Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

55 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
H3rox

Spawnerių iššūkis

Recommended Posts

Prieš 2 minutes(-ių), Sauliu_ss rašė:

@modelt pasizek kaip visi nori nors kaina padidink

Visi, tik, kažkodėl matau 8 žmones pritarančius šiai idėjai. Jeigu jau dabar /balancetop'e galima aiškiai matyti ne viena ir ne du mil. €, nemanau, kad padidinta kainą pagerintų situaciją.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@M0dii Ne vienas ir ne du mil $ Pagrinde iš kazino:) Gal kiti nori siekt aukštumų kažką darydami, o ne pūdami kazino.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

" arba padarykite kaip ankščiau viename rese 3 stack spawner." 
Pretty sure jog seniausiai tai jau yra :D Tai tik parodo jog neskaitai forume atnaujinimų, kartas nuo karto persiskaityk.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@MrShelmis Ne taip supratai turbūt, kad galėtum susikurt 4resus pvz 50x50 teritorijoj ir dėt tiek spawneriu kiek galima per 4 resus susidėt būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu tarkim padarytų taip ir kas iš to? gi daxuja visi tų pinigų turės, net nebus ką jums veikt serveryje, o tada po 4 mėn prasidės - "kada wipe atsibodo žaist" kaip ir praitą wipe :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), vitalka rašė:

Prieš

Gali argumentų kodėl prieš? Kuo tau tai kenkia? Serveriui? O gal kitiems žaidėjams?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 valandos(-ų), M0dii rašė:

Visi, tik, kažkodėl matau 8 žmones pritarančius šiai idėjai. Jeigu jau dabar /balancetop'e galima aiškiai matyti ne viena ir ne du mil. €, nemanau, kad padidinta kainą pagerintų situaciją.

Čia jau reiktų daryt poll sistemą:D Kas už ir kas prieš xdxd o šiaip labaii daug kas už. Tiesiog ten limonai kuriuos matai /baltop tai yra grynai suversti pinigai į vieną accountą kuris gavo juos žaisdamas kazino. Paskui eina tigerio baltopas, modė, o paskui maximum kas jau ten turi tai lemas. Na žinoma lemas yra dabar čia centai, tiek kiek aš investavęs, tai man ir 5lemai nieko nerodo:D Tačiau aš stengiuos dėl kitų, kiti man verkia kodėl modė taip padarė ir nekitaip. Tik nesuprantu kodėl man, bet jeigu jau verkia, tai gerai aš kanors pasistengsiu daryt;) Kažką reikia keisti ir čia yra 100% gal ne spawnerių didinimą, nes kenkia clientui, bet galbūt kažką kito

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bereikalo jus cia liaupsit, tai uz, ar pries, mode ir vel tare savo zodi "pries", jis savininkas, tai nieko nepakeisit, norejot sunkesnes eko, gavot, o dabar cia verkslent, kad pakeltu kainas, beprasmiska.. Tiesiai sviesiai pasakysiu, koks supistas idomumas, po keliu dienu, viska turet, vel paskui po geros savaites verksit "ka veikt" "reikia leavint ir laukt kito wipe, nes viska turiu".. Nebukit autistai.. 

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 26 minutes(-ių), ciga rašė:

Bereikalo jus cia liaupsit, tai uz, ar pries, mode ir vel tare savo zodi "pries", jis savininkas, tai nieko nepakeisit, norejot sunkesnes eko, gavot, o dabar cia verkslent, kad pakeltu kainas, beprasmiska.. Tiesiai sviesiai pasakysiu, koks supistas idomumas, po keliu dienu, viska turet, vel paskui po geros savaites verksit "ka veikt" "reikia leavint ir laukt kito wipe, nes viska turiu".. Nebukit autistai.. 

Kas iš to,kad aš dbr turiu fermą su 12 stack spawnerių vienam rese ir spawina kaip 3 stackai? Čia ekonomika sunkesne tu vadini? Kad kainos tokios pačios kaip praitą wipe, bet spawneriai 5 kartus pigesni, dabar po 5k, buvo po 20-25k :)) tai čia tipo " pasunkinom ekonomiką " ane ? Jūs ją palengvinot... Jau niekam neįdomu lošti, spawnerių stackais cheste mėtosi pas mane, pas kažkokią paną ten nickas Greta, buvau užėjąs pas ją kazino, 10 stack spawner inventoriuj laiko, belekiek fermų prisistačius. Čia ekonomika ? Čia gaidys paskutinis. Kas iš to,kad 10 playerių yra turtingi, o kiti tik ir rašynėja /msg anbasom gali 5k paskolint? Aš duodu tas 5k ir net  neprašau,kad grąžintų... Spawnerio pakeitimas 2k. Va šitas dalykas man patiko. Hopperių neeina gaminti irgi zjbs. Nu bet blet ne spawneris 5k kainuot turi... Ir dar spawina hujovai , su lagais visokiais, mobai grynai ore palūžta... Dar nepaisant to, kad mobų mažai išspawina, tai dar ir jų nerenka hopperiai, afk botas turi būti apačioj kad rinktų normaliai. Ahūjėt tiesiog. Pasaka ekonomika❤

Redaguota nario TheAnbas
Klaidą padariau nu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prieš. Kodėl jūs galvojat jog turit 15milų esat geriausi ? Turit po 2-3mil ir užtenka.. 

P.S Aš jūsų nesuprantu, tai jūs verkia jog norit sunkesnio eko, padarysim pradėsit verkti jog per sunku jums..

Kažkokie keisti jūs. 

Redaguota nario SuperGold
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), TheAnbas rašė:

Kas iš to,kad aš dbr turiu fermą su 12 stack spawnerių vienam rese ir spawina kaip 3 stackai? Čia ekonomika sunkesne tu vadini? Kad kainos tokios pačios kaip praitą wipe, bet spawneriai 5 kartus pigesni, dabar po 5k, buvo po 20-25k :)) tai čia tipo " pasunkinom ekonomiką " ane ? Jūs ją palengvinot... Jau niekam neįdomu lošti, spawnerių stackais cheste mėtosi pas mane, pas kažkokią paną ten nickas Greta, buvau užėjąs pas ją kazino, 10 stack spawner inventoriuj laiko, belekiek fermų prisistačius. Čia ekonomika ? Čia gaidys paskutinis. Kas iš to,kad 10 playerių yra turtingi, o kiti tik ir rašynėja /msg anbasom gali 5k paskolint? Aš duodu tas 5k ir net  neprašau,kad grąžintų... Spawnerio pakeitimas 2k. Va šitas dalykas man patiko. Hopperių neeina gaminti irgi zjbs. Nu bet blet ne spawneris 5k kainuot turi... Ir dar spawina hujovai , su lagais visokiais, mobai grynai ore palūžta... Dar nepaisant to, kad mobų mažai išspawina, tai dar ir jų nerenka hopperiai, afk botas turi būti apačioj kad rinktų normaliai. Ahūjėt tiesiog. Pasaka ekonomika❤

ojojoj, kokie mes pikti, pasigyrei, kad cia xrayintu 12stacku turi, tai saunuolis, del tokiu, kaip tu ir mazina spawn rate.. Spawneris niekada vertes netures, kai jis bus lengva su autistiskom programom surast ir iskast is po zemiu.. 

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@ciga sutinku su tavim. Nesunki db ekonomika slime, geriau butu jei visai isimtu tuos spawner ,kad reiketu statyt normalias ferma (kaktusu) nes prisikaso spawner ir stovi AFK. As zaidziant Solo jau turiu 20 stack spawner. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), ciga rašė:

ojojoj, kokie mes pikti, pasigyrei, kad cia xrayintu 12stacku turi, tai saunuolis, del tokiu, kaip tu ir mazina spawn rate.. Spawneris niekada vertes netures, kai jis bus lengva su autistiskom programom surast ir iskast is po zemiu.. 

Ką tu čia psichuoji? 90%  serve žaidžia čyterių. Žinai kiek spawnerių išmaininta ? Apie 200 stackų, iš jų aš 30 tik turiu.. tai čia yra 15% išmainintų spawnerių serveryje;) Koks skirtumas kiek išmaininsiu ar kiek dar liks ? Praitą wipe išmaininau dar daugiau, bet kažkaip vieno spawnerio kaina buvo 25k. Tai nepisk tu man čia proto.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Axion rašė:

@ciga sutinku su tavim. Nesunki db ekonomika slime, geriau butu jei visai isimtu tuos spawner ,kad reiketu statyt normalias ferma (kaktusu) nes prisikaso spawner ir stovi AFK. As zaidziant Solo jau turiu 20 stack spawner. 

Cigariuk, tai va, net jis žaisdamas vienas 20 stack spawnerių turi. Vapšie geriausiai yra padaryti, kad jų būtų negalima kasti, o tik pirkti warp shope , bet gi jūs visi flėgmos nežaisit,nes ekonomika bus per sunki. Ciga,  visiems viskas lygu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, TheAnbas rašė:

Cigariuk, tai va, net jis žaisdamas vienas 20 stack spawnerių turi. Vapšie geriausiai yra padaryti, kad jų būtų negalima kasti, o tik pirkti warp shope , bet gi jūs visi flėgmos nežaisit,nes ekonomika bus per sunki. Ciga,  visiems viskas lygu.

Jeigu negalima bus kast spawner nieks nepirks bronze po Wipe. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bet del spawner reikia kazka daryt nes per lengva juos gaut

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 44 minutes(-ių), Axion rašė:

Jeigu negalima bus kast spawner nieks nepirks bronze po Wipe. 

 

Niieko gero tie bronze:D Euriuką kainuoja. Visi goldus pirks vietoj bronze xd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 20 valandos(-ų), TheAnbas rašė:

Ką tu čia psichuoji? 90%  serve žaidžia čyterių. Žinai kiek spawnerių išmaininta ? Apie 200 stackų, iš jų aš 30 tik turiu.. tai čia yra 15% išmainintų spawnerių serveryje;) Koks skirtumas kiek išmaininsiu ar kiek dar liks ? Praitą wipe išmaininau dar daugiau, bet kažkaip vieno spawnerio kaina buvo 25k. Tai nepisk tu man čia proto.

Niekas cia nepsichuoja,reiskiu savo nuomone, ka negaliu? Saunuolis kaip ir sakiau, kad tokie autistai kaip tu tikriausiai be cheatu ir nemoka daugiau zaist, padarys sunkia eko, imes koki anti-cheat gi apsiverksi, kad cheatint negali, kaip tu ten sakiai "sveikas as esu ddiziausias pasauli cheateris" nu mldc su tokiu mastymu toli eisi.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×