Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

111 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
+!ithu@nia

@Yo, pristatau?!

Recommended Posts

1. Jūsų tikras vardas: Karolis.

2. Jūsų pravardė: Šitą praleisim.

3. Amžius: 15.

4. Miestas: Šiaip esu iš kaimo, bet rajonas tai Jurbarko.

5. Jūsų zodiako ženklas:  Avinas, nesityčiokim tik.

6. Ar turite brolių, seserų?:  Turiu vieną sesę, jai 25m. 

7. Kokia muzika jums patinka?: Spėju kad techno, be jos turbūt koks rep'as ar sūvača visa...

8. Kokie filmai jums patinka?:  Biškelį siaubo, biškelį komedijos... Arba abu vienam.

9. Ką veikiate laisvalaikiu: Mėgstu sykis į sykį pasportuoti, pažaisti kašiūką kartais. Patinka žiauriai tyrinėti, esu gan smalsus šiaip.

10. Ar turite augintinį(jei taip, aprašykite jį):  Turiu, šunį, vardas Nakleiki, pats sugalvojau, nes visada prilipęs kaip koks lipdukas, tai sakau pavadinsiu Nakleikė. Nors šiaip nakleiki kaip ir etiketė, bet suėjo, jau nepakeisi dabar. Veislė: Kiemčikinis. Metai: ??. Gyvena visur, lauke, namie, būdoj ar pas kaimyną, šiaip toks ir keliautojas. 

11. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Aj, nėra tokio, gyvenu nes reikia, mamai bus sunku jei mirsiu... O šiaip tai pom, nelabai bijau mirties.

12. Įkelkite savo nuotrauką(neprivaloma): Savo nuotrauką? Nu gal nereikia, nieko gero nėra, paprastas žmogus, nei išsigimęs nei ką [Neturiu nieko prieš išsigimimą]. Tiesiog, 15-metis eilinis...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas. Labai Malonu susipažinti, aš anbasom didžiausias čyteris visam mc pasauly įskaitant net ir legalius servus:DDDD Koks tavo nick serveryje?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš nesuprantu - ar jūs blogai skaitot ar kas ?? Jūsų klausia "Pravardės", o ne "Pavardės", ir nenorit pasakyt ? :D

P.S Sveikas, sekmės. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

" Pravardė  – tai netikra, išgalvota pavardė " 

Jeigu nežinot dar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×