Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
grudasyt
2
nemokupvp
3
dontcheat
4
sp1ke
5
deadmau5
6
karve69
7
tfv8
8
maxaslt
9
racas
10
ninjalt
11
laggxdd
12
dumelis11
13
vanagas
14
xxthenojusxx
15
pasakunesek
16
aleharkas
17
ladygaga
18
pripises
19
zmogyzas
20
lukenzozy
21
dogyt
22
loxai
23
dogaslt
24
brutezalt2
25
brutezalt3
26
dalbasas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

26 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 70

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Yoshy

Narys
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralus

About Yoshy

 • Rank
  Naujokas
 • Birthday 11/25/2000

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Motor-cycles.
 • Laipsnis
  Laipsnio nėra.
 • Privilegijos
  Privilegijų nėra.
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Play, chill, by the way - love my honey.

Recent Profile Visitors

17 profile views
 1. Prikelsiu temą. Būtų smagu sužinot ką galvoja ir administracija iš aukščiau, ir paprasti žaidėjai.
 2. Kvailesnio dalyko nesu girdėjęs ir tikriausiai neišgirsiu, na nebent atsakysi į šį komentarą. Tu gaudai kitą naudojant cheat'us, kuris taip pat naudoja juos, jog pagauti kitą cheat'erį. I guess it's endless circle. Kaip išvis galima manyti, jog tu esi legit žaidėjas, kai tu turi tą pačią šūdo krūvą, kurią gali pasijungti kada tik nori. Arba aš kvailas, arba man kas nors paaiškinkit, nuo kada galima eiti į alt'ą ir gaudyti per jį cheater'į, naudojant cheat'us. B-list - didelis, nuobodus darbas administracijai, kuris nebus labai naudingas dėl kelių priežasčių: Jis bus kone dėl grožio, nes alt'ą susikurti, jei ir esi užblokuotas - lengva, o ir tiesiog, administracija pavargs kas minutę vilktis į forumą, kad prie sarašo prirašyti dar vieną cheater'į. Geriausias ir tiesiog paprasčiausias dalykas, kurį galima padaryti šiuo atveju - blokuoti ilgam, ir be jokių b-list rašymų. Kas kad jį įrašysi, jis vistiek juos naudos, gi šuns nuo kaulo neatitrauksi... O ir jis pats per kitą alt'ą žais, tai jau geriau iškart tvarkyt reikalą.
 3. Nereik čia rodytis, ypač MC servuose
 4. Visiškas prieš. Pats pagalvok, kai tai kirstų kai kuriems serverio žaidėjams. O ir veiklos nėra per daugiausia, tad gali gamintis, arba dirbti, jog juos įsigytum. Pasikartosiu, bet asmeniškai esu tikrai prieš.
 5. Jūsų slapyvardis žaidime: Yoshy. Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serverio pusei. Kuo šį idėja bus naudinga: Iš tiesų nelabai gilinausi, kodėl rėmelis (Item Frame) pašalintas iš serverio, tačiau didelė dalis jo ko gero pasigenda. Manau rėmelis yra svarbus dalykas, ypač tokio tipo serveryje, ir ko gero jo reikia kiekvienam žaidėjui daugelyje sričių. Galbūt rėmelis vienam ar kitam žaidėjui pagražins namą, chest room'ą, pvp areną, o kitam tai bus didelis pasitarnavimas parduotuvėje. Esmė ta, jog rėmelis gelbėja tikrai daug kur, ir jo tikrai reikia, o jis yra neleidžiamas. Detalus pasiūlymo aprašymas: Mano pagrindinis pasiūlymas kaip ir būtų grąžinti rėmelį į serverį. Išlikime kiek unikalūs, bei padarykime jį neprieinama gamyboje, tačiau padarykime galimybę jį tik iš kažko gauti, arba jį įsigyti. Tarkime, galima būtų nustatyti parduotuvės kainą 500-1000€, kadangi tai gan neblogas daiktas. Taipogi, jį galime padaryti ir gan retu daiktu, įterpdami jį į kažkurį /kit., ir taip padarydami šį daiktą prieinamą nelengva ranka. Iš /kit kas 24h. jų galima būtų duoti 3-5. Taip, turi būti blogoji pusė, dėl kurios jis pašalintas, ir aš tikriausiai ją suprantu, na ir ko gero kiekvienas gudrus žaidėjas ją supranta, tačiau visgi toks daiktas tikrai tarnaujasi ne tik blogąją prasme. Asmeniškai man - šis daiktas labai svarbus bei reikalingas. Siūlyčiau jį padaryti prieinamą, tačiau nelengva ranka.
 6. Vardas: -. Pravardė: -. Amžius: 19. Miestas: -. Zodiako ženklas: Šaulys. Muzikos stilius: Klausau įvairaus stiliaus muzikos, svarbu tik tai, jog ausims patiktų. Kokie filmai jums patinka: Esu didelis tiek filmų, tiek serialų mėgėjas. Patinka įvairūs žanrai, labiausiai - komedija, veiksmą, ko gero labiausiai - kriminalinį žanrą. Mėgstu, netgi labai, animaciją. Filmų žiūriu daug, o favorite tikrai tokio nėra, nes šedevrų yra begalės. Serialai įsiminti tokie, tai galbūt ,,Pinigų namai'', visos iki vienos ,,CSI'' serijos, ,,Šerlokas''. Mėgstamiausias maistas: Valgis man kaip priešas - kariauju. Nesu tas, kuris myli maistą, bet kuris ir jo nekenčia. Šiaip labai mėgstu saldumynus, vis gi kas jų nemėgsta... taipogi visokius shity dalykėlius - kebabai, picos. Na bet niekada neatsisakau mamos cepelinų. Ką veikiate laisvalaikiu: ,,KAWASAKI Ninja ZX-6R''. Ar turite augintinį (jei taip, aprašykite jį): Prieš porą savaičių teko užmigdyti. O ir senas katinukas buvo - 21m. Gyvenimo tikslas: Tikriausiai jį smagiai, padoriai nugyventi. Nuotrauka (neprivaloma): https://www.part.lt/perziura/fbee9c01aafc4e5c49a86651e5ef8261967.png
 7. 1. Vardas žaidime: Yoshy 2. Vieta: /tpr YoshyKaimelis Labas, skaitytojau. Pristatau tau kaimelį, pavadinimu Hermis. Kaimelis nei mažas, nei didelis, medieval times tipo, šiek tiek modernizmo, šiek tiek abandoned city stilius, taigi, rasite visko. Kaimelis galutinai bus baigtas iki 25 dienos, 22h., kadangi liko maža vietelė. Malonios viešnagės.
×