Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

5 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

gabrielbme

[ Atmesta ] Edv1szz

Recommended Posts

Nick'as žaidime: gabrielbme

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Edv1szz

Už ką peikiate šį administratorių?: Daro nesamones per /eme ir veda kitus is kelio kaip Calijero. Vienas gavo mute per ji o pats Edv1szz raso nesamones:)

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): https://prnt.sc/kmzymb

https://prnt.sc/kmzyod

https://prnt.sc/kmzyqo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

neturi vaikai ka veikt, nieko tuoj mokykla prasides, gal nebetrugdys mum siaip sau pachatint @Edv1szz :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@gabrielbme gerai fotkes apkarpytos, cheatu neslepi ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), gabrielbme rašė:

:) ciga ne per skelbima

 Tas pats :D Mums tik nereikia rašyti " ! " 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@gabrielbme siaip tai tokiu fotkiu niekas nepriima, ko man papeikimo nerasai, jis tipo vienas rase? Mane ir kaltink, nes as tema pradejau, o ne jis.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, ciga rašė:

@gabrielbme siaip tai tokiu fotkiu niekas nepriima, ko man papeikimo nerasai, jis tipo vienas rase? Mane ir kaltink, nes as tema pradejau, o ne ji.. 

Tu nerasiai per skelbima tai... O jis per /eme rase ir Alguti uzmutino per ji. O tu ir taip isp nerenki:D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, gabrielbme rašė:

Tu nerasiai per skelbima tai... O jis per /eme rase ir Alguti uzmutino per ji. O tu ir taip isp nerenki:D

as po v buvau, jis man i msg ir neparases butu, tai zmogus rase per eme rase, + oficialiai klause nuomones, kur jam viniot, ko pofkei nerasai skundo, kad jis irgi rase per skelbima nesamones? Bl* bl* neturi ka veikt, nusipirk suni.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Parašysiu savo nuomonę manau negausiu įspėjimo - Suprantat čia dar nėra labai didelsi nusižengimas kaip kažką parašo, bet jei įžeidinėtų tada reiktų kažką daryti dabar tik for fun.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kituose ppk/nusiskundimuose priima apkarpytas foto, o kai paraso cigos draugui ppk tai iskart -apkarpytu nepriimam xdd

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visi matom , kad Chat'a pradėjo pats ciga. "Mane ir kaltink, nes as tema pradejau, o ne jis.. 
Taip , rodyti kitiems pavyzdi tikrai nereikia , bet yra, kaip yra. Nuo cigos nepasislepsi , teks atrašyti arba banukas "kappa"

Papeikimas atmestas.

p.S Jūs kaip maži vaikai, nosį kišat ne į savo papeikimus. Bandot įrodyti "Kažką". Laikas pradėdi skaityti taisyklės ir juos  laikyti !
Gaunat įspėjimus ! "
Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams"

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×