Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
#Alvarezz`

Pasiūlymas forumui, dėl forumo taškų

Recommended Posts

  • Jūsų slapyvardis žaidime:  Mano slapyvardis žaidime ItsNoaher
  • Kam pasiūlymas forumui/serveriui:  Mano pasiūlymas yra forumui.
  • Kuo šį idėja bus naudinga serverui/forumui: Ši idėja, bus naudinga forumui todėl, kad forumas taps aktyvesniu, negu per pastaruosius mėnesius. Bei žmonėms bus ką veikti forume, ir seks naujienas.

    Tai pradėkime nuo to, kad mano idėja yra tokia, kad reikia sukurti forumo taškus, su forumo taškais galėtu nusiimti įspėjimus ar kažką pirkti ypatingo, pvz: nusiperki kažkokia priemone, kur gali iš žmogaus pavogti taškus, o pavogti visų negalėtum. O taškus gauti būtų sunku, reiktu sekti naujienas į jas atsakinėti padėti žmonėms, bei gauti taškus. Ar sukurtumėte kažkokia loterija, kad forume auto galėtu žaisti iš taškų, bei žaidėjai taip galėtu prasimušti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Idėja gan originali, kažkas naujo tačiau,

sorry, šįkart prieš. Forumas neturėtų būt kažkokia mini-parduotuvė. nors galbūt keičiant taškus pvz. 1 tšk. 100 serverio valiutos būtų nieko baisaus, santykis keistųsi, priklausant nuo to, kaip sunku juos būtų uždirbti.
Forumas skirtas bendrauti su žmonėm, dalintis naujienom, pasiūlymais serveriui, aiškintis bėdas ir t.t.

Asmeniškai man, nežinau kaip jums, forumo „taškai“ ar tiksliau pasakius „reputacija“ nėra itin svarbi.
Įspėjimų nulinimas išvis yra bereikšmis, darai nesąmones, gauni įspėjimus - prirašinėji pilną forumą ir gali nusiimt įspėjimą. Hmm.

Tai tiek.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 minutes(-ių), M0dii rašė:

Idėja gan originali, kažkas naujo tačiau,

sorry, šįkart prieš. Forumas neturėtų būt kažkokia mini-parduotuvė. nors galbūt keičiant taškus pvz. 1 tšk. 100 serverio valiutos būtų nieko baisaus, santykis keistųsi, priklausant nuo to, kaip sunku juos būtų uždirbti.
Forumas skirtas bendrauti su žmonėm, dalintis naujienom, pasiūlymais serveriui, aiškintis bėdas ir t.t.

Asmeniškai man, nežinau kaip jums, forumo „taškai“ ar tiksliau pasakius „reputacija“ nėra itin svarbi.
Įspėjimų nulinimas išvis yra bereikšmis, darai nesąmones, gauni įspėjimus - prirašinėji pilną forumą ir gali nusiimt įspėjimą. Hmm.

Tai tiek.

Dėl įspėjimu aš dabar pagalvojus gal ir klydau, bet čia jau administracijai spręst ar reikia ar ne :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Up
Ar iš karto rakinam tema ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tema rakinama.
Priežastis:   idėja neįgyvendinta + tema neaktyvi.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×