Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
tiger
3
xuliganas
4
99s
5
ainius
6
txgirls
7
gamerblack_
8
derd11lt
9
ph0rkyz
10
regiscz
11
elijusgaming
12
asdfguo
13
renatas
14
reonas
15
justliutis
16
leipasafk
17
kef
18
hacker2
19
arnelis
20
_rencas_
21
rankena
22
veyrone
23
playhardgopro
24
gliukozesvaikis
25
misiunas
26
coachas
27
hackislegit
28
klastis
29
brazda
30
edvinasg
31
amirceltare
32
gregdarkknight
33
skrebis
34
mightybeast_lt
35
vitalija
36
xxhikarixx
37
_xxggxx_
38
gedas
39
popkornas
40
velniukea69
41
brazda1
42
doviiltu
43
limitededition
44
urod
45
kestiss
46
furiik
47
fotzis
48
logis
49
vytuliuk
50
paulalat
51
skiler
52
kairys
53
blynasltu
54
donsimon
55
justliutis2
56
lukisafk
57
butter_314
58
escas
59
curry
60
gausikulka
61
lemaze
62
legit
63
andrrius
64
giedrelis123
65
xveloster
66
kaimietukas
67
jefis
68
sysaliukas
69
armamc
70
veverice
71
thedemon
72
torpeda1263
73
magician
74
cicinas
75
lukasgaming159
76
einis
77
yukinu
78
guberbuber
79
igor
80
afkbotas5
81
lankis
82
karaoke
83
mandaviosk4
84
robloxpro
85
aserikas
86
noobas555
87
edwa12
88
koganaslts
89
jauliancardz
90
gera_mergina
91
l1k3r
92
muras
93
vomitpee
94
akvaselpro
95
wolfie
96
narakas
97
matelis420
98
lithuaniangirl
99
sixaintnine
100
chinakomba
101
girlgamer321
102
neduxasxd
103
mrfun466
104
zeihha
105
trending

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

105 iš 150 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 147

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.06.09 visur

 1. 17 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi. Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Rugpjūčio 11 dienos! Visiems sėkmės !!!
 2. 15 taškai(-ų)
  Džaugiamės, kad tiek norinčių buvo tapti mūsų komandos narių!!! Ši kartą į Chat Moderatoriaus pareigas eina: @Kavenskas @Arminas @beta321 @Froster @Calijero Per 24h turite pristatyti skypei mcslime.lt Nepergivenkite, vėliau papildysim daugiau!!!
 3. 13 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!!! Pamačiau, kad dauguma žaidėjų nežino ką duoda prefix „Tarpininkas“. Tai pagalvojau aprašymą jo padaryti. Dabar paaiškinsiu jums, ką jis gali daryti, o ko ne: Padeda žaidėjams apsikeisti resais. Padeda pirkti/parduodi daiktus. Pinigai arba daiktai yra duodami tarpininkui, o sandorių gale jeigu abi puses sutinka ir nepersigalvoja – tarpininkas apkeičia. Negali cheatinti, įžeidinėti. Ką jie turi: Taga ./god komanda ( kurį padeda tarpininkauti saugiai ) Kaip tapti tarpininkų ? Norint gauti tarpininka privalote būti aktyvus, sąžiningas, bendraujantis, padedantis žaidėjams, turėti teigiamą reputaciją serveryje. O kas svarbiausiai, tai nebūti pasikėlusiam!
 4. 13 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Algutis Jūsų skype: Algis.ner.. (su taškais) Kiek jums metų?: 2001 - 06 - 05 ( 17 metų) Trumpai apie save: Esu Algis, esu iš labai gražaus miesto pavadinimu Ukmergė, esu linksmas, draugiškas, drąsus, niekados nepasiduodantis žmogus kuris viska daro iki galo. Nežaisdamas "minecraft'o" būnų su draugais, gerai praleidžiame laiką kas yra vienas nuostabiausių dalykų. Sportuoju užsiimu muay thai. Turiu ir neigiamų savybių, kad kartais per daug pasikarščiuoju, bandau išprovokuoti žmogų kuris man labai nepatinka, dažnai būna, kad iš menkniekio padarau labai daug. Esu tikrai ryžtingas žmogus. Jei pradedu savo darbus visados juos baigiu iki galo, kad ir kokie jie bebūtų. Esu dėkingas žmogus visados jei žmogus padaro man gero aš atsilyginu tuo pačiu, kartais esu šioks toks pagyrūnas, esu gailestingas žmogus niekados nelinkiu žmogui blogai. Kaip elgėsi su manimi taip elgiuosi ir su kitais. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas tikrai žinau daug. Chat moderatorius prižiūri chat'ą nuo kenkėjų arba pyktų žmonių kurie teršia serverio chat'ą rašydami bereikšmius skelbimus, /eme, reklamuodami savo serverius.. Chat moderatorius palaiko serveryje chat'o tvarką, kad kiti žaidėjai laikytųsi sukurtų taisyklių kurių reikia laikytis, nes taisykles tam ir buvo sukurtos. Nereikia teršti chat'o dėl smulkmenų. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu ir gan gerai suprantu chat moderatoriaus darbą. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Laiko tikslaus negaliu pasakyti, bet tikrai praleidžiu serveryje pakankamai laiko ir galiu prižiūrėti serverio chat'ą. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Todėl, nes suprantu kas yra chat moderatoriaus pareigos ir nesavivaliauju savo pareigomis. Niekados žmogui iškarto nieko blogo nedarau suteikiu šansą pasitaisyti, esu tikrai aktyvus tiek serveryje tiek forume. Dabar toks laikas kaip reikia tinkamo chat moderatoriaus kuris suprastu savo pareigas, o aš toks esu. Dabar yra tik vienas chat moderatorius kuris visko vienas negali suspėti. Žinoma dauguma žaidėjų dabar galvos esi nevertas chat moderatoriaus, bet jus klystate tiesiog visados yra šansas pasitaisyti. Jau esu buvęs šiuose pareigose su žaidėjais sutariau tikrai gan neblogai, bet buvo problemų su kolektyvo nariais, bet dabar jokios įtakos jie man nedarytų, nes tiesiog nekreipčiau dėmesio į juos, Mano manymu geresni kandidato, nei aš tikrai nerasite,nes šiuose pareigose neturi daryti įtakos ar tai priešas ar tai draugas, šeimos narys į visus turime žiūrėti iš chat moderatoriaus pusės ir turime bausti visus vienodai.
 5. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:Collide Jūsų skype:whitemare96 Kiek jums metų?:19 Trumpai apie save:Esu Lukas iš Vilniaus. Esu draugiškas, linksmas, labai bendraujantis ir paprastas. Šiaip stengiuosi padėti visiem, nebent matau, kad nėra abipusio noro išspręsti problemą. Niekada nesukeliu ginčo, neturėdamas pakankamai argumentų. Visada turiu savo nuomonę, netikiu stereotipais. Laisvalaikį leidžiu kuo linksmiau hahah. Šiaip vasarą dažnai vakarais einu į barus, visiškai beprasmiška leisti laiką prie kompiuterio. Kartais žiūriu serialus, klausau muzikos, darau viską, ką dauguma mano amžiaus žmonių daro. Buvau festivalyje, dabar ilsiuosi Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Žinau daugiau nei 90% kitų kandidatų. Žinau visiškai visas komandas ir ką būtent chatmod'ai daro. Ar turite patirties ties šia sritim?:Esu buvęs administratorium kituose, dabar užsidariusiuose serveriuose. Taip pat buvau pagalba mcslime, todėl manau, kad su chatmod'o pareigomis tikrai susidorosiu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Šiuo metu nebūnu visiškai, paprastas minecraft'o žaidimas man jau yra atsibodęs. Kiek žaidžiu, tiek stengiuosi tiesiog daugiau padėti kitiems. Būtent tą tikiuosi ir daryti. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Turiu tiek sveiką protą, tiek patirties, ko manau trūksta kitiems. Žinau, kad iš dabartinės administracijos tikrai bus bent vienas žmogus, kuris prieštaraus mano patekimui. Leidžiu jums nuspręsti, kurie kandidatai yra tinkamiausi.
 6. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Deleted Jūsų skype: live:mantvardis Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Mano vardas Arminas ir man 15metų, esu draugiškas, geležinių nervų, visada ieškantys sprendimo, kaip išspręst problemą, linksmas, bendraujantis, aktyvus, drausmingas, siekiantis tobulumo, užbaigiantis darbą, siekiantis tikslo, atsakingas, mandagus. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: ChatModeratorius turi prižiūrėti chat nuo žaidėju kurie pažeidinėja taisykles ir juos nubausti. ChatModeratorius yra administracijos dalis, dauguma žmonių tai nepripažina. Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs keliuose serveriuose administracijoje, bet ten buvo "šūdserviai", tad kaip ir nesiskaito jog normaliai buvęs, bet vis tiek šiek tiek turiu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje išbūnu nuo 4 iki 10 valandų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes turiu neblogas ir išskirtines savybes kurias paminėjau aukščiau. Esu aktyvus, kas ir svarbiausia chatmod pareigose. * * * Sėkmės visiems dalyvaujantiems
 7. 12 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: FLAFFY400 Jūsų skype: erniuxxx159 Kiek jums metų?: 18 Trumpai apie save: Jei kažkam įdomu - tai mano vardas Ernestas. Esu tikrai linksmas žmogus, draugiškas, tačiau kartais tenka su manimi pasipykti, kadangi gali greit mane sunervint, bet dažniausiai būna - kaip su manim, taip aš su jumis. Kadangi serveryje ką tik vyko "wipe" tai jeigu žaidėjai paprašo kokios pagalbos aš jiems su mielu noru padedu. Na manyčiau apie savo tikrąjį gyvenimą nieko nerašysiu, nes čia atranką į chat moderatorius, o ne į prezidentus Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatoriai prižiūri chato tvarką (t.y. stebi, kad žaidėjai nereklamuotų, nesikeiktų ar neįžeidinėtų vienas kito ir, kad būtų laikomasi /skelbimas bei /eme taisyklių) Ar turite patirties ties šia sritim?: Būtent chat moderatoriumi nebuvau, tačiau esu buvęs vyr.administatorius kitame serveryje (c***t.mc) šias pareigas išlaikiau metus laiko ir paskui Savininkas iš niekur nieko mane išmetė (iki šios dienos nežinau tiksliai už ką buvau išmestas) Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje būnu skirtingai, kol vasara būnu gal nuo 1 valandos iki 3-4 (tiksliai nežinau, kadangi neskaičiuoju laiko kiek aš žaidžiu, žaidžiu kol nenusibosta). Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kadangi suprantu kas yra chat moderatorius ir ką jis gali, ko negali, žinau už ką jis atsakingas. Turiu daug patirties administracijoje, praeitame projekte užėmiau ganėtinai aukštas pareigas. Ir manau, kad mano humoro jausmas galės visus numušt iš liūdesio. Haters gonna hate
 8. 11 taškai(-ų)
  Sveiki, labai noriu padėkoti už dalyvavimą šioje atrankoje. Apibendrinus galiu teigti, jog buvo šįkart ganėtinai padorių ir tinkamų anketų, tik bus labai įdomu pamatyti darbą, kurį buvote prisižadėję įvykdyti. Vienos anketos buvo stiprios, kitos šiaip sau. Labai matosi, kur darbas yra įdėtas, o kur jo visiškai nėra, kad tik parašyti ir laukti rezultatų. Viskas ateina per darbą ir laiką, todėl administracijos nuožiūra manome, jog šie žaidėjai - tinkami į chat moderatoriaus pareigas: @Gimpas @Misha @Ish_Smith @XXX @ItsNoaher @AYCM Prašau susisiekti skype:mcslime.lt.
 9. 10 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime:Dzyga Jūsų skype: Tiger žino Kiek jums metų?: Sukako jau 12 Trumpai apie save: Aš Dzyga Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Biški žinau Ar turite patirties ties šia sritim?: Nelabai Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Truputuka Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Jūs man pasakykit aš jums pasakysiu
 10. 10 taškai(-ų)
  Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką! Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius! Darkart sėkmės! Pagarbiai, MCSlime.LT administracija!
 11. 10 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS SERVERIO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: DRAUDŽIAMA: 1. Reklamuoti kitus projektus. (IP BAN.) 2. Kurti duobes, junginėti „pvp“ režimą rezidencijoj. (TEMP. BAN iki 7 d.) 3. Prašinėti daiktų, paslaugų ir t.t iš administratorių. (MUTE iki 1 val.) 4. Griefinti: statyti 1x1 bokštus, duobes ir pan. (TEMP. BAN iki 7 d.) 5. Floodinti chat'e naudojantis skelbimu ar /eme. (MUTE iki 1 val.) 6. Įžeidinėti ar kitaip pažeminti administracija. (MUTE iki 8 val.) 7. Buginti, glitchinti ar kitaip nelegaliai gauti daiktų, pinigų. (IP BAN) 8. Apgaudinėti kitus žaidėjus. (TEMP. BAN iki 10 d., arba IP BAN) 9. Vogti kitų žaidėjų accountus. (IP BAN) 10. Trukdyti evento, konkurso ar kito renginio metu. (KICK arba TEMP. BAN iki 1 d.) 11. Pardavinėti savo serverio žaidimo accounta. (IP BAN ir su pilnom teisėm atimti parduodama turtą) 12. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip pažeminti kitus žaidėjus. ( Tempban iki 5 d., arba MUTE iki 4 val.) 13. Apstatyti ar kitaip niokoti kito žaidėjo rezidenciją. (TEMP. BAN iki 7d.) 14 .Rengti DROP'us. Rengti konkursus, event'us būtinas leidimas forume. (TEMP. BAN iki 7 d.) 15. Naudoti palengvinančias žaidimo programas. (TEMP. BAN 7 d.) 16. Platinti žaidėjų nuotraukas ar kitą asmeninę informaciją serveryje. (TEMP. BAN iki 7 d. arba IP BAN.) 17. Dalinti savo paskyrų slaptažodžius, skolinti draugams (TEMP. BAN iki 3 d. / vagystės atveju pagalbos nesuteikimas) 18. Naudoti auto pardavimo, prisijungimo bot'us. (TEMP. BAN nuo 1 d. iki visam laikui) 19. Pardavinėti kitų žaidimų paskyras, daiktus, wls/dls, keisti į serverio paslaugas, daiktus, pinigus. (TEMP. BAN iki 10 d. / IP BAN) 20. Per kazino žaisti iš paskyrų, apgaudinėti ir t.t. (TEMP. BAN iki 7d. ir atimtas kazino leidimas) Nepatariame pridėti nepažįstamus, naujus draugus prie rezidencijų. Vagystės atvejų daiktai nebus grąžinti. (Nebent administracija nuspręs kitaip) Naudodami /RES TP atsakote patys už save. Praradus daiktus, pinigus - jų NEGRAŽINSIME. Taisyklių nesilaikymo bausmė yra parašyta tarp (skliaustelių)! Serverio SKELBIMO ir /ME, /EME (Global chat'o) taisyklės: Visų pasėkmių laikas nurodomas IKI tam tikro laikotarpio. Tam tikrais atvejais galimas BET KOKS mute laikotarpis atsižvelgiant Į SITUACIJĄ. Pakartotinai pažeidus taisykles gali kilti ir MUTE laikotarpis. Nesilaikant šių taisyklių yra šansas, kad PRARASITE PRIVILEGIJĄ naudotis /me ir skelbimu. Dažniausi mute laikotarpiai yra 15 min., 30 min, tačiau tai nereiškia, kad jie negali būti ilgesni: 1. Nefloodinti ir nespamminti. (MUTE iki 1 val.) 2. Nesikeikti. (MUTE iki 30 min.) 3. Nesusirašinėti su draugais, administracija (administracija mato jūsų žinutes bet kokiu atveju, patariame naudoti /helpop ir /msg norint susisiekti), ar kitais žmonėmis. (pasisveikinti su žaidėjais global chat'e NĖRA DRAUDŽIAMA) (MUTE iki 45 min.) 4. Neįžeidinėti kitų žaidėjų, tiesiogiai ar netiesiogiai. Žinutės kaip „netokie kaip <žaidėjo_nick>“ ir pan. nebus toleruojamos. (MUTE iki 1 val.) 5. Nereklamuoti kitų serverių, projektų. (MUTE visam laikui / IP BAN) 6. Nerašyti nesąmonių. Nerašyti žinučių tokių kaip „lol“, bet kokių vieno, dviejų ir pan. žodžių žinučių, taip pat žinučių, kurios nesuteiktų informacijos ar nebūtų klausimas kitiems žaidėjams (žinutės kaip „kaip sekasi?“, „kas naujo?“ ir pan. priskiriamos prie 2 punkto, susirašinėjimo su draugais) (MUTE iki 45 min.) 7. Nesikreipti į administracijos narius. Kaip ir minėta 2 punkte, naudokite /helpop ar /msg. (MUTE iki 45 min.) 8. Nerengti įvairių klausimynų, mini-event'ų per skelbimą/eme neatsiklausus administracijos (tai nereiškia, kad administracija sutiks duoti leidimą). (MUTE iki 1 val.) 9. Neprašinėti išmadlos, nesvarbu ar tai būtų serverio valiuta, daiktai. Taip pat neprašinėti reputacijos taškų ir neversti kitų žaidėjų kam nors jų suteikti ar atimti. (MUTE iki 1 val.). 10. Prašinėti daiktų, paslaugų ir t.t iš administratorių. (MUTE iki 1 val.) Įspėjimai duodami KIEKVIENO CHATMOD ATŽVILGIU, tačiau tai nereiškia, kad taip galite išvengti bausmės nuo kito CHATMOD.
 12. 9 taškai(-ų)
  1. Jūsų tikras vardas: Dovydas Genzuras 2. Jūsų pravardė: Agrasomčik pydarsomtčik// anbasom 3. Amžius: 10 4. Miestas: Lietuva 5. Jūsų zodiako ženklas: Mergele 6. Ar turite brolių, seserų?: Ne ieškau paneles su dideliais papais 7. Kokia muzika jums patinka?: hard bass rock 8. Kokie filmai jums patinka?: kur daug romantikos 9. Ką veikiate laisvalaikiu: po paklode dirbu su dešine rankyte treniruoju raumenys 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): taip SuperGold, jis man praneša visada jei yra kokia bėda 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: būti už duha 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 13. 9 taškai(-ų)
  Sveiki visi, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi. Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 3 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Trumpai apie dabartinė administracija: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Rugsėjo 16 dienos! Visiems sėkmės !!!
 14. 9 taškai(-ų)
  nojus555 live:nojus.smitas 14 megstu žaisti žaidimus jie mldc suteikia pagalba nelabai reikia priziureti chata ir padeti kitiems su tarpininkais negalima dalinti daiktu dažniasai 2h-4h nes buciau aktivus ir laikiciausi savo pareigu
 15. 9 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: MrShelmis Jūsų skype: Privatu, jeigu reikia visada gali kreiptis per discord. Kiek jums metų?: 16 Trumpai apie save: Trumpai apibūdinus save: Mano vardas Paulius, esu iš Utenos, sportuoju jau pusė metų, hobių ar kitokių užsiėmimų apart sporto/kompiuterio neturiu. Į gerą atsakau geru, į blogą blogu. Nesu piktybinis, bet neišlaikęs spaudimo išsilieju, paėmus kaip paskutinį pavizdį mano ir bananiuko pokalbį. Turint laiko ir noro esu padedantis, kaip ir dauguma. Kaip ir minėjau, neišlaikęs spaudimo galiu pratrūkti ir išsilieti, bet į įžeidinėjimus retai rėmiuosi. Jeigu kažkas skaitė mano praitą anketą, tas žino daugiau apie mane. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Kuo aiškiau pasakius - Chat-Moderatorius yra žmogus užemantis postą administracijoje, atsakingas už save ir savo veiksmus. Asmuo privalantis prižiūrėti chatą ir bausti žaidėjus nusižengusiuosius taisyklėms nežiūrint ar tai draugas, ar nepažystamasis. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, šioje srityje turiu patirties, ir manau nemažai. Bet tik patirties neužtenka, mano atvėjyje yra daug kur tobulėti, keistis ir prisitaikyti. Patirties vien neužtenka, kartais koją pakiša jausmai, pyktis ir neblaivus protas, dėl šių pagrindinių priežasčių iškritau iš posto. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Jeigu turėčiau kiekvienos dienos playtime analizę pasakyčiau vidurkį. Dabar galiu tik spėti jog apie 4~5 valandas. ir daugiau. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kaip ir praitoje anketoje minėjau, tai nebūtinai turi būti aš, tai gali būti kažkas kitas, galbūt kažkas, kas nėra toks silpnas emocijose, kažkas kas gali jas sutvardyti. Buvau išmestas iš chat-mod pareigų dėl savo neatsakingumo. Mano akyse darbą atlikau gerai, laikiausi manau visų taisyklių, mutinau visus vienodai ir dariau viską ką galėjau savo jėgose jog išpildyčiau administracijos lūkesčius. Nors ir dirbau gan gerai, man koją pakišo jausmai ir emocijos ir liežuvio nelaikymas už dantų. Manau tai būtu pačios pagrindinės priežastys kodėl kritau iš savo posto, ir jo neišlaikiau ilgą laiką. Praituose projektuose taip pat dėl šių priežasčių ilgai neišlaikiau savo posto projekto komandose. Norėčiau pasakyti jog tai nepasikartos, bandysiu keistis, kažką keisti savyje ir savo požiūri į veiksmus, kažkaip tramdyti ką rašau, ką darau, ir bandyti būti, jeigu ir nedaug, bent po biškį atsakingesniu. Du žingsniai į priekį, vienas atgal. Ne pirmą kartą nukenčiu dėl šių neigiamų savybių, ir žodžiai "pasitaisysiu, bandysiu kažką keisti" atrodo kaip pasiteisinimas dėl savo neigiamos characterio pusės, bei klaidų. Bet dar kartą juos ištarsiu. Bandysiu pasitaisyti, bandysiu kažką keisti ir galbūt šį kartą man tai pavyks. Manau Modestas žino jog aš žiūriu į šias pareigas rimtai, į darbą ir tai jog bandysiu pasilikti projekte kuo įmanoma ilgiau. Jeigu įmanoma suteikti man antrą šansą pasitaisyti, pasikeisti ir kažką keisti savyje - su malonumu jį priimčiau, ir taisyčiausi. Šioje anketoje bandau atpirkti savo veiksmus, ir keistis.
 16. 8 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: Ziypy Jūsų skype: iziyfy@gmail.com Kiek jums metų?: 15 Trumpai apie save: Aš esu vardu Simonas esu iš Kretingos Klaipėdos raj. Esu draugiškas žmogelis toks šioks toks, mėgstu labai žaisti futbolą ir nepatinka labai skupį žmonės bet labai patinka prikolint ypač discord programoje, bei esu labai genonoriškos širdies esu labai padedantis nebent nėra laiko daug kadangi mėgstu statyti fermas ir šeip kokius statynius Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Aš žinau kad ChatMod turi prižiūrėti serverio chat'a ir saugoti nuo blogų žmonių kurie labai mėgsta savivaliauti skelbimais ir panašiais dalykais Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu buvęs kituose serveriuose ChatMod ir Pagalba tai turėčiau turėti Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Aš per dieną prabūnu gan ilgokai serveryje be jokių afk ar panašiai taip nuo 3-7h per dieną Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Gal todėl kad esu pasitikintis savimi ir nepasiduodantis kad ir kas bebūtų ir šeip turiu patirties ChatMod'e žinau kaip reikia elgtis ir panašiai mutint ir visą kitą ir šeip labai draugiška ir iškalbi asmenybė esu Tiger kada skola?
 17. 8 taškai(-ų)
  Taigi pradėjau photoshop'inti, tad sukūriau keletą avatarų kurios įkelsiu čia, kad jūs įvertintumete, kritikuokite kas juose blogai, ką keisti. 1. 2. 3. 4. 5. Taipat priimu užsakymus galiu padaryti pagal jūsų pageidavimus, tik rašykit į PM, ir jai patiko nepagailėkite - paspausti patinką mygtuko.
 18. 8 taškai(-ų)
  Savininkas: @modelt Pagrindiniai administratoriai: @ƿɪ✘ @tiger - 0/3 Forumo administratorius: @LeveL Administratoriai: @Bitter @Kentukas [MINECRAFTX12345] @M0dii @ciga Pagalba: @Froster - 0/3 @bananiukas - 0/3 @ERVIN666 - 0/3 @Calijero - 0/3 @beta321 - 0/3 @Pofkeee - 0/3 @DeadFYou - 0/3 @dariushkinas [ph0rkyz] - 2/3 Chat moderatoriai: @Axion01 - 0/3 @Arnuxa - 0/3 @ProGamer1233 - 0/3 @Aconitin - 0/3 @konkretus- 1/3 @liutka255- 0/3 *Administratoriai+ įspėjimų nerenka.
 19. 7 taškai(-ų)
  Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " panos 2018/08/01
 20. 7 taškai(-ų)
  Pastarosiomis dienomis matėme tiek serveryje tiek forume, kad spėliojate kada įvyks wipe. Vieni spėliojote gan tikslingai, o kiti šaudėte į lankas. Tačiau atėjo visų ilgai lauktas momentas - wipe ir jo atnaujinimai: 1.Naujas, unikalus serverio žemėlapis. 2.Įdiegtas auto-restartas(beta versija, galimi bugai), kuris perkraus serverį nustatytu laiku, kiekvieną dieną. 3.Uždraustas fermų statymas viena šalia kitos. Minimalus atstumas tarp fermų 100blokų. Taisyklės nesilaikymas gręsia spawnerių atėmimu. Spawner limitas išlieka:192 - 3stack'ai. 4.Atnaujinti kit'ai. 5.Padaryta nauja serverio ekonomika. 6.Pašalinti ilgą laiką buvę neaktyvūs vartotojai. 7.Restartuota vote sistema. 8.Visiškai naujutėlis forumo dizainas. 9.Įgalintas donorų ieškojimas. Už tai ban'o negausite. Tačiau apgavystės atvėju administracija NEPADĖS. Serverio paslaugos išlieka nuo 2018.07.19 iki dabar. Seniau pirkę paslaugas žaidėjai neatgauna. Serverio wipe pradžia: 2018.08.01. Pabaiga: 2018.08.02. Laiką dar tikslinsim.
 21. 7 taškai(-ų)
  Dėkojame , kad pildėte atranka į Chat Modus.Visi pasirodė gerai !! Šaunuoliai ! Atsakymą gausit per 48h ! Sėkmės !
 22. 7 taškai(-ų)
  Vardas žaidime: Kavenskas Jūsų skype: boss.acc1 Kiek jums metų?: 17 Trumpai apie save: Esu paprastas žaidėjas, žaidžiantis šiame projekte, būdamas gan komunikabilus ir draugiškas, stengiuosi nesivelti į jokius barnius ir nesutarimus. Minecraft'o pasaulyje labiausiai patinka statyti įvairius statinius, bei bendrauti su žmonėmis. Prieš ką nors darant visada stengiuosi įvertinti situaciją ir savo galimybes - esu atsakingas. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Iš pavadinimo galima suprasti, jog tai žmogus, atsakingas už žaidimo chat'o ,,švarumą". Žmogus, užkertantis kelią keiksmažodžiams, įžeidinėjimams, floodui, reklamavimui. Tačiau aš manau, jog chat moderatorius neturėtų apsistoti tik ties chat'o prižiūrėjimu, jo funkcijos yra ir padėti žaidėjams įvairiais klausimais. Taip pat moderatorius turi būti pavyzdys kitiems žaidėjams. Ar turite patirties ties šia sritim?: Esu buvęs prižiūrėtoju, tačiau ne šiame projekte, tad reikėtų laiko ,,įsivažiuoti'' (apsiprasti su komandom). Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Priklausomai nuo veiklos, kadangi tai kompiuterinis žaidimas, nesistengiu nubrėžti kokios nors ribos, kiek per dieną turiu pražaisti. Yra veiklos - yra ir laiko. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kažkiek širdy esu altruistas (kad ir kaip tai keistai skambėtų), tad verčiau pasiaukočiau pats dėl kitų nei leisčiau kažkam kitam aukotis dėl manęs, manau, jog savybė padarytų gan didelę įtaką mano bendravimui su žaidėjais. Kaip ir minėjau, esu buvęs prižiūrėtoju, tačiau tikrai neprižadu, jog atsimenu visas komandas ir nuostatus, bet, manau, su laiku ir komandos narių pagalba įsivažiuočiau gan greitai.
 23. 7 taškai(-ų)
  PAGRINDINĖS FORUMO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius, temos turinį atitinkančius skyrius. 3. Temos pavadinimas turi būti susijęs su temos turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, bet kokiais būdais teršti forumą. 5. Draudžiama bet kokia reklama be savininko ar administratoriaus leidimo. 6. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių. 7. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 8. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar panašiai (išimtis taikoma logiškiems dalykams ''šiukšlinė'' skiltyje, kurie nepažeidžia šių taisyklių 9 punkto). 9. Neaktyvios temos yra rakinamos po 2 savaičių nuo paskutinio pranešimo, nebent atskiros forumo skilties taisyklės numato kitaip. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas.
 24. 6 taškai(-ų)
  Anketa: Vardas žaidime: anbasom Jūsų skype: dovydas148 Kiek jums metų?: tarp 17 ir 22 Trumpai apie save: Mėgstu žaisti kašį ir fūlę lauko sąlygomis. Dievinu stalo tenisą ( tai yra mano hobis ). Nemėgstu skaityt knygų, tačiau skaitau internetu. Turiu merginą, neveipinu , bet rūkau. Per savaitę kartą išgeriu su draugeliais ( vasara ). Labai nedraugiškas esu, šiektiek pošlas, tačiau veri_veri hot ir kjūūūt Mėgstu muziką, labiausiai repą. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Viską žinau, minecrafto patirtis daug metų;D Tai turėčiau tiesiog prižiūrėt čhatą ir mutinti. Bet žinoma aš dar ir padėčiau kitiems, tarpininkaučiau ir t.t Ar turite patirties ties šia sritim?: Turiu labai daug. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kiekvieną dieną skirtingai, bet realiai paėmus esu aktyvus. 3-12h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Turiu daug patirties, mane pažįsta labai daug žmonių, rašau LT kalba su nosinėm ir t.t. Prižiūrėčiau ne tik čhatą, bet ir padėčiau kitiems žaidėjams. Būčiau mandagus ir draugiškas serveryje bei forume. Turit dar klausimų? Į skypę: dovydas148
 25. 6 taškai(-ų)
  Vardas žaidime:ItsMikis Jūsų skype:mikeroni.its Kiek jums metų?:17 Trumpai apie save:Mano vardas Mantas, draugai vadina (Mančiu). Man yra 17 metų, gyvenu panevežyje (Raguva), mokausi Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje, esu būsimas dvyliktokas, lankau sporto salę, žaidžiu futbolą, taip pat didžiają laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio. Apie save tai turiu daug ką pasakyti, esu elegantiškas, drausmingas, pareigingas, užsibrėžiantis savo tikslų, kultūringas, turintis savo nuomonę žmogelis. Galėčiau pasakoti ir pasakoti, bet kadangi čia trumpai apie save tai nematau tikslo daugiau išsiplėsti. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Jeigu realiai žinau didžiąją dalį kaip reikia ką daryti, o daugiau viskas su laiku išmokstama, svarbiausia tai turėti savo nuomonę. Ar turite patirties ties šia sritim?: Turėti, tai gal kažkada ir turėjau labai senai kada žaidžiau šį žaidimą administracijos rolėje. Šiaip pagrinde būnu tas neutralusis kuris tiesiog bando domėtis ekonomika. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Visad išbūnu skirtingai, dažniausiai 4-5h. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Čia jau renkatės jūs ar mane pasirinkti, o jeigu manęs jau klausiate tai tiesiog esu žmogus žinantis savo tikslus, ir kuriuo visad galima pasitikėti, niekada nenuviliu nebent per istorija, bet čia jau tarp mūsų
×