Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Justas123321

:)

Recommended Posts

Už 200k pagyrima nupirko ?

P.S šaunuoliai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 minutes(-ių), Justas123321 rašė:

Kokius 200k /:D ? 

a ne daugiau ? Olialia 

  • Haha 2
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ne tą nicką pataginai :DDD Tą nicką užblockino gaidžių gaidys Bitteris vapšie free, bet neesmė. O šiaip , dėkui <3

@tiger jei aš apskritai turėčiau tuos 200k apsidžiaugčiau. Visus 20lem sukišau ant hopperių ir spawnerių pakeitimo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), TheAnbas rašė:

Ne tą nicką pataginai :DDD Tą nicką užblockino gaidžių gaidys Bitteris vapšie free, bet neesmė. O šiaip , dėkui <3

@tiger jei aš apskritai turėčiau tuos 200k apsidžiaugčiau. Visus 20lem sukišau ant hopperių ir spawnerių pakeitimo

socialspy rodo visus chatus, pagyrimo prašėt ir gavot.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Prieš 3 minutes(-ių), MrShelmis rašė:

socialspy rodo visus chatus, pagyrimo prašėt ir gavot.

Jeigu man @modelt arba @tiger numestų consolės screenshotą kur asmeniškai aš prašau jo, kad man parašytų pagyrimą už ten pinigus ar itemus arba aš prašau jo iš kito accounto, skypę arba dar kažko, aš pats atsisakau tarpininko privilegijų. Jeigu numeta žaidėjas screenshotą tokį, tai apdovanoju jį hopperiais/spawneriais ( stackais ). Deal? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, TheAnbas rašė:

 

Jeigu man @modelt arba @tiger numestų consolės screenshotą kur asmeniškai aš prašau jo, kad man parašytų pagyrimą už ten pinigus ar itemus arba aš prašau jo iš kito accounto, skypę arba dar kažko, aš pats atsisakau tarpininko privilegijų. Jeigu numeta žaidėjas screenshotą tokį, tai apdovanoju jį hopperiais/spawneriais ( stackais ). Deal? 

nea, tyngiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, MrShelmis rašė:

nea, tyngiu.

katik įrodžiau kad nesugebi atsakyti už savo jibanus ir durnus žodžius ir šiaip esi belekaip daužtas tinginys kuris sėdi prie kompo ir daugiau nieko neveikia. Į ginčus daugiau su tavim nesiveliu, beprasmiškas laiko praradimas. Iki mažiuk , bučkis <3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×