Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy
8
ryanliew49
9
psystrom

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

#Alvarezz`

Narys
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

10 Turintis ką pasakyti

Paskutiniai profilio lankytojai

114 profilio peržiūros
 1. Atmesta, kita karta jei pildai pildyk į tema, o ne atskira kurk.
 2. Seni, supranti tu ./vanish sedėjai? Ir galvojau, kad tu atsijunges, ir visi tie žodžiai ne ant taves buvo, po to nusiimei kai parašei "ItsNoaher", ir ant tu žodžiu tu pisai mute, nors tie žodžiai ne tau buvo. Ir sakai kelinta karta nesąmones rašau, nes tu krv prikimbi prie manes ir aiškini nebūtus dalykus, ant taves kažka pasakai jau iškart mute.
 3. Jūsų slapyvardis žaidime: ItsNoaher Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: @Calijero Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Dėjo mute už tai, kad parašiau "Taip degredaveli", nors į mane žmogus išvis vienu momentu kitas teiravosi, prieš ji. O jis pastebėjau, jei aš parašau jau mutina, o kiti už duha ji laiko ir chat'e pravardžiuoja nieko nedaro. Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://prnt.sc/ks2r7b *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 4. Vardas žaidime: Mano slapyvardis žaidime yra ItsNoaher Jūsų skype: Mano skype Modestas jau turi, o čia viešinti nenoriu, nes yra privatus. Kiek jums metų?: Man yra keturiolika metu. Trumpai apie save: Taigi sakau labas kiekvienam beskaitančiam šį pranešimą. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas vaikinukas iš Mažeikių. Mano vardas yra Nojus, man yra keturiolika metų, spalį sueina penkiolika. Aš esu velniškai užsispyręs. Jeigu aš sugalvoju ką nors daryti savaip, o ne taip kaip man sako pavyzdžiui mokytoja, aš vistiek darysiu savaip, nors su klaidomis, bet darysiu... Tas ir man pačiam kenkia, nes jeigu išmokstu tema ne ta tai ragas (Šypsausi) iš kontrolinio net nesvajot... Kita mano geroji savybė, tai jog jeigu aš su žmogumi beveik visada randu bendrą temą apie kuria galėtume kalbėti kartu apie kurią mums būtų abiems įdomu kalbėti... Trumpai apie dabartinė administracija: Noriu pakalbėti apie @modelt, esi savininkas, pastebi kas yra gero, kas blogo, kaip asmens nepažįstu, tačiau galiu drąsiai pasakyti vieną dalyką turi galvą ant pečių jeigu sugalvojai taip sukurti projektą remiantis ekonomika, ir tai išties skatiną jaunų žmonių suvokimą apie projektą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų liūdna noriu ir pakritikuoti. Turi chat moderatorius, turi pagalbininkus, jiems labai trūksta rimtumo, pasiryžimo, atkaklumo (Nekalbu apie visus). Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie chat moderatorius galima sakyti žinau viska. Jie prižiūri chat'ą nuo kenkėjų ar teršėjų, bei kurie pažeidinėja taisyklės nubaudžia. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu, esu buvęs keletą projektų su šiomis pareigomis, bet visiems projektams nepasiseke, nes žlugo. Bei esu buvęs šiame projekte, bet prisipažystu, buvau nepavyzdingas, bet dabar tikrai galiu pasakyti švieisiai tiesiai, kad esu pasitaieses, bei į pareigas pradėjes rimčiau žiūrėti. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Žiūrint kokia diena, nes turiu ir savo gyvenimą, ne vien prie kompiuterio. O išbūnu 2-7h Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kiekvienas žmogus turi savų pliusu savų minusų. Pas mane gana daug pliusų prideda , kad esu serverio patriotas ir jame žaidžiu nuo starto , aktyvumas visada išlieka stabilus.Taipogi galiu kruopščiai atlikti savo pradėta darbą
 5. Nepažeidinėk taisyklių perskaityk atidžiau. "rašyti galima kas antra žmogų t.y: įvertinate, du žmonės išreiškia savo nuomonę/mintis ir po to jūs galite judėti vėl į trasą!"
 6. Ką tu čia nusipezi ten jau tiger banino, ir jau butu rode nicka tiger, o dabar čia nieko nėra :DD
 7. Seni, šitas asmuo neturi tol ko reklamuoti, jis eina PvP, žaidžia kaip normalus žaidėjas, perka paslaugas ir kt.
 8. Priimtas, susisiek žaidime.
 9. Dave, tik meluoja, susirenka viena hebra vadinami "konkurentais" ir pradeda meluoti. čia jau nuo seniau tokie, meluoja ir meluoja. Ir plius jei būtų apgave, tai ne ant tokios sumos nes state po 25k.
 10. Kai nesupranti kas jie yra, ir nesi žaidės legalių frakcijų serveriu ir žaidi su čytais, tai laisvas tada "tu pieva" esi
 11. Jūsų slapyvardis žaidime: Mano slapyvardis žaidime ItsNoaher Kam pasiūlymas forumui/serveriui: Mano pasiūlymas yra serveriui. Kuo šį idėja bus naudinga serverui/forumui: Ši idėja bus naudinga serveriui, todėl, kad bus lengviau atskirti tam tikras vietas ir nusigabenti iki kur reikia. Ne vien praleisti ./f home. Mano idėja yra skirta frakcijoms, reikia padaryti ./f warp ./f setwarp. Kad žmonės galėtu teleportuotis, ne vien į f home.
 12. Dėl įspėjimu aš dabar pagalvojus gal ir klydau, bet čia jau administracijai spręst ar reikia ar ne
 13. @tiger @modelt rakinkit tema.
 14. Nepykit ,kad freepost'inu, bet pasakysiu teisybe. Kam tu vargsti rašyti papeikimus, nors jis negaus įspėjimo? (http://prntscr.com/knjs9y yra aiškiai parašyta). O jei tu esi labai įsižeidžiantis, kad iškart pulti rašyti, bet kokius papeikimus už tai, kad dėjo įspėjimą forume yra iš kitos puses labai keista.
×