Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
progamer1233
3
realhazze
4
mr_mergite
5
geraton
6
naparukom
7
dontcheat
8
jaxas
9
neroyt
10
alienrobotcraft
11
themoo
12
hug4s
13
lempinisvpsv2
14
mitsubasa
15
poxuistas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

15 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 34

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis aukščiausią reputaciją nuo 2018.11.14 visur

 1. 5 taškai(-ų)
  Sveiki, taigi, grįžau po pencijos ir sugalvojau įsijungti photoshop'ą ir gimė šitai mažas darbelis. Prie šito "šedevro" daug nedirbau, matosi iš technikų ir padarytų efektų, tad vertinkite; )
 2. 3 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: LeeAiris Jūsų tikras vardas: Airidas Jūsų amžius: 16metų Jūsų skype (privaloma): kaktusas.kaktusienas Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Lygtais aš atsimenu, nuo tų laikų kai dar žaide eimis123(cm) ir gnomas dabartinis(pixx) Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save:Aš esu Airidas, gyvenu Šiauliuose, didžiąja laiko dalį praleidžiu mieste su draugais. Mane domina labai daug veiklų pvz: kaip tinklinis, futbolas. Šiais metais nusprendžiau domėtis motociklais. Esu energingas, drąsus, pozityvus. Po didelės laiko pertraukos prisėdau prie kompiuterio, kad vėl galėčiau išbandyti savo jėgas. Daug apie save neturiu ką pasakoti daug kas mane žinote ir čia spresti jums mane pajimti į administraciją ar ne. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Tam, kad prižiurėčiau žaidimo chatą. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Mute 24h ir nusiunčiu įrodymus adminams, kad jį užblokuotu ip banu. b) flooderį: Įspėčiau, jei nesiliauja 15min mute. c) nelegalią veiklą: Nufilmuočiau, bei nusiūsčiau administratoriams. d) skundą forume: AIŠKIAU PARAŠYKIT KAS TAS JŪSŲ SKUNDAS e) /skelbimas nesilaikymą: Įspėju, jei neklauso užmutinu. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Tikriausiai, kad turiu projekte Mcslime.lt Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Trūkta pozityvumo. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?:Manau, kad tai yra blogai.Tiems kurie filmuoja čheaterius duoti prizus. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Duoti įspėjimą, jei neklauso mutinu. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Nufilmuoju, keliu į forumą. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padaryčiau įrodymus, įspėčiau, kad tiaip daryti negalima, bei nusiūsčiau įrodymus administracijai.
 3. 2 taškai(-ų)
  Mano Nick žaidime : Txgirls Giriu ProGamer1233 giriu nes puikiai atlieka savo darbą serveryje yra aktyvus šis žaidėjas nusipelnęs būti aukščiau nei chatmoderis.Ir dar atlieka papildomus darbus kuriuos nedaro kiti administratoriai pavyzdžiui : Padėti statyti kažką ar kažkas panašaus +rep ProGamer1233
 4. 2 taškai(-ų)
  Šaunu, kad nepamiršti senųjų pareigų
 5. 2 taškai(-ų)
  Žiauriai geras pagyrimas. Tikrai blagadariu. Sunkiai dirbu, dėl jūsų gerovės
 6. 2 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: Antanelis Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Akasho ar siakasho nesuprasi Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nu tai ka aš žinau, atėjau čia į serverį tą, nu ir nuėjau į jo resą /res tp pelnas, paklausiau kaip pasipelnyt, /ignore parašė ir viskas, tai kas čia per nesamonės vyksta, kaip čia naujokus priima? Įrodymai:
 7. 2 taškai(-ų)
  Jūsų vardas žaidime: hardas Jūsų tikras vardas: Rokas Jūsų amžius: 17 Jūsų skype (privaloma): rokas dumbliauskas Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Šiame serveryje žaidžiu apie mėnesį. Apskritai minecraft žaidžiu 4 metus. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Minėjau, kad mano vardas Rokas. Domiuosi įvairiais mokslais(filosofija, chemija) ir ekonomika.Užsiimu kultūrizmu. Laisvalaikiu (3-4h) žaidžiu minecraft'ą. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat moderatoriumi noriu tapti, kad galėčiau palaikyti tvarką chat'e, kad nuraminčiau kenkėjiškus žaidėjus, kuriems neigiamos emocijos "liejasi" per kraštus, kitus žaidėjus, pažeidžiančius taisykles ir, kad padėčiau išlaikyti teigiamą ir tvarkingą šio serverio žaidėjų bendruomėnę. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Priklausomai nuo reklamos, jei reklamuoja tai, kas pakenktų serverio kokybei,nuscreenshot'inčiau, išvalyčiau chat'ą, įkelčiau į forumą ir užmutinčiau reklamerį 12h. , bet kokiu atvėju reklameris gauna mute. b) flooderį: Pažeidėjui įspėjimas, jei nesiliauja mute 15min. c) nelegalią veiklą: veiklą nuscreenshot'inu arba nufilmuoju ir įkeliu į forumą. d) skundą forume: Patikrinčiau, ar skundas neklaidingas ir ar verta apie jį pranešti adminams. Jeigu skunda tinkamas, pranešu apie jį adminams/pagalbai. e) /skelbimas nesilaikymą: Mute 15-30min. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip, turiu patirties administravime. Buvau moderatoriumi ltcraft serveryje, bei per savo žaidimo istorija esu padėjęs išspręsti administratioriams ne vieną problemą. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Šiam serveriui trūksta elementarios tvarkos(chat'o nuolatinės priežiūros, anticheat ir t.t). Su administracija taip pat buvo iškrypimų kaip vienas iš administratorių piktnaudžiavo savo spec. privilegijomis. Apie tai buvo pranešta ir greitai sutvarkyta, džiugu. Trūksta administracijoje atsakingesnių žmonių. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Cheat naudojimo problema serveryje yra taip išplitus, kad ji panašu visai nėra kontroliuojama! Pvz.: X-ray naudojimas visiškai sugadino serverio ekonomika,kill-aura pvp kovas padarė neįmanomas paprastiems "švariems" žaidėjams. Nors cheat'ai atneša ir nemažai pelno(Unban), bet mažina serverio kokybę. Manau reikia serveryje padaryti anti-cheat. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot ir dedu mute nuo 15 iki 30 min. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Viską nufilmuoju ir įkeliu į serverio forumą. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Padarau screenshot, mute 30min ir įkelčiau į serverio forumą.
 8. 2 taškai(-ų)
  Savininkas: @modelt Pagrindiniai administratoriai: @ƿɪ✘ @tiger - 0/3 Forumo administratorius: @LeveL Administratoriai: @Bitter @Kentukas [MINECRAFTX12345] @M0dii Pagalba: @Froster - 0/3 @bananiukas - 0/3 @ERVIN666 - 0/3 @Calijero - 0/3 @beta321 - 0/3 @Pofkeee - 1/3 Chat moderatoriai: @ciga [Pgr. ChatMod] [Nerenka įsp.] @spoyled - 0/3 @dariushkinas [ph0rkyz] - 0/3 @Axion01 - 0/3 @hardas - 0/3 @Gangas - 0/3 @Akasho - 0/3 @Arnuxa - 0/3 @DeadFYou - 0/3 *Administratoriai+ įspėjimų nerenka.
 9. 1 taškas
  Nick'as žaidime:LeeAiris Giriamo administratorio nick'as žaidime:DeadFoJu Už ką giriate šį administratorių?:Best chatmod, užmutino žaidėjus mano prašymu kurie nusižengė Įrodymai (nėra privalomi):nu neturiu.
 10. 1 taškas
  Nick'as žaidime:YouTubeTryHardMC Giriamo administratorio nick'as žaidime:DeadFYou Už ką giriate šį administratorių?:Labai gerai atlieka savo pareigas chate.Jei kažko paprašau visada ateina į pagalbą ar sudėti spawner reikia,nes jis su fly ar tiesiog paprasčiausios pagalbos.Seniau kai dar buvo [PAGALBA] irgi labai padėdavo žmonėms:}Ir buvo vienas mėgstamiausių serverio Administracijos Dalis {Manyčiau dauguma sutiktų}. Įrodymai (nėra privalomi):
 11. 1 taškas
  Žaidėjas užblokuotas (jau 3 kartą per 30 min @Axion01 ;D), ačiū, kad pranešei. Tema rakinama.
 12. 1 taškas
  Ai, jau spėjo atsiblokuot per 10 min nuo praeito bano, tai dabar vėl užbaninau už šitą video Negailestingas tu, @Axion01
 13. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime:Axion01 Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: zajcev,ninjatxgamingafk Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Killaura Įrodymai:
 14. 1 taškas
  Užbaninti. Leipas, gauna forumo įspėjimą - už įžeidinėjimą. Tema rakinama.
 15. 1 taškas
 16. 1 taškas
  Dėkoju už vertinimus visiems:) Bandysiu kažkokį dar blynuką iškept.
 17. 1 taškas
  Puikiai atrodo,tik siulyčiau padidinti permatomumą žalio sluoknsio.O šiaip tai liuks, judėk toliau :^)
 18. 1 taškas
 19. 1 taškas
  Gal apmažės klausimų per /helpop, kaip užsidirbt pinigų
 20. 1 taškas
  Aciu! Tikekimes, kad bent kazkas atkreips demesi
 21. 1 taškas
  į chat moderatorius pateko visi 4.
 22. 1 taškas
  Puikus video,tik labai sunkiai girdiesi.. bet šiaip iš kitos pusės manau,kad tai tikrai pravers naujokams serveryje,kurie nežino kaip užsidirbti pinigų.
 23. 1 taškas
  Jūsų vardas žaidime: Yuzi Jūsų tikras vardas: Deividas Jūsų amžius: 18 metų. Jūsų skype (privaloma): entered147 Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2011-2012 metų. Išsamiai (4-5 sakiniais) papasakokite apie save: Esu pozityvus, mandagus, bendraujantis, mėgstantis aktyvią veiklą, užsiiminėju kolkas dar mokslais, paskutinė klasė, dirbantis tuo pačiu, laisvalaikį praleidžiu būdamas lauke su draugais, artimais žmonėmis, laikausi ant mašinos teisės, bet važinėju be teisių, kol dar sausai galiu pavažinėt ankščiau laiko, ieškantis kompromisų, bendraminčių, mėgstantis spręsti pykčius ir panašius dalykus. Žaidžiu krepšinį, tinklinį, užsiiminėju mechanika, garažuose padėdu draugams su jų mašinomis, tvarkau, tobulinu savo mašiną, mėgstantis greitį, komandišką darbą, niekados neatsuku nugarus, visuomet ištiesiu pagalbos ranką, padėdu kiek galiu, neesu konfliktiškas, pyktibiškas. Kodėl norite tapti chat moderatorium?: Chat. moderatoriumi noriu tapti tik todėl, jog esu prisidirbęs, padaręs daug klaidų, kurias noriu ištaisyti, pataisyti savo reputaciją, ir įrodyti, jog žmonės keičiasi, taisosi iš klaidų ir mokosi iš savo klaidų. Ir aplamai, esu buvęs daugkartinis kito projekto prižiūrėtojas, chat. moderatorius, global. moderatorius, tačiau, to serverio padėtis nėra viena iš geriausių ir tiesiog nejaučiau malonumo ir komforto sedėti be reikalo toje komandoje. Būdamas chat. moderatoriumi ir pagalba šiame projekte, jaučiau didelį komfortą, kai sistemos, pats serveris yra tvarkingas, saugomas, ir suburtas geros komandos ir nekeičia komandos narių kas savaitę, nėra visokių išsišokinėjimų ir kitų nesąmonių, bei projektas geram stovyje. Ką darytumėte, jei pamatytumėte: a) reklamerį: Užtildyčiau maksimaliam laikotarpiui kiek įmanoma, vaizdinę medžiagą nusiųsčiau asmeniui, kuris gali blokuoti. b) flooderį: Geriausiu atvėju įspėčiau, o blogiausiu atvėju - užpildyčiau. c) nelegalią veiklą: Užtildyčiau, praneščiau aukštesniai administracijai. d) skundą forume: Pažiūrėčiau kokio tipo skundas, jeigu aš būčiau galėjęs padėti - padėčiau, o jeigu į tai gali atsakyti tik aukštesnioji administracija, tai aukštesniai administracijai numesčiau skundą. e) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau. Ar turite patirties administravime? Jei taip, tai kur?: Taip turiu. Esu buvęs daugkartinis iš praeito projekto [pavadinimo nerašysiu, tik asmeniškai] kuriuo atėjau čia žaist, prižiūrėtojas, global moderatorius, chat. moderatorius. Kaip manote, ko trūksta mūsų serveriui/administracijai?: Serveriui galbūt trūksta didesnio hostingo, nes daugelis žaidėjų prisijungti negali, o administracijai kaip ir netrūksta nieko, viskas tvarkoje. Ką manote apie cheat naudojimo serveryje problemą? Kaip, jūsų manymu, ją būtų galima išspręst ar bent pagerinti?: Tai nėra išsprendžiama, jeigu įkėlus anti cheat sistemas, kuriuos blokuotų x-ray, kill aura, anti knockbackus ir kitas nesąmones, žaidėjų aktyvumas tiesiog pamažėtų ir jiems tiesiog nebūtų įdomu žaisti, nes šiuolaikiniai minecraft žaidėjai patį žaidimą žaidžia su čytais, nes jie be čytų negalėtų pažaist. Žaidėjas zebras rašinėja per skelbimą nesąmones. Jūsų veiksmai?: Įspėjimas, jeigu nesiklauso - užtildymas. Žaidėjas /warp pvp žaidžia su cheatais. Jūsų veiksmai?: Pasidarau vaizdo įrašą ir pateikiu aukštesniai administracijai. Žaidėjas Ritter rašo: "Dropas /spawn". Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau žaidėją, pasidariau vaizdinę medžiagą, nusiųsčiau aukštesniai administracijai ir jį turėtų nubausti, nes pažeidžia serverio taisykles.
 24. 1 taškas
  1. Jūsų tikras vardas:Markas 2. Jūsų pravardė: Nesakysiu. 3. Amžius: 17 4. Miestas: Nottingham 5. Jūsų zodiako ženklas: Svarstykles 6. Ar turite brolių, seserų?: Du brolius primam 20 ,antram 5 7. Kokia muzika jums patinka?: RAP, mashup, hardabass 8. Kokie filmai jums patinka?: dokumentalinei, geografinei arba biografinei 9. Ką veikiate laisvalaikiu: Uzsiemu futbolu ir crossift'u 10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį): Turiu suni, Staffard veisles. 11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Noriu tapti profisianaliu crossfit'eriu arba futbolininku 12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma):
 25. 1 taškas
  PAGRINDINĖS FORUMO TAISYKLĖS, KURIŲ PRIVALU LAIKYTIS: 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius, temos turinį atitinkančius skyrius. 3. Temos pavadinimas turi būti susijęs su temos turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, bet kokiais būdais teršti forumą. 5. Draudžiama bet kokia reklama be savininko ar administratoriaus leidimo. 6. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių. 7. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 8. Draudžiama kurti beprasmes temas, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar panašiai (išimtis taikoma logiškiems dalykams ''šiukšlinė'' skiltyje, kurie nepažeidžia šių taisyklių 9 punkto). 9. Neaktyvios temos yra rakinamos po 2 savaičių nuo paskutinio pranešimo, nebent atskiros forumo skilties taisyklės numato kitaip. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas.
×