Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
poniukas
2
deadmau5
3
pikachuhd
4
racas
5
pisiuperbarzda
6
dumelis11
7
xnojausvergasx
8
aleharkas
9
xnojausvergasx2
10
afk195
11
brutezalt2
12
brutezalt3
13
dalbasas
14
naujokas
15
aura
16
kontoalt

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

16 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 56

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Patrik

Pagalba
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Turintis ką pasakyti

About Patrik

 • Rank
  Vyresnysis eilinis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. Dahuja Da - Taip Huj - Vyriškasis lytinis organas Ja - Aš esu Jaunimo erdvėje naudojamas šis žodis jog pasakyti kažką "daug" Bet šis žodis traktuojamas kaip keiksmažodis.
 2. pats skaitai ką rašai? free ir ne free mute
 3. Noriu ir aš išreikšti savo nuomone, jeigu jis skraidė jums virš galvu tai teisingai darė nes ėjote pvp su čytais, ir jūsų killauros attackino ji o ne priešininka, jeigu eitumet pvp be čytu ir skraidytu jis virš jūsų galvų nemanau jog jis būtų jums trugdės.
 4. Patrik

  Koth

  Prieš. Nemanau jog verta grąžinti koth, kai vyksta dabar lms, nes per koth bugina kb bei turi turėti gera frakcija su kuria laimėtum ta koth, o per lms kiekvienas už save.
 5. Banned. Tema rakinama.
 6. Tavo įrodymuose matosi juoda širdutė, o ja rodo tik per čytus. Toliau jeigu tu sakai kad tu pirmas pradėjai skelbinėti tada atsiusk įrodymus kurie įrodo jog tu pirmas pradėjai skelbinėti, šiuo atvėju žmogus paskelbė ir poto tu paskelbei ta patį skelbimą, pagal taisyklės buvai užmutintas tinkamai. Ir susitvarkyk žodyna nes gali gauti ban'a forume.
 7. Sveikas, štai įrodymai: /eme skelbimas: https://prnt.sc/tgf8jj /skelbimas taisyklė: https://prnt.sc/tgfc3q Bei pats gauni ban'a už čytus įrodymai matosi tavo pačiuose įrodymuose (juoda širdutė) https://prnt.sc/tgfe2e
×