Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
dumelis420
2
efka126
3
afkefka126
4
cholama
5
energetinis
6
efka26
7
viturys
8
cnek1
9
viturysafk
10
marteena2
11
justcareless
12
slapimtakis
13
eima
14
eima1992
15
edys__
16
jcc
17
zet
18
justat

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

18 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 60

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Bedo

Pagalba
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

Bedo last won the day on Balandis 3

Bedo had the most liked content!

REPUTACIJA

26 Naujokas

1 Sekėjas

Apie Bedo

 • Rankas
  Narys

Paskutiniai profilio lankytojai

114 profilio peržiūros
 1. Na, čia trūksta įrodymu, kad tu jam davei tuos setus, nes dabar čia tik keli sms, kad tik tarėtės.
 2. Nėra F3. Žaidėjas neužblokuotas. Tema rakinama.
 3. Gauni įspėjimą, už bereikšmį anektos kurimą. Tema rakinama.
 4. Užblokuotas. Tema rakinama.
 5. Įrodyt negaliu, kad buvai pvp zonoi prieš tai bet parašiau komanda is kart į afk zona nueit ir stovet afk tai čia šaunu, ne pirmas toks esi kuris taip daro ale afk stovi. O tau klausymas, kodėl vakar per kita acc prisipažinai, kad cheatini? O šnd jau ale afk stovėjai nes nenorėjai ban'o gaut ant gold paslaugos?
 6. Na daug dalyvaujančiu nebuvo, bet tiek to. Visų pirmą visi kas dalyvavo visų gražūs.Bet man labiausiai patinkačius išrinkau tai yra:1 vieta @Kietas 2 vieta @Sheidlinq 3 vieta @_Dyma_. Susisiekit su manim per žaidimą arba discord'e: Bedo#3898 AČIŪ kas dalyvavo.
 7. AH kam čia meluot, p.s vakar gavai ban'ą per kitą acc. Įrodymai: https://imgur.com/a/eFVFlqA
 8. Pranešu, matau, kad daug kas neskaito kaip reikia įkelti nuotraukas. DAR KARTĄ PABRĖŽIU TURI BŪTI ŠALE MARGUČIŲ "MCSLIME" PARAŠYTĄ ANT BALTO LAPO IR PNŠ. Kas taip nebūs padaręs nelaimės.
 9. Per tą laiką kol kvietei pagalba, pats galėjai nufilmuot ir įkelti čia, nes mes į diena sulaukiam daug žinučiu apie cheaterius. Mums juos nubaudžiant irgi reikia įrodymu, negalime ateiti pažiūrėti ir baninti
 10. Vardas žaidime: Bedo Konkurso aprašymas: Kaip ir žinom, atėjo lauktos velykos, todėl nusprendžiau padaryti konkursą.Ėsmė tokia, kad rinksiu 3 gražiausius margučius, kuriuos galite nufotografuoti ir įkelti čia. Konkurso data: 2021/04/03 iki 2021/04/05 Dienos. Vieta: Pačiam forumę. Prizai: 1 vietą gaus 1.5mil. 2 vietą gaus 1mil. 3 vietą gaus 700k. Ar reikalinga išankstinė registracija: Ne. Linksiu visiems sėkmės, ir aišku gražių margučiu. P.S Kad nebūtu iš kitų platformų nuotraukos, ant lapo turi būti parašytą pvz: MCSLIME, ir šalia margutis, kad įsitikintumėm, kad nuotrauka jūsų.
 11. Bedo

  as pro

  Prieš, esu įvairiose forumo plaformuose pastebėjęs šitą dalyką, kad už pasiekimus gauni medalį, manau nereikia žiūrėti kaip kiti daro. Manau tiesiog palikti kaip yra ir fsio. Užtenką ir paprastu rank'u., kurie ir dabar yra.
 12. Problema išspręstą. Dingo res'as jau gana seniai o šiaip iš oro res'as negalėjo dingti, nebent pažeidei taisyklęs 25 block atstumo, ir galimai ištrynė res'ą. Bet dabar žiūrėt log'us jau per vėlų, nes per ilgas laiko tarpas. O dėl villages dingimo, nemanau, kad galima iš oro dingt, nebent buvo pasibuginęs ir pnš. Tema rakinam.
 13. per 24h atsakys, tik palauk.
×