Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

88 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Lemon

[ Priimta ] peikiu LafaMarino

Recommended Posts

Nick'as žaidime: Lemon

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: LafaMarino

Už ką peikiate šį administratorių?: Tai vat buvo ketvirtadienio vėlus vakaras, ir mane pradėjo per skelbimą šmeižt kad aš esu scameris be įrodymų be nieko, ir išvisos širdies parašiau kad jį partrenkė mašina todėl žmogus durniuoja, tada gavau mute nuo Calijero kad ne tam skelbimas skirtas, o kam? Šmeižt kitus? pagal tave ponas Calijero ar taip? aš žinau kad ir tu skaitai dabar ir pradėsi rašyt čia kažkokias nesamonęs bet jis kelinta diena mane šmeižia o tu jam nieko tik aš kažką parašau ir gaunu mute, antroji dalis ta, kad parašiau helpop kad jis kvailas ir t.t dėjo 1h mute tada dar kartą pakartojau gavau 10h ir paskutinį kartą gavau kick nuo tiger raminkis taip suprantu 100% kad PIRMIAUSIAI REIKIA PERSPĖT, tuomet bandžiau prisijungt žiūrau ban nuo LafaMarino, be perspėjimo be nieko? už administracijos negerbimą [KVAILO CM AŠ NELAIKAU ADMINISTRACIJA KURIS NEŽINO KAIP ELKTIS SITUACIJOSE GREIČIAUSIAI] dabar hebra galit išsiliet ir visokiausių šhitt.. prirašyt PEACE OUT!

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai pats kaltas, jeigu nemoki papeikimu rasyt. O isitrauki i konfliktus kuriu gali isvengti...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), TheAnbas rašė:

Einu ss padirbt  rytojui :DD

Tiesiog gyvenimą turiu. Dėl to visad prie kompiuterio nesėdžiu, Dovydai

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, LaFa rašė:

Tiesiog gyvenimą turiu. Dėl to visad prie kompiuterio nesėdžiu, Dovydai

Foto turi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Man įdomu parašius /seen anbasom kiek laiko mestų?:)) Aš irgi turiu gyvenimą, prie kompo nebūnu visiškai. Taip, tu teisus, mano vardas Dovydas;) Tikriausiai per gmailą ir skypę turėjai tai seniau suprasti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Lemon Lafamarino dar turi 6h 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

2h liko 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nėra įrodymų , papeikimas priimtas.

P.S unbanintas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×