Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
99s
2
kentas
3
oz9
4
soxas
5
lenovoidpa
6
cumfast
7
sound
8
maladiecas
9
haveityourwa
10
haveityourwa2
11
b1ackw7d0v
12
kietaszmogus
13
propvpgod
14
klaudis
15
ciahore
16
pokeristas
17
krc101
18
arnelis_
19
danius
20
h33rox
21
vanagas
22
groomboom
23
snielus

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

23 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 85

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Kisenvagis

Narys
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Naujokas

About Kisenvagis

 • Rank
  Naujokas
 • Birthday 07/21/2003

Profilio informacija

 • Lytis
  Nenustatyta
 • Interesai
  Tokie neegzistuoja
 • Laipsnis
  Akademikas
 • Privilegijos
  Boksininkas
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Daužyti galva į sieną

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. Kisenvagis

  sss1

  Kieno ten tokie gražūs balsai?
 2. Kisenvagis

  gtrg

  Tavo vardas žaidime: Kisenvagis Giriamo asmens vardas žaidime: Visą administracija Už ką giriate: Puikiai atlieką savo darba kiekvienas administracijos narys, bet tikrai trūksta aktyvumo Tikrai administracija nusipelnė pagyrimo
 3. Jūsų vardas žaidime: Kisenvagis Jūsų tikrasis vardas: Emilis Jūsų amžius: 16 Jūsų Discord (privaloma): chuliganas#5390 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu draugiškas Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Bučiau tvarkdarys Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne, bet jei priimsit turėsiu kitam kartuj :/ Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Amm, nu bus koks 30min :/ Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pasistengčiau 1h Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: mute 999h ir pranesu administracijai B) flooderį: 20min mute C) nelegalią veiklą: 20min mute ir pranesu administracijai D) skundą forume: Jei skundas susijes su skelbimu mutinu 20min E) /skelbimas nesilaikymą: 20min mute ir įspėjimas Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Būkite draugiški Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jei skelbimas po 00:00 laisvas nieko nedarau, bet jei jis keikia zaidejus mutinu 1h ;/ Sekmės bandantiems, tikiuosi renkant ChatModus nebus padarytą klaidų ir neišrinks 14-likinių.
 4. Jūsų nickas žaidime: Kisenvagis Kodėl jus manote ,kad esate toks kietas žaidėjas: Manau esu tikras ne minkštas, kietas bičiukas yra daug žmonių kurie tai patvirtintų. O už mane kietesniu būti yra tikras iššūkis Retas atvėjis sutikti rimta buciuka serveryje neskaitant 12-likinių. Kodėl turėtume pasirinkti jus ,o ne kita žaidėją: Nesakau jog mane turėtumėte priimti galite ir kažką kitą, bet manau pabandyti verta, ne priėmus manęs padarysite ponai labai didelę klaidą. Iš tikrųjų padarė didelę klaidą mano tėvai
 5. Kurioj vietoj Biordas dalyvauja kazino? :Dddd + pinigai nebuvo pervesti tiesiog padėjau Bone meal
 6. Event'as įvyko, ačiū visiems kurie dalyvavo, tikiuosi patiko Laimėtojai: 1vt/666 2vt/Inavassion
 7. Patarimas, bent data pataisyk į birželio o ne liepos. 🕵️‍♂️🕵️‍♂️
 8. Event'as nevyks, jei negausiu leidimo. P.S Trūksta dar 4 žmonių
 9. Vardas žaidime: Kisenvagis Vieta: /tpr er3 Renginio aprašymas: Bow event'as vyks taip pat kaip ir visi kiti bow event'ai. Pirmi 12 žaidėjai parašę savo nick'ą po post, gaus leidimą dalyvauti šiame event'e. Prizai: 1vt/130k 2vt/70k Renginio laikas, data: 2020-06-15 21:00 Ar reikalinga išankstinė registracija: Išankstinė registracija reikalinga, po šiuo post'u parašykite savo žaidime vardą. Daigtai kuriuos duos organizatorius: Leather set'as, bow, 1 gp, 5 steak ir 2 stack arrow. Daigtai chest'e arenos vidurį: 96 arrow, 12 steak, 2 golden apple ir power 2 bow. Bus drauždiamą: trenkti žmoguj iš rankos, kai jie pradės kovą (2 smūgiai = disq). Jei žmogus bus neprisijungęs ar stovės AFK daugiau nei 2min iki jo eilės, bus diskvalifikuojamas. Sekmės dalyvaujantiems renginyje ir tikiuosi gauti leidimą šiam event'ui.
 10. Agirdi ponaiti norėjau paklausti, o kodėl dalyvauji tokiam event'e tada ? Koks tolkas ateiti į event ir trugdyti renginio organizatoriams ? Manau visi kas buvo event'e galėtų patvirtinti, jog įžeidinėjai renginio organizatorių, vien dėl sumos kurią gauna laimėtojai.... Koks tolkas tai daryti ? Jei kažkas nepatinka tiesiog praleidi event'ą ir lauki kito, su didesne prizinę suma. + nieko negirdėjau iš tavęs apie chest'ą, jog jo neina atidaryti, galėjai tiesiog pranešt, o ne iš kart įžeidinėti.
 11. Kisenvagis Kaip gi jūs be manęs
 12. Tam skirti logai, pamatys ar aš atsijungiau ar ne Nebe freepost'inam, laukiam atsakymo iš @Flonder13 ar kažko kito.
 13. Nežinau vyrukai kaip spręsit šitą problemą dėl cheat'ų, bet bent jau aš tikrai nečytinu, tiesiog serveris bugina su kb tai manau čia ne mano bėdos. + va turiu įrodymus kaip jis bando kažką susukti su max'ais, jog alia jis nekels jei duos ,,girl" 5 max'us. Kiek esu girdėjas toks dalykas tikrai yra neleistinas.
×