Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
virasss
2
modest123456
3
pipiriukazzz
4
altbienko
5
laumzhirgs
6
andrius147
7
aman1125
8
kaktusas
9
arneliss
10
efka126
11
bulldozegoes
12
legit
13
afkefka126
14
avinelis
15
mrcloudas
16
beprotisafk
17
rimtaskentas
18
karosas
19
bmw_prop_lt
20
austejalenta
21
karve2
22
agurkas
23
arnelissafk
24
efka26
25
egzorcizm
26
la
27
viturys
28
domantasgr
29
cnek
30
burundukas
31
ghosgar
32
gokuss
33
cnek1
34
arnasssafk
35
cnek2
36
viturysafk
37
klaudijus420
38
beprotisafkk
39
eri4az
40
pipiriukazzz_afk
41
thetinywizard13
42
domkazas
43
paprokas
44
bronius14

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

44 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 99

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

MilerisKNG

Chatmod
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

10 Naujokas

Apie MilerisKNG

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. Mldc, per pirmą dieną jau pagyrimas!
 2. Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG Jūsų tikrasis vardas: Audrius Jūsų amžius: 20 Jūsų Discord (privaloma): mXiller#2087 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Šiuo metu dirbu trumpalaikį darbą ir laukiu egzaminų, kad galėčiau juos perlaikyti. Moku gerai šnekėti angliškai ir lietuviškai, su rusų sunkiau. Kadangi dirbu iš namų, tai turėčiau daug laiko žaisti, nes jau gerai sutariu su žmonėmis. Į konfliktus nesiveliu, mėgstu palaikyti gerus santykius su žaidėjais ir padėti jiems iškilus pagalbos. Galima sakyti, kad didžiąją dalį praleidžiu prie kompiuterio, nes taip smagiau gyventi. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Čia jau ne pirmas kartas kada bandau tapti ChatMod'eratoriumi, tačiau tikiuosi, kad pasiseks šį kartą, nes žaidžiu kiekvieną wipe ir pasikeliu max fermas ir jau nebėra ką ir bedaryti, todėl tapus ChatMod'eratoriumi atsirastų daugiau veiklos ir tada bandyčiau būt ir top 1 ties pinigais ir t.t. Jau gerai sutariu su keliais administracijos nariais, tai būtų daug paprasčiau užimti tokias pareigas. Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Oficialiai, kad užimti tokias pareigas, tai ne, tačiau esu daug girdėjęs apie tai ir žinau visas taisykles, o jei ne visas, tai iki pabaigos pildymo jau tikrai žinosiu. Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kadangi nuo wipe pradžios praėjo mėnesis, tai mažai, tačiau kaip ir minėjau jau, gaudamas pareigas tikrai praleisiu po 3-5 valandas, o savaitgaliais žymiai daugiau. Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galėčiau skirti visas dienas, tačiau yra ir aplinkybės, kai iškyla reikalų, kaip mokymasis, darbo krūvis, tai tomis dienomis galiu ir neprisijungti. Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Užtildyčiau visam laikui su priežastimi "reklameris", pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai, kad užbanintų reklamerį. B) flooderį: Užtildyčiau 20 minučių su priežastimi "Flood" ir pasidaryčiau įrodymus. C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau valandai laiko su priežastimi "Nelegali veikla", pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai. D) skundą forume: Jei skundas apie neteisingą mute, dėl mano kaltės, įkelčiau į forumą įrodymus. Tačiau, jei žaidėjas parašytų skundą po 24 valandų nuo nusižengimo, nieko nedaryčiau. E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau 30 minučių su priežastimi "skelbimas" ir pasidaryčiau įrodymus. Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pirmiausia, praneščiau apie klaidą ties žodžiu "papasakote" anketoje, nes kiek girdėjau tokio žodžio nėra. Po to palaikyčiau serveryje tvarką ties chatu, kai būsiu aktyvus ir patarti administracijai, jei reiks patarimo. Žaidėjas "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau 30 minučių su priežastimi /skelbimas. ir pasidaryčiau įrodymus.
 3. Vardas žaidime: MilerisKNGKokią klaidą radote: Pirkau pigzombiu hoperi ir renka ne tik gold nuggetus bet ir rottenflesh. Pats hoperis kainuoja 250k ir dariau praeitame wipe pigzombiu ferma ir rinko tik gold nuggetus. Nebutu tikslo idet pigzombiu hoperi, jeigu ir paprastas hoperis renka ir rottenflesh ir gold nuggetus. Jeigu nesutvarkysit, prasau refundint uz ta hoperi, nes 250k daug dabar.Apibūdinkite klaidą, kaip ją galima pakartoti: -Jeigu įmanoma ir/ar turi, pateik nuotrauką/video: Flonderis istestavo.
 4. Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: pandora Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Aura Data: 2020 / 09 / 25 Įrodymai:
 5. Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: ponasakiniuotis1 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Aura Data: 2020 / 09 / 25 Įrodymai
 6. Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: danielius208 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Aura Data: 2020 / 09 / 25 Įrodymai:
 7. :DDD, prieš 2 diienas rašiau šitam žmogui . Tikrink chat logus. Irodymai senai nebegalioja.:)
 8. Tavo vardas žaidime: Lucyy (ALT ACC) Peikiamo asmens vardas žaidime: Weedosas Už ką peikiate šį administracijos narį: Free ban. Įrodymai: https://gyazo.com/d39fbc1117bb15fd46cb5d71ca95bed1
 9. Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Bumpkinguy Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Aura Data: 9/21/2020 Įrodymai:
 10. Dėl pigzombio hopperio tikrai už. Galėtų rinkti tiktai gold ingotus, būtų daug patogiau. Įdėjos kitos irgi geros!
 11. Tavo vardas žaidime: MilerisKNG Peikiamo asmens vardas žaidime deadmau5: Už ką peikiate šį administracijos narį: Free mute. Įrodymai: https://gyazo.com/d2356acabdf94a7dcf74e23a2fb602b9 P.S (Wafflesone screenshot'as)
 12. Visgi, nezinai kaip ten buvo istikruju, gal as tiesiog nusprendziau pasikasinet ir butent radau spawneri? Kodel tada as ju neturiu pora stacku? Galejau laisvai per nakti su xray prisikast. Su tokiais irodymais galima labai lengvai abusint admin privilegijomis.
 13. Visgi nematau xray. Spawneriai buvo kasami labai ilga laika. + perkami. Spawneriu yra labai daug, todel kad cia parodei viena iskasta spawneri ir jau cheatinimas?
 14. Su tuo accountu net nejudejau. visalaika prastovejo spawne. Taip kad, laukiu irodymu.
 15. Žaidžiu už MilerisKNG ir Lucyy vienu metu.
×