Jump to content

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją 2018.06.20 visur

 1. 1 taškas
  "Tema perkelta". P.s @modelt @LeveL
 2. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: NeDas_ Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: furiiK Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Žaidėjas manę apscamino ant hero paslaugos 2mln Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): Įrodymų nespėjau pasidaryti, bet vienas žmogus sakė jus galėsite pažėti. *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 3. 1 taškas
  Atmesta. Nepateikti irodymai + loguose nieko neradau. Zaidejas jau ilga laika atsijunges nuo serverio: http://prntscr.com/jx4ucg. Neisivaizduoju, kaip galejai jam pinigus persiusti siandien
 4. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: uba Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: TriuperisYT, turboo, maybach420 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nesąmonių darymas per /eme ir ! Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/uth0tv5 *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 5. 1 taškas
  Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką! Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius! Darkart sėkmės! Pagarbiai, MCSlime.LT administracija!
 6. 1 taškas
  Vardas žaidime:uba Jūsų skype:Neviešienu, jei pateksiu pasakysiu. Kiek jums metų?:10,Greit 11 Trumpai apie save:Būsiu iš mažo miestelio vardu ,,Kvėdarnos''. Esu sąvarankiškas, draugiškas, užsispyres. Vasara daniausiai esu su draugais, prie kompiuterio dažnai esu, ir žaidžiu futbolą, krepšinį ir kitas sporto šakas. Mcslime.lt serverį pradėjau žaisti jau nežinau kada, bet atsimenu ankščiau žaisdavau, aišku buvau pasidares didelią pertrauką ir pradėjau vėl žaisti aktyviai 2017 metais. Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Nesu buves Chat Mod, bet nusimanau dalį iš chat mod pareigų. Ar turite patirties ties šia sritim?:Kaip minėjau, kad nesu buves Chat Modu. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Kai vyksta mokslai, dalį iš jų skiriu mokslams, bet vistiek bandau išbūti 2-3h, vasarom būnu kažkur 3-4h. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Kaip minėjau esu draugiškas, moku draugauti. Ir labai rimtai žiūriu į pareigas visas. Padedu naujokam, kaip parašo, ir manau kai būsiu chat mod padėsiu kiek galėsiu žmonėm. Be abejo norėčiau išbandyti save chat mod pareiguose !
 7. 1 taškas
×