Jump to content

Atnaujinimas

2018-03-22 dieną mūsų serveris buvo atnaujintas! Pridėjome daugybę naujų galimybių jums, jog būtų linksmiau žaisti. Daugiau informacijos apie didįjį atnaujinimą rasite temoje.
Eiti į temą
Informacija
  • Serverio ip: mc.mcslime.lt
  • Serverio būsena: ...
  • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).
Petras Nesvarbu

nepastebejimas akivaizdaus dalyko

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: Statybininkas1

• Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Astronaurtas ir adminstratorius kuris zejo skilty
  • Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: pvp rese yjunginejo o administratorius nepastebejo
  • Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/5oYYZ
    *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą
Edited by Petras Nesvarbu
papildoma linka ykeliau

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 7 minutes(-ių), Petras Nesvarbu rašė:

Jūsų slapyvardis žaidime: Statybininkas1

• Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Astronaurtas ir adminstratorius kuris zejo skilty
  • Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: pvp rese yjunginejo o administratorius nepastebejo
  • Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/5oYYZ
    *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą

Reikia ban @astronautas uz pvp kaip jus tai nematete

Dalintis šiuo pranešimu

Jūs ėjote su mano broliu pvp , tad aš įjungiau pvp arenoje , kaip baigėte aš viska išjungiau.. Nematau aš čia nieko blogo tame.. Iki dabar išjungtas pvp , nes arena dar statoma , o atėjote čia , nes /warp pvp prisirinko pilna žmonių. Ir išvis tu čia ne prie ko , tiesiog ,kad parašytas skundas ,kad jūs vadinate negražiai mane ir mano broli (mūsų šeimoje tai netoliaruojama , nežinau kaip pas jus , turbūt čia viskas normalu :/) , aš parašiau skundą ir jis gavo mute.

Dalintis šiuo pranešimu

savo gramatinių klaidų irgi nepastebėjai

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

prie ko cia as Jai tai ne as kitas zaidejas tiesiog uzsukau y foruma pazet ir pamaciau tavo nusiskundima  tai todel aministracijai parasiau kad tu jungei pvp rese o tai draudziama yra ir manes neprikišinek nes prisijungiau pries gera valanda. tave tas zaidejas yzeidinejo

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 14 minutes(-ių), astronautas rašė:

Jūs ėjote su mano broliu pvp , tad aš įjungiau pvp arenoje , kaip baigėte aš viska išjungiau.. Nematau aš čia nieko blogo tame.. Iki dabar išjungtas pvp , nes arena dar statoma , o atėjote čia , nes /warp pvp prisirinko pilna žmonių. Ir išvis tu čia ne prie ko , tiesiog ,kad parašytas skundas ,kad jūs vadinate negražiai mane ir mano broli (mūsų šeimoje tai netoliaruojama , nežinau kaip pas jus , turbūt čia viskas normalu :/) , aš parašiau skundą ir jis gavo mute.

ir nuotraukose matosi kad jungei PVP as tiesiog ir kita zaideja uzstoju nes tu zinai taisykle kad yzeidinejo. o kad yjungti PVP resuose draudziama tai to nezinojai. kaip sakoma taisykliu nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 19 minutes(-ių), collide rašė:

savo gramatinių klaidų irgi nepastebėjai

Atsiprašau , čia man? :D Atleisk ,galbūt ir ne .. (Nepriimk to piktai :) )

Prieš 19 minutes(-ių), Petras Nesvarbu rašė:

prie ko cia as Jai tai ne as kitas zaidejas tiesiog uzsukau y foruma pazet ir pamaciau tavo nusiskundima  tai todel aministracijai parasiau kad tu jungei pvp rese o tai draudziama yra ir manes neprikišinek nes prisijungiau pries gera valanda. tave tas zaidejas yzeidinejo

Taip , išviso pašalinis tu , nei tau buvo nusiskundimas , nei tu dalyvavai tame nei ką.. Išviso ko tu čia kišiesi , savo draugą gini,nes jis neturi forumo accounto?

Dalintis šiuo pranešimu

Kiek perskaičiau temą,supratau tai,kad nieko nesupratau.. :D Vienas kalba apie įžeidinėjimus,o kitas apie res'e įjungtą PVP.

Aiškinkitės tarpusavyje nefreepostinę,vienaip ar kitaip ATMESTA,nes įrodymai nepateikti/ištrinti.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
This topic is now closed to further replies.