Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
tituzikasltu
2
dableq
3
wireless
4
biordenzo
5
mindozapro
6
xxmafiozasxx
7
prisesk
8
edistm
9
_gabeea
10
krunkelis
11
albinosas
12
tautgameltu
13
ruriks
14
pranc1skus
15
luknukas
16
smilteaa
17
tsgdomas
18
rikardas_uwu
19
cnek1
20
cnek2
21
justas27
22
lebrongg
23
tubotasha
24
matuxas
25
_pyrage_
26
propijus
27
naujas
28
minde156
29
august1nas
30
joxiox
31
rockqoill
32
sadple
33
xujovas
34
rokis000
35
adele
36
ruonis2
37
boykaa20
38
deksteris
39
lukasmila
40
eimantas07
41
brigitux
42
thugisss
43
tom321
44
popiezius
45
streat
46
lolass
47
genysirka
48
thev1talikas_
49
gonief
50
featxre
51
sirupas
52
undernice
53
joker22
54
gonief_2
55
danke420
56
fabriks
57
sinkiukas
58
eiktukr_
59
paulekas23
60
arabas
61
mrsanta_clous
62
terminatorius
63
vikce55
64
evi4hhd
65
lerk
66
6ix9ine
67
eiktuk_
68
pivo
69
biordis
70
kajusplo
71
agnyte
72
kolokina
73
spenys312
74
trypaloski_afk
75
spenys312afk
76
tomaspro555
77
kisenvagis
78
genysirko
79
konixas
80
thedomalt_yt
81
armantas
82
reonas
83
pecia420
84
frog
85
pauliuslt
86
lukas963
87
justelish
88
debeselis
89
zevis
90
bluntas
91
pingvynis
92
theeimisss
93
whiteford
94
tautvisttafk
95
justas228
96
cheburashka
97
gargamelis
98
thkevinas
99
koshmaras
100
thugisispro
101
vainiaxsltu
102
sakire91
103
ugniukas_123
104
gustelizz

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

103 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 154

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Kapeika
  • Jūsų tikrasis vardas: Dovydas.
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų  Discord (privaloma) :  Kapeika#5980
  • Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  : image.png.d1873ec1efc8c6fe945f5c9c2449a66d.png.ee5925f4ad41f9f03d3e1f29e4c6d42e.png
    Pvz img%5D
  • Trumpai apie save: Sweiki, esu Dovydas Esu pozityvus, aktyvus, bendraujantis, ramus.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes manau, kad trūkstą čhate chat prižiurėtojų, nes nelabai aktyvus manau, todel ir bandau šia laime pabandyti patekti 😉
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Tikrai buvau pasiekes dideles pareigas, bet nenoreciau reklamuoti buvau išbuves metus viename minecraft projekte iš pradžių buvau čhatmoderatorius ir taip kildavau po biski iki Vyr.Administratoriaus.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padedu Naujokams/patyrusiems žmonėms, padedu kuom tik galių, manau daug kas žinotu mane 🙂
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Darbo dienomis 3-5 val. Savaitgalio laikotarpių 6-7 Val.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5, kartais galėčiau ir 7 dienas.
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:
    Užmutinčiau valandai, ir praneščiau aukštesnėm pareigom apie šį įvyki.
    B) flooderį: Ispėčiau, bet jei neklausytų mute 30min-1h
    C) nelegalią veiklą: Mute'inu 24h, ir pranešų aktyviems administratoriams, kad skirtų griežtesne bausme.
    D) skundą forume:  Atsakyčiau į skūnda su visais įrodymais.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: priklauso nuo nusižengimo, bet apskritai skirčiau mute iki 1 valandos.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau pasiulyti gerų idėjų kaip pagertinti serverį, padėti rengti kitokius eventus ar konkursus.
  • Žaidėjas  "SLAIMAS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30 min
  2. Įžeidinėja administracijos narius:  Iš pradžių ispėju apraminu, jei istiek ižeidinėją, mute 2-6h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Ispėju, bet jei vistiek vadiną necenžūriniais žodžiais mute iki 1h.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Bandau apraminti jei neapsiramina, mute 🙂

5. Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tikrai taip, visi yra gave visko būną būvau gaves kelius kartus mute.
  6. Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:? Tikrai taip 🙂

image.png.d1873ec1efc8c6fe945f5c9c2449a66d.png

• Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Katinielis
  • Jūsų tikrasis vardas: Vilija
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų  Discord (privaloma) : Katinielis#0312
  • Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  :
    345454249_Ekranokopija(82).png.8b03c0bc6f9871fee071eb113fee6945.png
  • Trumpai apie save: Užsiimu digital art'u, domiuosi viskuo, kuo tik galiu, mėgstu save apkrauti darbais.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias pareigas, nes V-Pagalba t.y. Velnias mane paskatino :))))
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu, bet viskam turi būti pirmas kartas 🙂
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Gerą nuotaiką :)))))
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Praleidžiu kiekvieną savo laisvą minutę, ko pastorosiomis savaitėmis daug nebuvo, bet esu įsitikinus, kad jo vis daugės 🙂
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikiuosi, kad kiekvieną dieną bent po valandą 😛
    A) reklamerį:Mute 1val 😜
    B) flooderį: Mute bent 15min. ,kad apsiramintu 😛 
    C) nelegalią veiklą: Už nelegalią veiklą kiek žinau baninama, todėl ir taip aišku, kad CM nieko negali padaryti, apart pasidaryti įrodymus ir juos siųsti savo kolegoms - pagalbai 🙂
    D) skundą forume: Jei skundas būtu prieš mane, tai visus įrodymus susiųsčiau atsakyme į skundą, o jei matyčiau, kad skundas parašytas ne be reikalo, tai prisiimčiau visą kaltę dėl savo neapdairumo. 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute nuo 15min iki 1val 🙂
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Daugiau pozityvo 😜
  • Žaidėjas  "SLAIMAS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 1-2val. :))))
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Mute iki 1-2val. 🙂
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Ignoravimas yra geriausias dalykas norint, kad to nebebūtu. :)))
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute iki 1-2val.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Labai senai buvau užbaninta dėl "reso apstatymo", nors statinys buvo nedidelis ir reikiamo blokų atstumo🙂
  • Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:? Taip :)))))
  • Patinka 3
  • Ačiū 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Kornelija13536
  • Jūsų tikrasis vardas: Kornelija
  • Jūsų amžius: 16 
  • Jūsų  Discord (privaloma) : Kornelija <3#2855
  • Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  : https://imgur.com/a/GAhp2aH

• Trumpai apie save: Esu draugiška, mėgstu bendrauti, domėtis ir išmėginti naujus dalykus. Laisvalaikiu bendrauju su draugais, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, klausausi muzikos.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Serveryje praleidžiu daug laiko, o pastaruoju metu pastebiu vis daugiau žaidėjų, kurie pažeidžia taisykles, o žmonių, atsakingų už žaidėjų stebėjimą, nebūna. Taipogi, norisi išmėginti kažką naujo.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.)  : Kai paprašo, ar kažko paklausia - padedu. Dažniausiai padėjau su komandomis, rezidencijų  kūrimu, paprastomis fermomis.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo)  :  Dažniausiai prisijungiu kiekvieną dieną, serveryje būnu 2-4 valandas.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 4-5 dienas. Esant galimybei – daugiau.
    A) reklamerį: 
    Pasidaryčiau įrodymus, įspėjimas, vėliau , nepasikeitus situacijai - mute, praneščiau administracijai.
    B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus,  įspėjimas, nepasikeitus situacijai -  mute
    C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, priklausomai nuo nelegalios veiklos, skirčiau mute ir (arba) praneščiau administracijai
    D) skundą forume:  Įkelčiau įrodymus, paaiškinčiau situaciją.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: pasidaryčiau įrodymus, mute arba įspėjimas
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: -
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:  mute 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius:  įspėjimas, kartojantis situacijai, skirčiau mute iki 12h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:  Įspėjimas, kartojantis situacijai - mute 2h
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  Įspėjimas, kartojantis situacijai - mute 2h
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ne
  • Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:?  Taip, esu pasiruošusi.
  • Patinka 3
  • Ačiū 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: LemTuYearsas

Jūsų tikrasis vardas: Jonas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma) : LemTuYears#0437

Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  :
Pvz fhAb1Ec.png

Trumpai apie save:  Esu draugiškas, aktyvus, sportiškas, mėgstu keliauti ir žaisti mc.

Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes noriu atnešti draugiškumą į serverį, nes pastebėjau kas trečias žodis keiksmažodis, tai nežinau ką veikia dabartiniai moderatoriai. Bei norėčiau suteikti greita pagalba žaidėjams. Siekčiau aukštesniu pareigų.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Jeigu apie šita serverį tai ne, o jeigu apie kitus, tai esu buvęs adminas, kitam modas, o dar kitam savininko dešinioji ranka.

Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Aprūpinau naujokus, padėjau sukurti resus, daiktus, bei draugavau su liūdnais žmonėmis kol padarydavau juos laimingus.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-3h, bet jeigu gaučiau pareigas, būtu tikrai įdomiau ir žaisčiau minimum 5h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: kiekviena diena.

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Pasidaryčiau ss, peržvelgčiau įrodymus ar yra, duočiau mute ir tada pasakyčiau adminam.
B) flooderį: perspėčiau, jeigu kartotusi mutinčiau
C) nelegalią veiklą: mutinčiau, ir tada staigiai pasakyčiau adminams
D) skundą forume: įkelčiau įrodymus jeigu reiktu, ir pasakyčiau situacija.
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Jeigu stipriai nesilaiko tai iškarto mute, o jeigu ne - ispėjima.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Sugalvočiau event idėjau, pozityviai šnekėčiau ir jeigu reiktu pagalbos padėčiau.

Žaidėjas  "SLAIMAS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:  mute 20min

Įžeidinėja administracijos narius:  mute 1h jeigu kolegos dar labiau įsižeistu tai dar labiau bausčiau.

Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:  po 1 įžeidimo įspėjimą o po antro mute priklausytu ar labai smarkiai ižeidė.

Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  įspėčiau jeigu toliau taip būtu mute.

Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): niekada

Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:? Taip.

Redaguota nario LemTuYearsas
Gramatinės klaidos
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Tautvydas_LT
  • Jūsų tikrasis vardas:  Tautvydas
  • Jūsų amžius: 15
  • Jūsų  Discord (privaloma) : .Seniukas#8157
  • Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  : 
    Pvz:. img%5D Screenshot_time.png.e17795684aec6ffab77cc096d275f021.png
  • Trumpai apie save:  Esu jaunas vaikinas iš Kauno. Daug kuo domiuosi programavimu, redagavimu. Mėgstu futbolą, užsiimu sportu, kompiuteriniais žaidimais, mėgstu būti su draugais, esu ramaus būdo, rimtas, savarankiškas, draugiškas, sutariantis bei mandagus, nemėgstu veltis į konfliktus. Darbus atlieku laiku ir kuo geresniais rezultatais.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:  Pretenduoju į šias pareigas tik dėl kelių svarbesnių priežasčių, viena iš tokių svarbesnių būtų, jog esu labai aktyvus, norėčiau išbandyti save kitoje srityje. O antroji priežastis būtų, jog esu užtikrintas savimi, kad nedaryčiau jokių bereikšmių nesąmonių su "ChatMod" pareigomis, nes tai nėra eilinis žaisliukas su kuriuo būtų galima daryti nesąmones.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigose t.y. "Chatmod" patirties neturiu, kadangi greitai mokausi tai nekils jokių problemų. Esu visiškai pasiruošęs naujiems iššūkiams, išbandyti save šitoje srityje.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):  Esu padėjęs serverio žaidėjams, taipogi pranešdavau apie klaidas, čyterius. Stengiuosi pranešti apie serverio bugus kuo greičiau, kad niekas to nežinotų be manęs ir administracijos.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  Serveryje praleidžiu nuo 2 iki 6 valandų, forume kaip pasitaiko nuo 1 iki 2h, o discord'e beveik visalaiką būnų prisijungęs, tad nėturėtų kilti sunkumų susisiekti su manimi.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Papildomosioms pareigoms skirčiau į savaitė apie 5d., priklausys jeigu nereikės kažkur išvykti, jei taip atsitiktu, kuo greičiau informuočiau "Vyr. Chatmod" arba administracija.
    A) reklamerį: Mano veiksmai būtų šitoje situacijoje tokie, jog užtildyčiau visam laikui žaidėją ir išvalyčiau chat'ą su - /valyti. Tada perduočiau administracijai. Pasidaryčiau įrodymus, jeigu žaidėjas pateiktų skundą forume.
    B) flooderį: Užtildyčiau nuo 15 minučių iki 1 valandos ir pasidaryčiau įrodymus.
    C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus. Praneščiau administracijai.
    D) skundą forume:  Skundą persiskaityčiau ir pateikčiau įrodymus su pilnu paaiškinimu, kad nekiltu problemų.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Žaidėją kuris nusižengė /skelbimas ar /globalchat taisyklėmis, užtildyčiau nuo 30 minučių iki 2 valandų. Viskas priklausys nuo teksto.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Patarti administracijai kol kas nieko negalėčiau, kadangi dar nesu patyręs ir susipažynęs su administracija. Jei kalba eitų apie bendradarbiavimą, tada manau galėčiau įnešti malonų, bei mandagų bendradarbiavimą su kolegomis.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:  Užtildyčiau žaidėją 30 minučių laikotarpiui, už /skelbimas ar /globalchat nesilaikimą, bei pasidaryčiau įrodymus.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų laikotarpiui, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų laikotarpiui, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  Žaidėją užtildyčiau nuo 1 valandos iki 12 valandų laikotarpiui, už žaidėju įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus. (Jeigu įžeidineją per /msg žaidejui parašau, kad panaudotų komanda /ignore nick).
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nebuvau
  • Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:? Taip
  • Ačiū 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: NegrasMartis
Jūsų tikrasis vardas: Martynas
Jūsų amžius: 15
Jūsų  Discord (privaloma) : Marciuz#7593
Pateikitė savo ./pt (playtime ) laiką (privaloma nuotrauka )  :image.png.857976613dc4b52ff38a30176c8a7306.png

Trumpai apie save: Gyvenu Kauno rajone,esu draugiškas. Laisvu laiku žadžiu minecraftą , bei mėgstu žaisti futbolą esu iškalbus bendraujantis ir padedantis slaimo žaidejam.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes galėčiau apmažinti žaidėjų kurie rašo nereikšmingus/necenzūrinius susirašinėjimus ir taip padėt šiam serveriui bei žaidėjams
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: nesu buvęs chatmod,bet šiame serveryje žaidziu nuo labai senai.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Taip filmuoju cheaterius,padedu naujokam esu pranešęs apie daug bugu 
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):3-6h 
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: meginčiau kiekvieną dieną 
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: mute 30min ir pranešt pagalbom
B) flooderį: įspėčiau jei kartotus po įspėjimo 30min mute  
C) nelegalią veiklą: 12h mute bei pranešiau /ac chate 
D) skundą forume: mute priklauso nuo situacijos
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: 30min mute 
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: bendrauti visada empatiskai maloniai niekad ne įžeisti žaidėjo 
Žaidėjas  "SLAIMAS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute 30min
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:30min
Įžeidinėja administracijos narius: įspėčiau jei neklausytu užmūtinčiau

Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: perspėčiau, kad nustoti jei tai nesiliaus duočiau 30min mute
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:liepciau nustot naudoti necenzūrinius žodžius jei tai masiškai tęsis mute 30min
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):taip esu buvęs užblokuotas bet prieš porą wipe tik dabar jau nebecheatinu net pats pradėjau cheaterius filmuoti 
Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis bus, ar esate pasiruošę:? Taip

2021-10-19_4 (1).png

• Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.