Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
rencas
2
bloster
3
qjis
4
klapkin
5
pimpalas123
6
veron704
7
kokodinas
8
fruktas69
9
the_msg
10
cinikas
11
themsg
12
architektas
13
apsauga93
14
ibumetin
15
thevaldoxxxx
16
mcsmoke
17
naglisss
18
achujenas
19
vilius690
20
sukahocit
21
dujas123
22
vorvzakone
23
milkysausage

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

23 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Mafijos Bosas

Narys
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralus

2 Followers

About Mafijos Bosas

 • Rank
  Narys
 • Birthday 12/20/2013

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  ғᴜᴛʙᴏʟᴀs
 • Laipsnis
  ɢʏᴍ'ᴀs sᴀʟėᴊ
 • Privilegijos
  ᴋᴏʟᴋᴀs ɴᴇʀᴇɪᴋᴀʟɪɴɢą
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  sᴘᴏʀᴛᴜᴏᴛɪ sᴀʟėᴊᴇ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mafijos Bosas

  aa

  Jūsų vardas žaidime: smailiukas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Pofkeeexd Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: čyteris Įrodymai:
 2. Jūsų vardas žaidime: dainotukas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Samperis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: grasiną kad nulauš man internetą kitaip sakanat ddos atakomis grasina tipo kad uždossins manę ir taip toliau bet čia ne pirmas kartas su tokiais bairiais Įrodymai:
 3. Jūsų vardas žaidime: TheLuksxc Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Lempinis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Man toks žaidėjas vardu dzyga parašė kas 1v1 be čytų /msg theluksxc ir parašė lempinis man kad eisim be čytų ir isai juos įjungė ir aš miriau ar būtų galimą atgauti max setą Įrodymai:
 4. Jūsų vardas žaidime: dainotukas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Samperis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: grasiną kad nulauš man internetą kitaip sakanat ddos atakomis grasina tipo kad uždossins manę ir taip toliau Įrodymai:
 5. dėkui o tai kaip isai gaus įspėjimą ar ne
 6. tu ne adminas nesikišk aš laukiu @tiger @modelt
 7. neatmazink seniuk prisidirbai paliekam sprest administracijai aukštesniem
 8. Tavo vardas žaidime: TheLuksxc Peikiamo asmens vardas žaidime: SPEC1ALXOREdd Už ką peikiate šį administracijos narį: viskas prasidėjo nuo to kad parašiau kad filmuoju čytus ir isai man parašė tavę irgi nufilmavau nors su optifine sėdžiu ir paskui užmutino už skelbimo nesilaikymą o net neturiu paslaugos ir paskui pakeitė mute 2 h už administracijos ižeidinėjimus Įrodymai:
 9. Mafijos Bosas

  axionas

  Tavo vardas žaidime: TheLuksxc Peikiamo asmens vardas žaidime: Axion01 Už ką peikiate šį administracijos narį: izeidineja per discord raso kad as toks ir anoks tipo durnas ir taip toliau is nieko uzsivede zmogus rasinet debilas as ir taip toliau Įrodymai:
 10. Prieš tikrai nesamonė prisižiūrėja to mcvytunės
 11. Jūsų vardas žaidime: dainotukas Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: samperis - samperisz tai baninkit jo kitą acc samperisz tai jau nepirmas kartas vakar grasino Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: rašė isai per šita acc bet vakar gavo baną už grasinimus tai vėl skudžiu jo kitą account'ą jo kitas acc yra samperisz nes isai man vėl pradėjo grasinti Įrodymai:
×