Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
dontcheat
2
snikerisz
3
joker49
4
loxai
5
naujokas
6
yelocz
7
artistas
8
kirvis123
9
kirvis
10
justiokas
11
mrkyunex
12
18karat
13
aschkobar
14
triperisbmw
15
roan1st
16
funga
17
leyvatan
18
gvb_lt
19
_kerwan_
20
flashpick
21
murzius
22
stuka772
23
ivanas
24
ivanasas
25
legaci
26
lil_dk

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

26 iš 135 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 84

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

SPEC1ALXOREdd

Administratorius
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by SPEC1ALXOREdd

 1. tai, kad mes net nebalsavom iš vis
 2. Papeikima atmetu vien dėl to jog pats nesugebi mandagiai bendraut su administracijos nariu, peiki administracijos narį, bet pats elgies taip pat. Įrodymai: https://prnt.sc/v4fsan Tema rakinama.
 3. Juoda širdutė buna tikrai ne ant labymod, o ant hackų kaip nivia, pandora ir kitu panašiu čytu. Pats įkelei įrodymus tai ate ate, o dėl to skelbimo bus pakalbėta su administratoriais ir savininkų. Unbano nebus. Tema rakinama.
 4. Dabar trumpai apie šita susidariusia situacija, tu galvoji jog pakviesi pagalba ir jis galės iškarto užbaninti? Ne taip nėra ir pagalboms reikia nufilmuoti čyteri prieš jį užbaninant, tai realiai aš nematau čia pažeidimo iš yakuzos pusės, o, kad tu nesugebi pats nufilmuoti nereikia kaltinti ir peikti administracijos nario už tai, kad jis neatėjo ir neužbanino čyterio. O atėjus jam ir nespėjus pasijunkti filmavimo programos realiai visa kova jau ir pasibaigti spėja.
 5. Tab'as nemanau, kad šiuo atvėju buvo reikalingas, kai data ir laikas matosi https://prnt.sc/v28s9g Įrodymai yra. Unbano nebus. Ir tema rakinama.
 6. Po 3 surinktu įspėjimų gauni auto kick, po 5 surinktų įspėjimų gauni auto ban.
 7. Kaip ir viskas aišku turėtu tau būti už ką banas, pats visus įrodymus pateikei, nuostabu. O dėl to, kad filmuotojas nepaspaudė tab'o, tegul atsako tigeris. @tiger
 8. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 9. Atsiblokavimo anketa: Vardas žaidime: Jus užblokavo: Priežastis: Kodėl turėtum būti atblokuotas: Įrodymai (Privaloma): Gali normaliai pagal anketa užpildyt??
 10. Nereikalingas dalykas. Prieš.
 11. 3 žinutės iš eiles = flood. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 12. Papeikimas Atmestas Tema rakinama.
 13. @Artistas kur floodas, aš irgi nematau, 2 žinutės iš eiles tau floodas? Jei nežinai tai pasakysiu floodas skaitomas tada, kai yra 3 žinutės be įsiterpimo, sistemos žinutės nesiskaito.
 14. Pacukas, akinius užsidėk, kaip tu gali matyti per išsiliejusi vaizda? Pievas totaliai rašai.
 15. O kur tu matai mcslime lentele? Biški gliuchina akys?
 16. Buvo bandoma daryti nelegalia veikla, tarp tavo logu radau žinučiu kur ėjo kalba apie nelegalia veikla. Tai fermos nei tu negausi, nei jis, bus sunaikinta.
 17. Radau va tau biški įrodymu, ir per pastarasias 14h neradau, kad butum vedes 50k žaidėjui Winston. https://prnt.sc/uurptr https://prnt.sc/uurptr https://prnt.sc/uurs82 Dar paklausei jei ferma bus nuskeminta ar ją grąžins iq dropas iškart šitoj vietoj https://prnt.sc/uurt20
 18. @Dreams gavai šansa ir susimovei, kas kaltas, tu. O dabar nežbliumk kaip dvilikametis, ne pirma karta gauni unbana ir ilgai nereikia laukti ir vėl sėdi bane. Po to kaltini administracija, kad jie kalti. Pradėsi p*sti prota pastoviai administracijai, kad neteisėtas banas dc, gausi bana ir forume už tai, kad per savo kalte gauni bana ir varai pildyti anketa, kad atblokuotu dc. Užkniso klausytis jau tavo verkšlenimų. Atsakymas tau: unbano daugiau nebegausi. O dabar laisvas. Tema rakinama.
 19. Turiu tau naujienu, kad unbano nebus, gero vakaro.
 20. Negausi tu jokio unbano varyk iš ten kur atėjas, atvarai į slime vogti įdėjas ir nešti pas saves, tai turėk. Laukiam @modelt atsakymo. O iki tol tema prirakinu.
 21. @auriukasss kreipkis į discord modelt#3685 padės. Tema rakinama.
×