Jump to content
Informacija
 • Serverio ip: mc.mcslime.lt
 • Serverio būsena: ...
 • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).

Erixas

Narys
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

0 Neutralus

Apie Erixas

 • Rankas
  Naujokas

Informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Žaidėjo nick(Žaidime)
  Erixas
 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Firelion Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: parašiau perku kokį resą jis man parašė į kokį ateiti o ten buvo pvp on on ir prakišau apie 5k dėl galvos ir hero įrankius Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/hzics5 *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 2. http://prntscr.com/hz1rn7
 3. Aš su juo rašynėjausi ir praslinko chatas tai dėja ne
 4. Jūsų slapyvardis žaidime: Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: AntiGrabas Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Rašė kad daro kazino nu aš ir susigundžiau nuėjau padaviau 5k sako nebeturiu šaibų ir pradėjo atmazint kad nedaviau ir t.t sako turi tik 1k ir poto dar paprašiau atiduot tai scameriu išvadino sake nieko nedaviau Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/hz1lba *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 5. Jūsų slapyvardis žaidime:Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Monikute1 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: PARAše parrduodu res nuėjau buvo pvp on ir nukalė Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/hyzlrk *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 6. Jūsų slapyvardis žaidime: Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime:NightMoney Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Paprašiau ar galiu padėt jis sutiko ir praėjus kelioms minutėms jis ijungė pvp ir mane nukirto beto buvau su hero pick Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/hxnqxk http://prntscr.com/hxnr6b *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 7. Jūsų slapyvardis žaidime: Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Nyduskinas Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: HAck Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/hx78yr http://prntscr.com/hx79az *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 8. Jūsų slapyvardis žaidime: Erixas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: lepausis Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Paprašė iškirsti spawner aš sutikau ir kai tik padariau tpa jis mane žudė Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://prnt.sc/hwejon *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
×