Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy
8
ryanliew49
9
psystrom

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.10.15 visur

 1. 2 taškai(-ų)
  Nick'as žaidime: UgniusCraft Giriamo administratorio nick'as žaidime:M0dii Už ką giriate šį administratorių?:Prasiau jo bano, siek tiek palaukes ji gavau, m0dii visada padeda net su kvailais prasymais. Įrodymai (nėra privalomi):
 2. 2 taškai(-ų)
  Na, paieškojau daugiau informacijos, iš visko, ką buvo galima rast tikrinimo metu, nusprendžiau, kad vagystė tikrai įvyko. Tai būtų buvęs nepirmas kartas, kai POPO išvengia bausmę.:) @Pofkeee taip pat tavo dėka buvo galima patvirtint, kad tikrai apscamino. Dar kartą kartoju, parsisiųskit OBS, Bandicam, Fraps ar dar kokią kitą programą ir darykitės įrodymus, kad neužkrautumėt administracijai nereikalingo darbo. Pinigai gražinti, temą rakinu.
 3. 2 taškai(-ų)
  Trūksta įrodymų + pats būsi užbanintas už čytu naudojimąsi. Tema rakinama.
 4. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: Masteryi Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: tiger Už ką buvai užblokuotas: tipo full bright Kodėl turėtum būti atblokuotas: visalaika naudojau ryskuma max todel ir atrode full bright Įrodymai (Privaloma) Nemoku nufotkint neatidaryto serverio
 5. 1 taškas
  Visiem ta rodo ar esi su ar be *Isitestink* @modelt
 6. 1 taškas
  http://prntscr.com/l8ofqy Juoda širdele ;D
 7. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: MasterYi Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: xXxXAndrei_x3 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Rase kad nupis acc Įrodymai:
 8. 1 taškas
  lukasgaminglt parase mc kad ir jam grasinai
 9. 1 taškas
 10. 1 taškas
  Nemano kalt4 kad skaityt nemoki, ciuju shulei nieko nei6mokai, nes besustojimo edi kramtoske .
 11. 1 taškas
  Nick'as žaidime: sakor6 Giriamo administratorio nick'as žaidime: @Bitter Už ką giriate šį administratorių?: Labai geras žmogus su geru humoro jausmu. ( kai negeria ofc ) Įrodymai (nėra privalomi):
 12. 1 taškas
  Nick'as žaidime: MasterYi Giriamo administratorio nick'as žaidime: modelt Už ką giriate šį administratorių?: Šitas žmogus yra supratinga jau 5 karta pabūna tarp ir padeda. Šiandien jis mane išgelbėjo dėl scam o užvakar pirkau paslauga ir jis patikrino sąrašus ir pamatė kad nieko jis nesiuntė. Šis Žmogus Yra Puikus Jei Kažkas Atsitiks Rašykit Jam. Įrodymai (nėra privalomi):
 13. 1 taškas
  Tu netag'ink be reikalo jo. Pagalbos narys, turi 24h pateikti įrodymus , jeigu ju nebus - unbanintas.
 14. 1 taškas
 15. 1 taškas
  Net Nera FullBright Seniau Chytinau Neina Isjunkt Gali Daryt Patikra atkociuks
 16. 1 taškas
 17. 1 taškas
  Jūsų vardas žaidime: Axion01 Konkursas ar event'as?: Parkour eventas Konkurso ar event'o vieta: /res tp Aevent Konkurso/event'o detalus aprašymas: Bus parkour event su prizais! Prizai: 1vt 300k, 2vt 200k, 3vt 100k Kada konkursas/event'as įvyks?(Data ir valanda):Ziurint kada duos leidima!
 18. 1 taškas
  @tiger gal galetum nerakint tema, @SmurF aciu uz pagalba! Nori dalyvauti? parasyk savo nick ir pridesiu tave prie reso!
 19. 1 taškas
  Daug serveryje pastebėjau žmonių su kuriais einu pvp ,dažnai prašo nuotraukų ar kažko išvadina čyterių,na ir t.t. x) Sutikau dar vieną kuris eitų pvp ir pademonstruot čytus.. kurių net neturiu..
 20. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: MNIC Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: modelt Už ką buvai užblokuotas: Už bandyma tyčiotis, jokiu patyčiu nebuvo tiesiog norejau ištaisyti žmogaus gramatika, tada jis pradejo mane šmeišti aš bandžiau ,,Gyntis'' ir užbanino mane. Kodėl turėtum būti atblokuotas: Jokiu keiksmažodžiu nebuvo, nenorejau tyčiotis, (Galima sakyti FREE BAN) Įrodymai (Privaloma) https://imgur.com/a/pL1Oan5
 21. 1 taškas
 22. 1 taškas
  FREE BAN NIEKS NEDEDA SU TOKIAIS REASON REISKIA REKLAMA ARBA LABAI SUDA MALEI pizdabolas
 23. 0 taškai(-ų)
  ? "Rip ACC" kol kas nieko blogo nematau. + tavo acc jis nepavogtu , jeigu tu klaidos nepadarytum. P.S būsi užbanintas už cheat. Tema rakinama.
 24. 0 taškai(-ų)
 25. 0 taškai(-ų)
  P.S jeigu nėra įrodymų pagrindinių - tai nusiskundimas būtų atmestas. Nes daug kas taip daro. SS imeta , kad va įvyko viskas, o konkrečių įrodymų NĖRA. Tai mielieji, būkit atidus ir daryki pilnus įrodymus.
×