Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
axion01
2
h3rox
3
nerukantis
4
masiokelisz
5
pamparam
6
kehhh
7
meinis
8
mcgameris
9
99s
10
pofkeeexd
11
knuff_
12
m0dii
13
toxy
14
barzdyla
15
itsvilius_yt
16
sidasvandenidas
17
shadowhanzo
18
nighteagle
19
ratuotas
20
silentv16
21
rok2_
22
skeleta1
23
binas323
24
binas
25
fokusmarokus
26
mamukas
27
dumas
28
velniuzz
29
botas69
30
black
31
blogutisafk
32
kynosaur
33
robizz123
34
dolche
35
bruhgold
36
7ok
37
noonecankillme
38
shaltiena
39
coseen
40
igoris
41
josh
42
tavodievas
43
rokaz

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

43 iš 159 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 104

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

ƿɪ✘

Savininkas
 • Pranešimai

  73
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

ƿɪ✘ last won the day on Birželis 26

ƿɪ✘ had the most liked content!

REPUTACIJA

97 Forumo ekspertas

Apie ƿɪ✘

 • Gimtadienis 1999.01.27

Paskutiniai profilio lankytojai

858 profilio peržiūros
 1. ƿɪ✘

  Calijero

  Jau antras beviltiškas papeikimas. Laikai juos mašinomis, kurie galėtų dirbti dieną ir naktį? Trūksta žmogiškumo tavy, jų ''darbo'' laikas galioja iki 00:00 valandos. Papeikimas atmestas.
 2. ƿɪ✘

  Froster

  Nėra prie ko čia prisikibti. Taip, pirmoji vieta - chat'o priežiūrėjimas, tačiau visiškai negalime drausti chat moderatoriui atlikti ir kitus, žaidėjui tipiškus darbus. Žiūrint kokie jie... Papeikimas atmestas.
 3. Sutvarkyk anketą, tuomet ir bus apie ką kalbėt. Atmesta.
 4. Ką galiu pasiūlyti - didinti unban'o kainą, gal tuomet suvoks, jog ir pats unban'as šiek tiek kainuoja.
 5. Visi užbaninti. Ačiū, jog sugebėjai tiek daug pagauti cheat'erių!
 6. Sveiki, labai noriu padėkoti už dalyvavimą šioje atrankoje. Apibendrinus galiu teigti, jog buvo šįkart ganėtinai padorių ir tinkamų anketų, tik bus labai įdomu pamatyti darbą, kurį buvote prisižadėję įvykdyti. Vienos anketos buvo stiprios, kitos šiaip sau. Labai matosi, kur darbas yra įdėtas, o kur jo visiškai nėra, kad tik parašyti ir laukti rezultatų. Viskas ateina per darbą ir laiką, todėl administracijos nuožiūra manome, jog šie žaidėjai - tinkami į chat moderatoriaus pareigas: @Gimpas @Misha @Ish_Smith @XXX @ItsNoaher @AYCM Prašau susisiekti skype:mcslime.lt.
 7. Nei nuotraukų, nei vaizdo medžiagos nėra. Tai kaip tu tikiesi susigrąžinti prarastus daiktus? Šiuo metu niekuo negalime padėti, kai pats nepadedi mums. Tema rakinama, kitąkart turėk bent nuotrauką, jog galėtum pagrįsti, už ką šį žaidėją turėtume užbaninti.
 8. Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką! Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums! Taisyklės: Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama! Draudžiama kopijuoti kitų anketas! Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų! Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis! P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos! Anketa: Vardas žaidime: Jūsų skype: Kiek jums metų?: Trumpai apie save: Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ar turite patirties ties šia sritim?: Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius! Darkart sėkmės! Pagarbiai, MCSlime.LT administracija!
 9. --- Nick'as žaidime: Kokią klaidą radote?: Apibūdinkite klaidą: Kaip galėtume ją išspręsti?: --- Taisyklės Temos pavadinimas ir jos turinys privalo nepažeisti forumo taisyklių. Draudžiama free postinti („wow“, „nu ir“ ir t.t.), double postinti temose.
 10. --- Nick'as žaidime: Giriamo administratorio nick'as žaidime: Už ką giriate šį administratorių?: Įrodymai (nėra privalomi): --- Administracijos papeikimo taisyklės Temos pavadinimas ir jos turinys privalo nepažeisti forumo taisyklių. Draudžiama free postinti („wow“, „nu ir“ ir t.t.), double postinti temose. Papeikimą gali patvirtinti/atmesti tik Administratorius
 11. --- Nick'as žaidime: Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Už ką peikiate šį administratorių?: Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): --- Administracijos papeikimo taisyklės Temos pavadinimas ir jos turinys privalo nepažeisti forumo taisyklių. Draudžiama free postinti („wow“, „nu ir“ ir t.t.), double postinti temose. Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams. Papeikimą gali patvirtinti/atmesti tik Administratorius
×