Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
99s
2
kentas
3
oz9
4
soxas
5
lenovoidpa
6
uzlietuva
7
cumfast
8
sound
9
maladiecas
10
haveityourwa
11
haveityourwa2
12
b1ackw7d0v
13
kietaszmogus
14
klaudis
15
ciahore
16
inside
17
pokeristas
18
krc101
19
arnelis_
20
ninjalt
21
danius
22
alexiunas123
23
qujs
24
vanagas
25
groomboom
26
snielus
27
afrikietismeow
28
specifinis
29
marozas
30
brocklfc02
31
eaa

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

31 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 85

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

NinjaTxGaming

Narys
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralus

About NinjaTxGaming

 • Rank
  Naujokas
 • Birthday 06/29/1969

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Nolife`inti
 • Laipsnis
  Naujokas
 • Privilegijos
  Serzantas
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  volleyball

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų vardas žaidime: DavainisxD Jūsų tikrasis vardas: Aivydas Jūsų amžius: 14 Jūsų Discord (privaloma): DavainisxD#7676 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): mėgstu žaisti prie kompiuterio. Retai kada išeinu į lauką (man per karšta). Labai mėgstu gyvunus ir žvejyba. Nemėgstu kalbėti viešai (per dc, skype). Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Įdomu būtų išbandyti save kitaip. Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nė, neturiu. Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): per diena pražaidžiu apie 5-8h Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5/7 Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: B) flooderį: C) nelegalią veiklą: D) skundą forume: E) /skelbimas nesilaikymą: A) nuscreenshot`inčiau kaip jis reklamavo, dėčiau 5-12h mute ir kelčiau įrodymus arba į forumą arba į administracijos dc. B) taipogi pasidaryčiau screenshot`ą ir mute`inčiau 20min. C) nuscreenshot`inčiau mute`inčiau 12h ir kelčiau įrodymus arba į forumą arba į administracijos dc. D) Pateikčiau įrodymus, jeigu būčiau nekaltas. E) nuscreenshot`inčiau ir mute`inčiau 20min. Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Administracijai patarčiau tikrai maloniau kalbėti per mcslime discord`ą. O atneščiau tikrai gera nuotaiką. Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: nuscreenshot`inčiau ir mute`inčiau 20min.
 2. `su daug rep` tai kad daug administratoriu, chatmoderatoriu siulytu, arba kiti moderatoriai, chatmoderatoriai pritartu kitam moderatoriui, chatmoderatoriui. Nezinau ar supratai, bet kazkas tokio.
 3. As ne apie serverio /rep ? o zmoniu, administratoriu, chatmoderatoriu, jūs tiesiog galit siūlyti žaidejus kurie jums atrodo tikrai malonus, patikimi.
 4. Na galima žaidejus su daug rep`ų tiesiog paimti, o ne randomus.
 5. Kai kurie negali to tiesiog daryti, nes kompiuteriai ar telefonai yra tiesiog per silpni.
 6. Nemanau, jog jų labai reikėtų serveriui, ypač juos išskirti.
 7. Tikrai pritariu, manau, jog jei aktyvius `Tarpininkus` išrinksite tikrai pasiteisins.
 8. tai pajebat man, atmesit, svarbiausia kad loxas yra uz nieka baudzia
 9. pajebat man šablone tu
 10. Niuhalas parase priezasti uz tai kad spaminau, noreciau ss kur as spaminau Irodymai:
 11. Jūsų slapyvardis žaidime: NemokuPvP. Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriui. Kuo šį idėja bus naudinga: greičiau augtų ekonomika. Detalus pasiūlymo aprašymas: Manau būtų įdomiau, jeigu galima būtų padaryti tokį kaip užstatą, pvz.: Perki fermą už 200k, bet tu tų pinigų dar neturi ir tu galvoji, jog čia labai geras dealas, tai savo resą gali užstatyti žmogui su kokią nors komanda (nežinau, gal administratoriai kažką suras) ir mokėti išmokas arba visą pilną sumą, kai užstatas sumokamas žaidėjui resas gražinamas, o jeigu jis turi max res kiekį, tai galima padaryti jog būtų su komanda pvz /užstatoresas ir tu kažkurį resą turi ištrinti (pasirinkimas) ir taip atgauti ir resą ir tą pačia fermą kurios tu taip norėjai. Tikiuosi, jog serveriui patiks ši įdėja.
×