. as cia matau tik "Dzyga'' pasikelimo lygi.. As apsales.. taip jau toliau testis negali.. Dzyga turetu gauti ispejima.
 29. 1 taškas
  Įrodymai yra. Unbano nebus. Tema rakinama.
 30. 1 taškas
  Pagalba suteikta aciu DeadFYou
 31. 1 taškas
 32. 1 taškas
  Va čia tai rimtas 567
 33. 1 taškas
  ne begau o norejau uzlipti i virsu nes buvo dar spawneris ir kada ilipciau i virsu atiduociau money man negaila gi necaminai nei ka ir keitem man spawner wtf? ir nepraejo jau 2-3min max 15sec ir jau norejau vesti rasiua jau pay ir tu mane kill ateik i plota atiduok item gausi pinigus.
 34. 1 taškas
  https://imgur.com/a/49olr
 35. 1 taškas
  Tai, kad sio plugino seniai nebera :D. 1. Pluginas turejo bugu, nes leido medzius kirsti spawne. 2. Labai, labai lengvi pinigai su mediena.
 36. 1 taškas
  Na manau tikrai grįši pas mus! Už mc.mcslime.lt serverį nėra nei vieno geresnio Taip, kad lauksime tavęs! Kad tik tų metų būtų daugiau!! ^^
 37. 1 taškas
  Laukiam daugiau komentaru! Paslaugos islieka tik tiems, kurie pirko nuo: 2018.03.06!
 38. 1 taškas
 39. 1 taškas
  Oro balionas, dviejų dujų balionų, vanelina kaip priklauso. Skrenda tik pavėjui, į aukštį kyla tik šiltom oro sąlygom. Dviejose vietose plyšęs, bet skraidyti netrugdo, į krepšį telpa 6 žmonės, daugiau nepakelia, ką paskraidint rašot pm, susitarsim. Baliono foto:
 40. 1 taškas
  Pagrindinės serverio taisyklės: 1. Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar projektus (Nick + IPBan)2. Draudžiama kurti duobes ar junginėti pvp rese (7 dienų banas + (IPBan))3. Draudžiama prašinėti daiktų ar pnš. iš administratorių. (Mute 1h)4. Draudžiama apstatinėti/apkasti ar kitaip sugadinti kitų pastatus pastatus (7 dienų banas)5. Draudžiama su "Factions" claiminti kitų /res ar kitaip kenkti kitiems (Faction sunaikinimas ir 7 dienų banas)6. Draudžiama nusižengti "/skelbimas" taisyklėms (Skelbimo atėmimas + Mute)7. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus (Mute 1-6h)8. Draudžiama įžeidinėti administratorius (Nuo 7 dienų banas)9. Draudžiama buginti ar glichinti daiktus ar pinigus (Nick + IPBan)10. Draudžiama apgaudinėti žaidėjus (Nick + IPBan)11. Draudžiama vogti ir pardavinėti vartotojus, pinigus, itemus (Nick + IPBan + atimtas turtas)12. Draudžiama trukdyti event ar konkurso metu (7 dienų banas)13. Draudžiama rengti DROPUS (7 dienų banas)14. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas(cheat) (7 ar daugiau dienų banas)15. Draudžiama vienoje vietoje ar viename "res" statyti daugiau nei 192 (3stack) spawerių (Spawnerių atėmimas)
 41. 0 taškai(-ų)
  Trūksta įrodymų . Bandyk dar kažką surast. Pildyk iki 18h ( rytojaus )
 42. 0 taškai(-ų)
  Jis tai kadras Užbanintas. P.S kitą kartą čia pildyk https://mcslime.lt/index.php?/forum/19-nusiskundimai/ Tema rakinama.
 43. 0 taškai(-ų)
  Lafa eik 1x1 su kiviu
 44. 0 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Blogutis Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Nagliswow Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Sveiki su sv.velykom, situacija toke kad zaisdamas parase zaidejas ,,Nagliswow'' parase gal gali per skelbima kur matosi per ss /parasyti visi i /res tp funpvp ten nuejas patikrinti ar neapgaudineja buvau apgautas as pats taip kvailai padariau nuejiau su savo daiktais ir buvau uzstraigintas rese /res tp funpvp kuri istryne zaidejas ,,Nagliswow'' ir praradau gan viskas matosi nuotraukose ka noreciau apgauti: Max setas Port 4 Unb 3, kastuvas eff 4 unb 3, pick eff 4 silk 1 unb 3 kardas sharp 4 fire 2 unb 3 taip zinau padariau klaida kad ejiau su daiktais bet still zmogus daro duovanas ir viskas matosi nuotraukose koks nepagarbus ir paskui bande apsimesti kad net reso neturejio p.s zmogus teigiai kad turi ip changeri Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/8oGe7
 45. 0 taškai(-ų)
  ar cia tik man visos tos rusiskos jau atsibodusios?
 46. -1 taškai(-ų)
 47. -1 taškai(-ų)
  Įrodymai yra. Unbano nebus. Tema rakinama.
 48. -1 taškai(-ų)
  Slapyvardis žaidime: MrKivis Užbanino: LafaMarino Ban'as už: Ale tipo cytas o aš net nečytinau Įrodymai: galėtu tik mano draugai paliudyti su kuriais kalbėjau ban'a gaudamas.
 49. -1 taškai(-ų)
  Sveika serverio tauta, na sugalvojau kaip laisvo oro direktorius sukurti šią temą. Metam rimtas dainas čia, taip pat pasidalinsiu ir keliom savo dainom.
 50. -2 taškai(-ų)
  Anketos forma: Jūsų slapyvardis žaidime: dan004 Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: NaiVo, ignaslk, GhostRider, Medinukas, TrapNations, Tresas, BMW420, Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Naudoja neleistinas programas. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrasas. *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių interva
×