Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
virasss
2
altbienko
3
prisesk
4
andrius147
5
gobo
6
arneliss
7
efka126
8
legit
9
afkefka126
10
leliuks
11
mantvydass1
12
minie200
13
sling3r
14
lebronggs
15
agurkas
16
greta12
17
arnelissafk
18
efka26
19
la
20
cnek
21
burundukas
22
cipuotabulka
23
karolinachka
24
arnasssafk
25
cnek2
26
leliuks123
27
viturysafk
28
thetinywizard13
29
racon
30
girtaspatevis420
31
susna123
32
ananasas123
33
raconafk

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

33 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 74

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Calijero

Senbuvis
 • Pranešimai

  194
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  14

Calijero last won the day on Sausis 28

Calijero had the most liked content!

REPUTACIJA

131 Turintis ką pasakyti

1 Sekėjas

Apie Calijero

 • Rankas
  Vyresnysis eilinis

Profilio informacija

 • Lytis
  Nenustatyta
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Man patinka minikraftas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.032 profilio peržiūros
 1. Calijero

  Ciga

  Tavo vardas žaidime: CalijeroGiriamo asmens vardas žaidime: @cigaUž ką giriate: Labai aukšto potencialo Admin'as. Puikiai atlieka savo darbą ir net nekeista kodėl jis admin'as. Gaila Viena admin, panašų į jį išmetė. Daugiau tokios administracijos! M0dii gauni pasistengt labiau.
 2. Turtle master Potai turi side effect, kuris puikiai išbalancuoja jo teigiamą efektą. Tokį potion gali panaudot efektyviai tik duobėj, bet jokio skirtumo tai nedaro nes vis tiek visi ryja opus duobėj, o potai daug vietos užima tai į duobę nenusineši daug. Čia gal labiau reiktų opus panaikint? Nes jie labiausiai gadina viską.
 3. Geriau tiesiog būtų dadėti dar vieną hopper kuris surinktų gold ingot, nes gold ingot gauni tik žmogui mušant piglin'us
 4. Tikrai nėra reikalingas, kadangi enderman ferma padaryt efektyvią ir taip perdaug lengva ir net nereikalauja daug resursų. Labiau siūlyčiau padaryti, kad idėtų hopperius fermų, kurios mažai pelno atneša, tokiu būdu išsibalancuotų pelno gavimas ir daugiau fermų būtų naudingos statyti. Pvz: Skeleton fermos, spider fermos, cow. Šitos fermos turi savo hopperius bet tik 1 tipo daikto, kas prilygsta nuliui. Taip, kad jei ir dadėti naujų hopperių, tai pirmenybę reiktų teikti hopperiams kurie surinktų : Arrows, Spider eyes, raw beef.
 5. Jūsų vardas žaidime: Calijero Jūsų tikrasis vardas: Ramūnas Jūsų amžius: 20 Jūsų Discord (privaloma): Calijero#9018 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Paprastas žmogus, lengvai bendraujantis. Gyvenime nieku neužsiimu vien tik žaidimais. Išlaiko mane tėvai, nes darbo neturiu. Esu užkietėjas Minecraft'eris jau daugelį metų (8 metai gal net daugiau). Turiu ilgus plaukus. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Chatmod pareigos dabar turi daugelį atnaujinimų. Patogiau mute'int ir t.t. Norisi grižti i šias pareigas, nes patirčiau naujovių šiame projekte būnant Chatmod. Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Teko užimti Chatmod ir Pagalba pareigas šiame projekte. Pilnai išmanau šias pareigas ir turiu daug patirties Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Grižau i serverį 01.13.2021 ir per tą laiką mano playtime 8d 2h. (194h) per tą laiką afk beveik nebuvau. Tai Apytiksliai 8h per dieną. Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Įprastai kiekvieną dieną, bet niekada nežinosi aplinkybių, tai 5d. per savaitę užtikrintai. Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: išvalau chat'ą ir nedelsiant dėti grieščiausią galima mute laikotarpį. Visus įrodymus perteikt, kas užbanintų. B) flooderį: Atitinkamai, koks Flood. 30min-2h C) nelegalią veiklą: 2h ir siūsti įrodymus galintiems banint. D) skundą forume: Atitinkamai nuo skundo, jei dėl mutinimo, tai pagal priežastį mute, kitų atveju Tag'int Admin ar pagalba, kuris pasirupintų. E) /skelbimas nesilaikymą: 30min mute Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Sunku į šį klausimą atsakyt, nes neesu tarp jų ir nežinau kokią padėtis, Bet apskritai bendradarbiavimas reikalauja bendravimo tarpusavyje ir siekti tų pačių tikslų, ką ir atneščiau ar patarčiau administracijai. Žaidėjas "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 2h ir pranešt Flonderiui (Admin), kad banintų jei ne jo Account. Redagavimo priežastis: Pamiršau ištrint porą žodžiu.
 6. aik tu sau. Tu jau forumo dievas

 7. Calijero

  Qjis

  Tavo vardas žaidime: CalijeroGiriamo asmens vardas žaidime: QjisUž ką giriate: Greitai atsakė i helpop ir paprašius atsitelint iškart atlėkė ir padėjo keliais klausymais. Tikrai Gerai atlieka savo pareigą. Pagirtina!
 8. Tavo vardas žaidime: CalijeroPeikiamo asmens vardas žaidime: Skiriu Šį papeikimą pagalbomsUž ką peikiate šį administracijos narį: Dažnai pagalbos rašo į skelbimą "Kam reik pagalbos /helpop", bet dažniausiai panaudojus ta helpop atsakymo nesulauksi. Dažniausiai tiesiog nekreipiu į tai dėmesio, bet dabar tikrai nusivyliau po šitokio varianto.Įrodymai: https://imgur.com/AOPooZm https://imgur.com/D3jYISS
 9. Tavo vardas žaidime: CalijeroGiriamo asmens vardas žaidime: Flonder13Už ką giriate: Tas mldc yr. plius rep
 10. Jūsų vardas žaidime: CalijeroSkundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Deivydukas5 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Killaura Data: 2021 01 23 13:26 Įrodymai:
 11. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: Calijero Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui Kuo šį idėja bus naudinga: Suteiks galimybę naudotis naujais blockais, kuriuos sunku gaut. Detalus pasiūlymo aprašymas: Pridėti Nether warped stem ir crimson stem i shop'ą, nes statant didesnius pastatus, kančia gauti dideliais kiekiais.
 12. Kad ir kas aš bebūčiau toks, bet tokius nevykėlius, kaip tu tūrėtų bausti už freepostinimus. Nesupranti context'o tai ir nesikišk.
 13. Yra dalykų kurie, ne visiems žinoti
×