Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

124 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
augustasg13

[ Unbanintas ✅ ] Unban

Recommended Posts

 Atsiblokavimo anketa:

Vardas žaidime: augustasg13
Jus užblokavo: CONSOLE
Priežastis: Reklama

Kodėl turėtum būti atblokuotas: Šis atvejis buvo visiškas nesusipratimas. Tai įvyko viskas labai netyčia, mes su draugu nesprendėme eiti pažaisti į kitą serverį bedwarsus, jis papraše linko, aš nucopinau iš google ir jam i pm nusiunčiau, užmiršau kad, yra nucopintas linkas, o a dažnai slime darau skelbimus kitiems žmonėsms už pinigus ir tuo metu dariau skelbimus, nueje į kitą serverį aš atsiminiau kad dar liko keli skelbimai kuriuos reikia paskelbti, ir nucopinau 2 kartus ir papostinau, visiškai žiopla klaida, nepamačiau nieko ką rašiau tiesiog išvis buvau išsiblaškęs, labai dėlto gailiuosi, nenorėtusi gauti bano, ant main acc kuriame esu išleidęs eurus, bei pražaidės 7 dienas, ir nemažai pasiekęs,
Įrodymai 
20210712_123709.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tyčia, netyčia, čia jau ne mūsų bėdos, būtum rašęs į msg būtų užtekę ir įspėjimo, o čia ne į msg, o į public chata ir dar kelis kartus

 

Ip'ą užtušavau kadangi tai yra reklamavimas ir tai yra serverio ip.

Norėsi neužtušuoto raštelsi į dc noi#9861

118239748_2021-07-12_12_05.22(2)_LI.jpg.08216b7aa8abc29d512d7b36f4793c9e.jpg

Mano nuomone tai banas teisingas, tegul toliau sprendžia administratoriai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Komandos narys pateikė įrodymus.

Įrodymai yra.
Unbano nėra.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@augustasg13, priimsim kaip ( netyčia). Busi atblokuotas.  Bet  visi žino, kad mus įspėją apie jūsų darytas ( reklamas ), ir mes iš karto reaguojam. Log'us žiūriu, tokio flood'o, ar kaip "tyčia" kviestum žaidėjus - nebuvo.  Duotas paskutinis šansas.


 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×