Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
zeptu
2
apelsinusultys
3
mindozapro
4
copa
5
mickevitux
6
moziute3k
7
pizdalupis
8
domantashell
9
karosas
10
fijona
11
ynipgg
12
amongas
13
ghumb3r
14
tubotasha
15
patrs
16
icydomas
17
kietas
18
zazazaza
19
edvinuxas512
20
propijus
21
dedule85
22
azezuplofas
23
oskis13
24
veiperis__
25
seneliumbass
26
maksimasss
27
raigardas
28
xquy
29
deivissbotsanx
30
ukininkas4
31
ltu_justas
32
zerocola
33
bulvytess
34
nicholas19afk
35
rokis000
36
16mg
37
jacoblt
38
boykaa20
39
sikee2
40
mantufa
41
pokemone
42
blackarabxd
43
tuesifaustas
44
nassferato
45
thugisssafk
46
krakadils
47
vaicys
48
nicholas19afk2
49
halabibiskis
50
streat
51
winstonas
52
agurkai147
53
bulvelol
54
nemuskit1
55
mrvelniux
56
danke420
57
eronas589
58
likeris
59
ghutix_x
60
modizlosia
61
meme
62
xxkamaxx
63
taskytojas
64
gaokao
65
thedavidnew
66
pvpyt
67
shaddyalt
68
vytskaltu1212
69
hujyzimas
70
mrsanta_clous
71
quantazy
72
jobuckis
73
logitech
74
dedearturas
75
easypurple
76
neto
77
gaziukas420
78
profgamerltu
79
pagalys
80
kakava
81
optimas
82
kotryna_
83
dokas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

84 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 87

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

• Jūsų vardas žaidime:jolomolo69
  • Jūsų tikrasis vardas:Dovydas
  • Jūsų amžius:14
  • Jūsų  Discord (privaloma):Dora#1829
  • Trumpai apie save: Megstu bendrauti esu draugiskas ir nemegstu labia pyktis
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes noriu padeti serveriui ir kad zmonem butu maloniau jame zaisti
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: nea neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Esu zmogui padejas susikurti resa papasakojau kaip viskas veikia ir daviau siek tiek daiktu pradziai
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Gerus 4 metus bet sitas acc egzistuoja menesi ar kelis nes nusipirkau legala
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tikrai negaileciau 4-5 dienu I savaite
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį: duociau mute , ziurint ka reklamuoja jai tenais jau tokius dalykus kaip acc parduoda ar serveri reklamuoja pranesciau administracijai
    B) flooderį: ispeciau jai toliau taip butu mute 
    C) nelegalią veiklą: pranesciau adminams
    D) skundą forume: ziurint koks skundas jaigu nieko negaleciau padaryti tai pranesciau adminams
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mutinciau 30 min arba ilgiau
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tikrai manau sutarciau su administracija esu draugiskas
  • Ir nemegstu pyktis ir kiek bendravau visi labai draugiski kaip tigeris, strongas ir kiti
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:mute 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 2val
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:mute 2 val
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:ispradziu nemutinciau tik ispeciau bet jai toliau taip butu tai mute 30min
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):taip esu buves uzblokuotas 1 syki  uz hackus aisku gailiuosi nes tai mazina sansa patekti I Chatmodus bet ka jau padarysi kas buvo tas prazuvo 
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 5

Dalintis šiuo pranešimu

• jūsų vardas žaidime: fijona
  • Jūsų tikrasis vardas: Edvardas
  • Jūsų amžius: 11
  • Jūsų  Discord (privaloma):patriks#1234
  • Trumpai apie save: Esu berniukas kuris megsta žaisti jūsų serveri ir mėgstu padėti serveriui
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: todel kad saugočiau ši serveri pvz. kad nesikeiktu ne terštu chato ir pnš.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: eigu jusu serveryje tai dažniausiai eidavau pvp tai moku pvp visai gerai, esu draugiškas žmonėms ir tikiuosi atsakiau į šita klausima , nes nelabai supratau šito klausimo.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): šiap kadangi pasokojau kad megstu pvp ir jį moku tai esu labai daug kartu pranešias apie cheaterius,serverio klaidas,donoravimus,apgavystes.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): beveik visa diena aišku man 11 metu nelabai pateksiu i chatmodus bet no ryto iki vakaro gal net ir per nakti aišku einu ir kitų serveriu pažaisti bet neilgai.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:3 dienas arba tada kada nebučiau užsijiemes
    A) reklamerį: užmutinciau/užtildyčiau ir turbut pasakyčiau pagalbai ar adminams kad banintu turbut nes reklamuoti kitus serverius nera gerai .
    B) flooderį: užtildyčiau arba ispėjimą dočiau kad pasimokytu ir taip nedarytų bet eigu dar taip darytų užtildidžiau 30min.
    C) nelegalią veiklą: čia manau nera chatmodu pareiga nes chatmodas turi priziureti chata kad niekas neterstu chato ar viskas gerai butu bet eigu paamtyciau ar suziociau pasakyciau pagalbai kad jis daro nelegaia veikla ir tada pagalba daro ka nori su jou 
    D) skundą forume: aš apie foruma išvis nieko neišmanau bet bandau mokytis ar suprasti kaip viska daryti forume ir + eigu pamatyciau skunda forume ziurint koks ten skundas eigu apie cyteri/xrayeri/killaura paziureciau vaizdo irasa ir tada spresciau ka daryti 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: reiketu tildyti zmogu 30min ar eigu pasikartotu tada 1val
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: 1. Gal kad reikėtu truputi daugiau pagalbos kurie ziuretu servery ryte nes patikekit ryte pilna cyteriu/xrayeriu o tai nera gerai serveriui 2. Tai kad gal prideti daugiau paslaugu .
  • Žaidėjas "ADMINLT" rašo Nereikšmingus pranešimus per skelbimą kokie butu jusu veiksmai?: uztildyti zmogu reiketu nes  skelbimas turi susijes su serveriu 
  1. Įžeidinėja administracijos narius: ban/mute
  2. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:mute nes trugdo administracijai
  3. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:cia jau nieko nepadarysi nebent jau labai labai ilgai jie ten rejasi tada jau reikia apraminti juos ispeti ar uztildyti 
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):uzblokuotas taip nes naudojau palengvasias programas serveryje. o uztildytas esu nedaug kartu gal 2-3 nes parasiau 3 o ne 2 skelbimus. 
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 4
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Rikardas_uwu
  • Jūsų tikrasis vardas: Rikardas
  • Jūsų amžius:13 su puse
  • Jūsų  Discord (privaloma): Bulvius#4170
  • Trumpai apie save: Ahujielinu /warp pvp
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu pasiekt kažko daugiau 
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Tyšku kad neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Nufilmave čyteri aš.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Diena 3-4h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-4
    A) reklamerį: Ban/Ip mute
    B) flooderį: warn/mute
    C) nelegalią veiklą: Ban
    D) skundą forume: 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute/warn
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: 
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute
  • Įžeidinėja administracijos narius: Mute/ ispejimas
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: MUTE
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip Čytinu baisiai.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 15
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Dejmukas
  • Jūsų tikrasis vardas: Deimantė
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Dejmukas#3680
  • Trumpai apie save:  Taigi esu Deimantė man 14 ir esu iš Kauno. Šitame projekte jau žaidžiu 2  sezoną tikrai patinka šis projektas.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Todėl, nes labai daug žaidėju būna kurie nesilaiko /gobalinfo /skelbimas kai nebūna chatmod ir tai labai teršia chat'a. Todėl ir pretenduoju į šias pareigas.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu turėjus serveryje ChatMod vėliau buvau pakelta i aukštesnes pareigas.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Na taip esu gan daug padėjas žaidėjams su res klausimais ir t.t. O dėl klaidų tai nelabai, nes viskas kaip ir puikiai sutvarkyta šiame projekte.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per savaite ~4dienas(į dieną ~5-6h.) Gal dabar nėra tiek daug, bet suprantama dar vis vasara, bet vėliau tikiuosi daugiau laiko praleisiu šiame projekte.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tai jeigu žaisčiau tai aišku prižiūrėčiau vistiek chat'a. Bet šiaip tai į savaite minimum 4 dienas i kurias skirciau ~4-5h.
  • A) reklamerį: Taip tai aišku ispėjimas mute 1h, o jeigu jau tikra reklama tai baninčiau, jeigu galėčiau.
    B) flooderį: įspėjimas 1/4. įspėjimas 2/4 ir tada mute man rodos. 3 kartą.
    C) nelegalią veiklą: Ban/mute ir praneščiau kolegoms.
  • D) skundą forume: Priklauso nuo skundo jeigu nesilaikymas /global arba /skelbti tai jeigu galėčiau tai prisijungčiau ir mute duočiau.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Jeigu esu serveryje tai iškarto mute 30min.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tai tikrai galėčiau pravesti eventu/konkursu ir šiaip tiksliai net nežinau.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Tikriausiai mute 30min/1h. dėlto, kad nesilaikė skelbimas taisyklių.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: įspėjimas ir jeigu dar kartojasi tai mute/ban.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: įspėjimas  jeigu pasikartoja mute/ban.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėjimas jeigu kartosis vėl tai mute bus.
  • Ar kada nors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip tiesa yra tiesa tai užblokuota nesu buvusi tik esu 2 kartus buvusi mute dėl /gobalinfo, nes netyčia buvau parašiusi /g t tai jo.
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Jeff
  • Jūsų tikrasis vardas: Povilas
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų  Discord (privaloma): Jeffas#0052
  • Trumpai apie save: Mėgstu filmus, sportuoju ir daug praleidžiu laiko žaisdamas minecraft'a
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Mėgstu padeti, bei dėl privilegijų
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Dar neteko.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):  Daugiausiai, tai padedu žaidėjams.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaškur apie  6-7h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  4-6 dienas
    A) reklamerį: Įsp, kick, mute 30min
    B) flooderį: įsp, mute 30 min
    C) nelegalią veiklą: ban 7 day
    D) skundą forume:  Atsižvelgiant koks skundas.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30 min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau padėti Adminstracijai ir serverio žaidėjams.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30 min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 1-2h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: įsp , mute 1-2h, jaigu pastovus Ban.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įsp, mute 30 min
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiame serveryje nebuvau dar užblokuotas nei kartelio. Mute buvau gaves pora kartu už , kad 3 kart ta patį skelbima parašau per ./g /global komanda ar netyčia panaudojes ./g vietoi ./r  .

• 🙂
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Klaidzius
Jūsų tikrasis vardas: Nojus
Jūsų amžius: 14
Jūsų  Discord (privaloma): Obuolis#7777
Trumpai apie save: Dauguma savo laisvo laiko praleidžiu prie kompiuterio
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu išbandyti save, pasitikrinti ką sugebu.
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu kelis kartus pranešęs administracijai apie cheaterius, šiam wipe dar nebuvau nieko pranešęs apie bugus, nes kaip ir nesutikau tokių.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Atvirai tai mėgstu visa diena praleisti kaip kada, bet šiaip 4-6h per diena tai tikrai prabūnu. 
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  4-5 dienas arba daugiau.
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: mutinčiau
B) flooderį: įspėčiau
C) nelegalią veiklą: Praneščiau aukštesniems už mane užimančias pareigas.
D) skundą forume: Priklauso nuo skundo, prisijungčiau ir užmutinčiau.
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mutinčiau 
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šiaip moku gražiai statyti, tai su statymu galiu padėti ir pnš., Galiu pravesti konkursu ir kitokiu veiklų.
Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Atsižvelgiant i skelbimą skirčiau mute tam tikram laikui.
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute tam tikram laikui
Įžeidinėja administracijos narius: mute tam tikram laikui.
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Manes tai nelabai veikia, bet jei reikėtu užmutinčiau.
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: bandyčiau nuraminti kelis kartus jeigu nepavyktu mutinčiau tam tikram laikui.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: 144vanagas
  • Jūsų tikrasis vardas: Justas
  • Jūsų amžius: 13
  • Jūsų  Discord (privaloma): Maroz#0001
  • Trumpai apie save: Esu iš Marijampoolės.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau padėti išsilaikyti šitam serveriui.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Gaila, bet neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padedu žaidėjams 🙂 Kartais pranešu apie klaidas .
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo ryto iki vakaro. kiek tik galiu.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  4 dienas 
    A) reklamerį: tai jei reklamuoja tarkim pvp arenas per mc nu tai nieko ;D o jei kazka kita ne serverio esme mute 30min.
    B) flooderį: mute 15min.
    C) nelegalią veiklą: praneščiau pagalbom, adminam kuo greičiau.
    D) skundą forume: pažiūrėčiau kokia bėda tada ir spręsčiau.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau serveriui net nežinau ką kas tik ateitų i galvą. jei kalba eitų apie bendravimą nu moku bendraut ;D
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Atsižvelgčiau koks skelbimas ir tada mute .
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: 30min mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius: 15 min mute
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: /ignore
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: 15min mute
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: elias222
  • Jūsų tikrasis vardas: Deimantas
  • Jūsų amžius: 17m.
  • Jūsų  Discord (privaloma): Deimuška#1316
  • Trumpai apie save: esu 17m. Vaikinas, nebedirbu mokausi vakarinėje todėl laisvo laiko turiu daug, ir būtent šiuo metu stengiuosi kuo daugiau laiko skirti mc.slime
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: nes noriu išbandyti kąnors naujo, ir manau kad esu vertas šių pareigų nes man rūpi tvarka serveryje
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu patirties chatmod, pagalba ,v-pagalba ar admin šiame serveryje bet esu turėjęs savo serverį šiuo metu mc slime esu Gold
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): norėjau visiems naujokams duoti po dmd įrankius, nes pradėjus žaisti tikrai padeda kai kasnors paremia, visai kitoks noras žaisti  esu pranešęs apie scam vakar dieną
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): buvau dingęs porai savaičių, bet dabar grįžau ir praleidžiu +-12-15h. Žaisdamas o visas kitas laikas afk savo slime fermoj
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nedirbu todėl daug laiko laisvo
    A) reklamerį: užmutinčiau ir palaukčiau kol prisijungs pagalba
    B) flooderį: mute 
    C) nelegalią veiklą: praneščiau kamnors iš pagalbos kad užbanintų nes chatmod negali ban
    D) skundą forume: praneščiau kamnors iš pagalbos jei dar nebūtų pastebėjęs
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min. Ir daugiau 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: manau kad pagalba ir admin yra labiau patyrę negu aš todėl man reikėtų patarimų iš jūsų, bet manau kad patarčiau dažniau tikrinti žmones kurie yra buvę gavę ban už cheat nes jai jau cheatino tai ir toliau cheatins 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30min.
  2. Įžeidinėja administracijos narius:mute 1h. +įspėjimas
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 30min.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėjimas 
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): taip buvau kelis kartus už cheat, už nelegalų item drop
  • Labai tikiuosi kad pasirinksite mane, nes jau kelis kartus pildžiau ir nepavyko😔
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: RockQoill
  • Jūsų tikrasis vardas: Laurynas
  • Jūsų amžius: 17 metų
  • Jūsų  Discord (privaloma): RockQoill#1690
  •  Trumpai apie saveEsu Laurynas, mėgstu įvairia veikla, patinka bendrauti su žmonėmis.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau prisidėti prie šios bendruomenės. Dažnai matau kai nebūna administracijos, būna pažeidinėjamos taisykles. Dėl to norėčiau prisidėti, kad to nebūtų.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Deja neturiu su serveriu pareigomis patirties.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Visada padedu žaidėjams, kai reikia kokios pagalbos. Šitame serveryje nepastebėjau jokiu klaidu mano manymu viskas atlikta tobulai.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): I dieną praleidžiu nuo 5h iki 9h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Į serverį prisijungia bene kasdiena, kasdiena praleidžiu nuo 5h iki 9h
  • A) reklamerį: Žiūrėčiau kokia reklama, ir tada spresčiau kokių veiksmų imtis
  • B) flooderį: Duočiau įspėjimus galiausiai kada bus jau peržengęs visus įspėjimus mūtinsiu
  • C) nelegalią veiklą: Žiūrėčiau kokia tai nelegali veiklą ir pagal tai kokia ji bus imsiuosi veiksmų 
  • D) skundą forume: Žiūrėčiau koks tai skundas bandyčiau įsiaiškinti ar asmuo tikrai pažeidinėja taisykles ir jai pasitvirtina imsiuosi veiksmu
  • E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mutinciau
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą? Bandyčiau siūlyti  idėjas kaip pagerinti serverį, pasiūlyti žaidėjams įdomių veiklų (kaip eventai, konkursai ir pns)
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mutinčiau 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Duočiau įspėjimą, jeigu kartojasi mutinčiau, ir jai vistiek nereguoja tada jau baninčiau
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėjimas jai kartojasi mute ir jai vis tiek taip pat elgiasi ban
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėčiau jai toliau kartojasi mute
  • Ar kada nors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buvau viena kartą užtildytas dėl skelbimo
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Vagis
  • Jūsų tikrasis vardas: Modestas
  • Jūsų  Discord (privaloma): Vagis#7757
  • Trumpai apie save: Esu Modestas man 14 esu iš Kauno. Šiam sezone žaidžiu jau 2 sezoną patinka projektas. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Užknisa, kad kartais kai adminu nebūna serveryje tai dauguma žaidėju projekte nesilaiko /globalinfo todėl noriu prižiūrėti chat'a kai adminu nebūna.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu turėjęs serveryje ChatMod kadangi visai gerai prižiūrėjau chat'a tai buvau paaukštintas tik po paaukštinimo serveris tapo neaktyvus ir užsidarė. 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Klaidų nesu radęs, bet esu padėjęs projekto žaidėjams res klausimais.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taigi praleidžiu projekte i savaite ~5-6 dienas, o į dieną praleidžiu ~4-8 valandas šiame projekte.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tai praleisčiau apie ~4-5 dienas į diena skirčiau ~3-6 valandas papildomoms pareigoms šiame projekte.
    A) reklamerį: įspėjimas/Mute 30min/Ban
    B) flooderį: įspėjimas ir jeigu dar pasikartoja tai mute.
    C) nelegalią veiklą: mute/ban 7 dienos praneščiau kolegoms
    D) skundą forume: Tai jeigu nesilaikymas /globalinfo tai jeigu galėčiau prisijungčiau ir mute duočiau. O jeigu cheat tai praneščiau kolegoms arba jeigu yra įrodymai tai baninčiau.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Jeigu esu serveryje tai iškarto mute  30min/1h.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tiksliai net nežinau, bet gal galėčiau pravesti kokiu konkursu.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min/1h.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: įspėjimas/mute/ban.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: įspėjimas/mute.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėjimą duočiau arba mute ~15min.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip esu užblokuotas 2 kartus. 1 karta, kad padariau res scam, o antra tai reklamavimą(esu atblokuotas jau). O mute tai tikriausiai nebuvau arba neprisimenu.
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 3
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, pretenduojant į šias pareigas reikėtų turėti bent 14 metų.
  • Būtina būti susipažinusiam su forumo, serverio ir discord serverio taisyklėmis.
  • Forumo paskyra būtų ne senesnė nei 1-2 savaitės.
  • Pražaistas laikas žaidime turi būti virš 24h.
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  •  Turėti discord paskyrą.
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: RocketBoySquad
  • Jūsų tikrasis vardas: Eimantas
  • Jūsų amžius:11
  • Jūsų  Discord (privaloma): Mr.fire#6666
  • Trumpai apie save: Man patinka pavažineti aplink savo kaimą su elektriniu paspirtuku.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes norėčiau padėti žaidėjams ir prikelti serverį iš numurusiu.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu patirties kitokiose serveriose tiktai.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Nieko daug.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):2h i diena.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Į diena 3h i savaitę 3 dienas suvirš.
    A) reklamerį: Mute 30min jai nepirmas kartas 2h-5h.
    B) flooderį: Ispejima-mute 30min.
    C) nelegalią veiklą: Adminas-pagalboms pasakyčiau.
    D) skundą forume: Nieko negalime padėti jai neturite įrodymu.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30min.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Labiau prižiūrėti žaidejus.
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 30min-1h.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Ban 2d-mute 12h.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Sunčiu žinutes adminams-pagalbom.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Paklaučiau kokia bėda jai kvaila bet keikėsi mute 30 min.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ban=aura-keikiuos. Mute=global spam-! spam.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 4
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Tautvydas_LT
Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas
Jūsų amžius: 15
Jūsų  Discord (privaloma): .Seniukas#7777
Trumpai apie save: Esu jaunas vaikinas iš Kauno. Daug kuo domiuosi programavimu, redagavimu. Mėgstu futbolą, užsiimu sportu, kompiuteriniais žaidimais, mėgstu būti su draugais, esu ramaus būdo, rimtas, komunikabilus, savarankiškas, draugiškas, sutariantis bei mandaugus, nemėgstu veltis į konfliktus. Darbus atlieku laiku ir kuo geresniais rezultatais.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias  pareigas tik dėl kelių svarbesnių priežasčių, viena iš tokių svarbesnių būtų, jog esu labai aktyvus, norėčiau išbandyti save kitoje srityje. O antroji priežastis būtų, jog esu užtikrintas savimi, kad nedaryčiau jokių bereikšmių nesąmonių su "Chatmod" pareigomis, nes tai nėra eilinis žaisliukas su kuriuo daryčiau nesąmones. 
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigose t.y. "Chatmod" patirties neturiu, kadangi greitai mokausi tai nekils jokių problemų. Esu visiškai pasiruošęs naujiems iššūkiams, išbandyti save šitoje srityje.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu padėjęs serverio žaidėjams, taipogi pranešdavau apie klaidas, čyterius. Stengiuosi pranešti apie serverio bugus kuo greičiau, kad niekas to nežinotų be manęs ir administracijos.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu nuo 2 iki 6 valandų, forume kaip pasitaiko nuo 1 iki 3h, o discord'e beveik visalaiką būnų prisijungęs.
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Papildomosioms pareigoms skirčiau į savaitė apie 5d., priklausys jeigu nereikės kažkur išvykti, jei taip atsitiktu, kuo greičiau informuočiau administracija arba "Vyr. Chatmod".
A) reklamerį:
Mano veiksmai būtų šitoje situacijoje tokie, užtildyčiau visam laikui ir išvalyčiau chat'ą su  - /valyti. Tada perduočiau administracijai. Pasidaryčiau įrodymus dėl visa pikto, jeigu žmogus pateiktų skundą forume.
B) flooderį: Užtildyčiau nuo 15 minučių iki 1 valandos ir pasidaryčiau įrodymus dėl viso pikto.
C) nelegalią veiklą:  Užtildyčiau iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus, dėl viso pikto. Praneščiau administracijai.
D) skundą forume: Skundą persiskaityčiau ir pateikčiau įrodymus su pilnu paaiškinimu, kad nekiltu problemų.  
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Žaidėją kuris nusižengę /skelbimas ar /globalchat taisyklėmis, užtildyčiau nuo 30 minučių iki 2 valandų. Viskas priklausys nuo teksto.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Patarti administracijai kol kas nieko negalėčiau, kadangi dar nesu patyręs ir susipažynęs su administracija. Jei kalba eitų apie bendradarbiavimą, tada manau galėčiau įnešti malonų, bei mandagų bendradarbiavimą su kolegomis.
Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:
Užtildyčiau žaidėją 30 minučių, už /skelbimas ar /globalchat nesilaikimą, bei pasidaryčiau įrodymus, dėl viso pikto.
Įžeidinėja administracijos narius: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus, dėl viso pikto.
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus, dėl viso pikto.
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žaidėją užtildyčiau nuo 1 valandos iki 12 valandų, už žaidėju įžeidinėjimus, bei pasidarau įrodymus, dėl viso pikto. (Jeigu įžeidineją per /msg žaidejui parašau, kad panaudotų komanda /ignore nick).
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nebuvau.

Sėkmės kitiems! ❤️

• Ačiū 1
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:TheKornius
Jūsų tikrasis vardas:Kornius
Jūsų amžius:14
Jūsų  Discord (privaloma):Daemon#4373
Trumpai apie save:Esu Sportuojantis,Mėgstu žiureti serijalus ir Patinka MC
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: aišku kaip ir kiti dėl /fly ir taip norėčiaulabiau susipažinti su serverio komandomis
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Jokiu:(
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):šitame serveryje nelabai bet kituose buve kaip pasakau chatmodams kad keikias ir panašiai
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Per Diena Kelias Valandas Pabūnu Ir Išeinu

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Gal Net Visą savaite
A) reklamerį:Baninčiau
B) flooderį:mute
C) nelegalią veiklą:Ban
D) skundą forume: Sutvarkyčiau problema
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:Mute
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Įskuščiau
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:Mute
Įžeidinėja administracijos narius:Mute
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:įspėjima
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:įspėjima
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Nė Karto

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:rk123
  • Jūsų tikrasis vardas:rokas
  • Jūsų amžius:14 (tuoj bus 15)
  • Jūsų  Discord (privaloma):rokutis#8474
  • Trumpai apie save:esu dragiškas
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:nes norisi padėti žmonėms ir gerai jaučiuosi budamas reikalingas. :)
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):esu padėjes daugeliui žaidėju ir iki dabar padedu!
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):mazdaug 3h per diena net ir daugiau.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:4d. tikrai
    A) reklamerį:warn 
    B) flooderį:warn arba mute 15-30min
    C) nelegalią veiklą:ban iki 2d.
    D) skundą forume: reguočiau į jį.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:sukurti auto mute sistema jeigu žaidėjas parašytu keiksmažodžių i global chat jį mutintu.
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute30min-1h
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Bartass       (FORUMO NICKAS: Bartass-Bartass nes Bartass jau galioja)
  • Jūsų tikrasis vardas: Edvinas
  • Jūsų  Discord (privaloma): Edvaa #6542
  • Trumpai apie save: Futbolistas.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:  Pagalba žmonėm, siekimas serverio patobulejimui.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Visa laika stengiuos filmuoti cyterius bei apie juos pranešti /report komanda. Kitiem žmonėm padedu,  dariau skelbimus, fixinau items (kai turėjau LEGEND)
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ištiesų pagal savo dienos užimtuma ( o tai yra: tėvas išvažiaves į užsienį, mama neseniai susilauke naujagimio ir turiu dvi treniruotes per diena (savaitėje 2kartus) galima sakyt praleidziu nemaža laiką. 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek tik įmanoma. 
    A) reklamerį: duočiau ispejimus.
    B) flooderį: ispėjimas/mute
    C) nelegalią veiklą: BAN for sure
    D) skundą forume:  aiškinčiaus del detalesnios info/BAN
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patarčiau daugiau dėmesio skirti į PVP arenas + žaidėjus turint alt acountus.
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: MUTE
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: MUTE
  2. Įžeidinėja administracijos narius: ispejimas/ MUTE
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ispėjimas/MUTE/ban
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: ISPĖJIMAS/MUTE
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Busiu atviras, bana gavęs uz cytinima nes smalsu bei įdomu kai  i vc susijungia 5+  ir žiūri. Bei visalaika yra išbandyt kažka naujo. MUTE esu gavęs daug kartu (mano neatidumas- 3kartai skelbimas be įsiterpimo)(ir atimtas skelbimas taippat mano klaida)

Sekmės visiems atrankos dalyviams. Bei gero vakaro 😉

Redaguota nario Bartass-Bartass
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: EnDoubleU18
  • Jūsų tikrasis vardas: Vladislovas
  • Jūsų amžius: 18
  • Jūsų  Discord (privaloma): 2831#0666
  • Trumpai apie save: neturiu ką pasakyt
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: šiaip
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: ne
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): nieko
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): off 2 mėn
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3
    A) reklamerį: mute, įspėjimas
    B) flooderį: mute, įspėjimas
    C) nelegalią veiklą: chatmodai kzn ar gali banint tai cj praneščiau pagalbai, adminam
    D) skundą forume: būt matyt pagal skundą
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nk (linkėjimai stronguj, nubas ira)
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute, ban
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute, ban
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėjimas, mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): tikiuosi kad ne
  • Neigiamas 4
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: keciupas1212
  • Jūsų tikrasis vardas: Rapolas
  • Jūsų amžius: 14.5
  • Jūsų  Discord (privaloma): Lordukas#1890
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas Sportiškas kartais  pažaidžiantis ''Minecraft,,
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju ,nes manau verta pabandyti ir tai suteiktu daugiau atsokomibes ir veiklos serveryje
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: ne
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):  Padėjau žmonėm duodavau pinigu įrankiu ir t.t 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Apytiksliai 1-2  Valandas
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Skirčiau gal 2-3
    A) reklamerį:Baninčiau

B) flooderį:mute
    C) nelegalią veiklą:Bninčiau
    D) skundą forume: Čia koks priklauso  nuo skundo jaigu nieko negalečiau padaryt  tai kreipčiaus į Admin/Pagalba.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute,Ban
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Neisivaizduoju.
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:Mute
  • Įžeidinėja administracijos narius:Mute.Ban,BanIP
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:Kick arba mute
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute 30min/45min.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): buvau už banintas nevieną kartą, nes Dažniausiai  naododavau xray arba speedmine labai del to gailiousi.
  • Ačiū 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:Dovile
  • Jūsų tikrasis vardas:Karolis
  • Jūsų amžius:14
  • Jūsų  Discord (privaloma):PvP#5570
  • Trumpai apie save:Esu draugiškas jai su manimi elgesį taip padedu kai reikia  bėdoje. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Norėčiau išbandyti jūsų komandas ir taip jau senai svajojau būti chat modu
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:taip turiu žinau biski apie komandas iš patirties 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu Padejas Ne kartą žaidėjams. 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):8 ryto būnu ki 21h retai čia o dažniausiai 5h 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:kiek reiketu
    A) reklamerį: mute 12h 
    B) flooderį:1h 2h
    C) nelegalią veiklą:Ban 5d 
    D) skundą forume: 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:GalBut
  • Žaidėjas  "ADMINLT" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30min
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: 2h 3h mute
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: 2h 1h mute
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: ignore  ir mute jai spamintu į global
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): esu už cheats
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.