Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
realhazze
3
naparukom
4
dontcheat
5
jaxas
6
themoo
7
buda10
8
mitsubasa
9
poxuistas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 34

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Sign in to follow this  
NusidauziauNuoVienoDumo

vavava

Recommended Posts

• Jūsų slapyvardis žaidime: RangerBow
  • Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Ciga
  • Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Tiesiog ejau 1v1 pries Calijero jis apsiverke, kad prapiso, nes jam nesusigalve op tada dalike M0DII ar koks ten liepe man atiduoti jam item nors sazingningai prapiso item tada sako tau 5 minutes cheat patikra kviesk tipo mane i discroda chebra stop Pirma neturiu jokio discordo.Isvadinau jy vafliu apsitorchinus man jau atsibodo, kad admininstracija viens uz kita eina
  • 0Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/1raad0Y
  • *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą: 

Dalintis šiuo pranešimu

Anbai Primesk vakar buvo bow eventas ane :D ? Ir karoce ju savas isejo pries mane :D Ir vienas is pagalbos buvo Su /v Ir atmusinejo streles paskui nupiso mane is max lanko :D, bet padare taip kad ju saviskis laimetu tai, kaip tau Buvo fulll hp piso is /v kazkuris ju is lanko liko 2hp ir dabaige tas kuris pries mane kovojo :D Is 10hp iki 2 hp

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 35 minutes(-ių), NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

Anbai Primesk vakar buvo bow eventas ane :D ? Ir karoce ju savas isejo pries mane :D Ir vienas is pagalbos buvo Su /v Ir atmusinejo streles paskui nupiso mane is max lanko :D, bet padare taip kad ju saviskis laimetu tai, kaip tau Buvo fulll hp piso is /v kazkuris ju is lanko liko 2hp ir dabaige tas kuris pries mane kovojo :D Is 10hp iki 2 hp

O dar galima atmusinet streles ? :DD pirma karta girdziu.. Jeigu su gm, tai sutinku dar, bet jeigu pagalba turintis zmogus. Toli grazu... 

Dalintis šiuo pranešimu

Galiu pasakyti apie rangerbow'a. Laikas laikyti liezuvi ir maziau varyti ant musu.. Ne viena karta teko paciam baninti tave :)

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 44 minutes(-ių), modelt rašė:

Galiu pasakyti apie rangerbow'a. Laikas laikyti liezuvi ir maziau varyti ant musu.. Ne viena karta teko paciam baninti tave :)

Galiu pasakyt apie Modesta  eini vėl už savus... šitoje situacijoje turėtum spręst palei dabartinę situaciją , o ne pagal senus įvykius kas buvo tas pražuvo..

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 2 valandos(-ų), NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

Jo jo seni nesveiki jie ten yra :D

Prieš 2 valandos(-ų), NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

Adaptu saika :D

Prieš 1 valanda, NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

Mane jau realiai pradejo uzknisti tas slime, nes cia tokios senos vyksta, o ka daryti naujokui ? Neapsigins nuo gvardijos asilu

Prieš 4 valandos(-ų), NusidauziauNuoVienoDumo rašė:
  • M0DII ar koks ten liepe man atiduoti jam item 

Visų pirma pats pradėjai su savo nesamonėm, kaip galima matyt iš tavo komentarų, tau trūksta šiek tiek sveiko proto.
Antra, niekas tau neliepė gražint itemų, tiesiog pasakiau, kad cheat patikra, turi 5 minutes. (Įdomus faktas: discord'ą parsisiųst ir susikurt acc tetrunka 3 (max 4) minutes), tačiau dėl savo išsireiškimų užsitraukei kitos nemalonės.:)
Ir trečia - screenshot'ai - https://imgur.com/a/uNp9OBm. Taip, kad nežinau, ką tu bandai pasiekt kurdamas šias temas forume.

Prieš 22 minutes(-ių), Washer_ rašė:

Galiu pasakyt apie Modesta  eini vėl už savus... šitoje situacijoje turėtum spręst palei dabartinę situaciją , o ne pagal senus įvykius kas buvo tas pražuvo..

Eini už savus - juokingas tavo išsireiškimas. Pagal tave Modestas turėtų pritart šitam juokdariui RangerBow?:Dd

Prieš 1 valanda, NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

Na, tavo pasakojimai verti oskaro. Pralaimėjai, bet kaip tikras lietuvis, pralaimėjimo priimt - neįmanoma.
Tiesiog buvo pirmas event'as, kuris nebuvo visiškai sutvarkytas, bet dar tokių nesąmonių negirdėjau.
xd

Redaguota nario M0dii

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 20 minutes(-ių), M0dii rašė:

Visų pirma pats pradėjai su savo nesamonėm, kaip galima matyt iš tavo komentarų, tau trūksta šiek tiek sveiko proto.
Antra, niekas tau neliepė gražint itemų, tiesiog pasakiau, kad cheat patikra, turi 5 minutes. (Įdomus faktas: discord'ą parsisiųst ir susikurt acc tetrunka 3 (max 4) minutes), tačiau dėl savo išsireiškimų užsitraukei kitos nemalonės.:)
Ir trečia - screenshot'ai - https://imgur.com/a/uNp9OBm. Taip, kad nežinau, ką tu bandai pasiekt kurdamas šias temas forume.

Eini už savus - juokingas tavo išsireiškimas. Pagal tave Modestas turėtų pritart šitam juokdariui RangerBow?:Dd

Na, tavo pasakojimai verti oskaro. Pralaimėjai, bet kaip tikras lietuvis, pralaimėjimo priimt - neįmanoma.
Tiesiog buvo pirmas event'as, kuris nebuvo visiškai sutvarkytas, bet dar tokių nesąmonių negirdėjau.
xd

būsiu įkyrus , bet ar ne visi  mc priedai , pvz map ir other. yra baudžiami banais ? su map pasilengvini game 10-15proc....

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 1 minute, Washer_ rašė:

būsiu įkyrus , bet ar ne visi  mc priedai , pvz map ir other. yra baudžiami banais ? su map pasilengvini game 10-15proc....

būsiu įkyrus, bet ne ar visi hackai, pvz nivia, crest ir kiti, yra baudžiami banais?:D
LABAI jau didelis palengvinimas, jeez, jau nėra prie ko prisikabint tai dar mod'ai netinka.xdd Ar tau skauda, kad aš turiu tą minimap mod'ą? 
Aš jį naudoju tik pasižiūrėt, kurioi vietoi geriau statyt, kadangi, kaip žinai, world'as nėra begalinis ir daugelis vietų yra pristatytų.
JEIGU jau labai skauda galiu ištrint, man nesunku.xdd

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 25 minutes(-ių), M0dii rašė:

būsiu įkyrus, bet ne ar visi hackai, pvz nivia, crest ir kiti, yra baudžiami banais?:D
LABAI jau didelis palengvinimas, jeez, jau nėra prie ko prisikabint tai dar mod'ai netinka.xdd Ar tau skauda, kad aš turiu tą minimap mod'ą? 
Aš jį naudoju tik pasižiūrėt, kurioi vietoi geriau statyt, kadangi, kaip žinai, world'as nėra begalinis ir daugelis vietų yra pristatytų.
JEIGU jau labai skauda galiu ištrint, man nesunku.xdd

man lafa uz modus bana dejo. Naudojau minimapą sake taip baziu  su spawner ieskau.,..

Redaguota nario Washer_

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 43 minutes(-ių), Washer_ rašė:

man lafa uz modus bana dejo. Naudojau minimapą sake taip baziu  su spawner ieskau.,..

TAIP, man LABAI reikia ieškot bazių su spawner. BŪTENT DĖL TO ir parsisiunčiau.
xddd
žodžiu, nelysk ne į savo post'ą. ačiū:)

Dalintis šiuo pranešimu

Imkit visi krc pavyzdi is tiger matosi jis tikras vyras ne koks plektikininkas turiu cj darba ir gyvenime esa labai uzsiemes, o siaip as gailiuosiu bsk, kad jy iskeikiau nes kiek jis mane trauke is duobes tai eina sau dq jam.

Dalintis šiuo pranešimu

M0dii tu jam neaiskink ka daryti :) Jis nori jis komentuoja visi turim isakyti savo nuomones, o tavo nuomone niekam nieko nereiskia. nes kiek pastebejau kiekvienas zaidejas uzduchina tave, o tu tik banus jiems sauni taigi susimastyk ar pats esi auksinis toks ;) Gal jau pagaliau pisdamas kitimes protus pažetai pries veidroody ir paklaustai kas as esu ;) ?

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 17 minutes(-ių), NusidauziauNuoVienoDumo rašė:

M0dii tu jam neaiskink ka daryti :) Jis nori jis komentuoja visi turim isakyti savo nuomones, o tavo nuomone niekam nieko nereiskia. nes kiek pastebejau kiekvienas zaidejas uzduchina tave, o tu tik banus jiems sauni taigi susimastyk ar pats esi auksinis toks ;) Gal jau pagaliau pisdamas kitimes protus pažetai pries veidroody ir paklaustai kas as esu ;) ?

Ne tik ir klounas bet ir psichologas, na, neįprastas derinys. :DD 
Kiekvienas žaidėjas uždūchina mane, hmmm, vienintelis tu toks, kuris prišneka prišneka, gauna ban'ą o poto forume verkia, skundžiasi, dėl tokių dalykų. :DD
Tiesiog, nebekomentuok, neaktualus esi, nesąmones šneki, nebent kitiem pasijuokt leidi iš saves, tada - suprantu.
Rašyk nerašęs, nemanau, kad tavo lygis gali nukrist dar žemiau. Jeigu nori mane įžeist ar išprovokuot - sėkmės, man TIKRAI labai rūpi kažkokio random'o nuomonė internete.xdd 
Kaip ir minėjau, neįsivaizduoju, ką bandai pasiekt čia rašydamas - būk malonus, nešvaistyk mano ir kitos administracijos laiko su savo sapalionėm. Ačiū.:)

Redaguota nario M0dii

Dalintis šiuo pranešimu

@NusidauziauNuoVienoDumo nu tu ir kepalas, ant @M0dii vaziuoji, nors as baninau, kadangi man nagliakai nepatinka, ypac tokie kaip tu fruktai, baninau visam laikui, uz izeidimus administracijos, taip mes einam vienas uz kita, nes mes kaip cia pasakius, kaip seima.. Nepatinka kazkas? Nezaidi sitam serveri, o verkimai cia tavo tikrai mazai kam rupi. Ciuvai nifteminiai shitpostindami, gauna isp. 
Tema rakinimu.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this