Jump to content

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.06.09 visur

 1. 8 taškai(-ų)
  Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką! Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius! Darkart sėkmės! Pagarbiai, MCSlime.LT administracija!
 2. 3 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Misha Jūsų skype: miyagiq Kiek jums metų?: 17 Trumpai apie save: Sveiki. Esu Modestas, man yra 17 metų. Mano charakteris esu tikrai draugiškas asmuo, linksmas bei komunikabilus. Moku bendrauti su įvairaus tipo charakterio žmonėmis, Nesu pasikėles, ar dar koks arogantiškas asmuo. Esu ganėtinai tvarkingas bei atsakingas. Galiu drąsiai teigti, kad esu žodžio žmogus, tiesiog, jei pasakau, kad šį darbą galiu atlikti vadinasi galiu, jei negaliu tai jo net nesiimsiu. Esu žmogus kuris labai vertina kokybė, todėl pats ją bandau pateikti kitiems. Laisvalaikį. dažniausiai praleidžiu su draugais. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie "Chat Moderatoriu" žinau pakankamai, kad galėčiau juo tapti. Privalo tildyti žaidėjus, privalome padėti žaidėjams, privalome prilaikyti chat'e tvarką ir t.t. Ar turite patirties ties šia sritim?: Turiu tikrai didelę patirtį. Jeigu reiktu trumpai aprašyti savo pasiekimus, tai esu daugkartinis Moderatorius, prižiūrėjau vienas pats serverio chata , būdavo, kad ir antras Moderatorius prižiūrėdavo bet aš jo darbo neskaitydavau, nes per diena būdavo aktyvus vos 1 valanda. Per pusę metų kažkur, kurios praleidau tame serveryje prisirinkau daugybę patirties, sužinojau tiek dalykų, kad tikrai geram Moderatoriui to pakanka. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 5 Valandas bet būna dienų, kad tikrai aktyvumas būna didelis. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu atsakingas ir kruopštus. Turiu daug patirties tokiuose pareigose, tad esu matęs visko, tiek šilto, tiek šalto. Taip pat žinau viską apie Chat Moderatoriu, kadangi šios pareigos mano manymų geriausios. Pasirinkę mane, jus užtikrinsiu, kad stengsiuosi išbūti ilgą laiką šiose pareigose, o per tą laiką stengsiuosi dirbti kokybiškai bei efektyviai. Taip žinau, pažadai, pažadai, o iš tų pažadų 0 naudos, bet aš kitoks. Visi esame žmonės, ne robotai, kurie viską idealiai atlieka, tad manau bus visko ir pykčių, nesąmonių, bet visados stengsiuosi savo klaidas ištaisyti į teigiamus dalykus. Manau turiu daugiau motyvacijos bei noro už visus čia pildančius, kadangi jei netapsiu dabar Chat Moderatoriumi, vis tiek nenuleisiu rankų ir stengsiuosi juo tapti ateityje.
 3. 3 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Serveryje esu žinomas kaip Limon4ikas_, Jūsų skype: Skype ernest0187. Kiek jums metų?: 15 metų Trumpai apie save: Mano vardas yra Ernestas, man yra 15 metų. Esu moksleivis, mokausi gimnazijoje ir gyvenu Šalčininkuose. Laisvalaikiu būnu su draugais prie kompiuterio, salėje, stadione. Stengiuosi gyvenime kuo daugiau pasiekti, patirti daug įspūdžių, išbandyti kažką naujo, labai patinka bendrauti su žmonėmis. Visuomet būnu geros nuotaikos. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apskritai viską žinau, nes esu buvęs šitame serveryje Chat Moderatoriu. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 4-6h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Būtent mane tai nežinau ar turite paimti, nes čia jau administracija sprendžia ką priimti ką ne, bet yra porą dalyku kurie duoda didelį pliusą tai vienas, kad esu jau buvęs chatmod šitame serveryje, esu senbuvis ir apskritai viską žinau apie servery, lošiu apie 6 metus jau mcslime.
 4. 2 taškai(-ų)
  1. Jūsų tikras vardas: Ugnius. 2. Jūsų pravardė: BorJomis. 3. Amžius: 17 metų (2000.10.16). 4. Miestas: Kelmė-Šiauliai. 5. Jūsų zodiako ženklas: Svarstyklės. 6. Ar turite brolių, seserų?: Taip turiu. 7. Kokia muzika jums patinka?: Dažniausiai klausau rusiškos muzikos. 8. Kokie filmai jums patinka?: Komedijos. 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvo laiko daug neturiu, tad laisvu laiku žaidžiu MC, taip tai esu sportininkas, tai daug laiko praleidžiu sportuodamas, bei būdamas lauke su draugais. 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Nea, neturiu 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Gyvenimo tikslas, yra pabaigti kitais metais 12-ą klasę, tuomet išvažiuoti į užsienį užsidirbti pinigų ir ten atidaryti savo įmonę, o poto kurti savo mylimą šeimą. 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): Kadangi nuotrauką nėra būtiną, kas norės pamatyti į PM. parašys.
 5. 2 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS FORUMO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius, temos turinį atitinkančius skyrius. 3. Temos pavadinimas turi būti susijęs su temos turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, bet kokiais būdais teršti forumą. 5. Draudžiama bet kokia reklama be savininko ar administratoriaus leidimo. 6. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių. 7. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 8. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar panašiai (išimtis taikoma logiškiems dalykams ''šiukšlinė'' skiltyje, kurie nepažeidžia šių taisyklių 9 punkto). 9. Neaktyvios temos yra rakinamos po 2 savaičių nuo paskutinio pranešimo, nebent atskiros forumo skilties taisyklės numato kitaip. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas.
 6. 1 taškas
 7. 1 taškas
 8. 1 taškas
  Vardas žaidime: AYCM. Jūsų skype: Skype, nusiūsiu į PM, nenoriu dalinti visiems. Kiek jums metų?: 17 metų (2000.10.16). Trumpai apie save: Esu Ugnius, man yra 17 metų esu iš Kelmės, bet šiuo metu sportuoju ir mokausi Šiauliuose, esu draugiškas, bendraujantis, sąžiningas, padedantis žmogus, komunikabilus, darbštus, griežtas, niekada nesakantis ne ir nepasiduodantis. Visuomet atlieku pradėtu darbus. Žinomą kaip ir kiekvienas turiu minusių, bet pas mane nėra labai daug minusių, pagrindinis minusas yra, kad per greit pradedu pavydėti kitiems. Na o daugiau minusų ar pliusų manau pasakysite jūs man. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ką žinau apie CM pareigas? Taigi ,,CM" privalo padėti serverio žaidėjams, bei prižiūrėti chat'o, kad jis nebūtų teršiamas, būtų prižiūrėtas. Chat moderatorius galiu pasakyti iš patirties, kad tai yra lygiai toks pat žaidėjas kaip ir visi, tik jis turi viena privilegiją daugiau, o ta privilegiją yra prižiūrėti serverio chat'ą. CM negali būti gailestingas bei tinginys, CM visuomet turi būti pasiruošiąs darbui bei geros nuotaikos, bei žinomą griežtas, jis negali atleisti draugams ir netik draugams už savo nusižengimus jis turi bausti visus iš eilės, CM narys turi būti aktyvus, nes dažniausiai kai nėra CM, visi pradeda teršti chat'ą, tad CM nariai turi būti aktyvus ir palaikyti tvarką. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu, esu buvęs CM jau. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nuo 2 iki 5h, bet kai nėra ką veikti yra daugiau laisvo laiko tai nuo 5h ir daugiau būną. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kodėl mane? Manau mane turėtumete nes aš esu patyręs šiose pareigose, jau buvau čia CM, tad žinau ką reikia daryti ir kaip daryti, esu tikrai gan aktyvus tuo metu kai visi žaidėjai nori teršti čhat'ą tad aš juos prižiūrėčiau neleisčiau daryti blogą įtaką žaidėjams, Bet yra vienas dalykas, aš manau mes visi esame lygūs ir visi turime tiek pat šansų nesvarbu ar naujas žaidėjas ar senas, čia manau viską sprendžią savininkas kuris rengia šios rinkimus. Taigi linkiu sėkmės kitiems kandidatam, pagarbiai AYCM(LeBron).
 9. 1 taškas
 10. 1 taškas
  Vardas žaidime: Labas rytas, o kam vakaras arba diena. Žaidime mano slapyvardis yra toks pat kaip ir forume "Ish_Smith". Jūsų skype: Iškarto atsiprašau už tokį netvarkingą skype, jeigu jums nepatiks galėsiu laisvai pasikeisti. Skype: mazeikietiskasis@gmail.com. Kiek jums metų?: Man yra keturioliką metų. Žinau, žinau, kad tai mažas skaičius ir galiu dėl jų nepatekti, bet atsižvelgiant į mano patirtį, kiek daug ko žinau, kiek daug čia esu žaidęs manau esu vertas šio moderatoriaus posto. Trumpai apie save: Mano vardas būtų Gintaras, man yra keturioliką metų. Gyvenu mažame Mažeikių mieste. Baigiau 8 klases, tad būsiu devintokas. Laisvalaikiu būnu su draugais lauke, žaidžiu futbolą, bet didžiają savo dienos dalį praleidžiu prie kompiuterio. Lankau fūle, esu didelis futbolo gerbėjas. Mano gyvenimo tikslas yra išsipildyti visas savo gyvenimo svajones ir gyventi ramiai, kukliai. Esu darbštingas, aktyvus, mandagus, draugiškas, bei rimtas žmogus. Keliais sakiniais apie mane, kad esu linksmas žmogus kuris stengiasi ir bando kažką įrodyti. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Žinau, kad tai vienas iš rimčiausių pareigų slime serveryje. Kodėl? Nes tu turi prižiūrėti čhatą, tildyti žaidėjus, valyti taršą. Manau, tai tikrai reikalauja patirties ir daug laiko. Pildau į šias pareigas, nes noriu kažko pasiekti šiame serveryje ne vien tik būti su paslauga arba tiesiog eiliniu, bet ar aš vertas jų? Manau tikrai taip. Atsižvelgiant į mano patirtį, turiu tvirtus žodžius apie save. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu. Esu buvęs įvairiuose serveriuose čhat moderatorius, pagalba, prižiūrėtojas, administratorius, bei savininkas. Pagrinde, tai užsiimdavau ties čhat moderatoriumi. Kodėl? Nes šia pareiga aš labiausiai nusimanau, moku visas komandas ir esu daugelį kartų buvęs moderatoriaus pareigose. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar yra vasara, o kadangi vasara visados bus laiko serveryje pabūti. Planuoju serveryje išbūti minimum šešias valandas būnant čhat moderatoriaus poste, jeigu neisiu į lauką ar daryti kitos veiklos, tai tikrai praleisiu ir daugiau. O darbo dienomis, tiesiog serveryje prabūnu nuo 3 iki 10 valandų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes manau tikrai aš esu jau vertas šių pareigų, noriu išbandyti savo jėgas šiose čhat moderatoriaus pareigose. Tad tikrai aš stengsiuos iš visų jėgų, dalyvausiu visur ir rodysiu ką sugebu. Apskritai, šiame serveryje jau žaisdavau ankščiau su nick`ais Ltay, boxmor, tad esu šioks toks senbūvis šiame serveryje. Žinau pagrindines čhat moderatoriaus komandas, kaip jomis naudotis ir taip toliau. Ačiū, kad skaitėte. Ish_Smith
 11. 1 taškas
 12. 1 taškas
  Lyg ir su Administracijos leidimu yra galima "Drop Party". Dar daug laiko turi, tai susižinok dėl "Drop Party", kad veliau nebūtu nesklandumu.
 13. 1 taškas
  Dropai yra draudžiami lygtais
 14. 1 taškas
  https://imgur.com/a/UqgVoCW viska atidaro
 15. 1 taškas
  Abu užbaninti. Tema rakinama.
 16. 1 taškas
  Aš manau,kad čia yra nelegali veikla tai gal būt abu būsit užbaninti. (Čia tik mano nuomonė).
 17. 1 taškas
  Zdarow drumblakas
 18. 1 taškas
  Sv.mayback gerbejau
 19. 1 taškas
  Nu zdarowa čiuvakas
 20. 1 taškas
 21. 1 taškas
 22. 1 taškas
  Dėl perdidelio skaičiaus nepilnamečių, negaliu to padaryti, nes gaučiau bana :/ Sori
 23. 1 taškas
  Savininkas: @modelt [Nerenka įsp.] Pagrindiniai administratoriai: @ƿɪ✘ [Nerenka įsp.] @tiger [Nerenka įsp.] Forumo administratorius: @TheoneLT83 [Nerenka įsp.] @LeveL [Nerenka įsp] Administratoriai: @Kentukas [MINECRAFTX12345] - 0/3 Pagalba: @Lafa [LafaMarino] - 0/3 @bakkarolina -0/3 @LeeAiris - 0/3 @vitalka -0/3 @ERVIN666 - 0/3 @Edv1szz - 0/3 @DeadFYou - 0/3 Chat moderatoriai: @ciga [Pgr. ChatMod] [Nerenka įsp.] @Sakor6 - 0/3
 24. 1 taškas
  Prisistatymo anketa 1. Jūsų tikras vardas: 2. Jūsų pravardė: 3. Amžius: 4. Miestas: 5. Jūsų zodiako ženklas: 6. Ar turite brolių, seserų?: 7. Kokia muzika jums patinka?: 8. Kokie filmai jums patinka?: 9. Ką veikiate laisvalaikiu: 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 25. 1 taškas
  PAGRINDINĖS SERVERIO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus ( IP ban ) ! 2. Draudžiama kurti duobes / ar pvp junginėjimas res'e ( Tempban 7d ) ! 3. Draudžiama prašinėti daiktus ir t.t iš administratoriu ( Mute 15min ) ! 4. Draudžiama grifinti: statyti 1x1 bokštus, duobės ( Temban 7d ) ! 5. Draudžiama claiminti kitų žaidėjų rezidencijas ( Fc sunaikinimas ) ! 6. Draudžiama su komanda ! floodinti chat'e ( /skelbimas ) ! 7. Draudžiama kopijuoti žaidėjų pastatus ( Kick ) ! 8. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip pažeminti administracija ( Tempban 7d/10d , Arba IP ban ) ! 9. Draudžiama buginti / glitchinti, dublinti itemus, pinigus ( IP ban ) ! 10. Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus ( Tempban 7d/10d , arba IP ban ) ! 11. Draudžiama vogti ne savo accountus ( IP ban ) ! 12. Draudžiama trukdyti Evento / Konkurso metu ( Kick arba Tempban 2d ) ! 13. Draudžiama pardavinėti savo žaidimo accounta, money, itemus už tikrus pinigus ( IP ban ir su pilnom teisem atimti parduodama turtą ) ! 14. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus , ar kitaip pažeminti ( Tempban 7d ) ! 15. Draudžiama apstatyti kito žaidėjo res'ą ( Tempban 7d ) ! 16. Draudžiama rengti DROP'us ( Tempban 7d ) ! 17. Draudžiama naudoti palengvinančias žaidimo programas "cheat" ( Tempban 7d ) ! 18. Nepatariame pridėti nepažįstamus / draugus prie res'u . Vagystės atvejų , daikai nebus grąžinti "Priklauso nuo admino" ! 19. Draudžiama platinti žaidėjų nuotraukas serveryje ( Tempban 7d/10d arba IP ban ) ! 20. Draudžiama dalinti savo accountus slaptažodžius / skolinti draugams ( Tempban 2d arba pagalbos nesuteikimas ) ! Eidami į /res tp , patys už save atsakote. Praradus itemus , jų negrąžinsim ! Taisyklių nesilaikimo bausmė yra parašyta tarp ( Skliausteliu ) !
×