Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
modelt
2
blogutis
3
roland
4
dark
5
centai
6
extazy_xxx
7
guccihighwaters
8
thijs2611
9
csd
10
aretas
11
einikis
12
bendec_
13
deadmasterltu
14
der
15
penktas
16
trashiukas
17
skyfano
18
arditbroly
19
thijs2611afk
20
donsimon
21
asgeriausia
22
deivissxd
23
bonis
24
arne
25
sylvester
26
herosub
27
redbul
28
wpangegamesw
29
9vn
30
modestas_ltu69
31
jpatula
32
dead_gamer
33
ekenglish
34
sapnupuas
35
mmickk
36
pirrovv
37
deucalion
38
br00me
39
kynosaur
40
restppinigai
41
mrmantisss
42
skeleta1
43
mykolas204
44
youwillcry
45
busster
46
noahsailer
47
grikis
48
poweroffer
49
grikis2
50
gumltss
51
saibos
52
asharktas
53
edmas00
54
aura123
55
yawtuber
56
eva
57
crow
58
mr_2506_mr
59
lebronas
60
pornhub
61
kasekas_hs
62
eiwolfyt
63
pussy
64
ssss
65
jupitergamerbr
66
nitro_hs
67
mrgangsteriuks
68
baudejas
69
tarakonaslt
70
lturazor
71
pewdiepie
72
oiskurzinai
73
hoppy
74
xsplicer
75
crimlex
76
mentalboom
77
kondirbi
78
thegindaaa
79
lydeka
80
lattee_
81
ramaleu
82
rob1n
83
armandobolt13
84
creed
85
dovyxas
86
future
87
gnejuspompejus
88
pandukazz

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

89 iš 139 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 94

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Neziniukas

Narys
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Naujokas

About Neziniukas

 • Rank
  Naujokas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Eilinis
 • Privilegijos
  To poor for that :(

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Paprakaitavai tu čia dėl jo, rašai jog uždrausta viešinti administracijos konfliktus, bet vėliau pasakai jog as su 50% administracijos konfliktuoju? (Kas yra šmeižtas nes nesutariu tik su vienu žmogumi), man juokinga yra tau dar kažką atrašinėti kai tu pats matei už ką aš gavau isp iš pačio DonSimon ir žinoma kai draugelis rašo tai tu tame "nieko blogo nematai". Neatidžiai skaičiau, pamačiau jog rašei jog "bandau visus nuversti" net žodžių žinok pritrūksta... stumi ant vaikų jog jie nesamone visokias rašinėja, bet net kai ir bandai pats kažką protingesnio parašyti, tau prastai sekasi, graudu
 2. Gal tau geriau reikėjo rašyti jog Modestas žino kas Tu per žmogus, jog laisvai sau leidi įžeidinėti serverio žaidėjus discord'e, o žaidime tau kažką parasius įprasta sulaukti "dusk" ir dar įvairiausių frazių ( kurias neturėtų vartoti Vyr.Cm) Ir žiurėk, negi tu pats už tokias frazes nesi linkęs bausti pats pirmas, tai manau čia irgi išimčių nedarysim?
 3. Šaunu jog yra organizuojami tokie renginiai, kurie patiktų serverio žaidėjams...
 4. Tai dėl to ir pataginau, galvojau norėsi pafilmuot :DDD
 5. Pirma vieta - Riot Antra vieta - B3n1sLT Trečia vieta - WpangegamesW
 6. Pats pirmas sakinys pasako kada prasidės... p.s: nerašinėkit kas dalyvaus kas ne, čia tik informacija (noriu viską susiplanuoti iš anksto)
 7. Sveiki, antrąjį balandžio savaigalį serveryje yra planuojamas parkour event'as ( šeštadienį 19:00 ) .Todėl visus žaidėjus kviečiu išmėginti savo jėgas ir sudalyvauti šiame renginyje. Žinoma bus trys prizinės vietos, jas laimėję žaidėjai bus apdovanoti serverio gerybėmis. Pirmosios vietos laimėtojas bus apdovanotas GOLD paslaugą 14-ai dienų, antrosios vietos laimėtojas bus apdovanotas 100k serverio valiutos ir /kit legend, trečioji vieta gaus 50k ir /kit legend. Prašau perskaityti pateiktą informaciją, kad vėliau nekiltų klausymų. Evento metu privaloma klausyti renginio vedėjų nurodymų. Yra draudžiama renginio metu meginti pakenkti tiek renginiui, tiek vedėjams ar mėginti dar kitaip sukčiauti. Evento metu visa žala bus išjunkta, TAČIAU PATARIAME JUMS VERTINGŲ DAIKTŲ NESINEŠTI. Enderperlai neveiks! DRAUDŽIAMOS BET KOKIOS PROGRAMOS KURIOS PALENGVINTŲ JŪSŲ ŽAIDIMĄ. @M0dii @ERVIN666 Ačiū jog prisidėjot prie statymo!!! @modelt @liutka255 Dekui už įsteigtus prizus!!! PATEIKTA INFORMACIJA BUS KOREGUOJAMA IR PAPILDOMA!
 8. Jūsų slapyvardis žaidime: Neziniukas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: R5 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Mane pakvietė jau įvykiams įpusėjus, bet iš pateiktu nuotraukų aiškiai galima matyti jog rese buvo sukurta vieta kur įstrigę žaidėjai buvo užmušami (matosi iškritę daiktai) Įrodymai: https://imgur.com/a/h3Ouw7i
 9. Na tu ir keistas... Esi su žmogum toje pačioje administracijos komandoje, bet vistiej jį įžeidinėji.
 10. Sveikas, maniau jog esi jau pilnametis, nes tą minėjai savo anketoje į chat moderatorius. Žodžiu, nenoriu plėstis, bet na pripažinsiu jog tu nors ir po truputį, tačiau sėkmingai įvarai man vėžį...
 11. Net nežinau ka atsakyti... Be tavo žliumbimo jog be atrankos patekau i cm (vaiko smegeneles nesusipranta patikrinti atrankų temos) nemačiau jog būtum dar kažka rašęs. Ir tu pats supranti jog yra vėlu ir katik patekusiam į šį darbą man reikės laiko apsiprasti nes gauni daug daugiau pranešimų nei esi pratęs, tuo metu chat turbūt neskaičiau, žiurėjau taisykles ir komandas...
 12. Butų labai šaunu jeigu šitas pasiulymas būtų rimtai apmastytas ir jam pasiulyta patobulinimų, nes jų reikia! Manau butų galima kažką sugalvoti jog pavyzdžiui serveryje neveiktų redstone, bet administracija turėtų galimybę įgalinti redstone veikimą res'e ir žaidėjai norintys jog jų rese veiktų redstone galėtu išsipirkti kažkokį leidimą ar kažką. (Čia tik pasiūlymas... no need to judge)
 13. Jūsų slapyvardis žaidime: Neziniukas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: DemonInDeaths Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Netinkamas /skelbimas vartojimas Įrodymai:
 14. Sveiki, žaidime esu žinomas kaip Neziniukas, tikrasis mano vardas yra Justas, šiuo metu man yra 18 metų, mokausi mokykloje. Jeigu plačiau apie mane tai užsiimu sportu, lankau plaukimo treniruotes, domiuosi ir kai yra laiko pažaidžiu krepšinį. Laisvalaikį taip pat mėgtu leisti žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ar klausant muzikos. Kaip ir kiekvienas turiu tiek gerų, tiek blogų charakterio savybių, pradėsiu nuo tų, kurias kiekvienas iš mūsų savyje pastebi lengviau. Esu supratingas ir žmogiškas, nesunkiai suprastu kaip žmogus jaučiasi esant tam tikroms situacijoms, ir visada galiu jam patarti. Lengvai bendrauju su žmonėmis, nekyla sunkumų dėl kažko diskutuojant ar tariantis. Na... ir žinoma turiu tų savybių, kurias butinai pastebėsi kitame, tik ne pačiam savyje. Galiu būti įkyrus, kišti nosį ne į savo reikalus, tingus, kartais pačiuose papraščiausiuose dalykuose. Tai šiektiek apie mano patirtis kituose serveriuose ir kaip atėjau čia. Žaidžiau serveryje kurio savininkai juo pačiu visiškai nesirūpino, na o apie paprastą žmogiškuma ir skaitymasi su serverio žaidėjais geriau net nesiplėsiu. Žodžiu viskas išėjo taip jog su serverio savininke (su kuria sutardavau ir padėdavau) įvyko keli konfliktai po kurių buvo atimtas mano forumo accountas ir žinoma perma banai serveryje. Man papasakojo apie šį serverį, jog čia su žaidėjais yra skaitomasi ir jiems padedama jeigu iškyla kokių problemų, taigi pradėjau žaisti pas jus. Šiame žaidime man labai patinka statyti, taigi šiuo metu dirbu prie savo užsibrėžto statinio serveriui, šis tikslas dar labiau padeda man įsijausti į žaidimą serveryje. Kodėl norėčiau tapti chat moderatoriumi? Na visų pirma norėčiau išmėginti save šiuose pareiguose, manau jog šios pareigos man padėtų dar geriau pažintį šį serverį bei jo žaidėjus. Šiame projekte administracija atsižvelgia į žaidėjus ir dirba kurtu su jais, kaip suprantate aš prie to nesu pratęs, todel kyla savaiminis noras skirti savo laiko ir pačiam prisidėti prie serverio. Kuom esu pranašesnis už kitus? Jau minėjau savo gerąsias savybes, žmogus kuris kreipsis į mane pagalbos, niekada nesulauks: "Chat moderatorius to daryti neprivalo." ar kažko panašaus, jeigu aš galiu jam padėti, jis tos pagalbos sulauks.
×