Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
eisvinasgt
3
realhazze
4
lentraz
5
freshas
6
sveikas
7
triperisbmw
8
mataszz
9
karolys420
10
jibq
11
draxkajus
12
gamerblack_
13
nezinau_kas
14
dead_gamer
15
ernestas1121
16
dontcheat
17
elijusgaming
18
moliugelis
19
hotl14s
20
zvyras
21
fronteris
22
dragon4s
23
juju_for
24
vampiras
25
ryanliew49
26
laumiukas
27
megazoom_
28
renatas
29
akasho
30
goomine444
31
afk
32
capitan140cz
33
yuzi
34
gg_vp
35
123kp
36
v4dlyt
37
mataszz2
38
pulse_pvp
39
sosad
40
djgaming
41
pegasklamper
42
alienrobotcraft
43
tautvydas_lt
44
dog
45
just
46
lukial
47
titas_15
48
sigis321
49
karmq_
50
giganteanao
51
gvidas123
52
kynosaur
53
imperatorius
54
titas_15afk
55
th3deimys
56
buda10
57
sion
58
yomayo
59
omars2506
60
soucepean
61
kentportugal
62
pvpgamerltu
63
vismis_
64
nothingjustpvp
65
taizor
66
dmm00
67
dovys72
68
inpiskratu
69
femomadness
70
narasheiy
71
taromatas
72
panduteltu
73
kiausis
74
grandeimaltu
75
veonv4
76
nicewow
77
djdrags
78
stalker
79
alkash
80
aivaras1
81
wertdfg
82
kryp
83
pisamojisliuha
84
blackview
85
assoultrifle
86
dogukanas
87
student
88
unnamed1459
89
vrotkompott
90
eva
91
sraigius
92
kingosseon
93
germilis
94
kidalinis
95
brazda
96
666
97
irmantasjr
98
atcok
99
zaqx
100
gregdarkknight
101
lukaska
102
asasilas
103
jzgamer
104
justosseonbankas
105
skygod
106
mightybeast_lt
107
roman

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

107 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 107

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.06.09 visur

 1. 17 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi. Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Rugpjūčio 11 dienos! Visiems sėkmės !!!
 2. 15 taškai(-ų)
  Džaugiamės, kad tiek norinčių buvo tapti mūsų komandos narių!!! Ši kartą į Chat Moderatoriaus pareigas eina: @Kavenskas @Arminas @beta321 @Froster @Calijero Per 24h turite pristatyti skypei mcslime.lt Nepergivenkite, vėliau papildysim daugiau!!!
 3. 13 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Algutis Jūsų skype: Algis.ner.. (su taškais) Kiek jums metų?: 2001 - 06 - 05 ( 17 metų) Trumpai apie save: Esu Algis, esu iš labai gražaus miesto pavadinimu Ukmergė, esu linksmas, draugiškas, drąsus, niekados nepasiduodantis žmogus kuris viska daro iki galo. Nežaisdamas "minecraft'o" būnų su draugais, gerai praleidžiame laiką kas yra vienas nuostabiausių dalykų. Sportuoju užsiimu muay thai. Turiu ir neigiamų savybių, kad kartais per daug pasikarščiuoju, bandau išprovokuoti žmogų kuris man labai nepatinka, dažnai būna, kad iš menkniekio padarau labai daug. Esu tikrai ryžtingas žmogus. Jei pradedu savo darbus visados juos baigiu iki galo, kad ir kokie jie bebūtų. Esu dėkingas žmogus visados jei žmogus padaro man gero aš atsilyginu tuo pačiu, kartais esu šioks toks pagyrūnas, esu gailestingas žmogus niekados nelinkiu žmogui blogai. Kaip elgėsi su manimi taip elgiuosi ir su kitais. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas tikrai žinau daug. Chat moderatorius prižiūri chat'ą nuo kenkėjų arba pyktų žmonių kurie teršia serverio chat'ą rašydami bereikšmius skelbimus, /eme, reklamuodami savo serverius.. Chat moderatorius palaiko serveryje chat'o tvarką, kad kiti žaidėjai laikytųsi sukurtų taisyklių kurių reikia laikytis, nes taisykles tam ir buvo sukurtos. Nereikia teršti chat'o dėl smulkmenų. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu ir gan gerai suprantu chat moderatoriaus darbą. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Laiko tikslaus negaliu pasakyti, bet tikrai praleidžiu serveryje pakankamai laiko ir galiu prižiūrėti serverio chat'ą. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Todėl, nes suprantu kas yra chat moderatoriaus pareigos ir nesavivaliauju savo pareigomis. Niekados žmogui iškarto nieko blogo nedarau suteikiu šansą pasitaisyti, esu tikrai aktyvus tiek serveryje tiek forume. Dabar toks laikas kaip reikia tinkamo chat moderatoriaus kuris suprastu savo pareigas, o aš toks esu. Dabar yra tik vienas chat moderatorius kuris visko vienas negali suspėti. Žinoma dauguma žaidėjų dabar galvos esi nevertas chat moderatoriaus, bet jus klystate tiesiog visados yra šansas pasitaisyti. Jau esu buvęs šiuose pareigose su žaidėjais sutariau tikrai gan neblogai, bet buvo problemų su kolektyvo nariais, bet dabar jokios įtakos jie man nedarytų, nes tiesiog nekreipčiau dėmesio į juos, Mano manymu geresni kandidato, nei aš tikrai nerasite,nes šiuose pareigose neturi daryti įtakos ar tai priešas ar tai draugas, šeimos narys į visus turime žiūrėti iš chat moderatoriaus pusės ir turime bausti visus vienodai.
 4. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:Collide Jūsų skype:whitemare96 Kiek jums metų?:19 Trumpai apie save:Esu Lukas iš Vilniaus. Esu draugiškas, linksmas, labai bendraujantis ir paprastas. Šiaip stengiuosi padėti visiem, nebent matau, kad nėra abipusio noro išspręsti problemą. Niekada nesukeliu ginčo, neturėdamas pakankamai argumentų. Visada turiu savo nuomonę, netikiu stereotipais. Laisvalaikį leidžiu kuo linksmiau hahah. Šiaip vasarą dažnai vakarais einu į barus, visiškai beprasmiška leisti laiką prie kompiuterio. Kartais žiūriu serialus, klausau muzikos, darau viską, ką dauguma mano amžiaus žmonių daro. Buvau festivalyje, dabar ilsiuosi Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Žinau daugiau nei 90% kitų kandidatų. Žinau visiškai visas komandas ir ką būtent chatmod'ai daro. Ar turite patirties ties šia sritim?:Esu buvęs administratorium kituose, dabar užsidariusiuose serveriuose. Taip pat buvau pagalba mcslime, todėl manau, kad su chatmod'o pareigomis tikrai susidorosiu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Šiuo metu nebūnu visiškai, paprastas minecraft'o žaidimas man jau yra atsibodęs. Kiek žaidžiu, tiek stengiuosi tiesiog daugiau padėti kitiems. Būtent tą tikiuosi ir daryti. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Turiu tiek sveiką protą, tiek patirties, ko manau trūksta kitiems. Žinau, kad iš dabartinės administracijos tikrai bus bent vienas žmogus, kuris prieštaraus mano patekimui. Leidžiu jums nuspręsti, kurie kandidatai yra tinkamiausi.
 5. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Deleted Jūsų skype: live:mantvardis Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Mano vardas Arminas ir man 15metų, esu draugiškas, geležinių nervų, visada ieškantys sprendimo, kaip išspręst problemą, linksmas, bendraujantis, aktyvus, drausmingas, siekiantis tobulumo, užbaigiantis darbą, siekiantis tikslo, atsakingas, mandagus. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: ChatModeratorius turi prižiūrėti chat nuo žaidėju kurie pažeidinėja taisykles ir juos nubausti. ChatModeratorius yra administracijos dalis, dauguma žmonių tai nepripažina. Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs keliuose serveriuose administracijoje, bet ten buvo "šūdserviai", tad kaip ir nesiskaito jog normaliai buvęs, bet vis tiek šiek tiek turiu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje išbūnu nuo 4 iki 10 valandų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes turiu neblogas ir išskirtines savybes kurias paminėjau aukščiau. Esu aktyvus, kas ir svarbiausia chatmod pareigose. * * * Sėkmės visiems dalyvaujantiems
 6. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: FLAFFY400 Jūsų skype: erniuxxx159 Kiek jums metų?: 18 Trumpai apie save: Jei kažkam įdomu - tai mano vardas Ernestas. Esu tikrai linksmas žmogus, draugiškas, tačiau kartais tenka su manimi pasipykti, kadangi gali greit mane sunervint, bet dažniausiai būna - kaip su manim, taip aš su jumis. Kadangi serveryje ką tik vyko "wipe" tai jeigu žaidėjai paprašo kokios pagalbos aš jiems su mielu noru padedu. Na manyčiau apie savo tikrąjį gyvenimą nieko nerašysiu, nes čia atranką į chat moderatorius, o ne į prezidentus Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriai prižiūri chato tvarką (t.y. stebi, kad žaidėjai nereklamuotų, nesikeiktų ar neįžeidinėtų vienas kito ir, kad būtų laikomasi /skelbimas bei /eme taisyklių) Ar turite patirties ties šia sritim?: Būtent chat moderatoriumi nebuvau, tačiau esu buvęs vyr.administatorius kitame serveryje (c***t.mc) šias pareigas išlaikiau metus laiko ir paskui Savininkas iš niekur nieko mane išmetė (iki šios dienos nežinau tiksliai už ką buvau išmestas) Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje būnu skirtingai, kol vasara būnu gal nuo 1 valandos iki 3-4 (tiksliai nežinau, kadangi neskaičiuoju laiko kiek aš žaidžiu, žaidžiu kol nenusibosta). Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kadangi suprantu kas yra chat moderatorius ir ką jis gali, ko negali, žinau už ką jis atsakingas. Turiu daug patirties administracijoje, praeitame projekte užėmiau ganėtinai aukštas pareigas. Ir manau, kad mano humoro jausmas galės visus numušt iš liūdesio. Haters gonna hate
 7. 11 taškai(-ų)
  Sveiki, labai noriu padėkoti už dalyvavimą šioje atrankoje. Apibendrinus galiu teigti, jog buvo šįkart ganėtinai padorių ir tinkamų anketų, tik bus labai įdomu pamatyti darbą, kurį buvote prisižadėję įvykdyti. Vienos anketos buvo stiprios, kitos šiaip sau. Labai matosi, kur darbas yra įdėtas, o kur jo visiškai nėra, kad tik parašyti ir laukti rezultatų. Viskas ateina per darbą ir laiką, todėl administracijos nuožiūra manome, jog šie žaidėjai - tinkami į chat moderatoriaus pareigas: @Gimpas @Misha @Ish_Smith @XXX @ItsNoaher @AYCM Prašau susisiekti skype:mcslime.lt.
 8. 10 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime:Dzyga Jūsų skype: Tiger žino Kiek jums metų?: Sukako jau 12 Trumpai apie save: Aš Dzyga Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Biški žinau Ar turite patirties ties šia sritim?: Nelabai Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Truputuka Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Jūs man pasakykit aš jums pasakysiu
 9. 10 taškai(-ų)
  Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką! Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius! Darkart sėkmės! Pagarbiai, MCSlime.LT administracija!
 10. 9 taškai(-ų)
  1. Jūsų tikras vardas: Dovydas Genzuras 2. Jūsų pravardė: Agrasomčik pydarsomtčik// anbasom 3. Amžius: 10 4. Miestas: Lietuva 5. Jūsų zodiako ženklas: Mergele 6. Ar turite brolių, seserų?: Ne ieškau paneles su dideliais papais 7. Kokia muzika jums patinka?: hard bass rock 8. Kokie filmai jums patinka?: kur daug romantikos 9. Ką veikiate laisvalaikiu: po paklode dirbu su dešine rankyte treniruoju raumenys 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): taip SuperGold, jis man praneša visada jei yra kokia bėda 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: būti už duha 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 11. 9 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: MrShelmis Jūsų skype: Privatu, jeigu reikia visada gali kreiptis per discord. Kiek jums metų?: 16 Trumpai apie save: Trumpai apibūdinus save: Mano vardas Paulius, esu iš Utenos, sportuoju jau pusė metų, hobių ar kitokių užsiėmimų apart sporto/kompiuterio neturiu. Į gerą atsakau geru, į blogą blogu. Nesu piktybinis, bet neišlaikęs spaudimo išsilieju, paėmus kaip paskutinį pavizdį mano ir bananiuko pokalbį. Turint laiko ir noro esu padedantis, kaip ir dauguma. Kaip ir minėjau, neišlaikęs spaudimo galiu pratrūkti ir išsilieti, bet į įžeidinėjimus retai rėmiuosi. Jeigu kažkas skaitė mano praitą anketą, tas žino daugiau apie mane. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Kuo aiškiau pasakius - Chat-Moderatorius yra žmogus užemantis postą administracijoje, atsakingas už save ir savo veiksmus. Asmuo privalantis prižiūrėti chatą ir bausti žaidėjus nusižengusiuosius taisyklėms nežiūrint ar tai draugas, ar nepažystamasis. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, šioje srityje turiu patirties, ir manau nemažai. Bet tik patirties neužtenka, mano atvėjyje yra daug kur tobulėti, keistis ir prisitaikyti. Patirties vien neužtenka, kartais koją pakiša jausmai, pyktis ir neblaivus protas, dėl šių pagrindinių priežasčių iškritau iš posto. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Jeigu turėčiau kiekvienos dienos playtime analizę pasakyčiau vidurkį. Dabar galiu tik spėti jog apie 4~5 valandas. ir daugiau. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kaip ir praitoje anketoje minėjau, tai nebūtinai turi būti aš, tai gali būti kažkas kitas, galbūt kažkas, kas nėra toks silpnas emocijose, kažkas kas gali jas sutvardyti. Buvau išmestas iš chat-mod pareigų dėl savo neatsakingumo. Mano akyse darbą atlikau gerai, laikiausi manau visų taisyklių, mutinau visus vienodai ir dariau viską ką galėjau savo jėgose jog išpildyčiau administracijos lūkesčius. Nors ir dirbau gan gerai, man koją pakišo jausmai ir emocijos ir liežuvio nelaikymas už dantų. Manau tai būtu pačios pagrindinės priežastys kodėl kritau iš savo posto, ir jo neišlaikiau ilgą laiką. Praituose projektuose taip pat dėl šių priežasčių ilgai neišlaikiau savo posto projekto komandose. Norėčiau pasakyti jog tai nepasikartos, bandysiu keistis, kažką keisti savyje ir savo požiūri į veiksmus, kažkaip tramdyti ką rašau, ką darau, ir bandyti būti, jeigu ir nedaug, bent po biškį atsakingesniu. Du žingsniai į priekį, vienas atgal. Ne pirmą kartą nukenčiu dėl šių neigiamų savybių, ir žodžiai "pasitaisysiu, bandysiu kažką keisti" atrodo kaip pasiteisinimas dėl savo neigiamos characterio pusės, bei klaidų. Bet dar kartą juos ištarsiu. Bandysiu pasitaisyti, bandysiu kažką keisti ir galbūt šį kartą man tai pavyks. Manau Modestas žino jog aš žiūriu į šias pareigas rimtai, į darbą ir tai jog bandysiu pasilikti projekte kuo įmanoma ilgiau. Jeigu įmanoma suteikti man antrą šansą pasitaisyti, pasikeisti ir kažką keisti savyje - su malonumu jį priimčiau, ir taisyčiausi. Šioje anketoje bandau atpirkti savo veiksmus, ir keistis.
 12. 8 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: Ziypy Jūsų skype: iziyfy@gmail.com Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Aš esu vardu Simonas esu iš Kretingos Klaipėdos raj. Esu draugiškas žmogelis toks šioks toks, mėgstu labai žaisti futbolą ir nepatinka labai skupį žmonės bet labai patinka prikolint ypač discord programoje, bei esu labai genonoriškos širdies esu labai padedantis nebent nėra laiko daug kadangi mėgstu statyti fermas ir šeip kokius statynius Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Aš žinau kad ChatMod turi prižiūrėti serverio chat'a ir saugoti nuo blogų žmonių kurie labai mėgsta savivaliauti skelbimais ir panašiais dalykais Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu buvęs kituose serveriuose ChatMod ir Pagalba tai turėčiau turėti Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Aš per dieną prabūnu gan ilgokai serveryje be jokių afk ar panašiai taip nuo 3-7h per dieną Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Gal todėl kad esu pasitikintis savimi ir nepasiduodantis kad ir kas bebūtų ir šeip turiu patirties ChatMod'e žinau kaip reikia elgtis ir panašiai mutint ir visą kitą ir šeip labai draugiška ir iškalbi asmenybė esu Tiger kada skola?
 13. 8 taškai(-ų)
  Taigi pradėjau photoshop'inti, tad sukūriau keletą avatarų kurios įkelsiu čia, kad jūs įvertintumete, kritikuokite kas juose blogai, ką keisti. 1. 2. 3. 4. 5. Taipat priimu užsakymus galiu padaryti pagal jūsų pageidavimus, tik rašykit į PM, ir jai patiko nepagailėkite - paspausti patinką mygtuko.
 14. 8 taškai(-ų)
  Savininkas: @modelt Pagrindiniai administratoriai: @ƿɪ✘ @tiger - 0/3 Forumo administratorius: @LeveL Administratoriai: @Bitter @Kentukas [MINECRAFTX12345] @M0dii Pagalba: @Froster - 0/3 @bananiukas - 0/3 @ERVIN666 - 0/3 @Calijero - 0/3 @beta321 - 0/3 @Pofkeee - 2/3 Chat moderatoriai: @ciga [Pgr. ChatMod] [Nerenka įsp.] @spoyled - 0/3 @dariushkinas [ph0rkyz] - 0/3 @Axion01 - 0/3 @hardas - 0/3 @Gangas - 0/3 @Arnuxa - 0/3 @DeadFYou - 0/3 @ProGamer1233 - 0/3 *Administratoriai+ įspėjimų nerenka.
 15. 7 taškai(-ų)
  Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " panos 2018/08/01
 16. 7 taškai(-ų)
  Pastarosiomis dienomis matėme tiek serveryje tiek forume, kad spėliojate kada įvyks wipe. Vieni spėliojote gan tikslingai, o kiti šaudėte į lankas. Tačiau atėjo visų ilgai lauktas momentas - wipe ir jo atnaujinimai: 1.Naujas, unikalus serverio žemėlapis. 2.Įdiegtas auto-restartas(beta versija, galimi bugai), kuris perkraus serverį nustatytu laiku, kiekvieną dieną. 3.Uždraustas fermų statymas viena šalia kitos. Minimalus atstumas tarp fermų 100blokų. Taisyklės nesilaikymas gręsia spawnerių atėmimu. Spawner limitas išlieka:192 - 3stack'ai. 4.Atnaujinti kit'ai. 5.Padaryta nauja serverio ekonomika. 6.Pašalinti ilgą laiką buvę neaktyvūs vartotojai. 7.Restartuota vote sistema. 8.Visiškai naujutėlis forumo dizainas. 9.Įgalintas donorų ieškojimas. Už tai ban'o negausite. Tačiau apgavystės atvėju administracija NEPADĖS. Serverio paslaugos išlieka nuo 2018.07.19 iki dabar. Seniau pirkę paslaugas žaidėjai neatgauna. Serverio wipe pradžia: 2018.08.01. Pabaiga: 2018.08.02. Laiką dar tikslinsim.
 17. 7 taškai(-ų)
  Dėkojame , kad pildėte atranka į Chat Modus.Visi pasirodė gerai !! Šaunuoliai ! Atsakymą gausit per 48h ! Sėkmės !
 18. 7 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Kavenskas Jūsų skype: boss.acc1 Kiek jums metų?: 17 Trumpai apie save: Esu paprastas žaidėjas, žaidžiantis šiame projekte, būdamas gan komunikabilus ir draugiškas, stengiuosi nesivelti į jokius barnius ir nesutarimus. Minecraft'o pasaulyje labiausiai patinka statyti įvairius statinius, bei bendrauti su žmonėmis. Prieš ką nors darant visada stengiuosi įvertinti situaciją ir savo galimybes - esu atsakingas. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Iš pavadinimo galima suprasti, jog tai žmogus, atsakingas už žaidimo chat'o ,,švarumą". Žmogus, užkertantis kelią keiksmažodžiams, įžeidinėjimams, floodui, reklamavimui. Tačiau aš manau, jog chat moderatorius neturėtų apsistoti tik ties chat'o prižiūrėjimu, jo funkcijos yra ir padėti žaidėjams įvairiais klausimais. Taip pat moderatorius turi būti pavyzdys kitiems žaidėjams. Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs prižiūrėtoju, tačiau ne šiame projekte, tad reikėtų laiko ,,įsivažiuoti'' (apsiprasti su komandom). Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Priklausomai nuo veiklos, kadangi tai kompiuterinis žaidimas, nesistengiu nubrėžti kokios nors ribos, kiek per dieną turiu pražaisti. Yra veiklos - yra ir laiko. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kažkiek širdy esu altruistas (kad ir kaip tai keistai skambėtų), tad verčiau pasiaukočiau pats dėl kitų nei leisčiau kažkam kitam aukotis dėl manęs, manau, jog savybė padarytų gan didelę įtaką mano bendravimui su žaidėjais. Kaip ir minėjau, esu buvęs prižiūrėtoju, tačiau tikrai neprižadu, jog atsimenu visas komandas ir nuostatus, bet, manau, su laiku ir komandos narių pagalba įsivažiuočiau gan greitai.
 19. 6 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: H3rox ir Anbasom Kam pasiūlymas forumui/serveriui: Keisti serverio ekonomiką, jei jau sumažinote fermų skaičių, nes dabar galima kas 100 block'ų tik statyti tai nors padidinkite parduodamų daiktų vertę, arba padarykite kaip ankščiau viename rese 3 stack spawner. Kuo šį idėja bus naudinga serverui/forumui: Na aną wipe creeper fermos buvo tope šį wipe ištikrų nematau jokių fermų, kad būtų išskirtinės.
 20. 6 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime:MeskiuLTU Giriamo savininko nick'as žaidime: modelt @modelt Už ką giriate šį savinink?: Dėl to, kad sukurė slime, dėl jo elgesio( Draugiškas , linksmas, supratingas,gailėstingas) . Modelt esi labai geras įkurėjas(Man taip atrodo). Esu žaidęs kituose projektuose, bet tavęs su kitų serverių savininkais nepalyginsiu. Tu padedi naujokui kai ateina į serverį.O kai aš atėjau tu man padėjai suprasti serverio informacija gal ir annoing esu , bet kai atėjau į vieną kitą projektą paklausiau vienos komandos įkurėjo gavau ban už trukdymą. Esigailest taip slime mano praitis buvo bloga naudojau cheatus, scaminau tsg buvau blogas žaidėjas. Viena kartą gavau ko nusipelniau (ban) tai ant prikolo paprašiau tavęs modelt, kad atblokuotum na ir tada nustebau.kad tu tai padarei .Tagi Modelt sėkmės tau. Lik koks esi nebent keiskis tik į gerają pusę . Tikuosi, kad tavo serveris tobulės ir, kad gyvuos dar ilgai. Tikuosi, kad nemanysi, kad aš koks pataikaujantis žmogus. Parašiau tau pagyrimą. kaip motivacija siekti daugiau. Taigi sėkmės tau!!! -Meskis Įrodymai (nėra privalomi): Nueik pažaisk į slimą kelias dienas ir suprasi!
 21. 6 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:H3rox Jūsų skype: Pateksiu atsiūsiu, o jei kam reikia pm galiu numest. Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Mano vardas yra Tautvydas esu iš Utenos labai gražaus miesto Esu draugiškas, linksmas, pasitikintis savimi, mėgstantis laiką praleisti su draugais bei mėgstantis pasėdėti prie kompiuterio, lankau rankinį 4 metus, kadangi čia trumpai apie save tai labai neišsiplėsiu. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatorius privalo prižiūrėti teršiamą čhat'ą t.y, mutinti teršėjus, jeigu čhat'as švarus tuomet jis gali padėti serverio žaidėjams ( Tai nėra privaloma ) Ar turite patirties ties šia sritim?: Ties šia sritimi ne, bet buvęs kitame projekte Administratorius, bei turėjąs savo projektą. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kai esu laisvas nuo 5 iki 7 valandų, prasidėjus mokslo metams iki 3 valandų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Esu pasitikintis savimi, šaltų nervų, žinantis ribas ir mėgstantis siekti savo užsibrėžtų tikslų, visada mėgstantis išbandyti save skirtingose sunkiose arba lengvose situacijose.
 22. 6 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: anbasom Jūsų skype: dovydas148 Kiek jums metų?: tarp 17 ir 22 Trumpai apie save: Mėgstu žaisti kašį ir fūlę lauko sąlygomis. Dievinu stalo tenisą ( tai yra mano hobis ). Nemėgstu skaityt knygų, tačiau skaitau internetu. Turiu merginą, neveipinu , bet rūkau. Per savaitę kartą išgeriu su draugeliais ( vasara ). Labai nedraugiškas esu, šiektiek pošlas, tačiau veri_veri hot ir kjūūūt Mėgstu muziką, labiausiai repą. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Viską žinau, minecrafto patirtis daug metų;D Tai turėčiau tiesiog prižiūrėt čhatą ir mutinti. Bet žinoma aš dar ir padėčiau kitiems, tarpininkaučiau ir t.t Ar turite patirties ties šia sritim?: Turiu labai daug. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kiekvieną dieną skirtingai, bet realiai paėmus esu aktyvus. 3-12h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Turiu daug patirties, mane pažįsta labai daug žmonių, rašau LT kalba su nosinėm ir t.t. Prižiūrėčiau ne tik čhatą, bet ir padėčiau kitiems žaidėjams. Būčiau mandagus ir draugiškas serveryje bei forume. Turit dar klausimų? Į skypę: dovydas148
 23. 6 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:ItsMikis Jūsų skype:mikeroni.its Kiek jums metų?:17 Trumpai apie save:Mano vardas Mantas, draugai vadina (Mančiu). Man yra 17 metų, gyvenu panevežyje (Raguva), mokausi Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje, esu būsimas dvyliktokas, lankau sporto salę, žaidžiu futbolą, taip pat didžiają laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio. Apie save tai turiu daug ką pasakyti, esu elegantiškas, drausmingas, pareigingas, užsibrėžiantis savo tikslų, kultūringas, turintis savo nuomonę žmogelis. Galėčiau pasakoti ir pasakoti, bet kadangi čia trumpai apie save tai nematau tikslo daugiau išsiplėsti. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Jeigu realiai žinau didžiąją dalį kaip reikia ką daryti, o daugiau viskas su laiku išmokstama, svarbiausia tai turėti savo nuomonę. Ar turite patirties ties šia sritim?: Turėti, tai gal kažkada ir turėjau labai senai kada žaidžiau šį žaidimą administracijos rolėje. Šiaip pagrinde būnu tas neutralusis kuris tiesiog bando domėtis ekonomika. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Visad išbūnu skirtingai, dažniausiai 4-5h. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Čia jau renkatės jūs ar mane pasirinkti, o jeigu manęs jau klausiate tai tiesiog esu žmogus žinantis savo tikslus, ir kuriuo visad galima pasitikėti, niekada nenuviliu nebent per istorija, bet čia jau tarp mūsų
 24. 6 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS FORUMO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius, temos turinį atitinkančius skyrius. 3. Temos pavadinimas turi būti susijęs su temos turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, bet kokiais būdais teršti forumą. 5. Draudžiama bet kokia reklama be savininko ar administratoriaus leidimo. 6. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių. 7. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 8. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar panašiai (išimtis taikoma logiškiems dalykams ''šiukšlinė'' skiltyje, kurie nepažeidžia šių taisyklių 9 punkto). 9. Neaktyvios temos yra rakinamos po 2 savaičių nuo paskutinio pranešimo, nebent atskiros forumo skilties taisyklės numato kitaip. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas.
 25. 5 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS SERVERIO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus ( IP ban ) ! 2. Draudžiama kurti duobes / ar pvp junginėjimas res'e ( Tempban 7d ) ! 3. Draudžiama prašinėti daiktus ir t.t iš administratoriu ( Mute 15min ) ! 4. Draudžiama grifinti: statyti 1x1 bokštus, duobės ( Temban 7d ) ! 5. Draudžiama claiminti kitų žaidėjų rezidencijas ( Fc sunaikinimas ) ! 6. Draudžiama su komanda ! floodinti chat'e ( /skelbimas ) ! 7. Draudžiama kopijuoti žaidėjų pastatus ( Kick ) ! 8. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip pažeminti administracija ( Mute nuo 2h iki 6h ) ! 9. Draudžiama buginti / glitchinti, dublinti itemus, pinigus ( IP ban ) ! 10. Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus ( Tempban 7d/10d , arba IP ban ) ! 11. Draudžiama vogti ne savo accountus ( IP ban ) ! 12. Draudžiama trukdyti Evento / Konkurso metu ( Kick arba Tempban 2d ) ! 13. Draudžiama pardavinėti savo žaidimo accounta. ( IP ban ir su pilnom teisem atimti parduodama turtą ) ! 14. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus , ar kitaip pažeminti ( Tempban 7d, arba mute 5h ) ! 15. Draudžiama apstatyti kito žaidėjo res'ą ( Tempban 7d ) ! 16. Draudžiama rengti DROP'us ( Tempban 7d ) ! 17. Draudžiama naudoti palengvinančias žaidimo programas "cheat" ( Tempban 7d ) ! 18. Nepatariame pridėti nepažįstamus / draugus prie res'u . Vagystės atvejų , daikai nebus grąžinti "Priklauso nuo admino" ! 19. Draudžiama platinti žaidėjų nuotraukas serveryje ( Tempban 7d/10d arba IP ban ) ! 20. Draudžiama dalinti savo accountus slaptažodžius / skolinti draugams ( Tempban 2d arba pagalbos nesuteikimas ) ! 21. Draudžiama naudoti sell-botus/auto-login botus ( Tempban 1d iki visam laikui ) ! 22. Draudžiama pirkti arba parduoti wls/dls - serverio daiktais ir pinigais arba keisti į paslaugas ( Tempban 7d ) 23. Draudžiama per kazino žaisti dėl account'u. ( Tempban 7d + atimtas leidimas ) Eidami į /res tp , patys už save atsakote. Praradus itemus , jų negrąžinsim ! Taisyklių nesilaikimo bausmė yra parašyta tarp ( Skliausteliu ) !
×