Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

38 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Aferian

Padidint max žaidėjų kiekį arba padaryti anti-afk?

Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime: 
  • Kam pasiūlymas forumui/serveriui:
  • Kuo šį idėja bus naudinga serverui/forumui:

Idėja paprasta, geriausias variantas būtu padidinti serverio slotų kiekį t.y. tam greičiausiai reikės užpirkti geresnė hostą arba padaryti kažkokį afk limitą t.y. 10min. Žiauriai užpisa kaip diena/vakarais turi spaminti ir laukti kol prisijungt gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prieš, blogai užpildyta + perki paslaugą ir prisijungsi simple taip? TAIP. NES ČIA JAU NEBUS TIEK ON MOKSLO METAI NE UŽ KALNŲ ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 minutes(-ių), Algutis rašė:

Prieš, blogai užpildyta + perki paslaugą ir prisijungsi simple taip? TAIP. NES ČIA JAU NEBUS TIEK ON MOKSLO METAI NE UŽ KALNŲ ;)

1. Man nusišikt kaiip užpildyta.

 

Tai aš nesuprantu, šitas serveris yra P2P ar F2P norint jį žaisti? Paprasčiausias marketingas (turėjau omenyje pardavimo strategija, per skubėjima parašiau marketingas) yra duoti pusę, kaip klientas supranta, kad jam trūksta dar pusės, jis tą kitą pusę nusiperka. O dabar tu nieko negali gauti, nes serveriai visada full.

 

Kitas argumentas yra projektas susilauks žymiai mažesnio NAUJŲ žaidėjų kiekio, kodėl? Nes jie tiesiog negali priisjungti į serverį.

 

Also argumentas tavo per mokslo metus pamažės žaidėjų kiekis? Didžioji minecraft žaidėjų dalis yra dvylikamečiai (spėju kaip tu), kuriems nesvarbu ar vasarą ar ruduo, jie nolifins toliau.

Redaguota nario Galgaldas
  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Galgaldas rašė:

1. Man nusišikt kaiip užpildyta.

 

Tai aš nesuprantu, šitas serveris yra P2P ar F2P norint jį žaisti? Paprasčiausias marketingas yra duoti pusę, kaip klientas supranta, kad jam trūksta dar pusės, jis tą kitą pusę nusiperka. O dabar tu nieko negali gauti, nes serveriai visada full.

 

Kitas argumentas yra projektas susilauks žymiai mažesnio NAUJŲ žaidėjų kiekio, kodėl? Nes jie tiesiog negali priisjungti į serverį.

Yra tiesos, bet kol kas didint negali pasakyta buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Algutis rašė:

Yra tiesos, bet kol kas didint negali pasakyta buvo.

 

Todėl pasiūliau dvi idėjas, ar nesugebam perskaityti be anketos?

 

Pakartosiu. Arba didinam slotus arba darom afk limitą. PAPRASTA.

 

Tikiuos savininkai turi kažkiek proto, kad suvoktu, jog nauji žaidėjai projektuose VISADA turi būti laukiami ir kažką sugalvos.

Redaguota nario Galgaldas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), Galgaldas rašė:

 

Todėl pasiūliau dvi idėjas, ar nesugebam perskaityti be anketos?

 

Pakartosiu. Arba didinam slotus arba darom afk limitą. PAPRASTA.

 

Tikiuos savininkai turi kažkiek proto, kad suvoktu, jog nauji žaidėjai projektuose VISADA turi būti laukiami ir kažką sugalvos.

DĖL AFK TAI PASIDARYS ANTI AFK ČYTAI YRA SU ANTI AFK ARBA TOKS CHAT CLIENT KAS 1MIN AR KAS 30SEC SIUS TAVO KONANDAS TAI ŽINAI ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Algutis rašė:

 DĖL AFK TAI PASIDARYS ANTI AFK ČYTAI YRA SU ANTI AFK ARBA TOKS CHAT CLIENT KAS 1MIN AR KAS 30SEC SIUS TAVO KONANDAS TAI ŽINAI ;)

 

Blemba, tu man patinki esi vidutinis minecraft žaidėjas. Jeigu tu naudoji čytus, reiškia visi kiti žaidėjai minecraftą yra įsijungę su xray, killaura, anti afk ir t.t. Baisiai gera logika, kodėl aš taip iš karto nepagalvojau?

 

Keep it up kid

Redaguota nario Galgaldas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Galgaldas rašė:

 

Blemba, tu man patinki esi vidutinis minecraft žaidėjas. Jeigu tu naudoji čytus, reiškia visi kiti žaidėjai minecraftą yra įsijungę su xray, killaura, anti afk ir t.t.

 

Keep it up kid

:D Tai Lietuvoje 80% žaidėjų čytina. Neįrodyk savo tiesos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Galgaldai. Mcslime.lt serveryje žaidžia daugiau nei 90% čyterių. Galima iškelti kažkokią diskusiją, tačiau tai nieko neduos. Visi man pritartų,net adminai, kad čyterių yra žymiai daugiau nei tų kurie nečytina. Tie kurie čytina ir sėdi /baltope, turi fermų ir yra prikasę stackais spawnerių tiems ir reikia tų " afk botų ". Jei net ir padarysim , kad ten po 10min iškickintų, nieko nepakeistų, apeisim tą sistemą vistiek. Išeitis visada yra, galim ją rasti, bet ne šiais dviems būdais ir ne šiandien

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

11d liko iki mokslos pradžios , žaidėjai dings , mažiau AFK botu bus.

Atmesta.

Tema rakinama.

  • Supykęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×