Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MyliuServa

[ Priimta ] Peikiu Froster

Recommended Posts

Nick'as žaidime: Slapyvardis ItsNoaher

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: @Froster

Už ką peikiate šį administratorių?: Už tai, kad mane užmutino, 15min be priežasties. Nepranešę, nei į ./msg už ką, nei ne paraše per skelbimą. 

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): Įrodymai, kad jis vienas buvo serveryje, ir niekas negalėjo užmutinti: https://prnt.sc/kliluy, Įrodymai, kad buvau užmutintas: https://prnt.sc/klifol

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kelk pilną foto, nes į vieną eilę netelpą visas chat. :)
Prieš mutindamas visada rašau į skelbimą.

Redaguota nario Froster
  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 minutes(-ių), Froster rašė:

Kelk pilną foto, nes į vieną eilę netelpą visas chat. :)
Prieš mutindamas visada rašau į skelbimą.

Dėjia seni, ką man reikėjo kelti? Kai ten buvo privačios mano žinutės, ir prašyčiau pateikti ss, už ką tu mane mutinai :) bei galiu atsiusti, savo logus tuo metu kai buvau serveryje, savininkui į skype ir pažiesimę ar tu rašei į skelbimą :) Arba savininkas tegul patikrina concole, duosiu laiką, kuriame tu mane užmutinai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 minutes(-ių), ItsNoaher rašė:

Dėjia seni, ką man reikėjo kelti? Kai ten buvo privačios mano žinutės, ir prašyčiau pateikti ss, už ką tu mane mutinai :) bei galiu atsiusti, savo logus tuo metu kai buvau serveryje, savininkui į skype ir pažiesimę ar tu rašei į skelbimą :) Arba savininkas tegul patikrina concole, duosiu laiką, kuriame tu mane užmutinai :)

Visada galima juos užtušuoti, problemos čia nematau.

P.S laukiam, kol Froster pateiks įrodymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, tiger rašė:

Visada galima juos užtušuoti, problemos čia nematau.

P.S laukiam, kol Froster pateiks įrodymus.

Kita karta būsiu protingesnis :D Nepagalvojau, staigei dariau ss, nes ne iš nieko šove mute, be jokių įrodymu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, ItsNoaher rašė:

Kita karta būsiu protingesnis :D Nepagalvojau, staigei dariau ss, nes ne iš nieko šove mute, be jokių įrodymu :)

Labai gerai , kad supratai!

Taip , taip laukiam.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

FROSTER ĮRODYMAI VISADA TURI BŪTI, AR PILNA FOTO AR NE ĮTAKOS NETURI JEI BŪTŲ PADIRBTAS SS GALI BŪTI IR PILNAS NAUJOKAS ESI MATOSI ;)))

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Algutis rašė:

FROSTER ĮRODYMAI VISADA TURI BŪTI, AR PILNA FOTO AR NE ĮTAKOS NETURI JEI BŪTŲ PADIRBTAS SS GALI BŪTI IR PILNAS NAUJOKAS ESI MATOSI ;)))

Tu galvoji jis turi, jau būtų įkėlės kaip visur, jei turėtu dabar tempia guma.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taip, įrodymų nebeturiu, nes tave užmutindamas padariau dar vieną ekrano kopiją, ir ankstesnė kopija dingo.. Manau loguose tikrai rastų.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Froster rašė:

Taip, įrodymų nebeturiu, nes tave užmutindamas padariau dar vieną ekrano kopiją, ir ankstesnė kopija dingo.. Manau loguose tikrai rastų.

Prasideda jau, tai laukiam modes, duosiu laiką, kada užmutinai ir pažiesim ar tu paskelbei ar pranešei, kodėl mane užmutinai :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Froster rašė:

Taip, įrodymų nebeturiu, nes tave užmutindamas padariau dar vieną ekrano kopiją, ir ankstesnė kopija dingo.. Manau loguose tikrai rastų.

Bet manau tave turėtu nubausti, dėl to, kad yra F2 mygtukas, ir padaro ss. O nereikia daryti ekrano nuotraukas ir išsikelti jas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), Froster rašė:

Taip, įrodymų nebeturiu, nes tave užmutindamas padariau dar vieną ekrano kopiją, ir ankstesnė kopija dingo.. Manau loguose tikrai rastų.

Nebestumk taip žiauriai.Sako dingo f2 padarai ir nieks nedingsta axax. Galėjai geriau mazintis, kad netyčia...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Froster, toks apgailėtinas atmazeris esi. Dar pasakyk mama ištrynė kol valgei. Pripažintum, kad esi kaltas, gautum tą papeikimą ir viskas. Tai ne, gaišta savo ir kitų laiką

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, TheAnbas rašė:

Froster, toks apgailėtinas atmazeris esi. Dar pasakyk mama ištrynė kol valgei. Pripažintum, kad esi kaltas, gautum tą papeikimą ir viskas. Tai ne, gaišta savo ir kitų laiką

Tame reikalas, kad jau antra tema kaip jis neturi įrodymu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, MrShelmis rašė:

Papeikimas priimtas!

 

Prieš 55 minutes(-ių), Algutis rašė:

FROSTER ĮRODYMAI VISADA TURI BŪTI, AR PILNA FOTO AR NE ĮTAKOS NETURI JEI BŪTŲ PADIRBTAS SS GALI BŪTI IR PILNAS NAUJOKAS ESI MATOSI ;)))

 

Prieš 20 minutes(-ių), TheAnbas rašė:

Froster, toks apgailėtinas atmazeris esi. Dar pasakyk mama ištrynė kol valgei. Pripažintum, kad esi kaltas, gautum tą papeikimą ir viskas. Tai ne, gaišta savo ir kitų laiką

Užtenka čia Heroju būti.

"Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams. "

Įrodymų nėra , papeikimas priimtas.

ChatModeratorius bus įspėtas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×