Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

64 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Black

[ Atmesta ] Calijero ¯\_(ツ)_/¯

Recommended Posts

Nick'as žaidime: Black

Peikiamo chatmodo nick'as žaidime: Calijero

Už ką peikiate šį chatmodą?:

MrShelmiui parašius mintį su kuria aš sutikau į chatą nusprendžiau parašyti "+rep shelmiui", šia žinute aš aiškiai norėjau pasakyti jog sutinku su MrShelmio parašyta mintimi (apie pvp) ir tai neturėjo nieko bendro su +rep prašymu. Verta paminėti kad reputacijos sistema šiuo metu yra panaikinta iš serverio, taigi šį mute manau galima laikyti visiškai neteisingu.

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):

 

OM3zVNx.png

jZJx1Bx.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Noriu pasakyti tik tiek jog Calijero yra labai nepastabus, labai atsipalaidavęs, ir įsitikinęs jog įspėjimo negaus. Mano atžvilgiu šis asmuo yra praradęs baimės jausmą, galvoja jog yra chat-modas, praitus papeikimus atmetė, atmes ir šitą. 
Dabar yra skirtumas tarp šio papeikimo, ir praitų. Praiti buvo bandymas tave išmesti, o šis bus už tavo įžūlų elgesį, o ne dėl to jog "noriu tave išmesti".
Aiškiai matosi ką parašiau todėl neperrašinėsiu. 
Jis aiškiai parašė 
"+rep Shelmiuiiš galūnės gali spręsti jog tai nėra +rep prašymas. Po šio įvykio aš tau gražiai parašiau ir paklausiau, už ką mute. Dar paaiškinau jog +rep sistemos nebėra, ir tu padarei klaidą. Ir ką tu atrašei runkeli? Praradęs baimės jausmą iškarto "Rašyk papeikimą" Jeigu taip nori, tą ir padarysim. 

Parašei: "Man taisyklės yra ir darau" ; "Žinau kad už tai įspėjimo negausiu"

Kaip ir sakiau, praradęs baimės jausmą esi, norint tai pakeisti - turėtum gauti įspėjimą už savo beatodairišką elgesį, ir už tai kaip atsakei į mano pastabą tau. Esu buvęs chat-modu ilgiau nei tu pačiame slime žaidi. Iš to kaip tu dirbi matau jog nesi buvęs chat-modu, net jeigu ir esi, iš to patirties nesi pasisėmęs. Daviau pastabą, o tu man atsakei: "Rašyk papeikimą" 
Kitą kartą pasinaudok pastabomis, o ne savivaliauk savo jėgomis.


EDIT: Norėčiau sužinoti kokiomis "Taisyklėmis" šis asmuo remiasi, tuo labiau kai neseka naujienų kurios ne vieną kartą buvo praneštos apie "rep sistemos pašalinimą". Tai tik parodo koks nekompetetingas šis asmuo yra.

asdfasdf.png

Screenshot_1.png

Redaguota nario MrShelmis
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pamačiau, kad per skelbimą rašo +rep shelmiui ir dėjau mute, o aiškintis, kas ten ką ištikro turėjo omeny, nėra reikalo, nes serve buvau vienas chatmod, o nesamonių rašė daug kas.

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Calijero rašė:

Pamačiau, kad per skelbimą rašo +rep shelmiui ir dėjau mute, o aiškintis, kas ten ką ištikro turėjo omeny, nėra reikalo, nes serve buvau vienas chatmod, o nesamonių rašė daug kas.

Kelintą kartą šį pasiteisinimą matau jog "Daug kas rašė"? 
Galiu tai paneigti - Prieš tai nieko nemutinai geras 10min, kai parašiau apie PVP nuomonę, užmutinai 2-3~ žmones ir viskas. Nieko nemutinai, bet "daug kas rašė" - taip nesidaro, taip nebuvo nes nieko nemutinai. (Serve dar 2 pagalbos yra, jie taip pat mutina, tad "vienas serve" nieko nereiškia).

Esmė tame jog +rep nebėra, ir tavo priežastis už mute nebuvo niekaip susijusi su jo žinute, free užmutinai jį, nekreipi dėmesio į pastabas ir įžūliai elgiesi.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Black rašė:

bh5GzJe.png

Teisingai, negi administracijos narių darbas aiškintis ten kažką...

Tą ką tu pataginai tik parodo koks jis nekompetetingas, visa esmė ir yra jog reikia išsiaiškinti ką žmogus turi omenyje prieš mutinant. To nepadarė, atidžiai nepersiskaitė tavo žinutės ir užmutino už false dalyką. Tu rašei "+rep shelmiui" - o užmutino už "+rep prašymas". Persiskaičius aiškiai matosi jog toli gražu nuo +rep prašymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 18 minutes(-ių), Calijero rašė:

Neskaitau to freemute ir visks. galit dėt įspėjimą.

Gal būt tu ir teisus bet reikėjo ne 30min mute o koki 10-15min.

Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, Calijero rašė:

Pamačiau, kad per skelbimą rašo +rep shelmiui ir dėjau mute, o aiškintis, kas ten ką ištikro turėjo omeny, nėra reikalo, nes serve buvau vienas chatmod, o nesamonių rašė daug kas.

Tu turėtum jei neklystu, įrodymus darytis taip ? Tai jei turi įkelk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tam yra ./msg  . Skelbimas ne tam skirtas, kad repukais pasidalinti ar kažko kitko.
Papeikimas atmestas.
Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×