Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
antibrokas
2
sokan
3
c5a
4
gucigangeris
5
danielius208
6
deadmau5
7
mojito
8
pikachuhd
9
konto
10
deividas2009
11
liutkiz
12
ninjalt
13
afkbotcanapey
14
xnojausvergasx
15
pasakunesek
16
titas3590
17
xnojausvergasx2
18
junaras
19
afk195
20
pringles
21
lukenzozy
22
natasareal
23
dariuspro
24
forever_rain_
25
labasate
26
jorislt
27
dominykas23
28
lietuva12345
29
ninja23
30
jezuskristus
31
easydie
32
kontoalt
33
lexa1515
34
justas123
35
pifuelis

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

35 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 56

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Racas

Narys
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralus

About Racas

 • Rank
  Naujokas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: HAHA3 ir HAHA Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Pirkau max seta daviau saibas 23k. Sako pala pasijungsiu kita acc ir dingo Įrodymai:
 2. Vardas žaidime: Racas Jus užblokavo: Flonder13 Priežastis: "Cheat naudojimas" Kodėl turėtum būti atblokuotas: Todėl nes buvau savo plote afk. Gryžau atgal prie pc ir žiuriu banas. Buvau parases y forumo chata. Pats parase "Tai free bana gavai pasimatysim po savaites" Įrodymai (Privaloma):
 3. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Trikalojis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Dejau /eme Kas is naujoku nori uzsidirbti. Ir Trikalojis man parase kad gali. Reikejo statyt 16x16 kaktusu aukstus. Apmokinau viska. Pradejo dirbti galvojau viskas buk ok. Uzlagino kompas ir turejau jy perjungti. Kai vel ysijungiau mc pamaciau kad jo nebera ir jis yra atsijunges. Nusileides y apacia pastebejau kad daug aukstu yra nugreafinta ir pavogtas Kaktusu Hoperis kuris kainuoja 150k. Įrodymai: Neturiu ;(
 4. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Gargalis100 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Pirkau max seta. Susitarem del kainos. Pasake ateiti y jo resa /tpr chatyke. Daviau pinigus ir dingo ir dar /ignore mane.
 5. Racas

  hackai

  A tau trugdo kad jie hakina? Nx skusti
 6. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Mangeliz Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Pirkau max seta. Susitarem del kainos. Pasakiau kad ateitu pas mane y resa /tpr zole. Atejo jam padaviau saibas ir pabego.
 7. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Lygonis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Ydėjau "eme" skelbima kuriame prašiau pagalbos. Visa kita matysite nuotraukose Yrodimai:
 8. Jūsų vardas žaidime: Racas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: CumFast Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Isgreafino hopperius 24. Įrodymai: NEturiu nes ik spejau prisijungti ir pamaciau kaip grefina ir ismeciau is reso
 9. Jūsų vardas žaidime: Racas Jūsų tikrasis vardas: Paulius Jūsų amžius: 17 Jūsų Discord (privaloma): LaRacas#2975 Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu iš Tauragės. Esu labai bendraujantis žmogus, mėgstu išklausyti kitų problemas, ir patarti kaip jas išpręsti. Minecraft žaidžiu jau gal 2-3 metus. Esu sažiningąs vaikinas. Dažnai būnu namuose ir sėdžiu prie kompiuterio. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau prižiūrėti tvarka Global čhate ir padėti kitiems žaidėjams. Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne neturiu. Todėl labai norėčiau patekti y ČhatMod kad įgaučiau patirties Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na pradėjau žaisti įtin dažnai, Y diena praleidžiu gal kokias 3-4 valandas. Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na tikrai turbūt 5-6 dienas. O jeigu atsirastu reikalų dėl kurių negalėčiau tam tikra laika prisijungti praneščiau administracijai. Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Užtildyčiau žaidėja 24h ir tada praneščiau aukštesnių pareigų administracijos nariams. B) flooderį: Užtildyčiau 1h už spaminima. C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau 3-4h ir praneščiau aukštesnių pareigų administracijos nariams. D) skundą forume: Visų pirma atkreipčiau dėmesį y skundą ir dėl ko yra skundžiamasi. Jei būtų skundžiamas žaidėjas dėl palengvinančiu programų naudojimo be yrodymų (Ir paprašius pateikti yrodymus jų nebūtų tema būtu rakinama. E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau 20min už /skelbimas nesilaikymą. Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na galbūt ramesnį global chat aktyvuma. O patarti tai nelabai ka galėčciau nes ir taip serveris yra tvarkingas. Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Žaidėja užtildyčiau už /skelbimas nesilaikyma 20 Minučių, Nieko nedaryčiau jeigu jau būtu po 00,00.
×