Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

5 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
DragonTM

modelt

Recommended Posts

Nick'as žaidime:MeskiuLTU

Giriamo savininko nick'as žaidime: modelt @modelt

Už ką giriate šį savinink?: Dėl to, kad sukurė slime, dėl jo elgesio( Draugiškas , linksmas, supratingas,gailėstingas) . Modelt esi labai geras įkurėjas(Man taip atrodo). Esu žaidęs kituose projektuose, bet tavęs su kitų serverių savininkais nepalyginsiu. Tu padedi naujokui kai ateina į serverį.O kai aš atėjau tu man padėjai suprasti serverio informacija gal ir annoing esu , bet kai atėjau į vieną kitą projektą paklausiau vienos komandos įkurėjo gavau ban už trukdymą. Esigailest taip slime mano praitis buvo bloga naudojau cheatus, scaminau tsg buvau blogas žaidėjas. Viena kartą gavau ko nusipelniau (ban) tai ant prikolo paprašiau tavęs modelt, kad atblokuotum na ir tada nustebau.kad tu tai padarei .Tagi Modelt  sėkmės tau. Lik koks esi nebent keiskis tik į gerają pusę :) . Tikuosi, kad tavo serveris tobulės ir, kad gyvuos dar ilgai. Tikuosi, kad nemanysi, kad aš koks pataikaujantis žmogus. Parašiau tau pagyrimą. kaip motivacija siekti daugiau. Taigi sėkmės tau!!!

-Meskis

Įrodymai (nėra privalomi): Nueik pažaisk į slimą kelias dienas ir suprasi!

  • Patinka 4
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), MeskiuLTU rašė:

Em tai tikuosi manęs nelaikysi pataikaujančiu žmogum?

Tikrai ne ;)

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tą patį galiu pasakyti ;D Per daug geras esi visiem, turėtum pisti baną už kokį durną klausimą kartas nuo karto ;Ddd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×