Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
zeptu
2
mokaus1x1
3
kajuxsgame
4
canapey
5
armuzis
6
ant_buksyra_afk
7
miegalius
8
brutez
9
aleharkas
10
sudytas
11
pablo
12
_axion01
13
axion02
14
axion03
15
pigzombie
16
nexysm
17
spider1
18
afkbotas
19
super_menas
20
edganetau
21
bot_afk
22
botagas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

22 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 59

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Akasho

Narys
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-34

About Akasho

 • Rank
  Naujokas

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Vardas žaidime: Akasho Jus užblokavo: Qjis Priežastis: mob aura / cheat?:D Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes hujvaznajis kas čia vyksta, gryzau is km , jungiu mc banas, prikolina kazkas cia ,arba kazkas kitas su mano acc lose , patikrinkit ip jeigu įmanoma gal kažką rasit, as nzn darykit tas kas turit ka daryt. Bandau bl i chatmod ir galvojat uzsiimsiu kazkiu bled mob aura? vps kas cia per nesąmonė? Įrodymai (Privaloma):
 2. Grudakų intempis zdrova
 3. Jūsų vardas žaidime: Akasho Jūsų tikrasis vardas: Dominykas Jūsų amžius: 19 Jūsų Discord (privaloma): Domce#1781 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki,esu Dominykas, dirbu , mokinuosi, serveryje žaidžiu senai , beveik nuo jo pradžios , buvo daug pertraukti, šis Wipe paragino vėl mane gryžti. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl,kad esu jau buvęs, ir visai patiko , ištikrūjų pareigos reikalaujančios proto , nesu eilinis vaikezas , todėl susitvarkysiu pilnai,ana kartą susitvarkiau,padėdavau zmonės,atlikdavau net ir nesavo darbus , manau bus kas atsimins. jeigu kas dar atsimenat , parasykit :D Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir minėjau ,esu buvęs ChatMod'u . Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Atvirai tai nedaug , bet po Wipe reikėtų rodyti aktyvuma ,kad pradžioj daugiau pasiekti ,kad poto lengviau būtų ,tuo pačiu pagelbėčiau zmonėms. Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tai aš viską tikriausiai ir skirčiau pareigoms,o ne statyčiau turėdamas pareigas :D Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Mute'as B) flooderį: Mute'as C) nelegalią veiklą: Mute'as , darausi įrodymus ,duodu valdžiai D) skundą forume: Ramiai viską paaiškinsiu ,kas kaip įvyko ,pateiksiu privalomus įrodymus. E) /skelbimas nesilaikymą: Mute'as / pranešimas valdžiai. Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Klausimas vertas milijono , dabartinė administracija aiškiai visiems žinoma ,nereikia čia gaminti dviračio,draugiški žmonės, nes jiems jau nelabai ir ką naujo pasakysi ,ką žn ,atneščiau dalele aktyvumo prie bendrojo fondo , netik aktyvuma ,bet ir efektyvuma. Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu skelbimas itin grubus , mute'as ir pranešu aukštesnioms instancijoms.
 4. Akasho

  Yakuza

  beto buvau mute gaves kas per nesamone siam serveryje po 3x bausti? apsispakajinkit jau
 5. Akasho

  Yakuza

  Nick'as žaidime: Akasho Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Yakuza Už ką peikiate šį administratorių?: freeban , yra taisyklė - 8. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip pažeminti administracija ( Mute nuo 2h iki 6h ) ! , taisyklių nesilaikymas. Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): https://imgur.com/a/0ot4Ql5
 6. Ant unban daug iskeidzia vaikai todel gero pelno tikrai nepraras
 7. Jai netiki mano žodžiu Modestai , pažėk Chatlogus. Žodį tariau.
 8. Ponas Modestai,prašome netaginti ,ir net netikrinti tokių skūndų, žmogus aiškiai be IQ , šis pilietis nuejo pas _Gabriele į resa , ir ten rasinejo ,mane ižeidinėjo. paprasiau išeiti , zinoma neišėjo , patariau uždėti move f. td atsitisė į mano resą, ir prasinėjo šaibu ten 100 ar 1k,parasiau kad nebekibtu prie manes , parašė ar kitką moki , tada pradėjo rašinėti kai pasipelnyt iš tavo tos nesąmones ,kodel eilinis paprastas žmogus mano darba gali vadinti ,,nesąmone'' ? aš jo niekaip nepavadinau ir nieko nedariau. mano resas nėra vieša vieta elgetom ir kitiems kuriems reikia pinigu, todel nusprendžiau padaryti logiška dalyka ,ir /ignore jį.
 9. Labai jau paprastas , naujokaindauguma ta žino,bet gyriu už pastangas.
 10. Akasho

  Pagyrimai.

  retas atvejis. beto jis tsg atliko darba
 11. Akasho

  Pagyrimai.

  Nebeturiu žodžių tigeri...
 12. Tame ir esme sako pridejau i aura pridek ir tu xd poto filmuot pradrjo
 13. Ko cia giriesi kad ozini xd
×