Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
flonder13
2
grudasyt
3
nemokupvp
4
dontcheat
5
sp1ke
6
deadmau5
7
karve69
8
tfv8
9
maxaslt
10
_adri_
11
racas
12
ninjalt
13
pisiuperbarzda
14
laggxdd
15
dumelis11
16
xxthenojusxx
17
pasakunesek
18
aleharkas
19
ladygaga
20
pripises
21
ernestasdesra
22
grizlis
23
zmogyzas
24
lukenzozy
25
loxai
26
dogaslt
27
gorandas
28
brutezalt2
29
brutezalt3
30
dalbasas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

30 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 70

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lxnely

Narys
  • Content Count

    53
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Lxnely last won the day on April 15

Lxnely had the most liked content!

Community Reputation

39 Naujokas

1 Follower

About Lxnely

  • Rank
    Narys
  • Birthday 05/31/2003

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras
  • Interesai
    Mėgstu pagert
  • Laipsnis
    Aš px , man girtas
  • Privilegijos
    Visos
  • Mėgstamiausias užsiėmimas
    Gym'as

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @Hudinis man juokinga iš tavęs kai rašai , kad nauji CM "kidai" , nors seni... Jūsų vardas žaidime: Hudinis Jūsų amžius: 14
  2. Jūsų vardas žaidime: Lxnely Jūsų tikrasis vardas: Nojus Jūsų amžius: 17 Jūsų Discord (privaloma): Nojenzas#3706 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai esu Nojus, esu iš Šiauliu rajono. Esu paprastas vaikinukas , bendraujantis ir draugiškas. Esu visur aktyvus ir mėgstu sprotinę veikla , kurią jau užsiemu nuo pats mažumės iki dabar. Esu darbštus ir stengiuosi atlikti savo darbus tinkamu laiku. Nemėgstu dvyveidžiu žmonių ir žmonių kurie kelia save į aukštumas. Mėgstu kartais išgerti su draugais ir praleisti gerai laiką. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Jau senai norėjau tapti ChatModeratoriumi ir tapti administracijos nariu. Noriu save išbandyti save tokiuose pareiguose. Tiesiog noriu nebebūti paprastas žaidėjas su privilegija , o atlikti kažkokias pareigas serveryje. Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties neturiu , bet manau su laiku ir kitų pagalba atsirastu ir patirtis. Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dažniausiai būna įvariai , priklauso ką veikiu serveryje , ar pats nesu užsiemęs ir t.t. Pagrinde dažniausiai būnu apie 2-3h Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Jeigu būtu taip , kad patekčiau į tokias pareigas , tai stengčiausi praleisti kuo daugiau , nes vistiek yra vasara ir laiko yra žymiai daugiau. Manau 3-4 būtu pats tas Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Mūtinčiau žaidėją visam laikui pasidaryčiau screenshotą B) flooderį: Mūtinčiau 20min ir padaryčiau sreenshotą kur žaidėjas rašė per skelbimą arba /eme C) nelegalią veiklą: Pirmą tai daryčiau screenshotą ir nusiūsčiau administracijai visus įrodymus , o tada mūtinčiau žaidėja 3h. D) skundą forume: Mano manymu atėjas į forumą pamatyčiau , kad tema yra susyjusi apie skelbimą ir /eme , prisijungčiau į serverį ir mūtinčiau žaidėja , jeigu jis jau nusižengė E) /skelbimas nesilaikymą: Mūtinčiau žaidėja 20min Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Mano manymu su administracija yra viskas super iš seniau kiek prašiau pagalbų ir kitų dalykų , tai atrašydavo ir reaguodavo greitai. Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu žaidėjas "MODELTAS" rašytu per skelbimą , kai būtu 00:00 , tai problemų nematau , bet jeigu dar NEBŪTU 00:00 , tai žaidėja mūtinčiau Sekmės visiems bandantiems !
  3. Lxnely

    Bienkiukai

    Tavo vardas žaidime: nu veron704 Giriamo asmens vardas žaidime: @Bienko Už ką giriate: Nu super Pagalba. Labai greitai reaguoja į mano pagalbos prašymus. Padeda kuom tik gali bičiukas , banina mane už čytus ir beabėjo kitus žaidėjus:D Nu tikrai šainuolis , puikiai atlieką savo darbą!!
  4. Jūsų vardas žaidime: veron704 Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Žaidėjo nežinau , nes buvo pavogtas acc ir iki dabar žaidėjo nežinau. Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Žaidėjo nežinau , bet tiesiog buvo pavogtas mano draugo acc : mantasap . Kai prisijungė jis į serverį jis buvo bane už vagystes, bet tuo metu buvo pavogtas acc. Iš jo buvo pavogti itemai , išgryfinta visa blaze ferma. Tai norėčiau , kad bent kažkas padėtu su ferma;)) Įrodymai: Neturiu
  5. Lxnely

    Labukas

    Kas tu toks būsi bičiukas?
  6. Lxnely

    Labukas

    Vardas: Nojus Pravardė: Burčic(Pavardė NE Lietuviška :D) Amžius: 16 Miestas: Šiaulių raj. Zodiako ženklas: Dvynys Muzikos stilius: Angliškos , Rusiškos bšk. Kokie filmai jums patinka: Tik ne dramos ir ne romantikos:DD Mėgstamiausias maistas: Valgau viską kas skanu Ką veikiate laisvalaikiu: Laukas , draugai , sportas , filmai. Ar turite augintinį (jei taip, aprašykite jį): jo 1 metų brolį. Gyvenimo tikslas: Gerai pabaigt moksliukus ir kažkur įstot , jei ne tai šaut į Ukus Nuotrauka (neprivaloma):
  7. Jūsų slapyvardis žaidime: veron74 Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Gulbius Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Per skelbima parašiau ar yra gyvų? Tai žmogus atsakė : dusk n* , tai nežinau ir nepamenu ar taip yra galima kalbėti per skelbima:D Įrodymai:
  8. Lxnely

    DeadFYou

    Visiškai sutinku su Meduza. rep + @DeadFYou vertas admyno!
  9. Nick'as žaidime: veron704 Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Misha Už ką peikiate šį administratorių?: Už tai , kad per ! parašiau 1 žodį ir man dėjo mute nepamenu kiek laiko. Poto , jam parašiau į /helpop : Kodėl mute gavau tiesiog už 1 žodį? Jis atrašė jog negalima rašynėti per skelbimą , nebent kažką skelbti. Nu ir aš jam parašiau jog aš į ! parašiau tik 1 žodš ir gauti mute yra tiesiog jau perdaug. Ir jis man vis rašinėjo , kai buvau užsiemęs. Ir tiesiog aš jam parašiau į /helpop Atsiknisk nuo manęs ir neberašyk man. Ir jis man pagrasino ir atrašė jog tuoj galėsiu ilsėtis 7d mute Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):
  10. Nick'as žaidime: veron704 Giriamo administratorio nick'as žaidime: DeadFYou Už ką giriate šį administratorių?: Nu tai nepagailesiu aš tau dar vieno pagyrimo! Tai aš tave giriu , kad esi mldc draugelis , padedi serve kuom tik gali , prižiūri serverio chatą , žiauriai prikolnas žmogus , į pagalbos prašymą sureaguoji labai greitai. Vienas iš normaliausių Pagalbų Tikrai respectas jam , vertas admyno @DeadFYou Įrodymai (nėra privalomi): Galima matyti puikiai serveryje!!
  11. Lxnely

    modelt

    Nick'as žaidime: _Jumps_ Giriamo administratorio nick'as žaidime: modelt Už ką giriate šį administratorių?: Giriu už tai , kad labai greitai reaguoja į serverio bugus ar pnš. Labai greitai sutvarko bėda kokia serverio bėda. Respect @modelt Įrodymai (nėra privalomi): Galima matyti serveryję !
  12. Lxnely

    AYCM

    Nick'as žaidime: _Jumps_ Giriamo administratorio nick'as žaidime: AYCM Už ką giriate šį administratorių?: Giriu už tai , kad labai draugiškas žmogus , padeda kuom tik gali ,mldc žmogus! @AYCM Įrodymai (nėra privalomi): Galima matyti serveryję !
  13. Nick'as žaidime: veron704 Giriamo administratorio nick'as žaidime: DeadFYou Už ką giriate šį administratorių?: Giriu už tai , kad geras administratorius suprantingas , visada padedantis ir šiaip maladiec žmogus @DeadFYou😉 Įrodymai (nėra privalomi):
×