Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
99s
2
kentas
3
oz9
4
soxas
5
lenovoidpa
6
cumfast
7
sound
8
maladiecas
9
haveityourwa
10
haveityourwa2
11
b1ackw7d0v
12
kietaszmogus
13
propvpgod
14
klaudis
15
ciahore
16
pokeristas
17
krc101
18
arnelis_
19
danius
20
h33rox
21
vanagas
22
groomboom
23
snielus

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

23 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 85

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tautvydassco

Narys
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralus

About tautvydassco

 • Rank
  Naujokas
 • Birthday 11/06/1997

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Eilinis
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Running 3000m 9.24 PB

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. Ir tiesa pasakius man dzin kas už mano reso dedasi, jis arti spawno, tai ten už jo ribų visko galima rasti. Ir griovių ir duobių ir kitokių dalykų. Bet niekam pretenzijų nepateikinėju, nes tai ne mano valdos.
 2. Nepatiktu, bet ne už dyką ir buvo. prišnekėjo necenzūrinių, įžeidinėjo su savo draugeliu ir t.t. tai čia dar ez prasisuko. 1x1 bokšto NĖR Buobės NĖR Noriu pasakyt, kad griovys 3 block gylio ar wood blockai nėra duobė. Gal ir pagadino kiek estetika, bet čia švelnu buvo tikrai. Ir susitvarkė pats per pora minučių. O man banas. Nu nežinau chebra, spręsti Jums. Aš savo argumentus pateikiau.
 3. Aš neprieštarauju, tik tada parodykite kur yra parašyta, kad negalima kažko daryti aplink resą?
 4. Vardas žaidime: tautvydassco Jus užblokavo: 666 Priežastis: Asmeninio turto niokojimas. Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes wild zona nėra asmeninis turtas ir juolab kažkokia žemė. Įrodymai (Privaloma): Aukščiau pateikta.
 5. Čia priežastis banui? Seriously?:D
 6. Jūsų vardas žaidime: tautvydassco Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: 666 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Šis Administracijos narys užbanino mane už griefa. Deja problema yra ta, kad adminas įvardijo kaip priežastį svetimo turto niokojimas. Leiskite paklausi gerb administracijos nariai. Nuo kada wild zona yra kažkieno asmeninis turtas? Jo resas liko nepaliestas, o pagal serverio taisykles ten kur nėra apsaugota rezidencija, tai šiuo atvėju buvo už jo reso ribų. AŠ GALIU DARYTI KĄ NORIU. Galiu net ir savo RES sukurti ir ten statyti ką noriu. Taigi reikalauju unbano. Nes BANAS yra neargumentuotas ir nepagrįstas. Griefas būtu jeigu būčiau buvęs pridėtas į plotą ir tada sugriovęs namą, šiuo atveju tai visiškai nėra griefas, tai free banas ir tai akivaizdu. Rezidencija: nedasgeruolis Rezidencija sveika, žemė iškasta už rezidencijos ribų, prašau unbano. Pateikite įrodymus, kad aš nors vieną jo asmeninį daiktą suniokojau :)))))))))))))))) Įrodymai:
 7. mano nic: Nevermind97 skundziamo zaidejo: Paikinass del ko skundziamas: Nes apgaulės būdu bando itemus išsilošt sau, duobės draudžiamos. yrodymai:
 8. Manau, ar nemanau, yra toks dalykas kaip įrodymų fiksavimas ir kiekvienas sąžiningai savo pareigas atliekantis adminas juos fiksuoja. Aš jau dvi valandas laukiu ir jų nematau.
 9. Vardas žaidime: Nevermind97. Jus užblokavo: MINECRAFTX12345. Priežastis: Hackas(video) Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes nenaudoju. Įrodymai (Privaloma):
×