Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

135 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Modissz

Peikiu Minecraftx12345

Recommended Posts

Nick'as žaidime:Modissz

Peikiamo administratorio nick'as žaidime:MINECRAFTX12345

Už ką peikiate šį administratorių?:Free Ban

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas):https://imgur.com/a/MgW9Wkj ( Krc buvo Lapu event, Buvau ant vieno block. Norejau persokti ant kito block ir mane pabugino ir atitelino atgal. Ir sako as fly naudojau

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

15min banas , o ppk rašai... Sunkokas tu esi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 21 minutes(-ių), tiger rašė:

15min banas , o ppk rašai... Sunkokas tu esi

Nu 15min banas, Galejau ir nerasyti. Bet tai jaigu uz pasibuginimo deda ban ir dar sako fly tai krc

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu ką žinau,paprastai jai dėl 15min ban'o rašai papeikimą,tai patyliu.. :D ir paprastai free ban nededu,pamačiau,kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk.Čia tik mano pastebėjimas buvo,tarkim praslydai,bet kitąkart iš manęs malonės nebsulauksi,Peace :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 32 minutes(-ių), Kentukas rašė:

Nu ką žinau,paprastai jai dėl 15min ban'o rašai papeikimą,tai patyliu.. :D ir paprastai free ban nededu,pamačiau,kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk.Čia tik mano pastebėjimas buvo,tarkim praslydai,bet kitąkart iš manęs malonės nebsulauksi,Peace :)

2-3 kart? As tik 1 kart sokau. xDD Tai nemeluok gerai. Ir jaigu free banina. Nesvarbu nors ir 5min. Vistiek freebanas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), Pofkeee rašė:

Modisss Gana nesamones sneket, visi zinom, kad i pvp begioji su cheat. Unbana gavai tai ir tyliai buk...

Tu tai vps tylek scameri. Girdejau scamini

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 valandos(-ų), Kentukas rašė:

Nu ką žinau,paprastai jai dėl 15min ban'o rašai papeikimą,tai patyliu.. :D ir paprastai free ban nededu,pamačiau,kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk.Čia tik mano pastebėjimas buvo,tarkim praslydai,bet kitąkart iš manęs malonės nebsulauksi,Peace :)

Žinau dėsit įspėjimą už post'a, bet mes su modžiu šnekėjom discordu ir kažka jis ten sako : matei pasibuginau ore, ir banas jam perėjo tapačią sekunde :) ir nep*sk proto kad jis su fly nes tik viena kart jis pasibugino :) Adminas skaitos net nežino servo bugu "kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk", net neberašyk man nieko atgal būk žmogus vistiek savo rašysi, "Peace :)"

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasibugino, nepasibugino iš kur jam žinot. Atrodė žmogui vienaip ir pateikė nuosprendį. 15 min ban'as ne pasaulio pabaiga, kad reiktų ppk rašyt.

Prieš 1 valanda, KazkasV rašė:

Žinau dėsit įspėjimą už post'a, bet mes su modžiu šnekėjom discordu ir kažka jis ten sako : matei pasibuginau ore, ir banas jam perėjo tapačią sekunde :) ir nep*sk proto kad jis su fly nes tik viena kart jis pasibugino :) Adminas skaitos net nežino servo bugu "kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk", net neberašyk man nieko atgal būk žmogus vistiek savo rašysi, "Peace :)"

 

Prieš 2 valandos(-ų), Modissz rašė:

Krc trinkit sita ppk xD. Net nenoriu su juo prasidedi xDd Bijau xDD Atsiemu ppk xD

Safe to say papeikimas atmestas (@tiger?), 

 

Prieš 1 valanda, KazkasV rašė:

Žinau dėsit įspėjimą už post'a, bet mes su modžiu šnekėjom discordu ir kažka jis ten sako : matei pasibuginau ore, ir banas jam perėjo tapačią sekunde :) ir nep*sk proto kad jis su fly nes tik viena kart jis pasibugino :) Adminas skaitos net nežino servo bugu "kad ne 2 ir ne 3 kartus pašokdamas ''pasibuginai'' tai dabar neverkšlenk ir ramus sėdėk", net neberašyk man nieko atgal būk žmogus vistiek savo rašysi, "Peace :)"

 

užteks free-postint, administracija pasakys savo žodį jei reikės, tema rakinu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×